Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
30 жовтня 2009 19:05:00
хто почне роздавати безкоштовно на вулицях маски з відповідним слоганом "....."
 (Варіанти для улюблених кандидатів придумуйте самі  :)  )
 Хоча банальне: "Вона працює" теж було б непогано   :shuffle:
2
17 жовтня 2009 19:36:00
... на вихідних від всього того лайна, що тут обговорюють останнім часом та подивитись ось такі файні відео від FutureShorts:
 (щоправда, вони трішечки потребують знання англійської :shuffle: )
 
 What's Virgin mean?
 
 Goodbye to the Normals
3
30 вересня 2009 08:35:00
На УП з’явилася стаття «Парламент врятують "мертві душі"», у якій автор в черговий пропонує легалізувати голосування "Проти всіх" у вигляді відповідної кількості пустих незайнятих місць у парламенті, які будуть належати віртуальній партії "Проти всіх".
 Я б запропонував розвинути цю ідею та піти трохи далі – а що, як не залишати ці місця пустими, а розігрувати їх у загальнодержавну лотерею між усіма, хто проголосував "Проти всіх" та тим самим підтвердив своє приєднання до цієї партії?
 Звичайно, треба ще поміркувати, як це облаштувати чисто технологічно. Можливо, голосування "Проти всіх" доведеться зробити трішечки "персоніфікованим". Наприклад, проголосувати "Проти всіх" можна буде лише окремим бюлетенем (скажімо, червоного кольору), при цьому виборець не зможе отримати одночасно і "звичайний" бюлетень. А такий "червоний"  бюлетень буде мати унікальний номер, який залишиться у виборця на окремому відривному корінці і буде слугувати за його лотерейний квиток.  
 До речі, таку лотерею можна було б проводити кілька разів за 4 роки (скажімо, один раз на рік), щоб постійно оновлювати склад представників партії у парламенті.
 А сам лотерейний "червоний" бюлетень можна було б навіть видавати за символічну платню (скажімо, 10 гривень), щоб фінансувати організаційні витрати партії.

Повна версія