Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Через дорогу від кого, наприклад?
Від Польщі? Так там, крім комуналки, тютюнових виробів та громадського транспорту, на все «українські ціни». А на багато що - нижче за українські. А заробітня плата?
Від стран Балтії? Ну, там прожитковий кошик троха дорожчий. Не набагато. Але є, наприклад, такі фішкі як безкоштовний громадський транспорт для жителів Таліна. І пенсія десь 600 євро.
З ким та через яку дорогу порівнювати нашу ситуацію?
Ми вже давно «у Європі» по цінах на шмот, на взуття, на ліки, на продукти, на послуги, на ресторани. Що в нас дешевого, відносно сусідів через дорогу? Цигарки, алкоголь, громадський транспорт. Але кому потрібний той дешевий транспорт за 30 центів, якщо він не ходить, а той, що ходить, виглядає як реквізіт до серіалу «Чорнобиль»?
Не подобається? Чумадан, вокзал - Таллін, Варшава, Берлін, Нью - йорк... кордони відкриті... Вас тут ніхто не тримає...  :shuffle:
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

На фоні того,що головного клептомана вигнали шоколадного,то й курс стабілізувався, реально чекав на Новий Рік під 28.5, а ту уже буде нижче 24. Петра нам поверніть!

Скажіть, а яка для вас персональна користь з того, що бакс замість 27 став 24? Ви ті копійки за бензин навряд чи помітили. Я, наприклад, ніт. А ось щотижневий чек у супермаркеті раптом привернув до себе увагу. Він десь відсотків на 15 більший, ніж у травні або квітні. Що змінилося накраще у вашому житті із зміною цифри на табло біля пункту обміну валют?
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Хто б коротенько пояснив мені, дилетанту в економічних питаннях, чому так?
Коротенько?
 Крадуть усі, хто де може і не мооже...  :shuffle:
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення
Ser

гривня вже зміцнювалася з 5,05 до 4,2 за 1 долар США
і потім чомусь різка 8 стало, при керуючому бєні, коли
пострижуть оленів? УСІХ без виключення, і фізиків і юриків.......?
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Не подобається? Чумадан, вокзал - Таллін, Варшава, Берлін, Нью - йорк... кордони відкриті... Вас тут ніхто не тримає...  :shuffle:

Я навіть не знаю, як на подібне реагувати. Витрачати емоції? Та нє. Просто йди в дупу до бубочкі.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Просто йди в дупу до бубочкі.
При чому тут бубочка? Я серйозно. Якщо Вас так напрягає ця країна, що Ви не можете тут жити, чи не варто задуматись про еміграцію?
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Коротенько?
 Крадуть усі, хто де може і не мооже...  :shuffle:
Абсолютно незрозуміле пояснення. І шо? Чому я в травні за обід платив біля сотні, а зараз на 20-30% більше, на фоні падіння валютної компоненти цін? Хто де що вкрав?
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Абсолютно незрозуміле пояснення. І шо? Чому я в травні за обід платив біля сотні, а зараз на 20-30% більше, на фоні падіння валютної компоненти цін? Хто де що вкрав?
Украв у вас хазяїн закладу, де ви харчуєтесь. Я, наприклад, за обід плачу однакову ціну що рік назад, що зараз. Раджу пройтись і промоніторити ціни на обіди поряд. Украли у вас, наприклад власники заправок, уже мінімум півроку ціни на паливо повинні були падати, а вони от тільки почали падати... ну і т.д... і т.п.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

А чому ви радуєтеся,прихильники певної політсили? Це поганенько для експорта....але справа в тому,що ми займаємо валюту через ОГВЗ під страшні відсотки! Валюта йде-курс падає.Але вже з Нового Року тре починати повертати. А ЧИМ,долбо....би? Це ж ви будет повертати. МВФ давав під 2%-3% річних,ми брали щоб повертати кредити що були раніше. Потихеньку знижували борг. Зараз аж до 17% річних по ОГВЗ. Хто буде це повертати? Вони? Вони розкрадуть. Буде дефолт або страшна девальвація. ЦЕ всі ми будемо повертати! Довбні ЗЕлені.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Украв у вас хазяїн закладу, де ви харчуєтесь.
Як?! Хіба не тільки влада краде?!
Та й чого це він вкрав, він запропонував ціну, яка всіх влаштувала. Якби не влаштовувала - заклад прогорів би. Крім того, власник мережі генделів - патріот і АТОвець, дарма що мільйонер.
Це все дурниці насправді.
Справжню причину в іншому бачу я. В ціновому зговорі і кримінальному недопущенню на ринок гравців, котрі готові знижувати ціни. Кінцева вина - таки держави, бо ні разу мишей не ловить і не карає монополістів та просто бандитів.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

А чому ви радуєтеся,прихильники певної політсили? Це поганенько для експорта....але справа в тому,що ми займаємо валюту через ОГВЗ під страшні відсотки! Валюта йде-курс падає.Але вже з Нового Року тре починати повертати. А ЧИМ,долбо....би? Це ж ви будет повертати. МВФ давав під 2%-3% річних,ми брали щоб повертати кредити що були раніше. Потихеньку знижували борг. Зараз аж до 17% річних по ОГВЗ. Хто буде це повертати? Вони? Вони розкрадуть. Буде дефолт або страшна девальвація. ЦЕ всі ми будемо повертати! Довбні ЗЕлені.
Раніше ми винні були МВФ(Захід). Зараз позичаємо в держ банках(ОВГЗ)-а це вже гроші манюпаса і ними вертаємо борг . Тому при  майбутньому дефолті Захід нічого не втратить-буде пограбований українець, він залишиться без зощаджень!
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

буде пограбований українець, він залишиться без зощаджень!
Якщо є пограбований - має бути грабіжник. На користь кого облуплять маленького українчика?
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

а ти про шо брешеш ?
скільки буде ?
+===================================================+
Фейкових новин не продукую. На відміну від педрилок.
Вартість бакса на кінець літа та на кінець осені вже відома.
Тобто, брехню педрилок визнаєш? Чи будеш по-педрильному
казати на біле що воно чорне?
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Справжню причину в іншому бачу я.
Якщо усе бачите і розумієте, то навіщо питаєте?..  :shuffle:
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Як?! Хіба не тільки влада краде?!
:lol:
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Якщо усе бачите і розумієте, то навіщо питаєте?..  :shuffle:
Моє бачення не претендує на істину. Тому питаю думки інших людей, щоб скласти реальну картину.
Поки що все виглядає дуже по-дурному. Ок, я, як виробник товару чи послуги, можу залупити відповідну ціну тому, хто продає мені дорогий обід, і компенсувати свої втрати.
В результаті ми тупо збільшуємо оборот грошей, нічого не вигадавши на тому. Що робити людям, котрі мають фіксований дохід і не в змозі його проіндексувати відповідно дло апетитів бариг?
Так-так, справжніх бариг, а не пропагандистських карикатур. Країна бариг?
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

:lol:
Чого ви смієтесь? Фуп традиійно вважає, що краде - влада, а манюпас - хороший, чесний, і невинно страждає. І не тільки фуп, це масова мулька українців.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Хто б коротенько пояснив мені, дилетанту в економічних питаннях, чому так?
якщо коротко - пдв яке лягае на кінцевого споживача + тупорила рагульська схема наших так званих підприемців ... мені наприклад дуже подобаеться новий закон про фопи, тому що те шо твориться на ринку - блятський цирк. у нас в основном такі схеми - хтось щось виготовляе(і хоча цей хтось і мае бути головним вигодоотримувачем , а нікуя - все бабло осідае в послідуючому ланцюжці, а основні ризики лишаються у виробника)  , за копійки хтось скуповуе, ще хтось везе це на оптовий ринок, ще хтось продае, ще хтось завозить це у магазини ... і всі ці люди на цьому живуть , і бідкаються що так мало заробляють  :K
але ланцюжок на цьому не закінчуеться . як у нас сформована роздрібна торгівля - чиновник пистить бабло, оформлюе на жінку(сина,дочку, коханку,сусіда) фоп і відкривае магазин (бутік, автомайстерню,перукарню і тд) , а так як жінка вміе тільки смоктати - наймають завідувача, замістника, бугалтера , юриста , декілька змін продавців(від 4до 8 чоловік),вантажників і прибиральницю ... хоча в нормальних країнах з цим справляеться ОДНА сімья яка купляе продукцію напряму у виробника .
 а потім рагуль(с затеренною татухою на дупі"янукович" і зі свіжою "порошенко") сидить чухае голову чому це картопля по 15 гривень :K

пс: чому гривня росте- я вам напишу трохі пізніше (після саміту), треба ще трохи з лохів грошенят струснути, один ватнічек вже хвалився як він вигідно долярів накупив :shuffle:
ппс:ціж лошари мені непогано дали можливість підзаробити коли навіт на фупі кричали - пеця победіт, дивіться які ставки , контори дають великий процент на перемогу чоколадки :laugh:
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Треба купити, поки недорого :)

Бо хто знає, коли ця лафа скінчиться....
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Дякую, я в цілому зрозумів вашу думку. Певний резон є, але це, нмд, далеко не все.

у нас в основном такі схеми - хтось щось виготовляе(і хоча цей хтось і мае бути головним вигодоотримувачем , а нікуя - все бабло осідае в послідуючому ланцюжці, а основні ризики лишаються у виробника)  , за копійки хтось скуповуе, ще хтось везе це на оптовий ринок, ще хтось продае, ще хтось завозить це у магазини ... і всі ці люди на цьому живуть , і бідкаються що так мало заробляють
Це звичайний стандартний ланцюжок.  Навряд чи десь в світі виробник є головним беняхвіціаром.
Але. В українському варіанті ланцюжок набуває неповторних рис - кожне чмо-перекупник гидує маржою в 10%, подавай 30-50 і вище! Отоді маємо, що маємо.
І ось уявімо, що я, наївний, порахував мінімальну рентабельність, яка влаштує, придбав тарантас-кавамашину, і став ту каву продавати по п'ять гривень, та ще й не жидитись на сировині.
Запитання - згорить моя халабуда на другий день чи на третій? А зуби збиратиму по асфальту першого вечора, чи згодом?
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Пам'ятаю бакс по 4.6 і байки про те що він переоцінений.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Моє бачення не претендує на істину. Тому питаю думки інших людей, щоб скласти реальну картину.
Поки що все виглядає дуже по-дурному. Ок, я, як виробник товару чи послуги, можу залупити відповідну ціну тому, хто продає мені дорогий обід, і компенсувати свої втрати.
В результаті ми тупо збільшуємо оборот грошей, нічого не вигадавши на тому. Що робити людям, котрі мають фіксований дохід і не в змозі його проіндексувати відповідно дло апетитів бариг?
Так-так, справжніх бариг, а не пропагандистських карикатур. Країна бариг?
+===============================================+
Прискорення обороту грошей дає прибуток держбюджету,
тому що майже з кодного руху грошей береться податок.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Країна бариг?
(tu)  Саме так! Країна для бариг!.. :shuffle:
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

тому що майже з кодного руху грошей береться податок.
:lol:
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

І куди заробітчанські гроші ділися?

Так це вони в укріпленні курсу сидять + валюта яку завели під гривневі ОВдп.
Дуже багато валюти зайшло цього року. Рекорд за всі часи
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

(tu)  Саме так! Країна для бариг!.. :shuffle:
Держава для бариг людей! (tu) Бо бариги - всі, крім тих, хто не має для цього змоги.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Держава для бариг людей! (tu) Бо бариги - всі, крім тих, хто не має для цього змоги.
Барижить може біля 10% від людей у будь-якій країні... і Україна не виняток... Тому Україна - це держава зовсім не для людей... вірніш не для всіх людей... :shuffle:
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

якщо коротко - пдв яке лягае на кінцевого споживача + тупорила рагульська схема наших так званих підприемців ... мені наприклад дуже подобаеться новий закон про фопи, тому що те шо твориться на ринку - блятський цирк. у нас в основном такі схеми - хтось щось виготовляе(і хоча цей хтось і мае бути головним вигодоотримувачем , а нікуя - все бабло осідае в послідуючому ланцюжці, а основні ризики лишаються у виробника)  , за копійки хтось скуповуе, ще хтось везе це на оптовий ринок, ще хтось продае, ще хтось завозить це у магазини ... і всі ці люди на цьому живуть , і бідкаються що так мало заробляють

Экономист , иди советником к Гетьманцеву . Если все так просто как ты пишешь иди купи за копейки и продай дорого - сразу разбогатеешь .
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Барижить може біля 10% від людей у будь-якій країні... і Україна не виняток...
В термін "барига" я вкладаю інший сенс. Це не просто комерсант, підприємець, а злодійкувате жадібне створіння, котре хоче не заробляти своїми талантами день у день, а хапнути зараз, бо завтра може не бути можливості. Хапнути навіть всупереч здравому смислу та інстинкту самозбереження, плюючи на закон і мораль.
І таких навколо далеко не кожен десятий, як ви кажете.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Абсолютно незрозуміле пояснення. І шо? Чому я в травні за обід платив біля сотні, а зараз на 20-30% більше, на фоні падіння валютної компоненти цін? Хто де що вкрав?

Ріст ціни на послуги внаслідок значного підвищення доходів,  що сталося через дефіцит робочої сили,  яка в свою чергу поїхала з країни.

   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Дякую, я в цілому зрозумів вашу думку. Певний резон є, але це, нмд, далеко не все.

Це звичайний стандартний ланцюжок.  Навряд чи десь в світі виробник є головним беняхвіціаром.
Але. В українському варіанті ланцюжок набуває неповторних рис - кожне чмо-перекупник гидує маржою в 10%, подавай 30-50 і вище! Отоді маємо, що маємо.
І ось уявімо, що я, наївний, порахував мінімальну рентабельність, яка влаштує, придбав тарантас-кавамашину, і став ту каву продавати по п'ять гривень, та ще й не жидитись на сировині.
Запитання - згорить моя халабуда на другий день чи на третій? А зуби збиратиму по асфальту першого вечора, чи згодом?
то не е стандартний ланцюжок , стандарт - це коли перевізники або гуртові перекупщики своею специфікаціею економлять кошти на витрати при реалізації продукції , в нас це монополісти і рейдери +плюс ніхто не витримуе конкуренції з тими чий бізнес розрахованний на відмивання грошей

і ніхто тобі нічого палити не буде , просто рядом поставлять ще три кавомашини,і до тебе буде щоденно ходити  то налогова, до санітарка, то пожарка, то ще якась куйня ...
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Экономист , иди советником к Гетьманцеву . Если все так просто как ты пишешь иди купи за копейки и продай дорого - сразу разбогатеешь .
дякую - я і такі як я вже намагалися допогти ... но тутже набігло ригочоколядне бидло й почало волати "грантоїди", "соросята"...
я маю свій бізнес в Евросоюзі , і допомогаю тільки в індивідувльниому порядку ... а рагулі з скацапленними хай чубляться щоб смоктати залупу вкриту чоколядою з пальмового масла  :K
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

ось щотижневий чек у супермаркеті раптом привернув до себе увагу. Він десь відсотків на 15 більший, ніж у травні або квітні.
А в валюті на 30%.
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Рік тому перевзути авто коштувало 250, а зараз -400. Це в Черкасах. І там в собівартості лише змінилась вартість робочої сили. Все вірно. Україна в цьому плані йде вірним шляхом. Там, де потрібна людська праця, - буде дорого.
Подякуємо безвізу і Айтішникам. Ці два фактори задали стандарт нових зарплат
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Рік тому перевзути авто коштувало 250, а зараз -400. Це в Черкасах. І там в собівартості лише змінилась вартість робочої сили. Все вірно. Україна в цьому плані йде вірним шляхом. Там, де потрібна людська праця, - буде дорого.
Подякуємо безвізу і Айтішникам. Ці два фактори задали стандарт нових зарплат
18 радіус в Києві 750 в жовтні було
Ще два роки тому 450
   
Re: Гривня встановила рекорд зі зміцнення

Так  то беня вчера бузил под НБУ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія