Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Милиция в Крыму и на донбассе пошла служить новой местной власти потомушо

..потомушо милиция обязана служить местной власти и народу, а она на то время в украинских городах, согласно закону, была уже бесхозной и стала служить новой власти ДНР которая логично взяла ее себе в подчинение и стала для нее хозяином. Украинским советам на местах милиция фактически не служила  потомушо именно независимая Украина  освободила её законом от подчинения власти и народу на местах. А это значит шо она украинским советам не изменила. Таким образом советы украинские оказались беззащитными и украинская власть, в смутное время, мгновенно испарилась а милиция наконец то пошла на службу народу.  В чем вина работников милиции ?? 

Такшо коммунисты дальновидно вывели милицию из подчинения советов ?  :D
..потомушо они тогда уже теряли власть над советами  :read:
   
патамушта они кацапездалы....
тема раскрыта
   
Одним законом убили украинскую власть, милицию и украинскую юрисдикцию на территории  :(
   
Потому что в милиции работают люди, у которых есть обязательства не только перед государством, но и перед своей семьей и своими родными.

Учитывая, что государство по-простому говоря кинуло этих людей в сложное время, никто не имеет права судить тех, кто вынужден был принять сложное решение.

   
Ну на Донбасе она вся род ахметовым была. Значит такая команда была...
   
В чем вина работников милиции ??


зрада присяге  за обещанное повышение ЗП
   
Потому что в милиции работают люди, у которых есть обязательства не только перед государством, но и перед своей семьей и своими родными.

Учитывая, что государство по-простому говоря кинуло этих людей в сложное время, никто не имеет права судить тех, кто вынужден был принять сложное решение.
:facepalm1:
   
Потому что в милиции работают люди, у которых есть обязательства не только перед государством, но и перед своей семьей и своими родными.

Учитывая, что государство по-простому говоря кинуло этих людей в сложное время, никто не имеет права судить тех, кто вынужден был принять сложное решение.
Ти хочеш що держава не платила їм гроші?))) для чого ця брехня профіватнік?
   
Тому що там були такі патріоти як СМЕТАНА. і повторювати цюж тему не гарно... Ти уже писав про РИБАКА і толкав цюж тему. Але правда в тому що там були такі псевдо патріоти як СМЕТАНА як Профілактік.
   
Ну на Донбасе она вся род ахметовым была. Значит такая команда была...

а в Харькове, а в Одессе ??

Украина законом сделала ее бесхозной и не один баран за 20 лет об этом  ;o
   

                                          ЗАТВЕРДЖЕНА
                             постановою Кабінету Міністрів України
                                  від 28 грудня 1991 р. N 382

                             ПРИСЯГА
           працівника органів внутрішніх справ України

     Я, (прізвище,  ім'я  та по батькові),  вступаючи на службу до
органів внутрішніх  справ  України,  складаю  Присягу  і  урочисто
клянуся   завжди  залишатися  відданим  народові  України,  суворо
дотримуватися її Конституції ( 888-09 ) та чинного  законодавства,
бути  гуманним,  чесним,  сумлінним і дисциплінованим працівником,
зберігати державну і службову таємницю.

     Я присягаю  з  високою   відповідальністю   виконувати   свій
службовий   обов'язок,   вимоги   статутів   і  наказів,  постійно
вдосконалювати  професійну  майстерність  та  підвищувати   рівень
культури,  всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх
справ.

     Клянуся мужньо і рішуче,  не  шкодуючи  своїх  сил  і  життя,
боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя,
здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський
порядок.

     Якщо ж  я  порушу цю Присягу,  то хай мене покарають за всією
суворістю закону.
 

     (Підпис)
   
сметана мудаг і жертва руцькага міра, познущались так над сметаною, що руськомірна скрепна любов навіки
   
Потому что в милиции работают люди, у которых есть обязательства не только перед государством, но и перед своей семьей и своими родными.

Учитывая, что государство по-простому говоря кинуло этих людей в сложное время, никто не имеет права судить тех, кто вынужден был принять сложное решение.
охренеть
   
охренеть

Да, очень легко охренеть наблюдая все эти события со стороны и когда они по тебе лично не проехали.

   
я такие темы открываю с целью исправить это тупое положение помилиции в Украине !!!
   
я такие темы открываю с целью исправить это тупое положение помилиции в Украине !!!
Йди краще на прийом до Авакова запишись - більше користі буде, може хоч закриють в дурку без інтернету )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія