Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дональд лютує

Re: Дональд лютує

так багато біженців тут вивчають мову і починають життя з нуля. я знаю кілька історій - від ще біженців від "ісламської революції" і до нещодавніх подій.
всі прекрасно і мову вивчили, і інтегрувалися в життя, і працюють успішно. 

 :-G
   
Re: Дональд лютує

Ваше предсказание ее судьбы...
Я знал в Канаде украинцев которые в своё время на последние деньги купили билет на самолёт до Гаваны, вышли в Гандере и получили политическое убежище. Без грошей, без знания языка...
Ничего, выжили
вижили... і, МОЖЛИВО, вона також. це всього лиш імовірність, яка не рівна нулю.
   
Re: Дональд лютує

а я - ні. він в таких темах постійно себе розкриває.
а що тут розкривати- ваш правовий нігілізм?  ;)
   
Re: Дональд лютує

а що тут розкривати- ваш правовий нігілізм?  ;)

ваш антигуманізм.
   
Re: Дональд лютує

ваш антигуманізм.

Вєра, я серйозно))) Треба навчити їх дрочити :)
   
Re: Дональд лютує

Тільки це абсолютно безкоштовно. За все інше в світі треба платити
   
Re: Дональд лютує

ваш антигуманізм.
мій антигуманізм???
Dura lex, sed lex. Це не  я придумав.
   
Re: Дональд лютує

вижили... і, МОЖЛИВО, вона також. це всього лиш імовірність, яка не рівна нулю.

А сколько украинцев в Украине не выжили?
Похоже что вероятность выжить в Канаде больше чем в Украине
   
Re: Дональд лютує

До речі, ті які висадившись в Гандері без копійкі вижили, зараз би чудово почували себе вдома в Україні. Були б олігархи, депутати і урядовці.
   
Re: Дональд лютує

А сколько украинцев в Украине не выжили?
Похоже что вероятность выжить в Канаде больше чем в Украине
Можливо.
   
Re: Дональд лютує

Та пєсєц, як лютує.

"Мы нанесем экономический удар по Турции, если она нападет на курдов. Необходимо создание 20-мильной зоны безопасности. В то же время я не хочу, чтобы курды провоцировали Турцию, Россию, Иран или Сирию. Они внесли самый большой вклад в разгром ИГ. Мы благодарны им за это, но сейчас необходимо вернуть войска домой", – заявил Трамп.

Але Турція болт клала на цього довбойоба.

Турция продолжит борьбу против сирийских курдов, несмотря на угрозы президента США Дональда Трампа ввести экономические санкции против Анкары. Об этом написал в Twitter советник президента Турции Ибрагим Калын.

 "Господин Трамп, террористы не могут быть вашими партнерами и союзниками. Турция ожидает, что США будут уважать наше стратегическое партнерство, и не хочет, чтобы оно было омрачено террористической пропагандой", - написал дипломат.

По его словам, "нет разницы между ДАИШ (арабское название ИГИЛ), РПК (Рабочая партия Курдистана), PYD (курдская партия Демократический союз) и YPG (курдские Отряды народной самообороны).

"Мы продолжим борьбу против них всех", - подытожил Калын.

 B-)
   
Re: Дональд лютує

Lemberg.AT в тебе діти є?

прокоментуй про цих "біженців"

https://www.wochenblick.at/linz-afghanen-trio-zerrt-frau-ins-gras-beraubt-sie/
Erneut hat eine Afghanen-Bande in Linz brutal zugeschlagen! Bereits in den vergangenen Monaten kam es zu teils heftigen Übergriffen („Wochenblick“ berichtete u.a. hier und hier). Jetzt wurden ein 30-jähriger Tiroler sowie eine 34-jährige Linzerin von drei vorgeblich Minderjährigen attackiert.

https://www.wochenblick.at/mordopfer-vom-linzer-spielplatz-war-teil-einer-afghanen-bande/
Nach einer tödlichen Messerstecherei im Linzer Stadtteil Urfahr im September, sind nun Details über die Beteiligten bekannt geworden. Sowohl der 16-jährige Täter als auch das 20-jährige Opfer, beide Afghanen, sind offensichtlich Teil des Drogenmilieus.

https://vaaju.com/austriaeng/michelle-16-died-said-to-have-been-an-accident-upper-austria/

The 17-year-old Afghan man is suspected of stabbed his ex-girlfriend Michelle F. (16) with a kitchen knife during the night on Sunday in Steyr. The young girl is stuck in the back, diaper inward.

On Tuesday, the alleged offender in Vienna was arrested. After his flight from Steyr, he had joined the police.

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/niederoesterreich/16-Jaehrige-in-NOe-getoetet-Verdaechtiger-Syrer-gefasst/363673503

Diese Videos könnten Sie auch interessieren
 Wiederholen
16-Jährige in NÖ getötet: Verdächtiger Syrer gefasst
 Posten Sie (0)    › Inland  › Chronik  › Niederösterreich
Die Polizei konnte den dringend tatverdächtigen Ex-Freund von Manuela K. nach einer Fahndung festnehmen.
Der dritte Mordalarm in den ersten beiden Wochen des Jahres in Nieder­österreich: Am Sonntagvormittag wurde im Anton-­Wodica-Park am Rande von Wiener Neustadt die Leiche von Manuela K. entdeckt. Die 16-Jährige lag unter einem Haufen aus Blättern und Zweigen.


це новини за останій місяць і трохи з літа - два вбивства двох австрійських дуреп (по 16 років) котрі крутили шашні з "біженцями" - сирієць та афганець
до речі з Сирії біженців як кіт наплакав - всі ті хлопи з Сирії - а вони скаладають чи не 80% тих "нещасних" то тупо тікають від армії - їхні сім"ї сидять в Сирії і там працюють і ще й гроші докидують "діткам"  :facepalm1:
Моі в Украіні.
Не хочуть жити в Австріі.
Мені особисто пофіг біженці. Живу в районі приватноі забудови. Загорілого бачу хіба того що газети міняє.
І не маю адвокатськоі практики взагалі і тим паче з проблем біженців. Тому не адвокат.
Наголошую лише одне що в 150краінах ратифікована Конвенція з захисту прав біженців. То є закон як в Украіні так Австріі так і кацапстані. В Украіні і в сусідів прохачів притулку мало. В Австріі і німцях і скандинааах іх в тисячі раз більше. І хоча  базово умови рівні але кацапометдотички створені не для боротьби з ганебним явищем прикривати міграцію біженцями. Кацапо пропаганда націлена на роздмухування срачу. А Украінці не замислюються: Стоп хлопці у нас подібні закони як у Меркель а тупо слідом за кацапами кричать: Німці толєрасти понапускали чорниих.
Я проти того щоб підмінялися базові причини що приводять до того що на біженцяхтпаразитуют ь мігранти з безпечних краін. Проти коли існування Конвенціі що захищає біженців свідомо  упускається а відповідальність переноситься на Меркель на Трюдо чи ще якогось політика. Кацапам не цікава першопричина вони вкидають ідею викньте нах Меркель дайте владу Альтернативі що у нас на підсосі і буде вам щастя. Те що це прийом і маніпуляція свідчить той факт що з часу підписання Конвенціі пройшло 69років і були хвилі  раніше але конвенція діє в тому числі в фуйла. Якщо кацапи такі принципові чому ніхто з іх політиків не скаже: Конвенція лайно і ми іі відміняємо без європиі хай меркель пояснить німцям чому не відмінила в ФРН. В цьому випадку я б сам сказав:Австрійці і украінці беріть приклад з кацапів.
Але повторювати маніпуляціі кацапів рахую що то себе не поважати.


Останнє редагування: 14 січня 2019 17:09:54 від Lemberg.AT
   
Re: Дональд лютує

Та пєсєц, як лютує.

"Мы нанесем экономический удар по Турции, если она нападет на курдов. Необходимо создание 20-мильной зоны безопасности. В то же время я не хочу, чтобы курды провоцировали Турцию, Россию, Иран или Сирию. Они внесли самый большой вклад в разгром ИГ. Мы благодарны им за это, но сейчас необходимо вернуть войска домой", – заявил Трамп.

Але Турція болт клала на цього довбойоба.

Турция продолжит борьбу против сирийских курдов, несмотря на угрозы президента США Дональда Трампа ввести экономические санкции против Анкары. Об этом написал в Twitter советник президента Турции Ибрагим Калын.

 "Господин Трамп, террористы не могут быть вашими партнерами и союзниками. Турция ожидает, что США будут уважать наше стратегическое партнерство, и не хочет, чтобы оно было омрачено террористической пропагандой", - написал дипломат.

По его словам, "нет разницы между ДАИШ (арабское название ИГИЛ), РПК (Рабочая партия Курдистана), PYD (курдская партия Демократический союз) и YPG (курдские Отряды народной самообороны).

"Мы продолжим борьбу против них всех", - подытожил Калын.

 B-)

А чё, как бабахнет опять Томагавками по пустому аэродрому, что все сразу от страху смеху помрут...
   
Re: Дональд лютує

шо це за маніпуляція? дівчина не була ще одружена, а били її чоловіки з її родини і тримали вдома під замком, тому що вона собі волосся обрізала і не хотіла йти заміж, її вже обіцяно було якомусь чоловіку.
так навіщо ти свідомо брехню розповсюджуєш? дівчина втекла від своєї власної родини, де над нею знущалися.

Ти тупе і не вмієш читати? має значення прецендент. Якась інша буде замужем, її будуть бити, втече і заявить на біженство.
   
Re: Дональд лютує

якщо канадійські закони дозволятимуть знущання над жінками, то порушить їх однозначно. поки ж вона втікла від узаконеного в її країні знущання над жінками.

Пропоную всім українським жінкам, яких б"ють чоловіки, подаватися на біженство в Канаду. Побачимо, що з цього вийде. Б"юсь (ЛОЛ) об заклад, що ні одній статусу не дадуть  :lol:
   
Re: Дональд лютує

Просте запитання: що краще - прожити тихо мирно на фатерлянді без виєбонів чи "побачити світ", пролетіти півпланети і через 5 років загнутись від передозу?


друге  без варіантів
   
Re: Дональд лютує

Пропоную всім українським жінкам, яких б"ють чоловіки, подаватися на біженство в Канаду. Побачимо, що з цього вийде. Б"юсь (ЛОЛ) об заклад, що ні одній статусу не дадуть  :lol:
:weep:  (tu)
жостко!
   
Re: Дональд лютує

друге  без варіантів
впевнена? ;)
тому що тут є продовження.
   
Re: Дональд лютує

має значення прецендент
Яке ж ти безграмотне! Та ще й намагаєшся щось авторитетно варнякати про англійську! Дупу підітри!
   
Re: Дональд лютує

Яке ж ти безграмотне! Та ще й намагаєшся щось авторитетно варнякати про англійську! Дупу підітри!

Ніхто і не сперечається, що "прецедент" правильно. А ти у всіх постах з лупою перевіряєш спелінг чи тільки у моїх, місогініст задрипаний?
   
Re: Дональд лютує

А ти у всіх постах з лупою перевіряєш спелінг чи тільки у моїх, місогініст задрипаний?
Йой! Та я й слів таких зроду не чув! :this:

Останнє редагування: 15 січня 2019 09:56:10 від Гервасій
   
Re: Дональд лютує

Та пєсєц, як лютує.

"Мы нанесем экономический удар по Турции, если она нападет на курдов. Необходимо создание 20-мильной зоны безопасности. В то же время я не хочу, чтобы курды провоцировали Турцию, Россию, Иран или Сирию. Они внесли самый большой вклад в разгром ИГ. Мы благодарны им за это, но сейчас необходимо вернуть войска домой", – заявил Трамп.

Але Турція болт клала на цього довбойоба.

Турция продолжит борьбу против сирийских курдов, несмотря на угрозы президента США Дональда Трампа ввести экономические санкции против Анкары. Об этом написал в Twitter советник президента Турции Ибрагим Калын.

 "Господин Трамп, террористы не могут быть вашими партнерами и союзниками. Турция ожидает, что США будут уважать наше стратегическое партнерство, и не хочет, чтобы оно было омрачено террористической пропагандой", - написал дипломат.

По его словам, "нет разницы между ДАИШ (арабское название ИГИЛ), РПК (Рабочая партия Курдистана), PYD (курдская партия Демократический союз) и YPG (курдские Отряды народной самообороны).

"Мы продолжим борьбу против них всех", - подытожил Калын.

 B-)
А по Франсе24 говорили, что Эрдоган согласен на 20-мильную зону безопасности.
   
Re: Дональд лютує

А по Франсе24 говорили, что Эрдоган согласен на 20-мильную зону безопасности.
Мабуть так само як і мексиканці були згодні стіну за свій кошт будувати.  :lol:
   
Re: Дональд лютує

Ти тупе і не вмієш читати? має значення прецендент. Якась інша буде замужем, її будуть бити, втече і заявить на біженство.

доповідь за хамство і брехню.

   
Re: Дональд лютує

так навіщо ти свідомо брехню розповсюджуєш?


олю, твоя ольгінська антисемітська агітація не працює. в ізраїлі теж є стінка, але це нікому не допомогло ще, ритимуть під неї , аж поки вона там буде стояти. 


А це не хамство?? Ти вчергове збрехала, що я Оля, і безпідставно назхвала антисеміткою, причому повністю зухвало. Так само збрехала, що в Ізраїлі стіна не працює, коли самі ізраїльтяни дуже задоволені її ефективністю.

Напевно, на тебе теж треба зробити доповідь.

Останнє редагування: 15 січня 2019 16:01:04 від Inanna
   
Re: Дональд лютує

   
Re: Дональд лютує

А це не хамство?? Ти вчергове збрехала, що я Оля, і безпідставно назхвала антисеміткою, причому повністю зухвало. Так само збрехала, що в Ізраїлі стіна не працює, коли самі ізраїльтяни дуже задоволені її ефективністю.

Напевно, на тебе теж треба зробити доповідь.
You only appear here to employ abusive and vulgar language. If they ban you it would serve you right.
   
Re: Дональд лютує

You only appear here to employ abusive and vulgar language. If they ban you it would serve you right.

Наш Гервасій дуже культурний і ввічливий:

Гервасій [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   
Fuck off. dumb cunt.
   
Re: Дональд лютує

людина народжується у світ на єдине життя не для знущань над нею

Уявіть собі, термін "знущання" може трактуватись в різних культурах по різному. Причому настількі по різному...  :(
   
Re: Дональд лютує

Уявіть собі, термін "знущання" може трактуватись в різних культурах по різному. Причому настількі по різному...  :(

коли ти зробиш собі нову зачіску, а тебе твоя рідня запре після цього на півроку, то то буде для тебе парадіз, я розумію. аби жерти давали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія