Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Re: Чернігів, ракетний обстріл 19 серпня 2023

Багато скла, битого шиферу та уламків. Ймовірно, що цими уламками й повбивало.
   
+======================================+
І де теє "всесильство" ОПи? Чисто конкретно!
А докажіть, що то не вони дали вказівку проводити виставку в Чернігові, що то не в їхній силі.
Хай не давали прямо, то може не знали про неї? Про таку розпіарену? І СБУ не чуло?
І зв’язку у них нема?
І Чернігівська ОВА не узгоджувала це з ОПою? Локшина на вухах?
   
Re: Чернігів, ракетний обстріл 19 серпня 2023

Ого це такий Новина кеп
   
накуй пройди, ідіот
Я б пройшов , так ти там сидиш.
Можеш доповідь тиснути.
   
А докажіть, що то не вони дали вказівку проводити виставку в Чернігові, що то не в їхній силі.
Хай не давали прямо, то може не знали про неї? Про таку розпіарену? І СБУ не чуло?
І зв’язку у них нема?
І Чернігівська ОВА не узгоджувала це з ОПою? Локшина на вухах?
медицина тут безсила. Можна звісно спробувати струмом, але невпевнений
   
Той зліт-виставка - цілком легітимна воєнна ціль.
Під час будь-якої війни інженери, робітники та самі підприємства ВПК ворога - бажана і легітимна ціль для кожної сторони.
Ті, хто організували це публічне збіговисько, мають бути покарані. Бажано, щоб присіли. Можна і в шараги.


У кацапні вже легітимні цілі з'явявлись в Україні. Окуєть
   
Александр Коваленко
Просто хочу обратить внимание...

В подмосковных Кубинке и Алябино с 14 по 20 августа проходит форум "Армия-2023", где представлены десятки образцов российской военной техники.

Бала ли у Украины возможность там всё раздолбать? Да. Не скажу как именно, но - ДА.

Тем не менее...

Мы этого не сделали - там были гражданские.

Российские оккупанты нанесли удар по Драмтеатру, гражданскому объекту, не площадке посреди поля, а в центре города, в котором проходила небольшая, по сравнению с Армия-2023, выставка дронов. Дронов! Не тысяч, не сотен, десяток другой вариантов.

Просто для понимания уровня ублюдочности россиян.
Кацапи добре попрацювали, так глибоко зануривши такі думки в наше суспільство. Тай в західне теж. Що вони можуть робити що хочуть, бути ублюдками, катами, насильниками... і з ними надалі ручкаються, співпрацюють і таке інше. А ми маємо бути людяними і слідкувати різним конвенціям і моральним принципам. Бо тоді ми станемо не такими, нам перекриють допомогу і т.ін. При тому що нас меньше і зброї меньше.
Правда гарний мислевірус? Я буду грати як хочу, а ти тільки по правилам.

Останнє редагування: 19 серпня 2023 20:37:28 від Kren
   
Кацапи добре попрацювали, так глибоко зануривши такі думки в наше суспільство. Тай в західне теж. Що вони можуть робити що хочуть, бути ублюдками, катами, насильниками... і з ними надалі ручкаються, співпрацюють і таке інше. А ми маємо бути людяними і слідкувати різним конвенціям і моральним принципам. Бо тоді ми станемо не такими, нам перекриють допомогу і т.ін. При тому що нас меньше і зброї меньше.

та так добре, що українці радо прислуховуються до кацапа, якщо його думка збігається з нашою.
Написано кацапською - не читай і не розповсюджуй.
   
Масових заходів в Києві не буде, а виставка на Хрещатику буде... :(

   
У кацапні вже легітимні цілі з'явявлись в Україні. Окуєть
Зараз і тобі нахамить.
Зі. Для України вся кацапія є легітимною ціллю
   
Оскільки саме ОПа підім`яла під себе всю владу в країні, то так вона теж винна. Бо в комплекті з повнотою влади йде повнота відповідальності.
А ось і не йде. Викусітє.
Саме про це ноу-хау говорив не раз.
   
Схоже деяких довбойобів Вінниця нічому не навчила. :(

Ураження по "військових" чи причетних - 0, крім пошкоджених зразків дронів. Організації величезний +
Цивіли - повна некомпетентність військової адміністрації. "Військова" зустріч над бомбосховищем. Всі смерті та поранення цивілів внаслідок дозволу військової адміністрації.

Блін, влаштувати терор цивілів - це основна стратегія війни московії, а тут ще й прикриття для терору.
   
Кацапи добре попрацювали, так глибоко зануривши такі думки в наше суспільство. Тай в західне теж. Що вони можуть робити що хочуть, бути ублюдками, катами, насильниками... і з ними надалі ручкаються, співпрацюють і таке інше. А ми маємо бути людяними і слідкувати різним конвенціям і моральним принципам. Бо тоді ми станемо не такими, нам перекриють допомогу і т.ін. При тому що нас меньше і зброї меньше.
Правда гарний мислевірус? Я буду грати як хочу, а ти тільки по правилам.
Та немає у нас чим вдарити
Як тільки з'явиться - ракети полетять. Але треба мати своє, бо західною зброєю не дозволять

Дивно, чому не куплять технології шахедів у тайваню
Дуже дивно
   
Яким чином? Виробники дронів пішли в укриття і не постраждали.
Як кажуть коли здається то хрестись.

дебіл, вони там були зібрані
   
Уявіть кіко щампусіка
Відкоркувала кацапня
За Чернігів
   
На военном аэродроме в Сольцах, по которому ударил БПЛА, находились дальние сверхзвуковые ракетоносцы-бомбардировщики Ту-22М3.
Согласно международным сервисам, сейчас уцелевшие самолеты перемещаются в Оленью Мурманской области.
   
Уявіть кіко щампусіка
Відкоркувала кацапня
За Чернігів

Пили за здоров'я Берлінської
   
Ураження по "військових" чи причетних - 0, крім пошкоджених зразків дронів. Організації величезний +
Цивіли - повна некомпетентність військової адміністрації. "Військова" зустріч над бомбосховищем. Всі смерті та поранення цивілів внаслідок дозволу військової адміністрації.

Блін, влаштувати терор цивілів - це основна стратегія війни московії, а тут ще й прикриття для терору.
По перше нахєра підставлять цивільне населення, після Вінниці вже давно зрозуміло що кацапська мразота на жертви серед цивільного населення незважає.
По друге коли до нас прилітала балістика то повітряну тривогу оголосили через три хвилини після прильоту, а ми знаходимося далеченько від кордону.
Такшо це чудо що вчасно засікли балістику та щей коли ціль була так близько до ворожого кордону.
   
По перше нахєра підставлять цивільне населення, після Вінниці вже давно зрозуміло що кацапська мразота на жертви серед цивільного населення незважає.
По друге коли до нас прилітала балістика то повітряну тривогу оголосили через три хвилини після прильоту, а ми знаходимося далеченько від кордону.
Такшо це чудо що вчасно засікли балістику та щей коли ціль була так близько до ворожого кордону.

А я про що, чому і хто дав дозвіл? Організатори все зробили вірно з точки зору безпеки учасників і реклами виставки. Але вони не повинні перейматися зовнішніми діями, - це обов'язок військової адміністрації. Чому адмінвстрація дала дозвіл в цей час і в цьому місці? Гроші, зрада, некомпетентність?
   
На военном аэродроме в Сольцах, по которому ударил БПЛА, находились дальние сверхзвуковые ракетоносцы-бомбардировщики Ту-22М3.
Согласно международным сервисам, сейчас уцелевшие самолеты перемещаются в Оленью Мурманской области.
Ось думка людини, яка з початку війни пише дуже логічні речі. І не дуже розумно плескати в долоні через те, що ми побили вікна в моськві, в той час як в нас вибивають болючі і корисні об'єкти, не заморочуючись супутніми втратами. Воно то радісно, що хоч щось кацапам прилетіло, але шкоди від того не багато. Реально вже дістали ці оплески від разових хайпових акцій.
"От про що я писав буквально на днях і ось тобі.

Однак хочу прокоментувати цю ситуацію, тому що рівень «тупості» планування таких заходів просто зашкалює.

От питання: якого біса треба було атакувати одним безпілотником чи навіть 5? Хіба було важко здогадатись, що ворог після удару вирішить перебазувати свою авіацію? Хіба було важко здогадатись, що найближчим часом буде лише один шанс для удару і наступний шанс може підвернутись не скоро? І хіба було важко зрозуміти, що коли в тебе один шанс, то треба цей шанс використати по максимуму, щоб нанести максимальну шкоду? А для цього треба було назбирати до 100 безпілотників і запустити їх разом???

Тільки ні. Головою в нас думати не звикли. Пустили один безпілотник для хайпу. І все. Шанс знищити купу авіації ми втратили.

Доречі, підкину ще одну ідею. Окрім стратегічної авіації, є тактична і її теж можна було б прорідити на самих аеродромах."

Останнє редагування: 19 серпня 2023 22:12:17 від Kren
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
dmp

От питання: якого біса треба було атакувати одним безпілотником чи навіть 5? Хіба було важко здогадатись, що ворог після удару вирішить перебазувати свою авіацію? Хіба було важко здогадатись, що найближчим часом буде лише один шанс для удару і наступний шанс може підвернутись не скоро? І хіба було важко зрозуміти, що коли в тебе один шанс, то треба цей шанс використати по максимуму, щоб нанести максимальну шкоду? А для цього треба було назбирати до 100 безпілотників і запустити їх разом???

Тільки ні. Головою в нас думати не звикли. Пустили один безпілотник для хайпу. І все. Шанс знищити купу авіації ми втратили.

Ну якщо головою думати.. То голова каже, що квадрокоптер, а каци про нього казали, так далеченько не долетить. Тому голова каже, що його привезли і запустили, привезти 100 безспілотників було б важкувато. Голова вважає, що краще вбити 2 літачка ніж жодного.
   
дебіл, вони там були зібрані
Від дебіла чую. Ще раз, захід був припинений і всім учасникам наказано йти в укриття. Учасники заходу не постраждали. Постраждали люди на вулиці, які в масі про той захід навіть не знали.
   
Треба негайно провести конференцію виробників морських дронів.
Там в Херсоні кацапні ще драмтеатр не розбомбила?
Думаю Машенька справиться із таким завданням.
   
А я про що, чому і хто дав дозвіл? Організатори все зробили вірно з точки зору безпеки учасників і реклами виставки. Але вони не повинні перейматися зовнішніми діями, - це обов'язок військової адміністрації. Чому адмінвстрація дала дозвіл в цей час і в цьому місці? Гроші, зрада, некомпетентність?

Получается шо организаторы самоуверенные дебилы или они не понимали возможных последствий, не могли отказаться видя все шо получается, не?
   
Масових заходів в Києві не буде, а виставка на Хрещатику буде... :(

https://t.me/UaOnlii/58349

Хто-небудь розтлумачить мені, навіщо другий рік поспіль перетягувати  з Софієвськоі  площі, де кацапська підбита техніка стоїть весь рік, весь цей мотлох на Хрещатик, а потім перти знову на Софіївську?

Щоби що?
   
А я про що, чому і хто дав дозвіл? Організатори все зробили вірно з точки зору безпеки учасників і реклами виставки. Але вони не повинні перейматися зовнішніми діями, - це обов'язок військової адміністрації. Чому адмінвстрація дала дозвіл в цей час і в цьому місці? Гроші, зрада, некомпетентність?
Організатори вивели людей під приціл снайпера. Яке в сраку вірно зробили?

Це навмисна провокація. Ну і звичайно, яким дебілом треба бути, щоб на цю виставку приїхати. Перша притомна людина повинна була сказати "ви уху їли"
   
Будь які заходи, пов'язані з військовою справою, треба робити в повній інформаційній тиші, в Києві. В місті, яке защмщеге від ракетних атак.

   
Хто-небудь розтлумачить мені, навіщо другий рік поспіль перетягувати  з Софієвськоі  площі, де кацапська підбита техніка стоїть весь рік, весь цей мотлох на Хрещатик, а потім перти знову на Софіївську?

Щоби що?
по пиляти трішки грошей :)
   
Якщо судять Червінського, невідомо за що, то цю падлу, яка підставила під ракетний удар Чернігів, треба судити також
   
Дивно, чому не куплять технології шахедів у тайваню
Дуже дивно

Гроші пішли... ну, як куди? На яйця по 17 гривень, на різноманітні "супутники Притули", на комп'ютери для луганського водоканалу чи тойоти для маріупольської міліції, на стадіон десь в... перепрошую, забув, десь там в якихось селах регулярно списують сотні мільйонів на реконструкцію доріг, стадіонів чи навіть басейнів, або оплачують своїм людям зелений тариф за електростанції на окупованих територіях...
Не до технологій тут, знаєте.

Цитувати
Сонячні станції під російською окупацією, співвласником яких є оточення заступника голови Офісу президента Ростислава Шурми, отримували оплату за "зеленим тарифом" до літа 2023 року, хоча в окупації не мали зв’язку з об’єднаною енергосистемою України.
Повідомляється, що після повномасштабного вторгнення РФ кілька десятків "зелених" станцій потрапили під окупацію. Серед них - сонячні станції ТОВ "КД Енерджі 2", ПП "Нацпрод", ТОВ "Відновлювальна Енергія Запоріжжя", ТОВ "Грін Енерджі Токмак" і ТОВ "Грандпауєр ЛЛС", розташовані у Запорізькій області.
За даними журналістів, з липня 2022-го по липень 2023-го ці компанії сукупно отримали понад 320 млн грн оплати за електроенергію за "зеленим тарифом"




Останнє редагування: 19 серпня 2023 23:41:08 від Bee®
   
"«Искандер» может использовать очень широкий набор боевых частей. Основными боевыми частями являются следующие[39]:

Для поражения площадных целей и окопанной техники используется кассетная осколочная боевая часть с дистанционным подрывом в воздухе 54 боевых элементов для поражения людей и техники в окопах сверху.
Для поражения бункеров используется бетонобойная боевая часть.
Для поражения точечных целей используется обычно осколочно-фугасная боевая часть. Остальные боевые части могут быть применены для специфических нетиповых задач."
   
Церква, що за театром, де теж люди постраждали. Це одна з самих стародавніх церков Чернігова, вона під час ДСВ була зруйнована. Відновлена. За совка то була церква Україньської Автокефальної Церкви. Пятніцька церква. Вона красива, панове. Щокапец.
   
Borys Filatov
7 ч.  ·
Складний пост.
Для вумних.

Я не знаю, хто винен у трагедії в Чернігові.
Крім, безумовно, сусідів-під@рів.
Більше того, мені це нецікаво.

Я відповідаю за себе сам.
Я просто пам'ятаю, коли у Дніпрі ми проводили «Люті пташки», то я особисто заборонив будь-яку рекламу. А потім ще особисто перевірив наявність спеціальних рамок (щоб не пронесли рюкзак із вибухівкою) та особисто контролював протокол безпеки.

Попереду ми зіткнемося ще з великою кількістю жертв.
Тому хочу звернутися до всіх.
Заваліть пізд@ки.

Центральна влада, яка вперто шукає внутрішніх ворогів, щоб виправдати власні пр@йоби.
Я з неприхованою насолодою чекаю, кого призначать наступним винним після того, як закінчаться московські попи, військкоми та власні депутати.

«Волонтери» та деякі небайдужі громадяни, які шукають реклами та слави на хайпі, а частіше – цілком маніпулятивній критиці.
Підіть попрацюйте в міністерствах особисто, коли скоро в чиновники почнуть відловлювати на вулицях.
Немає вже дурнів бути начальниками: тримають за худобу, поваги жодної, працюй задарма, а після цього ще ходитимеш на допити.

«Правоохоронці»
Класичне: «А судді хто?"
У мене є одне питання. Чому сьогодні, всі ті, хто обіссцявшись втік у «закарпатський котел», нині розповідають нам, які витягли перші місяці війни на своєму горбі, і хто що вкрав у лютому-травні 2022 року?

Охлос.
Який думає, що коли «посадити» всіх без розбору, то завтра вже точно буде Перемога.
Люди, які навіть не розуміють елементарних причинно-наслідкових зв'язків. Натовп приматів, які вимагають «чесних військкомів», але сподіваються, що після таких призначень їх особисто точно не покличуть.
Як у голові у певних людських індивідів уживаються взаємовиключні тези – мені невідомо…

Заваліть п***а@ки.
Згадайте себе 24 лютого 2022 року.
І поверніться до себе. Тодішніх.
Інакше втратимо Країну.
   
Dmytro Lykhoviy
Поки стрічка шукає винних і відповідальних за наслідки прильоту по виставці дронів у Чернігові, зверну увагу на такі речі:

1. Поділ міст України на "прифронтові" та решту (умовно спокійні) є хибним, а часто і шкідливим.
Чернігів не набагато ближчий до кордону, ніж Київ. Мені дивно чути від львів'ян: "То у вас у Києві постійні обстріли, а в нас спокійно". Невже? Як показує практика останніх тижнів, прилетіти, вбити і зруйнувати ракети чи уламки можуть і в Чернігів, і в Київ, і в Коломию, і у Львів. Гадати, куди частіше, а куди рідше - таке собі заняття. До речі, деякі міста на заході України за останній рік обстрілювали значно частіше, ніж Чернігів.

2. Я не впевнений, що Чернігів - найкраще місце для збору дронарів в умовах, коли складно забезпечити секретність цього заходу для ворога. Але від вимог посадити і розстріляти організаторів виставки дронів - один крок до визнання того, що ЙР б'є лише по (умовно) військових цілях, і ці удари можуть бути більш виправданими, ніж удари по церквах, портах, школах, зернових терміналах, супермаркетах, піцеріях і житлових будинках.

Військові і волонтери зараз, під час війни, були чи є в кожному селі. І вони проводять свої заходи. Вся Україна для рускіх - це велика військово-нацистська ціль.

У багато цивільних об'єктів прилітає не просто так. У деякі - випадково. Але це не означає, що слід відмовлятися від проведення всіх заходів або переносити всі заходи у Київ, де "петріоти".

3. Різні заходи відбуватимуться далі, і - поки триває війна - загроза зберігатиметься. Наприклад, і для засідань Верховної Ради, про час і місце проведення яких ворогу відомо значно більше, ніж про виставку дронів в Че.

У цьому контексті дуже важливою є робота СБУ/військової контррозвідки. Хтось злив у Росію інфу про місце виставки дронів - його потрібно знайти, викрити, довести провину і посадити. В ідеалі - викрити превентивно йому подібних кротів.

Зрадники, ворожі агенти й інформатори можуть бути будь-де. Не лише біля піцерії у Краматорську. І не лише в Чернігові. Давайте звернемо увагу: хтось розкрив ЙР час заходу з пілотами-випускниками на аеродромі в Коломиї, куди прилетів "Кинджал". Унаслідок того прильоту там загинув ще й 8-річний Володя Балабаник. І це, наголошу, було не біля кордону. Але було.

Сказане вище не означає, що з сьогоднішнього Чернігова не треба робити висновків. Навпаки. Є кров, і нею потрібно писати правила. Щоб минулорічні Яворів, Миколаїв, Вінниця, цьогорічне Гончарівське не повторювалися за чисельністю жертв від прильотів.

Але давайте лишатися при тямі і не полювати на уявних відьом.

Ми всі маємо навчитися жити, служити і працювати в Україні в умовах війни - з дотриманням інформаційної гігієни і безпекових вимог. Але без непотрібних істерик. Ну і також без постійних психів, коли тільки десь щось перелітає із Саваслєйки в Сольци.
давайте хоч самі себе не руйнувати.
   
Borys Filatov


Ну че сказать охуевший от власти мудак. Крапка.
   
А, ну все понятно.
Пустяки, с кем не бывает, дело житейское.
Расходимсо.
   
Якщо судять Червінського
Ну, якщо вже хтось згадав, то чому адвокат згаданого підозрюваного вимагав особистого прибуття на засідання для дачі свідчень Залужного?
Хтось вважає, що не придумають, чим вдарити по місцю проведення судового засідання?
Відомо де, відомо коли тощо.
   
Dmytro Lykhoviy
Поки стрічка шукає винних і відповідальних за наслідки прильоту по виставці дронів у Чернігові, зверну увагу на такі речі:


У багато цивільних об'єктів прилітає не просто так. У деякі - випадково. Але це не означає, що слід відмовлятися від проведення всіх заходів або переносити всі заходи у Київ, де "петріоти".

3. Різні заходи відбуватимуться далі, і - поки триває війна - загроза зберігатиметься. Наприклад, і для засідань Верховної Ради, про час і місце проведення яких ворогу відомо значно більше, ніж про виставку дронів в Че.

У цьому контексті дуже важливою є робота СБУ/військової контррозвідки. Хтось злив у Росію інфу про місце виставки дронів - його потрібно знайти, викрити, довести провину і посадити. В ідеалі - викрити превентивно йому подібних кротів.

Але давайте лишатися при тямі і не полювати на уявних відьом.

Ми всі маємо навчитися жити, служити і працювати в Україні в умовах війни - з дотриманням інформаційної гігієни і безпекових вимог. Але без непотрібних істерик. Ну і також без постійних психів, коли тільки десь щось перелітає із Саваслєйки в Сольци.
давайте хоч самі себе не руйнувати.
а хто це? чого його спіч заслужив бути на фупі?

ось ця сентенція: "У багато цивільних об'єктів прилітає не просто так. У деякі - випадково. Але це не означає, що слід відмовлятися від проведення всіх заходів або переносити всі заходи у Київ, де "петріоти"."
Я вважаю, що "означає" - аби не повторювались такі от Че. В нас війна. Ми маємо мінімізувати втрати.
Чому це заходи такого штибу не проводити саме у київі під захистом патріотів? Чи він готовий особисто нести відповідальність за цю безтурботність?



Останнє редагування: 20 серпня 2023 00:30:08 від эЛКа
   
А, ну все понятно.
Пустяки, с кем не бывает, дело житейское.
Расходимсо.

Ну у 73% долбодятлов пустяки и шашлыки на майские,.
А можно еще за копейку мелку в МО РФ адресок задонатить куда пульнуть.
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія