Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новинский позитивно оценил решение россии :X

Як довго планується дозволяти вихлюпувати назовні свої істерики (через відсутність петро на троні) цьому очевидно неадекватному персонажу?

Я розважаюся, я вже казав не один десяток разів. Приємно все-таки усвідомлювати, що я розумна людина, і мої передбачення правдиві. А істерик у мене немає - я мертвий, а у мертвих їх не може бути.
   
Новинский позитивно оценил решение России - "Это шаг для того, чтобы предотвратить дальнейшее военное развитие конфликта"
урод бля
(С) Luxetenebris

Це похвала?
:facepalm:
   
всі порошкі  такі  як  ти  з новінським?

Наскільки я знаю, як раз проти. Бо Новінський каже у тому самому дусі, що казав Зеленський, коли опонував Порошенку. Порошенко казав "Армія, мова, віра". Це схоже на слова Новінського?
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

Наскільки я знаю, як раз проти. Бо Новінський каже у тому самому дусі, що казав Зеленський, коли опонував Порошенку. Порошенко казав "Армія, мова, віра". Це схоже на слова Новінського?
ви з  новінським брати.
   
Гугл нічого не знаходить. А телеграм канал це таке.

там відео є з інтервю новинського. в телеграм
не хочу возитись перевикладувати на ютубі
   
:facepalm:

Не зрозумів відповіді. То похвала чи ганьба?
   
Новінський ще не в цюпі?  :-o
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

:lol:
пора  гудіти в  гудок
   
ви з  новінським брати.

Ви знаєте, після Ваших слів так хочеться Вам вірити, що вже і аналіза не хочеться.
   
пора  гудіти в  гудок

бойовий гудок  :lol:
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

Ви знаєте, після Ваших слів так хочеться Вам вірити, що вже і аналіза не хочеться.
Вам  петя  громадянство України   оформив  як  і  Новінському?
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

бойовий гудок  :lol:
в бойовий  нізя -  новінський  самі  знаєте  кому  друг
   
Вам  петя  громадянство України   оформив  як  і  Новінському?

Ні, я з народження на цій території проживаю. Мав радянське громадянство, потім українське. А що?
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

Не буде боротьби з ворогом. Ні, помиляюся, буде, просто ворога неправильно позначив. Порошенку спробують ще сала за шкуру залити. А якщо Ви раптом про рашистів, то рецепт вже визначено давно, і боротьби він не передбачає. Треба просто припинити стріляти і зазирнути хуйлу в дупу очі.

І що Ви маєте на рахунок консолідації, я так і не зрозумів. Наче українці консолідовані, а прихильники певної політсили - то порожнина, тобто консолідація вже відбулася.

  Я вже двічі був на тренуваннях  тероборони.
  І серед більш як 500 людей абсолютна більшість голосувала за Зє(це я знаю, бо багацько працюю на виборах).
  І якби Ви там вякнули отаке, отримали б по кумполу негайно, після чого на Вас тренувалися б надавати першу допомогу.
  Приїздіть до нас, диванний ушльпку. [ua]
 
 

Останнє редагування: 22 лютого 2022 13:00:21 від Топа
   
  Я вже двічі був на тренуваннях  тероборони.
  І серед більш як 500 людей абсолютна більшість голосувала за Зє(це я знаю, бо багацько працюю на виборах).
  І якби ви там вякнули отаке, отримали б по кумполу негайно, після чого на Вас тренувалися б надавати першу допомогу.
  Приїздіть до нас, диванний ушльпку. [ua]
 
 
а, то ти штабне  :lol:
а за що ті "всі, хто за зе голосував, дали б по кумполу", за пряму мову самого 3е? :-o
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

а, то ти штабне  :lol:
а за що ті "всі, хто за зе голосував, дали б по кумполу", за пряму мову самого 3е? :-o
   Пан є ху-йло.
   Стверджую що за "жмуруку" і "цинічних бандер" огріб би капітально.
   Як ще будете теревенити, що абсолютна більшість українців зрадники - буду вимагатии Вашого бану назавжди.
   
   
Гугл нічого не знаходить. А телеграм канал це таке.

Очі розплющь, там відео є на телеграмі.
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

Як довго планується дозволяти вихлюпувати назовні свої істерики (через відсутність петро на троні) цьому очевидно неадекватному персонажу?
Миросю, я зазвичай намагаюсь в спілкуванні з тобою утримуватись від певного лексикону.
Але - іди врешті нахер разом зі своїми петростраданіями, зроби ласку.
   
  Я вже двічі був на тренуваннях  тероборони.
  І серед більш як 500 людей абсолютна більшість голосувала за Зє(це я знаю, бо багацько працюю на виборах).
  І якби Ви там вякнули отаке, отримали б по кумполу негайно, після чого на Вас тренувалися б надавати першу допомогу.
  Приїздіть до нас, диванний ушльпку. [ua]
 
 

Згоден, трошки погарячкував. Зеленський не вживав слова хуйло, казав "хуйло" і говорив про необхідність зазирнути в очі, а не в сраку. Але останнє я виправив одразу.
   
   Пан є ху-йло.
   Стверджую що за "жмуруку" і "цинічних бандер" огріб би капітально.
   Як ще будете теревенити, що абсолютна більшість українців зрадники - буду вимагатии Вашого бану назавжди.
 
пан є хуйло? ну нічо, буває.

а за це?  ;)


"Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що коли такий контакт, очі в очі, ти одразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну", - сказав Зеленський.
   
   Пан є ху-йло.
   Стверджую що за "жмуруку" і "цинічних бандер" огріб би капітально.
   Як ще будете теревенити, що абсолютна більшість українців зрадники - буду вимагатии Вашого бану назавжди.
 

Так ніхто і не стверджує про зраду. Це зовсім не зрада - прагнути певної долі для себе та своїх дітей, включаючи долю гарматного м'яса для рашистів.
   
Тому що в його діях немає зради - це апеляція до програми кандидата в Президенти України Зеленського В. О., за яку віддали голоси 73 % виборців. А саме "припинити конфлікт".

ато за годыны?
   
 цікаво, а 3е настільки тупий, чи внаглу брехав, коли стверджував, що хуйло хоче закінчити війну?
   
Ти ба, скільки прихильників раптових виявилося на ФУПі у ахметова.

Єдиним фронтом полізли на барикади порошки.

Ви перше повідомлення в цій гілці бачіли?
   
зе збирався заглядати в ачько

Ділишся досвідом? Полюбляєш в ачько?   :-)o
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

Ну, походу , за таке, патріот України - справжній українець - Рінат Ліонідович - повинен випороть православного  :laugh:
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

  У ватних Спостерігача і Мишки якась своя, окремо-віртуальна Україна.
  Чого вони тоді пхаються до тих, хто намагається жити у реальній?
  Тіпо кацапи - у мене куйово, хочу щоб і у інших було таке ж?
 
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

там відео є з інтервю новинського. в телеграм
не хочу возитись перевикладувати на ютубі

там немає позитивної оцінки.  Там констатація того, про що говорять і на ФУПі.  Але він все одно не мав права  таке говорити і повинен прояснити свою позицію.  Або скласти мандат. 

На відміну від Фантіка та Мороза, я не буду говорити, що це хитрий дипломатичний хід
   
там немає позитивної оцінки.  Там констатація того, про що говорять і на ФУПі.  Але він все одно не мав права  таке говорити і повинен прояснити свою позицію.  Або скласти мандат. 

На відміну від Фантіка та Мороза, я не буду говорити, що це хитрий дипломатичний хід

То що, новінський вже склав свій мандат, чі й досі за ахметовим цуциком бігає?


Фото свіже. 16 лютого 2022р Маріуполь.

Останнє редагування: 22 лютого 2022 14:19:37 від Громадянка даунбасу
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

и Порошенко.
Та ти шо
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

Та ти шо
Показати зображення...

Вони багато років товаришують
   
Вони багато років товаришують

А новінського ахметов з собою назад у літак до Київа взяв із Запоріжжя 17.02.22, чі новінський потім на поїзді поїхав? :weep: своїм ходом

А переночував ахметов з новінським з 16.02.22 по 17.02.22 мабуть в готелі Азовсталь  :weep:



Останнє редагування: 22 лютого 2022 14:45:58 від Громадянка даунбасу
   
Re: Новинский позитивно оценил решение россии  :X

Новинский позитивно оценил решение России - "Это шаг для того, чтобы предотвратить дальнейшее военное развитие конфликта"

урод бля

Сука православна.
   
Ти ба, скільки прихильників раптових виявилося на ФУПі у ахметова.

Єдиним фронтом полізли на барикади порошки.

Ви перше повідомлення в цій гілці бачіли?
"бірюкоїди" та його ботоферма невгамовні.
Ось кого треба "на 0" множити  :X
   
Сука православна.
позбавити громадянства.
А придбав він його якось дуже "мутно" через Севастополь завдяки іншій "шістці" кремля - Шокосвину.
Кнуряка його легалізувала в українському бізнесовому полі у 2009 році.
   
позбавити громадянства.
А придбав він його якось дуже "мутно" через Севастополь завдяки іншій "шістці" кремля - Шокосвину.
Кнуряка його легалізувала в українському бізнесовому полі у 2009 році.
Він начебто напряму і не сказав, викрутився
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія