Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

не повинна реклама вишиванок містити того хто насміхався над голодомором в своїх шоу

Насміхатися  над  Голодомором? Це  Ви  про що?
   
Насміхатися  над  Голодомором? Це  Ви  про що?

передивись творчість діяча ботяра
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Багато ви на себе берете, путєнсько-кнурячі долбограї

++++++++++++++++
   
Насміхатися  над  Голодомором? Це  Ви  про що?

тату, а де море? (с)
   
ну шо тут, хуйлоботы Stabil и Michigan уже доказывают и генерируют извечный кацапский контент про "нацизм", как-то однообразно и предсказуемо
   
передивись творчість діяча ботяра
тим більше в тому відео якраз про голодомор є. посміялися  б так євреї "над собою". не кажучи вже про неєвреїв.
   
О, нова методичка? Зеленого українці ненавидять не за те що він відкритий ворог а через еврейське походження? Цікаво. А чому ж Гройсмана так не ненавиділи?
   
Класичний  нацизм та  кацапізм -  вирішувати за  людей що  їм  потрібно, а  що ні.

Я не знаю, почему поклонники Зеленского решили, что им нужна коммуналка. Стали они от это нацистами, не знаю. Мне все равно.
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Ще раз для гостреньких - малороси - це какаяразніца виборці Зєбіла
Які українців обзивають фашистами


мене  не  цікавить який  зміст  ти даєшь  слову  малороси. Я  навів це - "За задумом українських філософів творців етноніму «малороси», він позначав приналежність до Малої Руси тобто українських земель навколо стародавньої столиці Руси Києва та не мав ніякого образливого відтінку.

Згодом цей термін почав набувати образливих рис, як позначення меншовартості, в порівнянні з етнонімом великороси."
Ви навели  свій сектантський  новояз.

Визначати  європейську  традицію "Малою землею називають метрополію того чи іншого етносу, а Великою - землі, на які з цієї метрополії розселився цей народ." - як   щось  хибне -  це  показувати  відсутність  мозку.
   
не повинна реклама вишиванок містити того хто насміхався над голодомором в своїх шоу
Воно в своїх "шоу" насміхалося і над самою вишиванкою.
Там у вишиванку були одягнуті лише тупі та дурні хохли. І як висновок: носиш вишиванку - низькосортний хохол.
   
О, нова методичка? Зеленого українці ненавидять не за те що він відкритий ворог а через еврейське походження? Цікаво. А чому ж Гройсмана так не ненавиділи?

Чего млять?  :facepalm1:
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

ну шо тут, хуйлоботы Stabil и Michigan уже доказывают и генерируют извечный кацапский контент про "нацизм", как-то однообразно и предсказуемо


наскільки я   знаю, за такі  коментарі  доповідь.  :dopovid:


я  на  ФУПі 15 років, а  ти  ляпаєшь як  дурко. А  нацизм  порохобздьохів - ось  він -  Порохобздьхи  взали на  себе  право   вирішувати 1. кому   одягати  вишиванку  а  кому  ні. Цього  достатньо, щоб  чітко  визначити  порохобздьохів  нацуистами.

Останнє редагування: 22 травня 2020 11:25:54 від Stabil
   
Це хто вирішив? Долбограї типу тебе? :fuck:
Я що у тебе повинен просити "дозволу" носити чи не носити мені вишиванку?
Багато ви на себе берете, путєнсько-кнурячі долбограї :fuck:

Анонимный долбограй и хуйлобот, где я писал, что тебе носить? Это кацапские гены пресмыкаться и подчиняться дают о себе знать?



   
наскільки я   знаю, за такі  коментарі  доповідь.  :dopovid:

ах да, забыл на тебя кинуть  :dopovid:
   
что пытаются в этой теме сказать кацапоботы Michigan и Stabil? Кроме стандартной российской пропаганды о "нацизме" украинцев?
   
что пытаются в этой теме сказать кацапоботы Michigan и Stabil? Кроме стандартной российской пропаганды о "нацизме" украинцев?

Ну они хоть на мове пишут,в отличии от тебя не кацапа  :weep:
   
ну шо тут, хуйлоботы Stabil и Michigan уже доказывают и генерируют извечный кацапский контент про "нацизм", как-то однообразно и предсказуемо
Ага :) не хочеш вишиту касаваротку з плеча Зєбіла - значить фашист і укронацист :)
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

что пытаются в этой теме сказать кацапоботы Michigan и Stabil? Кроме стандартной российской пропаганды о "нацизме" украинцев?


порохобздьохи  це  не  українці. Порохобздьхи  це  нацисти, бо  вони  взяли на  себе  право   вирішувати  хто  українець, а  хто ні -  як  це  робили  нацисти  у  Німеччині. Кому  вдягати  вишиванку, а  кому  - ні, як  це  робили  нацисті  у  Нвмеччині  відносно  інших громаядн  Німеччини. У  якому  магазині  купувати, а  у  якомц  ні - як  це  робили нацисти  у Німеччині  .
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Ага  не хочеш вишиту касаваротку з плеча Зєбіла - значить фашист і укронацист


А  хіба Зе  -прибічники нав'язують тобі   щось  носити, чи ні?
   
порохобздьохи  це  не  українці
факт
   
порохобздьохи  це  не  українці. Порохобздьхи  це  нацисти, бо  вони  взяли на  себе  право   вирішувати  хто  українець, а  хто ні -  як  це  робили  нацисти  у  Німеччині. Кому  вдягати  вишиванку, а  кому  - ні, як  це  робили  нацисті  у  Нвмеччині  відносно  інших громаядн  Німеччини. У  якому  магазині  купувати, а  у  якомц  ні - як  це  робили нацисти  у Німеччині  .
Як можна зупинити потік цієї нбожевільної хуцпи?
 :facepalm1:
   
порохобздьохи  це  не  українці. Порохобздьхи  це  нацисти, бо  вони  взяли на  себе  право   вирішувати  хто  українець, а  хто ні -  як  це  робили  нацисти  у  Німеччині. Кому  вдягати  вишиванку, а  кому  - ні, як  це  робили  нацисті  у  Нвмеччині  відносно  інших громаядн  Німеччини. У  якому  магазині  купувати, а  у  якомц  ні - як  це  робили нацисти  у Німеччині  .

я не знаю, кто такие порохобздьохии, но ваша злоба выдают в вас нациста.

Вы злобны, как настоящий нацист. И так же, как нацисты в Германии, решаете, кто украинец, а кто нет. У вас нет такого права, хоть вы и нацист и решаете, кто какой национальности по интернету.

Stabil, перестаньте быть нацистом и решать кто является настоящим украинцем, а кто порохобздьохом.
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

передивись творчість діяча ботяра


Дивна  порада.
мене не  цікавить  робота  Зеленського  якою  він  займався  до того  як  його  укранський народ  обрав  Президентом.
Я  знаю, що  він  був також  актором  сценічного  жанру, актором  кіно. мав досів   менеджменту,  має  юридичну  освіту  і  що?
Я вмію  проводити  лінію  між   акторскою грою  та  реальність., ти -ні, бо ти  порохобздьох. У тебе  все  змазано - реальність,  сценічний   образ. Є такі   люди. І  це   є діагноз.
   
Як можна зупинити потік цієї нбожевільної хуцпи?
 :facepalm1:

 :weep:  если это сделает модер, он станет нацистом. Или поробздьохом.
   
Олена Степова решила хейтернуть Етнодім, в коментах ей напихали и сказали, что раньше покупали ее книжки себе и знакомым, а теперь куй шо купят))
   
а що, є така тема? пстць  :facepalm1:

все-таки порохоботи от'явленньіе мерзавцьі.

Сама придумала, сама за голову схватилась и на всякий случай заклеймила позором?

Мда...Всё чудесатей и чудесатей...

Так что там про отъявленных мерзавцев?
   
Насміхатися  над  Голодомором? Це  Ви  про що?

Стабіл, Вас носом у той ролик ткнули про голодомор.

Щось не чую Вашої реакції.

Хоча б напишіть"ашотакоє???"
   
Церковь Свидетелей Покращення
21 мин. ·
ЦА - целевая аудитория.
В скандале с Этнодомом это главное. Нельзя таргетировать рекламу нового мясного ресторана на веганов. Нельзя рекламировать дни сербской культуры в Хорватии. Не нужно закидывать новый клип Тимати в баптистскую группу.
Нет, конечно можно, но эффект будет такой же как с Этнодомом.
Зеленский не ассоциируется с украинским, для него это всегда было чем-то чуждым. Поэтому когда вы торгуете патриотическим мерчем - используйте символы которые объединяют патриотов. Все просто.
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Ви пропонуєте мені подивитись художній фільм 17 миттєвостей весни та питаєте мене який нацист Актор Броньовий.
   
Церковь Свидетелей Покращення
21 мин. ·
ЦА - целевая аудитория.
В скандале с Этнодомом это главное. Нельзя таргетировать рекламу нового мясного ресторана на веганов. Нельзя рекламировать дни сербской культуры в Хорватии. Не нужно закидывать новый клип Тимати в баптистскую группу.
Нет, конечно можно, но эффект будет такой же как с Этнодомом.
Зеленский не ассоциируется с украинским, для него это всегда было чем-то чуждым. Поэтому когда вы торгуете патриотическим мерчем - используйте символы которые объединяют патриотов. Все просто.
Вся суть теми. Але зебобіки возбудились, думають бубочку знову ображають і пішли в атаку
   
ти відео глянь, "небот"
яке, блть, відео?
мишко, ти ж не дурна паня, як можна ставити в укор президенту його акторску работу, де він виконує ролі?  :facepalm1:

ти можеш не годицця з ролью, але не актор несе відповідальність за тексти

він змінив роботу, якщо ти забула.

якого куя ти сюди, як юродіва, тягаєш його акторськи репризи?
ладно це робить упорота недалека марта.
але ти???
   
Вся суть теми. Але зебобіки возбудились, думають бубочку знову ображають і пішли в атаку
суть в тому, що порохоботи - у відповідностями з методичками покидька свина - вирішили, що мають право визначати, хто українець, а хто ні. Принцип простий - хто за брехливого крадія корупціонера лицемірну мразоту свина той українець. Так от, порохоботи, ви не українці, українці знають, що свин це покидьок, для якого удаваний патріотизм лише спосіб вкрасти ще бабла
   
Ага :) не хочеш вишиту касаваротку з плеча Зєбіла - значить фашист і укронацист :)
:facepalm: ще одна упорота порохоботка.
на ньому була вишиванка бренда Етнодім.

 :weep: боти -ви скоти, ви просто беспардонні скоти.
   
Церковь Свидетелей Покращення
21 мин. ·
ЦА - целевая аудитория.
В скандале с Этнодомом это главное. Нельзя таргетировать рекламу нового мясного ресторана на веганов. Нельзя рекламировать дни сербской культуры в Хорватии. Не нужно закидывать новый клип Тимати в баптистскую группу.
Нет, конечно можно, но эффект будет такой же как с Этнодомом.
Зеленский не ассоциируется с украинским, для него это всегда было чем-то чуждым. Поэтому когда вы торгуете патриотическим мерчем - используйте символы которые объединяют патриотов. Все просто.

Угу.Зато такие "патриоты" делают из украинца дремучего карикатурного рагуля с которым не хочется иметь ничего общего.А потом удивляются откуда в стране столько ваты.
   
Олена Степова решила хейтернуть Етнодім, в коментах ей напихали и сказали, что раньше покупали ее книжки себе и знакомым, а теперь куй шо купят))
отвєточка?  (tu)
а нас за що?

 :lol:
   
:facepalm: ще одна упорота порохоботка.
на ньому була вишиванка бренда Етнодім.

 :weep: боти -ви скоти
так
   
Угу.Зато такие "патриоты" делают из украинца дремучего карикатурного рагуля с которым не хочется иметь ничего общего.А потом удивляются откуда в стране столько ваты.

Ты уже купил вышиванку в Этнодоме?
   
суть в тому, що порохоботи - у відповідностями з методичками покидька свина - вирішили, що мають право визначати, хто українець, а хто ні. Принцип простий - хто за брехливого крадія корупціонера лицемірну мразоту свина той українець. Так от, порохоботи, ви не українці, українці знають, що свин це покидьок, для якого удаваний патріотизм лише спосіб вкрасти ще бабла


Ну так у них 73% это не украинцы,а малоросы и тупое быдло.Как человек,называющий себя патриотом и любящий свою страну,может такое писать о своем народе?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія