Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Укрпошта в курсі про твої висновки ?

100 000 ухилянтів вказують адресу в Бразилії/Аргентині  :gigi:

а якщо 200 000 ?

Дуже сумеіваюсь що  200 000 закордонних ухилянтів взагалі зайдуть в той кабінет що-б вказати свою реальну адресу для листування  :laugh:
   
Дуже сумеіваюсь що  200 000 закордонних ухилянтів взагалі зайдуть в той кабінет що-б вказати свою реальну адресу для листування  :laugh:

 :facepalm1:

Яких ще закордонних ?

Звичайний ухилянт із будь якого міста/села  України, в особистому кабінеті вказує... (далі- читай вище)
   
Дуже сумеіваюсь що  200 000 закордонних ухилянтів взагалі зайдуть в той кабінет що-б вказати свою реальну адресу для листування  :laugh:

А нащо це впринципі тим хто виїхав,не збирається повертатися і має дійсні документи наприклад до 2027-30 років?  Їм це нафіг не потрібно. Хіба паспорт загублять. 4-5 років цілком достатньо для того щоб зробити паспорт наприклад Румунії. Це саме швидше і простіше. І не так дорого.
   
4-5 років цілком достатньо для того щоб зробити паспорт наприклад Румунії.


більшість не в Румунії

   
більшість не в Румунії

Це абсолютно не перешкоджає зробити там громадянство. Купа оголошень в інтернеті. Юридичні фірми за бабло допомагають зробити все цілком законно
   
Юридичні фірми за бабло допомагають зробити все цілком законно

а потім законно будуть пачками то відміняти
   
https://t.me/anti_zombie24/50086
В когось пацієнти,в когось стара баба в селі під 90,в когось міжнародні перевезення,хтось ще щось робить і от через таку куйню мусять тягти всяких обмежено придатних які як не крути можуть бути лише солдатами другого сорту з купою болячок і гемору.
   
якщо береться реєстр виборців, то навіщо взагалі це уточнення даних?
надсилати повістки за реєстром виборців і вважати врученими
це було б ефективно

У мене в паспорті луганська реєстрація.
   
Це абсолютно не перешкоджає зробити там громадянство. Купа оголошень в інтернеті. Юридичні фірми за бабло допомагають зробити все цілком законно

Не вводіть людей в оману(
Я декілька років тому допомагав людям отримувати те громадянство( за допомогою друзів що в цій темі).
Це досить складна та довготривала процедура.
І мають на те громадянство підстави обмежена кількість людей,чиі родичі в свій час проживали на територіі Румуніі.
пс.Звичайно що все можна зробити за дурні грощі-- але може й боком вийти.
   
Не вводіть людей в оману(
Я декілька років тому допомагав людям отримувати те громадянство( за допомогою друзів що в цій темі).
Це досить складна та довготривала процедура.
І мають на те громадянство підстави обмежена кількість людей,чиі родичі в свій час проживали на територіі Румуніі.
пс.Звичайно що все можна зробити за дурні грощі-- але може й боком вийти.

У мене хороша знайома таке громадянство робила собі і сину(неповнолітній) ,ціна питання була біля 2 т євро. Вона була там два рази,на подачі документів і коли давала присягу. Зайняло все біля року часу.Звісно я не знаю прямо всіх нюансів що і як,бо мені воно не цікаво було.Але з її слів взагалі безгеморно все.
   
У мене хороша знайома таке громадянство робила собі і сину(неповнолітній) ,ціна питання була біля 2 т євро. Вона була там два рази,на подачі документів і коли давала присягу. Зайняло все біля року часу.Звісно я не знаю прямо всіх нюансів що і як,бо мені воно не цікаво було.Але з її слів взагалі безгеморно все.

Коштує воно десь ті 2-3 штуки евро( в залежності звідки туди добиратися)
А по часу все ж таки бдижче до 2 років( хіба вони зараз прискорилися)
І знову ж таки-- якщо у вас немає підстав на таке громадянство-- то сюди додаються " послуги юрфірми" , які з часом можуть вилізти боком.
   
Не вводіть людей в оману(
Я декілька років тому допомагав людям отримувати те громадянство( за допомогою друзів що в цій темі).
Це досить складна та довготривала процедура.
І мають на те громадянство підстави обмежена кількість людей,чиі родичі в свій час проживали на територіі Румуніі.
пс.Звичайно що все можна зробити за дурні грощі-- але може й боком вийти.

У мене мама з Кишинева. Свого часу дізнавалася як зробити Румунське громадянство, але їй пояснили що вона не підходить. Потрібно щоб були родичі які мешкали на території правобережної Молдови, або окремих районів Чернівецької області, коли ці території були Румунією. А її батьки потрапили до Молдови у 50-х після навчання за розподілом. Можливо є контори які допомагають усім підряд, але наскільки воно законно ХЗ.
   
В когось пацієнти,в когось стара баба в селі під 90,в когось міжнародні перевезення,хтось ще щось робить і от через таку куйню мусять тягти всяких обмежено придатних які як не крути можуть бути лише солдатами другого сорту з купою болячок і гемору.
Та ніфіга, купа народу є ще достатньо здорових, робота котрих не така критична. Хоча, звісно, краще з економіки не видьоргувати.
   
У мене мама з Кишинева. Свого часу дізнавалася як зробити Румунське громадянство, але їй пояснили що вона не підходить. Потрібно щоб були родичі які мешкали на території правобережної Молдови, або окремих районів Чернівецької області, коли ці території були Румунією. А її батьки потрапили до Молдови у 50-х після навчання за розподілом. Можливо є контори які допомагають усім підряд, але наскільки воно законно ХЗ.

Все вирішується,питання в ціні і через кого,ясно що офіційно і самому то не варіант взагалі,мені колись гуцули.Хороші друзі пропонували угорське громадянство за 500 баксів. Був це рік так 2004-7  точно не скажу. Робили його ті хто хотів без гемору і віз їздити в ЄС . Особливо в Італію\Грецію. Греки ще ті довбні були з візами.Купу нервів мотали. Єдина умова була текст присяги угорською вивчити.
   
Питання до тих хто в темі,здогадки не цікаві. Хто мав досвід стати на облік не в своїй області(переселенців з окупованих територій не стосується) Людина проживає в іншій області,неофіційно. Чи може вона стати на облік не по прописці? Бо стикнувся з випадком,колега,прописка не місцева,з Житомира.Прийшов у наше ТЦК. Має право на відстрочку(3 дітей) Покрутили носом і відфутболили.Сказал и мобілізувати так можем,без проблем,а от якщо відстрочка ти нам на.й тут не треба,пе.й в своє ТЦК по прописці.
   
Питання до тих хто в темі,здогадки не цікаві. Хто мав досвід стати на облік не в своїй області(переселенців з окупованих територій не стосується) Людина проживає в іншій області,неофіційно. Чи може вона стати на облік не по прописці? Бо стикнувся з випадком,колега,прописка не місцева,з Житомира.Прийшов у наше ТЦК. Має право на відстрочку(3 дітей) Покрутили носом і відфутболили.Сказал и мобілізувати так можем,без проблем,а от якщо відстрочка ти нам на.й тут не треба,пе.й в своє ТЦК по прописці.

А якщо переселенець, але не з окупованої території, а з прифронтового міста, та в місті де я прописаний ТЦК працює.
Переселилися у березні 2022 тоді ж з сільради відправили до у ТЦК.  Там завели облікову картку та дали припис, де вказано що мене взяли на тимчасовий облік. Цей припис разом з паспортом та іншими документами надавав коли зупиняли - все працювало і не пакували. А саме відстрочку зробив у січні 2024 після того як перестали випускати за кордон наприкінці минулого року.
   
А якщо переселенець, але не з окупованої території, а з прифронтового міста, та в місті де я прописаний ТЦК працює.
Переселилися у березні 2022 тоді ж з сільради відправили до у ТЦК.  Там завели облікову картку та дали припис, де вказано що мене взяли на тимчасовий облік. Цей припис разом з паспортом та іншими документами надавав коли зупиняли - все працювало і не пакували. А саме відстрочку зробив у січні 2024 після того як перестали випускати за кордон наприкінці минулого року.

Інша ситуація,якщо з сільради припис то папірець був що підтверджує проживання.
   
Інша ситуація,якщо з сільради припис то папірець був що підтверджує проживання.

Припис дали не в сільраді а в ТЦК. До речі в мене тоді не було ніяких підтверджуючих документів, що я проживаю саме за цією адресою. Я якраз подав заяву на отримання довідки ВПО та при подачі заяви сказали їхати до ТЦК.
   
Щодо наприклад тих хто в Канаді
Отримавши PR  3 роки і можна на громадянство подаватися навіть без дійсного паспорту.Просто подорожі тільки по місцевим курортами.Хер хто вернеться.Поляки карту поляка дають а д(з)ибіли народ виганяють з громадянства
   
А якщо у нього відпустка?

Тоді астрологи оголошують місяць вимирання онкологічних хворих.
   
Питання до тих хто в темі,здогадки не цікаві. Хто мав досвід стати на облік не в своїй області(переселенців з окупованих територій не стосується) Людина проживає в іншій області,неофіційно. Чи може вона стати на облік не по прописці? Бо стикнувся з випадком,колега,прописка не місцева,з Житомира.Прийшов у наше ТЦК. Має право на відстрочку(3 дітей) Покрутили носом і відфутболили.Сказал и мобілізувати так можем,без проблем,а от якщо відстрочка ти нам на.й тут не треба,пе.й в своє ТЦК по прописці.

Так і є, якщо відстрочка, футболять за пропискою.
   
Щодо наприклад тих хто в Канаді
Отримавши PR  3 роки і можна на громадянство подаватися навіть без дійсного паспорту.Просто подорожі тільки по місцевим курортами.Хер хто вернеться.Поляки карту поляка дають а д(з)ибіли народ виганяють з громадянства

І толку Україні від тих "громадян" які живуть десь там в Канаді? Вони що є, що їх нема. Вони і до закона не збирались повертатись, і після не повернуться. Для України це нічого не змінює, вона нічого не втрачає і не здобуває. І мені взагалі не зрузумілий цей весь хайп по цій темі всередені країни :S Чому всіх так хвилює з яким там паспортом живе чувак десь у Ванкувері.
   
З лікарями онкоцентру це був іпучий перебір....
   
З лікарями онкоцентру це був іпучий перебір....

цей випадок-це тільки верхівка айсбергу. це в Києві роздають повістки. а у Львові йти на роботу,а опинитись в ТЦК-це вже в порядку речей. в мене знайомий в понеділок потрапив до ТЦК,а ввечері вже був на полігоні. буквально два тижні тому в нього народилась дитина. дружина,звичайно,в шоці. але для Львова це реалії сьогодення
   
По всій країні пакують
І тіко в стлолиці всі законослухняні і не ухиляються  :gigi:
   
цей випадок-це тільки верхівка айсбергу. це в Києві роздають повістки. а у Львові йти на роботу,а опинитись в ТЦК-це вже в порядку речей. в мене знайомий в понеділок потрапив до ТЦК,а ввечері вже був на полігоні. буквально два тижні тому в нього народилась дитина. дружина,звичайно,в шоці. але для Львова це реалії сьогодення

Слава львівським ТЦК!  (tu)
   
Слава львівським ТЦК!  (tu)

Я б оцінив твій гумор, якби ти сам не був гнилим та сцикливим воєном, який здриснув з країни під час війни
   
Я б оцінив твій гумор, якби ти сам не був гнилим та сцикливим воєном, який здриснув з країни під час війни

Пан в якій бригаді служить?
   
Пан в якій бригаді служить?
обісраний, він перебуває під ракетними атаками, а ти перебуваєш під атаками власного пєрдьожу, за бригади питає :facepalm1: клоун єпаний
   
Пан в якій бригаді служить?

Ти серйозно віриш, що я такі питання буду обговорювати з польським сциклом?  :weep:
   
Ти серйозно віриш, що я такі питання буду обговорювати з польським сциклом?  :weep:

Тобто за спідницею дружини ховаєшся.
   
Тобто за спідницею дружини ховаєшся.

Тобто не бачу змісту мітати бісер перед сциклом, яке втікло з України і ховається закордоном
   
А якщо одружитися на жінці з трьома неповнолітніми дітьми?
   
А якщо одружитися на жінці з трьома неповнолітніми дітьми?

Спробуй! Розповіси тут.  ;)
   
А якщо одружитися на жінці з трьома неповнолітніми дітьми?

і попасти в рабство?)
потім сам на фронт попросишся :laugh:
   
В когось пацієнти,в когось стара баба в селі під 90,в когось міжнародні перевезення,хтось ще щось робить і от через таку куйню мусять тягти всяких обмежено придатних які як не крути можуть бути лише солдатами другого сорту з купою болячок і гемору.
Не маніпулюй...
Є критичні сфери, де якщо не працює, то рушиться життєзабезпечення держави...
І де треба спеціалісти, з відповідною кваліфікацією...
   
і попасти в рабство?)
потім сам на фронт попросишся :laugh:

 :D
   

Цю тему переглядають:

Strangeways, oleg kievsky, il.sergej і 28 гостей
 
Повна версія