Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Взагалі я трохи в шоці. Кажеш що це ідіотській маркетиногвій хід, наводиш аргументи чому це так але у відповідь чуєш - Нацист! Виродок! Хворий!

Це якась аномалія людської поведінки
потому что ваши аргументы кацапские. Вы ставите перед фактом, что монополизировали ношение вышиванки одной политической силой ( да-да,подаете конечно же не  под соусом политической силы), и выглядите идиотом.
   
"Зеленські  не мають право  одягати  вишиванки"

а що, є така тема? пстць  :facepalm1:

все-таки порохоботи от'явленньіе мерзавцьі.
   
с точки зрения банальной статистики ты ошибаешься, потому что эти дебилы составляют как раз 80% платежеспособных клиентов таких магазинов.

це правда - не вальцманобот але на ту фірму навіть не подивлюсь в майбутньому
   
Да уж , уже вроде розжевали , кто их ца и почему они сильно облажались , но zebilizm мозга не лечится.
И таки , да был наплыв на их страницу  желающих сказать , что они zebily.
це не моя цитата ))
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Взагалі я трохи в шоці. Кажеш що це ідіотській маркетиногвій хід, наводиш аргументи чому це так але у відповідь чуєш - Нацист! Виродок! Хворий!

Це якась аномалія людської поведінки


Ти брешеш. Людство   вже  має  досвід нацистського  прояву -  "Не буду  купувати  у  євреїв" , "З жалем відписалася від сторінки. Ці два тіла – явно не те, що може прикрасити будь-яку сторінку, включно з їхніми власними", – пише у коментарях клієнтка Марина Чуприна".-  саме  це  і  є самсий  що не  на  є  класичний  нацизм. Ти його  пропагуєш  на  ФУПі. В  мережі  прибічники  Порошенка   пропагають нацизм. Це   є  реальність.
   
та який неправильний?
це така мегареклама виявилася.
в них сайт ледве вантажиться від напливу відвідувачив. ))
https://www.youtube.com/watch?v=koPmuEyP3a0

Ось цю рекламу джилетту подивилось величезна кількість людей лише на ютубі. Результат рекламки - -$8 000 000 000

Не будь-яка увага позитивно впливає на продажі бренду, зовсім не будь-яка.


Останнє редагування: 22 травня 2020 10:01:26 від Мрійник
   
потому что ваши аргументы кацапские. Вы ставите перед фактом, что монополизировали ношение вышиванки одной политической силой ( да-да,подаете конечно же не  под соусом политической силы), и выглядите идиотом.


Так и глядя на этих упоротых у любого нормального человека сразу отпадет желание надевать вышиванку,чтобы ни дай Бог не перепутали с этим псевдо-патриотическим стадом,искренне считающим,что для того чтобы быть патриотом достаточно надеть вышиванку.Это обыкновенные паразиты,которые путем дешевых манипуляций пытаются приватизировать патриотизм,украинство,Майдан,участие в АТО итд
   
ще бубочки у вишиванці вам у стрічку

   
ну жжесть.
дебіли упороті відписались  :facepalm1:

а ЕТНОДІМ Браво!

)))

але я вважаю, що вже другий рік підряд лідирує і є найкращою вишиванкою, гарніше за яку я не зустрічала в мережі
вишиванка Н.Мосейчук.

просто шедевр. просто краса.

Показати зображення...
Мама дарагая, який несмак і профанація!  Мосейчучка таки рафінована рагулька. Що оце має до української вишивки? Якийсь турецький халат або китайський пеньюар.  :facepalm:
   
Так и глядя на этих упоротых у любого нормального человека сразу отпадет желание надевать вышиванку,чтобы ни дай Бог не перепутали с этим псевдо-патриотическим стадом,искренне считающим,что для того чтобы быть патриотом достаточно надеть вышиванку.Это обыкновенные паразиты,которые путем дешевых манипуляций пытаются приватизировать патриотизм,украинство,Майдан,участие в АТО итд
Ну ось же доказ моїх слів! Нормальні люди (с) не будуть одягати вишиванку принципово тому орієнтуватись на нормальних людей етнодому не варто. Їм або змінити профіль або зрозуміти що вони продають нацистам, порохоскоту і псевдопатріотам і відповідно вести рекламну компанію
   
https://www.facebook.com/etnodim/posts/3032158400175246
Відомий український бренд вишиванок ETNODIM викликав обурення своїх клієнтів та підписників тим, що виклав на свою офіційну сторінку у Facebook фото президента Володимира Зеленського та його дружини Олени Зеленської у вишиванках, які бренд і виробляє.

"Гортаючи стрічку, ми ніколи не знаємо на чиїх профілях зустрінемо наші дизайни.

Але точно знаємо, що по-особливому любимо цей день і те, що ви проводите його з Etnodim.

З Днем вишиванки!", – йдеться у повідомлені.

Це викликало шквал негативних коментарів та відписок від сторінки бренду.
"З жалем відписалася від сторінки. Ці два тіла – явно не те, що може прикрасити будь-яку сторінку, включно з їхніми власними", – пише у коментарях клієнтка Марина Чуприна.
А хтось обурювався, що президент вдягнув вишиванку як косоворотку.  [KA]
:lol:

Все мировые модельные бренды теперь обанкротятся, а у злого и дремучего северного соседа взорвется пукан! А вообще, всему миру глубоко похрену ( и особенно нам) что опять на себя напялили в незалежной. Это не форум а арена цирка. С вас можно только ржать. :D  :D  :D
   
потому что ваши аргументы кацапские. Вы ставите перед фактом, что монополизировали ношение вышиванки одной политической силой ( да-да,подаете конечно же не  под соусом политической силы), и выглядите идиотом.
Та не політсилою, а українцями, а українці за кацапського прихвостня не голосували. Логіка проста як борщ і все одна кацапам не збагненна.
   
Ти брешеш. Людство   вже  має  досвід нацистського  прояву -  "Не буду  купувати  у  євреїв" , "З жалем відписалася від сторінки. Ці два тіла – явно не те, що може прикрасити будь-яку сторінку, включно з їхніми власними", – пише у коментарях клієнтка Марина Чуприна".-  саме  це  і  є самсий  що не  на  є  класичний  нацизм. Ти його  пропагуєш  на  ФУПі. В  мережі  прибічники  Порошенка   пропагають нацизм. Це   є  реальність.

Не покупай Roshen! Надо поддержать бойкот бизнеса Порошенко ...
:beach:


   
Ну ось же доказ моїх слів! Нормальні люди (с) не будуть одягати вишиванку принципово тому орієнтуватись на нормальних людей етнодому не варто. Їм або змінити профіль або зрозуміти що вони продають нацистам, порохоскоту і псевдопатріотам і відповідно вести рекламну компанію


Понимаешь ли,даже любую самую хорошую идею можно довести до абсурда и превратить в фарс.Вот пидработы с вышиванками это тот самый случай.Так же как и пение гимна по любому поводу,особенно от радости в больнице,в которую не привезли больных короной.Ну и все в таком роде.
   

Не покупай Roshen! Надо поддержать бойкот бизнеса Порошенко ...
:beach:

Показати зображення...
Показати зображення...

А зачем вы ватные агитки постите?Признаете что пидработы это такая же тупая вата?
   
Понимаешь ли,даже любую самую хорошую идею можно довести до абсурда и превратить в фарс.Вот пидработы с вышиванками это тот самый случай.
ти диви, навіть такого прогресивного пацика, як Зеленський ахмурілі підработи - натягнув вишиванку, ще й жінку змусив :cray:
   
А зачем вы ватные агитки постите?Признаете что пидработы это такая же тупая вата?
випий кави і ввімкни мізки. бо хаотичні алогічні ланцюжки в черепній коробці.
   
ти диви, навіть такого прогресивного пацика, як Зеленський ахмурілі підработи - натягнув вишиванку, ще й жінку змусив :cray:
Не треба так. Жінка розумна, обдурила дурних хохлів і надягнула сарафан з вишивкою
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Не будь-яка увага позитивно впливає на продажі бренду, зовсім не будь-яка.


Поясни  чому  тебе   хвилюють  достатки  якихось фірм? Яке   ти маєш  відношення, наприклад  до Етнодім? Чому  тебе   хвилює достаток  цієї фірми?
   
Та не політсилою, а українцями, а українці за кацапського прихвостня не голосували. Логіка проста як борщ і все одна кацапам не збагненна.

Ви сплутали борщ зі щами, про борщ не кажуть, що він простий.
Дивна така нерозбірливість в гілці про вишиванки
   
Не треба так. Жінка розумна, обдурила дурних хохлів і надягнула сарафан з вишивкою
насправді нічого поганого тут не бачу. дивно було б, якби фірма на такому не пропіарилася. будинки моди спортсменів і целебрітів для реклами за мілйони купують, а тут безоплатно(а може і ні).
   
Я правильно зрозумів, що "прибічники Ель Кнуро" вирішили, що вони "монополізували право" віришувати хто може носити вишиванки а хто ні? 8-:
А нічого що ви вже до відвертого фашизму вже скочуєтесь, підсвинки? :X
Я казав вже, що трагедія патріотичного флангу - що Ель Кнуро його "монополізував" та не дає іншим, більш молодим та справді про-українським політикам висунутися та розчистити болото цього корумпанта з гаслами типу "Техас можуть грабувати тільки техасці".
Але це мабуть саме так "узгоджено" з Мудачуком та Хуйлом. :X

Останнє редагування: 22 травня 2020 10:45:19 від Michigan
   
Ви сплутали борщ зі щами, про борщ не кажуть, що він простий.
Дивна така нерозбірливість в гілці про вишиванки
Для мене дуже простий - за життя набила руку, а от зі щами не справилася. Не моє воно.
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:


Не покупай Roshen! Надо поддержать бойкот бизнеса Порошенко ...
:beach:

Показати зображення...
Показати зображення...

Ти публічно  брешеш що  ці постери  від  Зе- прибічників. Бо  відомо  що  ці  постери  від  тих,  хто  вимагав , щоб  Порошенко  не  торгував   з  країною=агресором.
   
Малоросами  українців називають  тільки  великороси. Так  що, кацапко,  не  поважаешь  вишиванку?
Малороси - це напівпереварені кацапами українці, які голосують і підтримують підкацапників, какаяразніца і подібних по суті антиукраїнців. Як от ви :)
Власне, я розумію, що українці дуже сильні, бо їх переварюють більше 300 років, а вони все ще борсаються, і не можна звинувачувати тих які втомились і регучуть над кварталівськими  жартами про тупих недолугих хохів,
І навіть одного з них -хуцпанутого з іншою фізіологією обрали собі за поводиря, який методично знищує все україське
І він напер вишиванку, щоб як завжди поглумитись, а малороси навіть тут не бачать, що їм сцуть на голову, а уміляються
Але ж неможлимво стримати огиду
   
логично отхватили, они что не знают свою ца. Поклонникам "какаяразница" вышиванки не нужны, им нужна низкая комуналка, пожрать и порыгать.
Це хто вирішив? Долбограї типу тебе? :fuck:
Я що у тебе повинен просити "дозволу" носити чи не носити мені вишиванку?
Багато ви на себе берете, путєнсько-кнурячі долбограї :fuck:
   
Ти публічно  брешеш що  ці постери  від  Зе- прибічників. Бо  відомо  що  ці  постери  від  тих,  хто  вимагав , щоб  Порошенко  не  торгував   з  країною=агресором.
де я написала, що від "прибічників Зе"? проблеми з обробкою мозком текстів?
ці постери від кримської вати, ще до війни.

В братском Крыму трезвомыслящие люди призывают объявить бойкот продукции кондитерской фабрики «Рошен», владельцем которой является нардеп П.А.Порошенко – активный деятель украинской евроинтеграции.
   
випий кави і ввімкни мізки. бо хаотичні алогічні ланцюжки в черепній коробці.
Він до речі гарне питання поставив.
Навіщо ви це ватне лайно сюди притягли?
Ви хочете довести, що від хуйловської вати ваша "свинобаза Пєтькіно" нічим не відрізняється? Ви знаєте, вам це дуже вдається.... :K
   
Він до речі гарне питання поставив.
Навіщо ви це ватне лайно сюди притягли?
Ви хочете довести, що від хуйловської вати ваша "свинобаза Пєтькіно" нічим не відрізняється? Ви знаєте, вам це дуже вдається.... :K
щоб ви побачили з ким ви в одних рядах  ;)

чого в зеботів такі проблеми з логікою. "по обьявленію" шолі вас набрали?

[iВи хочете довести, що від хуйловської вати ваша "свинобаза Пєтькіно" нічим не відрізняється? Ви знаєте, вам це дуже вдається.... ][/i]

Останнє редагування: 22 травня 2020 10:47:49 від myshka naruzhka
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

ще бубочки у вишиванці вам у стрічку

Показати зображення...

Елькнуроподіні тотально  мозок   загубили - вони плутають гру  актора  та  реальність.  Для елькнуряк  змазана  реальність  зі  сценічним  твором.
   
не повинна реклама вишиванок містити того хто насміхався над голодомором в своїх шоу
   
щоб ви побачили з ким ви в одних рядах  ;)
Я побачив що ви з хуйловською ватою в одних рядах. Така ж невмотивована ненависть та "вирішення за інших" що носити та як виглядати.
Ви така сама "вата" тільки з іншим знаком.
У минулому ви голосували за Януковоча, дайте вгадаю? :shuffle:
Бо кудись десятки "синяків" ФУПу подівалися, як язиком злизало. Такого не буває, а ось вони "випірнають", вже як "прибічники вінницького жидо-ромбаро". :-G
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Малороси - це напівпереварені кацапами українці, які голосують і підтримують підкацапників, какаяразніца і подібних по суті антиукраїнців. Як от ви


Ще  раз  для  тупеньких:  тільки  великороси  називають  українців  малоросами.

"За задумом українських філософів творців етноніму «малороси», він позначав приналежність до Малої Руси тобто українських земель навколо стародавньої столиці Руси Києва та не мав ніякого образливого відтінку.
Згодом цей термін почав набувати образливих рис, як позначення меншовартості, в порівнянні з етнонімом великороси."

Останнє редагування: 22 травня 2020 10:53:14 від Stabil
   

Елькнуроподіні тотально  мозок   загубили - вони плутають гру  актора  та  реальність.  Для елькнуряк  змазана  реальність  зі  сценічним  твором.

тобто оце все Зеленський зображав через силу, переступаючи через себе і з великою огидою?  :laugh:


   
Наружка, а ти "наружка СБУ" чи іншої "контори"?
Мабуть й "колорадська лєнточка" прихована в шкафу та чекає свого часу, га? :K  :shuffle:
   
Ще  раз  для  тупеньких:  тільки  великороси  називають  українців  малоросами.

"За задумом українських філософів творців етноніму «малороси», він позначав приналежність до Малої Руси тобто українських земель навколо стародавньої столиці Руси Києва та не мав ніякого образливого відтінку.
Згодом цей термін почав набувати образливих рис, як позначення меншовартості, в порівнянні з етнонімом великороси."
Ще раз для гостреньких - малороси - це какаяразніца виборці Зєбіла
Які українців обзивають фашистами
   
Я побачив що ви з хуйловською ватою в одних рядах. Така ж невмотивована ненависть та "вирішення за інших" що носити та як виглядати.
Ви така сама "вата" тільки з іншим знаком.
У минулому ви голосували за Януковоча, дайте вгадаю? :shuffle:
Бо кудись десятки "синяків" ФУПу подівалися, як язиком злизало. Такого не буває, а ось вони "випірнають", вже як "прибічники вінницького жидо-ромбаро". :-G
читайте мій пост вище. якби ви тут не тільки "по роботі" були, то могли би прочитати, що я затята антирашистка ще з шкільних років, і будучи ще школяркою хотіла щоб президентом став Чорновіл, а Україна йшла в Європу і НАТО, як балтійці і поляки.


насправді нічого поганого тут не бачу. дивно було б, якби фірма на такому не пропіарилася. будинки моди спортсменів і целебрітів для реклами за мілйони купують, а тут безоплатно(а може і ні).
   
Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

тобто оце все Зеленський зображав через силу, переступаючи через себе і з великою огидою?  :laugh:


https://www.youtube.com/watch?v=q2ptlsMwzSM

Мене  особисто ніяк  не  цікавить  робоче  місце, яке  займав  Президент  України  до того  як  український  народ  обрав його Президентом.
Його  робота  актором сценічного  жанру тощо -  це  його  справа.  Українська  культура  відома   гумором  та  сатирою, яка  направлена  на  самих  себе -  це  особливість   українського народу. Сміятись  над  самими  собою -  це  велич  духу, та  нормальна  діяльність  мозку.  Нацистські  потвори - прибічники  Порошенка вважають   єврея  Зеленського   не  українцем, так  само  як   німці   вважали  євреїв  не   німцями.
   
Наружка, а ти "наружка СБУ" чи іншої "контори"?
Мабуть й "колорадська лєнточка" прихована в шкафу та чекає свого часу, га? :K  :shuffle:
ти відео глянь, "небот". є щось сказати? а я відмітила ще раніше постійні антиукраїнські меседжі кварталу.

а що, в наших сбушників колорадські лєнтачькі в шкафах?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія