Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Face про сина Порошенка на своєму концерті

Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Для цього існує більш коротке і зрозуміле слово - "зпорошенити"
Такого слова не існує. Просто ти придумав хню і носишся з нею. Форсед мем - удєл тупої школоти, або сємьонів.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Чого ж не пробував? Пробував. І ти спробуй, розкажеш про успіхи.
Я вчора і "номер справи" давав, можеш пробити по реєстрах, авось шото найдьош.

У Росії порушили кримінальну справу проти Зеленського та Роговцевої https://antikor .com.ua/articles/27006-u_rosiji_porushili_kriminaljnu_spravu_proti_zelensjkogo_ta_rogovtsevoji

У Росії порушили кримінальну справу проти Зеленського та Роговцевої https://m.ednist.info/news/7861

На Роговцеву та Зеленського в Росії завели кримінальну справу https://zaxid.net/news/

Проти Зеленського та Роговцевої у Росії порушили кримінальні справи https://uapress.info/uk/news/show/60596

У складі «Студії Квартал-95» виступав із волонтерськими концертами в АТО та жертвував кошти на потреби АТО. За фінансову допомогу українській армії проти нього в Росії порушено кримінальну справу 2015 року https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Вистачить чи ще?  :shuffle:
   
Порося от Свыни не далеко пасется(С)
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Такого слова не існує. Просто ти придумав хню і носишся з нею. Форсед мем - удєл тупої школоти, або сємьонів.

 :facepalm1:

Всі без винятку слова колись з'явилися. Одні раніше, інші пізніше. Це слово передає суть того, що робить ФСБшний вилупок разом зі своїми сектантами-"патріотами". Подобається це комусь чи ні, але факт є фактом  :shuffle:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

:facepalm1:

Всі без винятку слова колись з'явилися. Одні раніше, інші пізніше. Це слово передає суть того, що робить ФСБшний вилупок разом зі своїми сектантами-"патріотами". Подобається це комусь чи ні, але факт є фактом  :shuffle:
угу
Кілька років тому з'явилося слово ЗЕБIЛ
А сьома, разом із состашу і південною блятью, чомусь ображаються :)
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

угу
Кілька років тому з'явилося слово ЗЕБIЛ
А сьома, разом із состашу і південною блятью, чомусь ображаються :)

Петик, петарас і армовір теж з'явилися... Яке з них більше подобається?

До речі, якихось 7 років тому ніхто і не знав хто такі свиноботи, хоча свин при владі і тоді був, і були у нього міністри йому подібні...  :shuffle:

Останнє редагування: 18 червня 2021 15:21:57 від _Semen
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Вистачить чи ще?
Першоджерела пошукай, писда зелена.
А першоджерело - говностаття в кп. Іншого я не бачив.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Всі без винятку слова колись з'явилися.
Звісно. Але якщо ти висрав якийсь набір букв, то зовсім не означає, що "з'явилось слово".
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Першоджерела пошукай, писда зелена.
А першоджерело - говностаття в кп. Іншого я не бачив.

 :facepalm1:

Коричнева зайвохромосомная писта, першоджерело - це СК хуйляндіі, тієї самої, до речі, куди твій бозя рвався, а його не пускали .. А потім чомусь різко змінили гнів на милість. Чому не підкажеш?  :shuffle:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

першоджерело - це СК хуйляндіі
Давай, покаж повідомлення першоджерела.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Давай, покаж повідомлення першоджерела.

 :facepalm1:
 
У пресі?  :weep:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

:facepalm1:
 
У пресі?  :weep:
Де хочеш. На офсайті, як варіант.
Я тобі дав загальнодоступне першоджерело, маєш інше, глибше - публікуй.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Де хочеш. На офсайті, як варіант.
Я тобі дав загальнодоступне першоджерело, маєш інше, глибше - публікуй.

Ти знайшов вже багато кримінальних справ СК? Чи по-твоєму, кацапи спистіли про те, що на Роговцеву та Зеленського відкрили справи, а наші ЗМІ разом з фігурантами жваво підхопили тему для самопіару і "по-приколу"?  :shuffle:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Ти знайшов вже багато кримінальних справ СК? Чи по-твоєму, кацапи спистіли про те, що на Роговцеву та Зеленського відкрили справи, а наші ЗМІ разом з фігурантами жваво підхопили тему для самопіару і "по-приколу"?  :shuffle:
Мєдлєнно і по складах - де джерело цієї інформації? Є щось, крім статєйки клоаки КП? Нє? Тебе влаштовує висране тією клоакою, бо вписується в світогляд?
Мені того замало.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Мєдлєнно і по складах - де джерело цієї інформації? Є щось, крім статєйки клоаки КП? Нє? Тебе влаштовує висране тією клоакою, бо вписується в світогляд?
Мені того замало.

 :facepalm1:

Чим тобі не підходять посилання, які я дав тобі раніше? :S  Мало? Чи то не хуйлосвинінфо?  :shuffle:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Чим тобі не підходять посилання, які я дав тобі раніше?   Мало?
Тим, що вони вторинні, їм Рабіновіч напєл. А це хня, а не джерело.
Є якісь серйозні докази існування тих кримінальних справ на бубочку? Нє?
То нема чого й писдіти.
   
О я тепер знаю як буду називать повсякденну брехню зелених "неточність у вислові". Шедеврально. Прикольно що для вас не суттєва багато чого, наприклад не можна обговорювати родину Зеленського, але без проблем можна обговорювати родину Порошенка. Або коли зелені кажуть що Зеленський називав Україно повією то це він про її керівництво - ви вірите, а коли порошенківці кажуть що малолітній син Порошенка на хелоуїн в костюмі з написом Раша серед монстрів це маскарад - не вірите.
Як воно у вас дивно виходить, правда?

Щодо реперової тези... То вона прозвучала вже коли Михайлик виперся на сцену... тобто у вас чергова "неточність у вислові"   
Михасик зліз зі сцени, коли на ній пролунало "руссскіє в Лондонє!" ? Згадав про війну, про батька-президента ?

А для пересічного фупівця загалом справді не має значення - сам Михасик верещав про "русскіх в лондонє" чи вистрибував по сцені під цей вереск. Особливо з урахуванням того факту, що у футболці RUSSIA рассєкал по лондонах не якийсь там репер.
   
:facepalm1:

Чим тобі не підходять посилання, які я дав тобі раніше? :S  Мало? Чи то не хуйлосвинінфо?  :shuffle:
А ви досі не знаєте, що у Рамблєрші хоббі таке - вимагати офіційних лінків і судових рішень?
То тільки за собою Рамблериха залишає право будь-що постити без будь-яких лінків
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Face про сина Порошенка на своєму концерті
Дети копия своих родителей, смотрите свиньи кого вы в 14 выбрали и за кого постоянно топите.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Тим, що вони вторинні, їм Рабіновіч напєл. А це хня, а не джерело.
Є якісь серйозні докази існування тих кримінальних справ на бубочку? Нє?
То нема чого й писдіти.

"Вiдiш лi", практично всі без винятку ЗМІ передають "вторинну" інформацію. І це нормально і по іншому бути не може. Однак є ЗМІ, які дорожать своєю репутацією і тому відверту туфту не публікують або публікують вказуючи, що це туфта, а є ті, що поширюють фейки (типу бозіних ЗМІ, які не соромляться посилатися на ФСБшні телеграм канали).
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

А ви досі не знаєте
Шо мирося, схоже, вщент писданулась на почвє петрозалежності і вживання вєщєств в компанії дядьколі-сусіда? :laugh:
Не ганьбись, нещастя.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

"Вiдiш лi", практично всі без винятку ЗМІ передають "вторинну" інформацію. І це нормально і по іншому бути не може. Однак є ЗМІ, які дорожать своєю репутацією і тому відверту туфту не публікують або публікують вказуючи, що це туфта, а є ті, що поширюють фейки (типу бозіних ЗМІ, які не соромляться посилатися на ФСБшні телеграм канали).
Ну от для чого дуркувати без міри?
КП подала інформацію, з вказуванням номеру кримінальної справи. Це єдине, що відносно схоже на більш-менш пристойне джерело. Але кп - кацапська помийниця, на мою думку.
Решта медіа тупо подали це в якості чуток, навіть не приводячи джерел інформації, не посилаючись взагалі ні на кого.
Тобі справді цього достатньо, щоб вслід за кп твердити якусь хню?
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Ну от для чого дуркувати без міри?
КП подала інформацію, з вказуванням номеру кримінальної справи. Це єдине, що відносно схоже на більш-менш пристойне джерело. Але кп - кацапська помийниця, на мою думку.
Решта медіа тупо подали це в якості чуток, навіть не приводячи джерел інформації, не посилаючись взагалі ні на кого.
Тобі справді цього достатньо, щоб вслід за кп твердити якусь хню?

 :facepalm1:

А сама Роговцева із Зеленським ці "чутки" прокоментували... Нда... А тут хтось ще з запоребрикових зайвохромосомних звірків сміється.  :shuffle:

P.S. Ти й справді категорично відкидаєш будь-яку інформацію, першоджерело якої знаходиться за поребриком? Це мабуть близько 90% новин про події в хуйляндіі
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

А сама Роговцева із Зеленським ці "чутки" прокоментували..
Заодно часом не демонстрували повєсток в басманний суд, чи шото такоє?
Інформацію з кацапських помийниць я сприймаю  саме як голос з помийниці, як скабєєвщину.
А ви, зелепні, готові молитись на неї і носитись, як дурень зі ступою, видаючи за факт, якщо це годиться для службової доктрини.
До речі, там паралельно йопнутий сметана щось нявкав про пожертви на ато бубочкою. Не в курсі, в його декларації то відображено?
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Заодно часом не демонстрували повєсток в басманний суд, чи шото такоє?
Інформацію з кацапських помийниць я сприймаю  саме як голос з помийниці, як скабєєвщину.
А ви, зелепні, готові молитись на неї і носитись, як дурень зі ступою, видаючи за факт, якщо це годиться для службової доктрини.
До речі, там паралельно йопнутий сметана щось нявкав про пожертви на ато бубочкою. Не в курсі, в його декларації то відображено?

А повістка з Басманского або іншого хуйлосуду - це вже не скабєєвщина?  :weep:  Петaрас(-ка), я ж вже тобі писав, чим відрізняються нормальні ЗМІ від хуйлосвинінфо, яке посилається на ФСБного "Шептуна"  :punish:

До речі, сектант(-ка), a з чого ти взяв(ла), що всі хто проти ФСБшного цинічного вилупка і його брехливих сектантів, повинні обов'язково на когось молитися? :S

P.S. Після поста Мирослави я вже i не знаю ти "він" чи "вона"
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Цей мульйон десь зафіксовано в його податкових деклараціях?
А чого "откривалі"? Вже закриті? Звідки інфа? Комсомольську правду нє прєдлагать.

Зафіксовано біля кнурячих мільярдів  :laugh:  спробуй почитати щось крім улюбленої ватної газети  8-)
От маячня про вагнерівців з камсамолки вам зайшла )
   
А повістка з Басманского або іншого хуйлосуду - це вже не скабєєвщина?  :weep:  Петaрас(-ка), я ж вже тобі писав, чим відрізняються нормальні ЗМІ від хуйлосвинінфо, яке посилається на ФСБного "Шептуна"  :punish:

До речі, сектант(-ка), a з чого ти взяв(ла), що всі хто проти ФСБшного цинічного вилупка і його брехливих сектантів, повинні обов'язково на когось молитися? :S

P.S. Після поста Мирослави я вже i не знаю ти "він" чи "вона"
вона або на крайняк воно
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

:facepalm1:

А сама Роговцева із Зеленським ці "чутки" прокоментували... Нда... А тут хтось ще з запоребрикових зайвохромосомних звірків сміється.  :shuffle:

P.S. Ти й справді категорично відкидаєш будь-яку інформацію, першоджерело якої знаходиться за поребриком? Це мабуть близько 90% новин про події в хуйляндіі

Та щаз ))) відкидають вони )) смердять досі про примусову посадку літака з головорізами на борту, і все їм ок )
   
Слава Україні!
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

короче, типовий їбанат
так на ньому й написано
мажор.Хозяин  лохов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія