Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

;o
Кличте терміново до пацієнта WWW.
Це по його темі.

Нарешті я зрозуміла, кого мала на увазі ASSті, коли писала, що нібито я тут у когось закохалася, і хто дав мені двійку за зовнішність. Це була моя теорія, викладена у одному із моїх передостанніх дописів, і сьогодні вона підтвердилася.

Воно написало, що це через нього я пішла з форуму і нібито у мене до нього є якісь почуття  :facepalm1: ЛОЛ! Наш тато хорий (С)  :laugh:

Так, у мене почуття до 50-річного з чимось матюкливого прихильника Юлі Тимошенко, який співжиє із цуциком чоловічого роду і животіє на соціалі. І найголовніше, кого я в житті ніколи не бачила і хто, як вважає більшість на фупі, грає за іншу команду (not that there is anything wrong with that (C)).

Це лойк, товариші, абсолютний лойк!

 :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Кинули на нас всі свої сили
Навіть гея WWW підключили

Це говорить про те, що розвалили ми тут їхню гей-кантору в пух і прах, бомбануло в них конкретно.

Він співпрацював по приватах з ось цими асцями і булькастими, а також з фімою. Не даремно вона звернулася до нього у адмінці, питаючи, під яким він ніком пише.

Для брудних справ (як висловився Сержик А, "бєлінгкет") можна було притягти лише осіб, здатних на брудні справи. Рст-ВВВ має відповідне резюме - його забанили навічно за публікацію приватних даних іншої особи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

перестань уже работать языком, переходи к фото

А це ще що за чудо-юдо? по неділях убогим не подаю.

А щодо язика, то ти тут поліруєш нівроку.

Це ти велики крав чи хтось інший? вже забула.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фото лексуса и пейчека на фоне переписки нам не дождаться, я правильно понимаю?

Ну, конечно предсказуемо перешла к "великам" . Иди, рой архив, Вандербильдиха!  :D

Останнє редагування: 14 червня 2021 07:54:33 від LampoGaz
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

так.
Пан Фома, дозволю зауваження стосовно видатних калгарійок. я б не займався тою перестановкою.чито шифром на шару. Бо получиться як з паном іваном за 700, повна девальвація диплому ЛПІ. та і за гроші не займався б. вона сюди всерівно прийде, бо залежна.

А она и не уходила. Всю ветку пересказала за пол года минмум
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Жити в будинку, де срали коні і корови, це...  :facepalm1:

 :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фото лексуса и пейчека на фоне переписки нам не дождаться, я правильно понимаю?

Ну, конечно предсказуемо перешла к "великам" . Иди, рой архив, Вандербильдиха!  :D

Не плакай, зараз запощу. Якщо у бульки станеться припадок, моральну відповідальність нестимеш ти  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А она и не уходила. Всю ветку пересказала за пол года минмум

Що значить нє уходіла? звичайно, що читала час від часу.

Піти - це значить перестати дописувати.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Готуйтеся - публікую фотки. Драмролз!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет



А фотки моєї попочки з лінкедіну


На профессиональном ресурсе ты выставила фото своего тухеса 48-го размера...:)



Останнє редагування: 14 червня 2021 08:25:32 від Трололо
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не на саншайні і не з чужими чоловіками, а з автошоу, на якому я була зі своїм майбутнім чоловіком.

Да, в жуткой желтой шубе и в не твоей машине и не с твоим мужем. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Лексус. Сподіваюсь, те, що він не помитий і що в ньому відображаються різні смітники в гаражі, не образить ваші естетичні почуття?





   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну что ж быстрое резюме прихода и «разоблачения»

1. Фома хоть и нарыл и фото Инанны, однако никому их не передал. Либо просто не нарыл, а банально взял на понт.
Т.е. так и не оприлюднил свою находку.
2. Кроме обычных дураков, бывают дураки полезные. В ходе «разоблачения» хаты Троллоло выяснилось что она стоит под 0,5М $  разоблачила так разоблачила  :weep:
3. Гонево про какой-то код Фомы это вообще белый гаусовчкий шум
4. Много очень текста, бестолкового, эмоционального и истеричного
5. Радует на этому фоне Петушара Нумерной - бегает как петух, прыгает, че-то подпестыввет  :weep:
6. Пришел Бронтозавере и первое с чего начал - с геев. Вот жеж гомосятина  :facepalm1:

Куйня полная, выход бестолковый, эмоциональный, глупый. А «уход» продолжается уже пол суток.  :laugh:
Хотя все понимают ухода никакого и не было.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Останній пейчек. Всі персональні дані виділені - обговорювали, як я не працюю вже чотири роки  :laugh:



   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ого помимо мерки в ветке куями теперь начались мерения пистой  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І саме тому я на лексусі і у хаті під лимон
Оу є! Нам так не жити ніколи!!!  X(

Жити в будинку, де срали коні і корови, це...
Ти на себе подивися, досі гуртожиток у хаті, сальники один на поверх  :facepalm: 

Останнє редагування: 14 червня 2021 08:22:49 від Фома Липецкий
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну что ж быстрое резюме прихода и «разоблачения»

1. Фома хоть и нарыл и фото Инанны, однако никому их не передал. Либо просто не нарыл, а банально взял на понт.
Т.е. так и не оприлюднил свою находку.
2. Кроме обычных дураков, бывают дураки полезные. В ходе «разоблачения» хаты Троллоло выяснилось что она стоит под 0,5М $  разоблачила так разоблачила  :weep:
3. Гонево про какой-то код Фомы это вообще белый гаусовчкий шум
4. Много очень текста, бестолкового, эмоционального и истеричного
5. Радует на этому фоне Петушара Нумерной - бегает как петух, прыгает, че-то подпестыввет  :weep:
6. Пришел Бронтозавере и первое с чего начал - с геев. Вот жеж гомосятина  :facepalm1:

Куйня полная, выход бестолковый, эмоциональный, глупый. А «уход» продолжается уже пол суток.  :laugh:
Хотя все понимают ухода никакого и не было.

Присовокупим, оба опущенца динозавере и чегновцы призвали на помощ себе безработную бабу на таблетках... :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Присовокупим, оба опущенца динозавере и чегновцы призвали на помощ себе безработную бабу на таблетках... :)

Баба не защищает опущей, баба борется с Фомой. Баба сама разоблачила в свое время «хозяйство» Бронтозавере. Баба будет автоматически за тех, кто против Фомы, даже за черта лысого.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну что ж быстрое резюме прихода и «разоблачения»

1. Фома хоть и нарыл и фото Инанны, однако никому их не передал. Либо просто не нарыл, а банально взял на понт.
Т.е. так и не оприлюднил свою находку.
2. Кроме обычных дураков, бывают дураки полезные. В ходе «разоблачения» хаты Троллоло выяснилось что она стоит под 0,5М $  разоблачила так разоблачила  :weep:
3. Гонево про какой-то код Фомы это вообще белый гаусовчкий шум
4. Много очень текста, бестолкового, эмоционального и истеричного
5. Радует на этому фоне Петушара Нумерной - бегает как петух, прыгает, че-то подпестыввет  :weep:
6. Пришел Бронтозавере и первое с чего начал - с геев. Вот жеж гомосятина  :facepalm1:

Куйня полная, выход бестолковый, эмоциональный, глупый. А «уход» продолжается уже пол суток.  :laugh:
Хотя все понимают ухода никакого и не было.

Якщо Фома не послав фотки Вам (хоча знову таки у мене є цитати, що він це пропонував, а Ви сказали - давай), то це нічого не значить. Бо я знаю точно, що він послав мєдвєдці, гаррі і ще невідомо кому.

Хата бульки коштує, як уже вказали, 300 тисяч, а в реалі вона не коштує нічого, бо в такому вигляді в ній не побажає жити велика кількість людей.

Решта просто чергове коло булінгу.

Ну що ж, have fun, а мені пора.




Плювки у спину починаються на Раз! Два! Три!  :K


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ого помимо мерки в ветке куями теперь начались мерения пистой  :weep:
Віка планує перейти до міряння тухесом, там вона одразу переможе!

Доречі щось Віка не відповіла, чого вона працює. Це ж престижно щоб дружина не працювала  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

те, що він не помитий і що в ньому відображаються різні смітники в гаражі
Срачі в гаражі??? Та ви такі ж ледарі як Бронтозавере. Руки зі сраки. Найміть хуч клінера.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Хата бульки коштує, як уже вказали, 300 тисяч, а в реалі вона не коштує нічого, бо в такому вигляді в ній не побажає жити велика кількість людей.



Да, меньше чем за два года поднялась в цене на 20%. И никто не собирается устраивать здесь общаги с квартирантами. :) С этим к опущенцам...:)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Срачі в гаражі??? Та ви такі ж ледарі як Бронтозавере. Руки зі сраки. Найміть хуч клінера.

Руки из жопы это да. :) и фото не своего гаража и не своей машины. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Да, меньше чем за два года поднялась в цене на 20%. И никто не собирается устраивать здесь общаги с квартирантами. :) С этим к опущенцам...:)

Это не важно. Это три сарая Хорвата как минимум. Тебя же с Бронто сравнили.  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Это не важно. Это три сарая Хорвата как минимум. Тебя же с Бронто сравнили.  :laugh:

Заметь, как рэзко исчезли фотачьки...:)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заметь, как рэзко исчезли фотачьки...:)

Какие фоточки?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Какие фоточки?

Какой-то засранной машины в засранном гараже и какой-то бумажки...:)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Какой-то засранной машины в засранном гараже и какой-то бумажки...:)

Чего, висят вон в ветке
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Чего, висят вон в ветке
То Віка у мене навчилась. Виставила на 15 хвилин. Зайди в анонімному режимі, вже нема фоток.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Чего, висят вон в ветке

Висит «image not found” :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

То Віка у мене навчилась. Виставила на 15 хвилин. Зайди в анонімному режимі, вже нема фоток.

Чего -то боится? Почему?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сидим с Ирочкой и угораем))))
це в Ірочки 2 тижні тому померла мама?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

це в Ірочки 2 тижні тому померла мама?
Даже не удивлюсь если да.
Время нынче хабаличье, скорбить больше двух дней не в тренде.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

;o эти бабы были с нашего форума?

Это ее влажные мечты, не обращай внимания. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Это ее влажные мечты, не обращай внимания. :)

Наталья заинтересовалась…
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Взяв звичайну хату в середьної руки районі.

Бери те, що виходить на природній парк, річку чи озеро і тоді порівнюй з булькіною. Вийде теж більше мільйона.

Якщо твої умови для хатинки в Мельбурні, тоді Калгарі бyде в запредельних впердях
Я спецом вибрав хатинку коло парків
І хатинка калгарійська мені сподобалась
Покажи де ти живеш (район) я подивлюсь на ціни там
І дам тобі свій район, щоб ти не брехала

Але ці змагання ні до чого не доводять
В тому немає ні твоєї, ні моєї заслуги
Нема чим пишатися, крім мужа на 20 років страше.
Він може бути також таким же любвеобільним як Табаков, чи докуя другого кацапського лайна

А у пана Трололо - гарний дім, з великим потенціалом
Зараз модно із конюшні робити житло, так що мимо хати

Як там пан Трамп - все ще огурцом?
Прівєт йому при случаї - видающійся дебіл.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Зайшов у бедронку за флячками


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Зайшов у бедронку за флячками


Хочеш хоча б на четверту частину кроку наблизитися до Хорвата ?  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

це в Ірочки 2 тижні тому померла мама?

нкто не умирал, петушаре просто нужна была пауза залечить очко.
петушара как всегда спистел даже на святом..
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

в українському селі гарно  (tu)  :D


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія