Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Греческий тупняк (фото)

Re: Греческий тупняк (фото)

люди иногда создают темы такие интересные на форуме, даже из названия становится понятно, что человек  не представляет себе, что есть жизнь где то кроме киева

Він не розуміє як цє сопомно так відпочівати так брудно одягатися 
так брудно їсти
Брудна істота тс
   
Re: Греческий тупняк (фото)

можно конечно всех обосрать
будет здесь пописывать трололо и фома
и раз в полгода алежка из самолета и фантомас с бимбами

«Интернет большой.» (с) С.Быкова
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Який балдіють? Доба в машині мінімум в один бік. З 4х річною дитиною, якій єбаньки батьки надягають пакет на лице  :facepalm:   Далі щоранку - готування і похід на море / з моря.  Плавати дитина не вміє, море їй не цікаве, хіба у піску побавитись. Далі - нагору  :facepalm:

Балдіти можна коли тебе нічого не турбує, тебе годують і розважають, твоє житло комфортне.

В дитячому - по коліно. Там не плавають, фото я дав вище.

:facepalm:  Я побачив море (українське) коли мені було 15.  А закордон поїхав  на море у 24.   І шо далі?

Віфлістє ліпецькій ти жопомий сиди і не крякай
   
Re: Греческий тупняк (фото)

ну і глянь - на кількість субсідіантів, що невзмозі заплатити самостійно комірне.
може, очи відкриються.
:facepalm: Таких є в кожній країні. Крім того, на субсидіях в Україні сидять і працюють нелегально.  Це шо для когось секрет?
   
Re: Греческий тупняк (фото)

почему не отправил ребенка с друзьями куда то? ему же скучно наверняка с вами

Мадам, а почему Вас интересуют чужие дети и чужие семьи? В вашу лез кто-то?

Чёт у Вас запылало сегодня…
   
Re: Греческий тупняк (фото)

:facepalm: Таких є в кожній країні. Крім того, на субсидіях в Україні сидять і працюють нелегально.  Це шо для когось секрет?

повчає москаль ліпецькій  воно видно що два москаля  ліпецькій і Торчь вжє паскуднічати почінають
панувати хочуть гнати такіх треба від нас українців
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Мадам, а почему Вас интересуют чужие дети и чужие семьи? В вашу лез кто-то?

Чёт у Вас запылало сегодня…

а дєж ти був коли гриміло ?
як обсирали радили про дитину
Графу Хорватьському
ах ти сопля негідне
   
Re: Греческий тупняк (фото)

:facepalm: Таких є в кожній країні. Крім того, на субсидіях в Україні сидять і працюють нелегально.  Це шо для когось секрет?

Так таких и в Штатах полно. Брайтон практически весь такой. Ну и пишут нам стенания о несчастных венесуэльцах, сбежавших от Чавеса. Но молчат, что Дорал возле Маями - место самой большой концентрации жульничества с медстраховками, который практически 100% венесуэльский город..,
   
Re: Греческий тупняк (фото)

а дєж ти був коли гриміло ?
як обсирали радили про дитину
Графу Хорватьському
ах ти сопля негідне

Там же, где эта тварь прохаживалась по моей семье.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Так таких и в Штатах полно. Брайтон практически весь такой. Ну и пишут нам стенания о несчастных венесуэльцах, сбежавших от Чавеса. Но молчат, что Дорал возле Маями - место самой большой концентрации жульничества с медстраховками, который практически 100% венесуэльский город..,

приютили суку дали можливість йому сраку мити а воно блядина наговорює на америку і святий брайтон
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Там же, где эта тварь прохаживалась по моей семье.

ти як до жінки звертався лізунчік москальскій
   
Re: Греческий тупняк (фото)

приютили суку дали можливість йому сраку мити а воно блядина наговорює на америку і святий брайтон

Я знаю, что ты там поднялся. :) Помалкивай. :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

ти як до жінки звертався лізунчік москальскій

Пшло отсюда, ничтожество.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Мадам, а почему Вас интересуют чужие дети и чужие семьи? В вашу лез кто-то?

Чёт у Вас запылало сегодня…
я обещала кадре что поддержу ее из женской солидарности. Когда ее фотку тут выложили, заметь, неделю ни одна женщина ни слова не сказала про ее внешность. Первым вылез ты.
Я понимаю можно обсуждать предпочтения всякие. Политические гастрономические.
Ты потерял нюх полностью
   
Re: Греческий тупняк (фото)

я обещала кадре что поддержу ее из женской солидарности. Когда ее фотку тут выложили, заметь, неделю ни одна женщина ни слова не сказала про ее внешность. Первым вылез ты.
Я понимаю можно обсуждать предпочтения всякие. Политические гастрономические.
Ты потерял нюх полностью

Уважаемая, прочтите название ветки и погасите свой…. пыл. :)

Ещё одна законодательница мод, вкусов и приличий… :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Так таких и в Штатах полно. Брайтон практически весь такой.
Так отож. І в ЮК більшість дітей замість теплого моря бачуть океан в 1 годині від хати (в кращому випадку).  Усі думають що як тіко пересік Шегині, так одразу дають паспорт, зарплату в 10к баксів на місяць і житло від держави  :facepalm:
   
Re: Греческий тупняк (фото)



Чёт у Вас запылало сегодня…
я тебе не хорват, я на такие манипуляции не ведусь
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Уважаемая, прочтите название ветки и погасите свой…. пыл. :)

Ещё одна законодательница мод, вкусов и приличий… :)
этот форум не будет твоим
   
Re: Греческий тупняк (фото)

я тебе не хорват, я на такие манипуляции не ведусь

Да одного поля ягоды… чёт ты взялась разглагольствовать о том, что интересно сыну ТС? Тебя это каким-то образом черешит?
   
Re: Греческий тупняк (фото)

этот форум не будет твоим

И твоим тоже…
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Да одного поля ягоды… чёт ты взялась разглагольствовать о том, что интересно сыну ТС? Тебя это каким-то образом черешит?
снова манипуляция. я лишь задала вопрос. чем прямее я его задаю Турчу тем подробнее он мне отвечает))
   
Re: Греческий тупняк (фото)

снова манипуляция. я лишь задала вопрос. чем прямее я его задаю Турчу тем подробнее он мне отвечает))

Почему тебя вообще это волнует? Вопросы она задаёт…
   
Re: Греческий тупняк (фото)

снова манипуляция. я лишь задала вопрос. чем прямее я его задаю Турчу тем подробнее он мне отвечает))

Турчинофф ответил на этот вопрос в ветке.

Вы тут читаете или только срётесь? :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

я обещала кадре что поддержу ее из женской солидарности. Когда ее фотку тут выложили, заметь, неделю ни одна женщина ни слова не сказала про ее внешность. Первым вылез ты.
Я понимаю можно обсуждать предпочтения всякие. Политические гастрономические.
Ты потерял нюх полностью
Наташ, або рівні претензії до усіх, або відсутність претензій взагалі. Вибірково працювати не буде.
Не можна в одному випадку відвернутися, а в аналогічному палати праведним гнівом.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

один большой второй с двумя горками
ну... я не знаю можно ли посадить ребенка в то море. есть же волны иногда. особо и не посадишь, короче там вообще купаться невозможно, какая то срань господня.
я там не была и не планирую, есть фото видео и рассказы детей
ну и комары конечно жесть
  Я тоже читав в дєтстві дві книжки- одна Буквар а друга краснєнька... "Імя, сєстра, Імя!!"(ц) Дайте назву цьго шикарного лагєря, бо я якось по роботі бував майже в усіх, але два бассейни не помню... Ну то таке.. А нащот "волн2 скажу так- мама повинна дивитися за рєбльонком, який від неї в шаговой доступності ( а не загравати з різними мєсними  "мачо"), і тією багнюкою  люди спєцом приїзджають мазатись, а попці дитини то точно не завадить ( сполоснули жопку під душом прям на пляжі і порядок).А от виділене і є суть питання- Вам Мойша напєл...
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Вот ребята....
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Вот еще вам..

   
Re: Греческий тупняк (фото)

Наташ, або рівні претензії до усіх, або відсутність претензій взагалі. Вибірково працювати не буде.
Не можна в одному випадку відвернутися, а в аналогічному палати праведним гнівом.

Это называется лицемерие. :)

«Страна говно, нарід говно» (с) Naitli

Ещё одной неправильный народ попался. :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Вот...

   
Re: Греческий тупняк (фото)

Re: Греческий тупняк (фото)

Турчинофф ответил на этот вопрос в ветке.

Вы тут читаете или только срётесь? :)

Читаем. Но у Ноташ сегодня запылало, прикурила у маркиза Бабошевского. :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Попрыгали с сынком вот с той скалы..

   
Re: Греческий тупняк (фото)

Вот..

   
Re: Греческий тупняк (фото)

Почему тебя вообще это волнует? Вопросы она задаёт…

Ти не тс. ти гівнюк не чіпай жінку
засранець
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Коли приїду в Скадовск покличу. будешь працювати в услуженіі
а счас  згинь
Приїзджай! Ми тебе накормимо , напоїмо а потім зробимо "Бамбарбія Кєргуду!", потім поки смажити будемо, викличемо Турча на поляну... Мей бі він прилетить за годину на вєлікє з Києва на таке свято! :drinks:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Турчинофф ответил на этот вопрос в ветке.

Вы тут читаете или только срётесь? :)

єй сраколизє прийшов
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Приїзджай! Ми тебе накормимо , напоїмо а потім зробимо "Бамбарбія Кєргуду!", потім поки смажити будемо, викличемо Турча на поляну... Мей бі він прилетить за годину на вєлікє з Києва на таке свято! :drinks:

зустрінемося обіцяю
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Вода...

   
Re: Греческий тупняк (фото)

Ганьба мерзотникам які вивозять гроші з України
   
Re: Греческий тупняк (фото)

 :good:  :drinks: Я весь в нетерплячці! Але є одна умова- без Турча не щитаєця, бо ти не знаєш де я живу ( по перше). а по друге хочу розділити трапезу з коллєктівом ( К.Н. запрошуєця автоматично)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія