Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Цікаво, хто в темі, який з них показує себе краще?
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

навіщо вам - хочите прикупи собі?
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

навіщо вам - хочите прикупи собі?

в господарстві річ корисна
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

в господарстві річ корисна

то купіть всього по-трохи
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

вага від меньшої до більшої

пф лава джавелін

дальність від меньшої до більшої

лава пф джавелін

найкраща допомога в прицілюванні - джава

потім лава аж потім пф.



   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

для різних умов ці труби.   Якщо йти пішки та взяти з собою морковки - то РПГ.  Якщо на джипі гасати по полях , то джав та нлов
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

вага від меньшої до більшої

пф лава джавелін

дальність від меньшої до більшої

лава пф джавелін

найкраща допомога в прицілюванні - джава

потім лава аж потім пф.

якщо так, то пф найкращий для піхоти, легкий, а дистанція середня
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Панзерфауст подобається.  :shuffle:
Простий, надійний і дешевий, без складної електроніки.

Зате з тандемною боєголовкою лупить так, що кацапська активна броня не рятує.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

А Карл Густав шо? Нещодавно завалив Т-90.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Прийшлось ремонтувати кілька NLAW. Є слабке місце, при транспортуванні ламається.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Прийшлось ремонтувати кілька NLAW. Є слабке місце, при транспортуванні ламається.

Слабке місце там аккум. Наші навчились дозаряджати, хоча таке робити неможна :D
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Прийшлось ремонтувати кілька NLAW. Є слабке місце, при транспортуванні ламається.
Он в транспортном контейнере перевозится. Что прям в нем ломается?
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Вчера бутусов выкладывал как немецкими фаустами 3 кацапских танка разобрали просто в хлам.Хотя опять же все зависит от того взорвется бк или нет.А так то я думаю что они все плюс минус одинаково эффективны в плане урона,только какие то легче  по весу и одноразовые
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Панзерфауст подобається.  :shuffle:
Простий, надійний і дешевий, без складної електроніки.

Зате з тандемною боєголовкою лупить так, що кацапська активна броня не рятує.

це фауст-патрон доведений до досконалості.  (tu)
інше - пєрдьож професорів за грощі оборонпрома. :gigi:
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Вчера бутусов выкладывал как немецкими фаустами 3 кацапских танка разобрали просто в хлам.Хотя опять же все зависит от того взорвется бк или нет.А так то я думаю что они все плюс минус одинаково эффективны в плане урона,только какие то легче  по весу и одноразовые

Было видео танка после джавелина, так там башня улетела метров на 50, а остальное куски по метру, полтора
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Он в транспортном контейнере перевозится. Что прям в нем ломается?

Ага, щас, якщо в транспортному контейнері то в багажник більше нічого не влізе.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Было видео танка после джавелина, так там башня улетела метров на 50, а остальное куски по метру, полтора


Да было такое что башня в дом залетала в Мариуполе кажется,но тут скорее всего дело в подрыве бк и в том сколько его было на момент попадания
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Слабке місце там аккум. Наші навчились дозаряджати, хоча таке робити неможна :D

Це я взагалі не рахував :)
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

фактично Україна зараз тестує птрк всього світу ))
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Джавелин - 4 км. це вже не зовсім птрк, скоріш артилерія
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

фактично Україна зараз тестує птрк всього світу ))


Ещё и на хламе основного своего противника
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Джавелин - 4 км. це вже не зовсім птрк, скоріш артилерія
джави це  смерть любій залізній коробці

до  пф  стрілки тільки придрочились
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Ага, щас, якщо в транспортному контейнері то в багажник більше нічого не влізе.
Тогда понятно. Я думал после доставки транспортом от союзников
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

ось що стається з руzкім танком після джавеліни.

   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Панцерфауст - є доволі багато не нових м3 труб. Всі з оптикою. Є снаряди різних типів. Може навіть і тадемні проте по маркуванню ніхєра не ясно. Проте працювати з оптикою і взагалі з прицілами  не вміє геть ніхто. Ніякої навчальної літератури із цього приводу не має. Хоч німецькою хоч будь якою іншою мовою. Я вже не кажу про відео. Прицілювання з оптики і ії налаштування на цій вундервафлі ДУЖЕ не очевидне.
В результаті не дешева зброя яка теоритично може вражати цілі на 800 метрів стає аналогом мухи з максимальною дальністтю метрів 200. І то якщо механіка правильно виставлена.
Вибачте за зраду. Вже місяць як ці іграшки з'явилися у військах. Можно було б і організувати якусь навчальну літературу бо зброя в такому вигляді може використоауватись максимум на 20% від свого потенціалу. Напишу ще сюди. Може щось зміниться.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin
a49

Панцерфауст - є доволі багато не нових м3 труб. Всі з оптикою. Є снаряди різних типів. Може навіть і тадемні проте по маркуванню ніхєра не ясно. Проте працювати з оптикою і взагалі з прицілами  не вміє геть ніхто. Ніякої навчальної літератури із цього приводу не має. Хоч німецькою хоч будь якою іншою мовою. Я вже не кажу про відео. Прицілювання з оптики і ії налаштування на цій вундервафлі ДУЖЕ не очевидне.
В результаті не дешева зброя яка теоритично може вражати цілі на 800 метрів стає аналогом мухи з максимальною дальністтю метрів 200. І то якщо механіка правильно виставлена.
Вибачте за зраду. Вже місяць як ці іграшки з'явилися у військах. Можно було б і організувати якусь навчальну літературу бо зброя в такому вигляді може використоауватись максимум на 20% від свого потенціалу. Напишу ще сюди. Може щось зміниться.
Як таке може бути??? ДЕ штаби, ДЕ  комадири???
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Як таке може бути??? ДЕ штаби, ДЕ  комадири???
нє піздєть била каманда!

   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Прийшлось ремонтувати кілька NLAW. Є слабке місце, при транспортуванні ламається.

В нлави крім батареї ще два слабких місця, і обидва пов'язані з кривими руками стрільців.
Перше це при тренуванні з непідєднаною батареєю народ починає тиснути кнопки замість імітації цього. Кнопка западає і назад не повертається. Все, нлавом вже не шмальнеш. Але наші це  навчились ремонтувати.
Друге коли шмаляють з перемикачем на пізнє зведення ракети а потім жаліються що вона полетіла  у металевий відбійник замість танка. Бо не слухали, що в цій ситуації супроводжувати танчик в прицілі треба не пару секунд  як Вікіпедія пише а набагато довше поки не активується головка  самонаведення.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Несамовита механіка ракети FGM-148 Javelin
https://youtu.be/SUdHzKRiBX8?t=192
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Друге коли шмаляють з перемикачем на пізнє зведення ракети а потім жаліються що вона полетіла  у металевий відбійник замість танка. Бо не слухали, що в цій ситуації супроводжувати танчик в прицілі треба не пару секунд  як Вікіпедія пише а набагато довше поки не активується головка  самонаведення.
+
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

нє піздєть била каманда!

Вибач - перший раз почув про ці панцерфаусти тому сплутав з Карлом Густовом м3 що є в нас і також багато в кого.
Панцерфауст наскількі я розумію то і є муха з прицілом із дальністтю всього 200 метрів. Карл Густав потенційно здатний все ж таки на більше проте вимушено використовується так само.
Крім того у наведених відео така ж помилка як щодо Густава. На досить простій у користуванні щодо передзаряжання і пострілу зброї багато часу приділяється тому як власне зробити постріл і нуль прицілюванню. Може для зброї що б'є на 200 метрів всього це не так принципово як щодо Густаву. Проте все ж таки має значення. Хто стріляв з орігінальної мухи знає що і на 100 метрів з неї попасти непросто. І з першого разу майже ні в кого не виходить.
Вибачте - звести бойок і натиснути на гачок може і мавпа (обіззяна)проте з цієї штуки потрібно ще й кудись попасти.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Думаю хлопці що роблять відео для панцерфауста не зупиняються на прицілюванні тому що банально не знають значення позначок на прицілі. Відповідно не можуть про це нічого розказати. А випустити десяток гранат щоб зрозуміти їх значення експерементальним шляхом ніхто не дасть.
Тобто відсутність нормальних мануалів щодо поицілювання - системна проблема. А це ефективність застосування зброї і життя людей.
Хоча це простий фіксований приціл а не п'ять ручок як на Карлі Густаві які можна і потрібно крутити якщо хочеш кудись попасти на паспортні 800 метрів.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Мені ще подобається, коли всякі "знавці" (типу Кочеткова) починають розповідати, що "Стугна П" не така модна як Джавелін/Енлоу, бо її наводити треба.
Забуваючи головну фішку нашого ПТРК - виносний пульт. Бо якщо танк чи якась ББМ з сучасним бойовим модулем побачать тебе першими - тобі гайки, ти не вистрелив і забув, ти просто порозкинув мізками, бо 125-мм подарунок або черга з крупнокаліберного кулемета на тій відстані прилітають просто миттєво.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Думаю хлопці що роблять відео для панцерфауста не зупиняються на прицілюванні тому що банально не знають значення позначок на прицілі. Відповідно не можуть про це нічого розказати. А випустити десяток гранат щоб зрозуміти їх значення експерементальним шляхом ніхто не дасть.
Тобто відсутність нормальних мануалів щодо поицілювання - системна проблема. А це ефективність застосування зброї і життя людей.
Хоча це простий фіксований приціл а не п'ять ручок як на Карлі Густаві які можна і потрібно крутити якщо хочеш кудись попасти на паспортні 800 метрів.
https://www.rk-ubstadt.de/?p=2307
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

https://www.rk-ubstadt.de/?p=2307
Саме так.
Інформацію доводиться шукати на всяких помийках як цей опитувальник. Без відповідей. Хоча потрібен якраз не опитувальник а відповіді. Тобто підручник. Я вже не кажу про таку розкіш як інструкція хочаб англійською мовою а не німецькою котру мало хто знає.
Дякую , якщо хотів допомогти, проте панцерфауста у нас нема. Потрібно саме для Карла Густава м3.
І взагалі це смішно - вгадувати призначення позначок на прицілі гранатомету по екзамінаційному білету для німецьких військовозобов'язаних дітей де саме питають 'опишіть призначення позначок на прицілі'.
Якщо існує екзамінаційний білет - значить існує і підручник. Ну сфоткайте бляха його. Викладіть в публічний доступ чи в закодований архів якщо не можна в публічний. І посилання роздайте разом із зброєю. Ми самі перекладем. Є солдати з вищою освітою  в тому числі ті хто знають німецьку мову. І в гугл транслейті теж нікого не забанили. Перенаберемо текст вручну якщо треба.
Бо це ж дно насправді. Ладно в перші дні війни. Проте скоро буде вже три місяці. Ніхто поняття зеленого не має як користуватись тими гранатометами що нам дають. Якщо нема адекватного мануала на вікіпедії з описом процесу прицілювання а не тільки пострілу як наприклад є для NLOW. То зброя наполовину непридатна для застосування. Бо з неї потрібно ще кудись поцілити а не просто вміти пальнути невідомо куди.
Для Карла Густава цього нема. Для панцерфауста наскільки я зрозумів нема так само хоча проблема там не настільки велика бо зброя ближньої дії.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Саме так.
Інформацію доводиться шукати на всяких помийках як цей опитувальник. Без відповідей. Хоча потрібен якраз не опитувальник а відповіді. Тобто підручник. Я вже не кажу про таку розкіш як інструкція хочаб англійською мовою а не німецькою котру мало хто знає.
Дякую , якщо хотів допомогти, проте панцерфауста у нас нема. Потрібно саме для Карла Густава м3.
І взагалі це смішно - вгадувати призначення позначок на прицілі гранатомету по екзамінаційному білету для німецьких військовозобов'язаних дітей де саме питають 'опишіть призначення позначок на прицілі'.
Якщо існує екзамінаційний білет - значить існує і підручник. Ну сфоткайте бляха його. Викладіть в публічний доступ чи в закодований архів якщо не можна в публічний. І посилання роздайте разом із зброєю. Ми самі перекладем. Є солдати з вищою освітою  в тому числі ті хто знають німецьку мову. І в гугл транслейті теж нікого не забанили. Перенаберемо текст вручну якщо треба.
Бо це ж дно насправді. Ладно в перші дні війни. Проте скоро буде вже три місяці. Ніхто поняття зеленого не має як користуватись тими гранатометами що нам дають. Якщо нема адекватного мануала на вікіпедії з описом процесу прицілювання а не тільки пострілу як наприклад є для NLOW. То зброя наполовину непридатна для застосування. Бо з неї потрібно ще кудись поцілити а не просто вміти пальнути невідомо куди.
Для Карла Густава цього нема. Для панцерфауста наскільки я зрозумів нема так само хоча проблема там не настільки велика бо зброя ближньої дії.

я знайшов мануал англійською, можу на пошту вислати
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

проте панцерфауста у нас нема
панцерфаусту нас є.
Приціл- найпростіший, навіть простіший за ПГ-7
Силуети танка по висоті. Це мабуть зрозуміло.
Центральний хрест- нерухомий танк, лівий або правий хрести- танк у русі із щвидкістю 20км/год.
   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

   
Re: Panzerfaust vs NLAW vs Javelin

Саме так.
Інформацію доводиться шукати на всяких помийках як цей опитувальник. Без відповідей. Хоча потрібен якраз не опитувальник а відповіді. Тобто підручник.

Гляньте в личке. Оно?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія