Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очередной зашквар мовного полицая :-)o

Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o


мигранты отдельная тема.
он же не мигрант.
ресторатор этот.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

в чому насіліє, конкретно?
чому мене в Україні не можуть обслужити українською мовою? це не насіліє?

а не пошли б вы в жопу с такой логикой, уважаемая?

да я всего лишь пытаюсь узнать, кто и где учил этих людей языку, если они почему-либо не учились в украинской школе сколько-нибудь времени.
вы требуете с них, но вообще-то всем наплевать, будут люди знать украинский или нет.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

у даному випадку питання в правах людини а не у не розширенні мовного поля.
якщо мова про сферу обслуговування, то вимога клієнта говорити із ним зручною мовою це нормально. Інша справа, що закон мав би захищати таке ж саме право і для російськомовних українців.

а для угромовних?
вчитимеш угорську? чи вони рилом не вийшли?
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

какой-нибудь - ну хоть один - "кацап" за все тридцать лет получал в почтовый ящик приглашение на курсы украинского?
была реклама по телеку?
я что-то пропустила?
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

какой-нибудь - ну хоть один - "кацап" за все тридцать лет получал в почтовый ящик приглашение на курсы украинского?
кацапка, скажи чесно - ти єбанута? ти не чула про те що мова викладається у школах?
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

да я всего лишь пытаюсь узнать, кто и где учил этих людей языку, если они почему-либо не учились в украинской школе сколько-нибудь времени.
вы требуете с них, но вообще-то всем наплевать, будут люди знать украинский или нет.

а яке мені діло чи буде він знати чи ні - це його проблеми
якщо німець купує ресторан в Україні - яка мені різниця чи він знає українську мову чи ні
мені важливо щоб мене обслужили в Україні українською мовою, а не розказували що права німця власника якимось чином порушені через те що він в Україні купив ресторан і думав що тут Німеччина

не знає сам - хай наймає того хто знає, це ж бізнес
він же менеджер - ну то хай делегує комусь
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

кацапка, скажи чесно - ти єбанута? ти не чула про те що мова викладається у школах?

щас розкаже
"а єслі он дурак в сілу абстаятєльств? гасударство кампінсіруєт? ілі так і будіт хадіть?"
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

казалось бы все эти люди, плохо говорящие на украинском, могли бы весело проводить время по вечерам в этих языковых группах, болтая с носителями языка.

ну вот в Харькове точно ж должны быть такие курсы.
бесплатные.
от державы либо волонтерские.



Останнє редагування: 30 вересня 2021 19:38:24 від kasia
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

чел мог учиться в Казахстане, не?
в Японии мог жить с родителями в детстве.
да где угодно.
народ много колесил по Союзу.
И шо?
Русский и украинский такие разные , шо тупой Кацап не может выучить? Не может, ну и хуй на него...некуй тогда в политику лезть...или в чиновники...п***а на стройку сторожем ,если тупой ..! Не?
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

И шо?
Русский и украинский такие разные , шо тупой Кацап не может выучить? Не может, ну и (x) на него...некуй тогда в политику лезть...или в чиновники...п***а на стройку сторожем ,если тупой ..! Не?


на самом деле это важный вопрос.
тут надо не матюкаться, а определиться.
можно в общем-то и так.
почему нет?
мол, не такой это и сложный язык, чтобы всякие там курсы разводить.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

а у коцапів немає такого бажання, коцапи хочуть щоб інші народи під них підлаштовувались в своїх державах

Самая популярная манипуляция. Я не знаю никого в Украине, кто не знает украинского языка. Пусть даже не очень грамотно, пусть даже со страшным акцентом. Другой вопрос - вы либо не понимаете, либо делаете вид, что не понимаете, почему огромное количество людей в Украине не используют украинский язык в повседневной жизни. И что должно произойти, что бы они с желанием начали его использовать. Ну хоть иногда.

Микро-подсказка тута: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108528.0
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

а для угромовних?
вчитимеш угорську? чи вони рилом не вийшли?

якщо угорськомовних було бы бильше, ниж украйиномовных (як зараз э з росийскомовними) тоди б так, в демократичний крайини.
бильшисть-меньшисть, вот это всьо...
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Самая популярная манипуляция. Я не знаю никого в Украине, кто не знает украинского языка. Пусть даже не очень грамотно, пусть даже со страшным акцентом. Другой вопрос - вы либо не понимаете, либо делаете вид, что не понимаете, почему огромное количество людей в Украине не используют украинский язык в повседневной жизни. И что должно произойти, что бы они с желанием начали его использовать. Ну хоть иногда.

Микро-подсказка тута: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108528.0

должна проізойті одна дуже проста річ
треба десакралізувати узкоязиччя і перевести його із розряду "мова метрополії" в розряд "мова окупанта"

як це колись було зроблено в самій Росії в 19-му столітті з французькою мовою або в Чехії в 20-му з німецькою
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

какой-нибудь - ну хоть один - "кацап" за все тридцать лет получал в почтовый ящик приглашение на курсы украинского?
Безкоштовних онлайн курсів існує достатньо. Тільки вони тобі так треба, як сироті трясця.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

на самом деле это важный вопрос.
Шановна, а ви самі український підручник хоч раз в житті відкрили?
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Во-во.
При ближайшем рассмотрении прекрасно видно, что тема чисто рекрутируется для сааавсем других целей.
українізація потрібна для того, щоб такі як ти знов війну не притягнули, а жоден україномовний не пішов служити хуйлу
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

должна проізойті одна дуже проста річ
треба десакралізувати узкоязиччя і перевести його із розряду "мова метрополії" в розряд "мова окупанта"

як це колись було зроблено в самій Росії в 19-му столітті з французькою мовою або в Чехії в 20-му з німецькою

Комиссия по подсчету цыплят установила:
- съедено незнакомым зверком - 10 цыплят
- подавлено во время подсчетов - 45 цыплят.

Я вас понял. Вас совсем не интересует судьба украинского языка. Вы просто ищете отмазки, почему у Украины никуя не плучается (или не у Украины, а у тех, кто рвет тельняшки на секбе, типа, патриотов). Тем более, если ничего не делать.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Шановна, а ви самі український підручник хоч раз в житті відкрили?

Ларто,
йдеться не про мене особисто.
Я ось протягнула руку - репринтне видання 1909 Борис ГРінченко, четирехтомник.
Словарь мови, той що "толковий", як це на мові буде?
Велика біблиотека, є все.

Тобто я маю хоч щось.
Але не всі мають.

Треба вчити людей.
Чи не треба?

Останнє редагування: 30 вересня 2021 20:15:46 від kasia
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o
fam

А ведь по совести, предприниматель прав на 100%.

никуя он не прав.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Безкоштовних онлайн курсів існує достатньо. Тільки вони тобі так треба, як сироті трясця.

а я сфера обслуживания чи шо
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Я помню в 14 году дочка спрашивала у жены: почему у нас война, безработица и почему мы так плохо живем при колоссальном потенциале и ресурсах. Ответ жены дословно был следующим: Пока у нас на государственном уровне будут обсуждать не планы реформ, а на каком языке разговаривать, мы будем падать все ниже. Тут добавить нечего.
Мовные законы - это просто дурь, которая разъединяет страну.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Чергова говнотема з крокодилячими страждання кацапомовних,які мали 30 років,щоб вивчити українську в Україні
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Я помню в 14 году дочка спрашивала у жены: почему у нас война, безработица и почему мы так плохо живем при колоссальном потенциале и ресурсах. Ответ жены дословно был следующим: Пока у нас на государственном уровне будут обсуждать не планы реформ, а на каком языке разговаривать, мы будем падать все ниже. Тут добавить нечего.
Мовные законы - это просто дурь, которая разъединяет страну.

однако такова национальная идея.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Чергова говнотема з крокодилячими страждання кацапомовних,які мали 30 років,щоб вивчити українську в Україні

як бачишь вони тим і займалися.
рівень мови, яку людина вчила самотужкі - ну він відомий.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

кацапьо, дуйте геть на родінку, вас чекають
Слава нашому вождю Зеленському!

Слава Україні!
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Ларто,
йдеться не про мене особисто.
Я ось протягнула руку - репринтне видання (?) 1909 Борис ГРінченко, четирехтомник.
Словарь мови, той що "толковий", як це на мові буде?
Велика біблиотека, є все.

Тобто я маю хоч щось.
Але не всі мають.

Треба вчити людей.
Чи не треба?
Будь-яка людина з тих, за кого вболіваєте, в іншій країні знайде все: і підручники-самовчителі, і репетитора, і гроші на все це.
В Україні проблема не вартує і виїденого яйця. Є завжди люди поруч, котрі допоможуть, учні в школах вчаться українською мовою і з різних сторін країни прекрасно володіють.
Дістати український буквар і Читанку - взагалі проблеми нема.
Тому хто хочк, той навчиться.
А Грінченко, до речі, то не для них.
А толковый - українською тлумачний. В кожному неті є перекладач.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Он, САСУ БЛЯД почитав та тактично злився без допису.

Беріть приклад.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Шевченківський словник, 2 томи в кожного є?
В мене є.
Усї поети мовою.
Жодна людина не вчилась українськой філологіі.
Не тому збирали.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Я помню в 14 году дочка спрашивала у жены: почему у нас война, безработица и почему мы так плохо живем при колоссальном потенциале и ресурсах. Ответ жены дословно был следующим: Пока у нас на государственном уровне будут обсуждать не планы реформ, а на каком языке разговаривать, мы будем падать все ниже. Тут добавить нечего.
Мовные законы - это просто дурь, которая разъединяет страну.
Та у вас війна, тому що вас защіщають разом з вашим узкім.
І тому, що такі як ваша жінка, псують своїх дітей. Тому ті діти і гинуть, на жаль.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

а для угромовних?
вчитимеш угорську? чи вони рилом не вийшли?


для закарпаття цілком можливо
воно там по факту так і є у декількох районах, тільки не узаконене
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

як бачишь вони тим і займалися.
рівень мови, яку людина вчила самотужкі - ну він відомий.
Тут на форумі не одна людина переходила з російської на українську, і на початках було туго, але вийшло. Бо люди хотіли.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Будь-яка людина з тих, за кого вболіваєте, в іншій країні знайде все: і підручники-самовчителі, і репетитора, і гроші на все це.
В Україні проблема не вартує і виїденого яйця. Є завжди люди поруч, котрі допоможуть, учні в школах вчаться українською мовою і з різних сторін країни прекрасно володіють.
Дістати український буквар і Читанку - взагалі проблеми нема.
Тому хто хочк, той навчиться.
А Грінченко, до речі, то не для них.
А толковый - українською тлумачний. В кожному неті є перекладач.

чего вы всё время про мигрантов?
наши люди из русскоязычных семей - они не мигранты.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

дана тема дуже чітко ілюструє чому в Україні ніколи не буде "країни для життя"

тому що українцям не важливо жити і давати жити іншим, поважати людей і шукати поваги у них.
у пріоритеті пакості, хамство, приниження, помста, заздрість.

якщо кортко, то щоб сусідська корова здохла. навіть ціною своєї. всі атрибути недорозвиненої цивілізації
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Чергова говнотема з крокодилячими страждання кацапомовних,які мали 30 років,щоб вивчити українську в Україні

Только что вы откинули Украину от украинизации еще лет на 10-15. И я уверен, что вы отлично это понимаете.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

кацапи, ваше Хуйло сказало, що ми брати.
А брати повинні знати мову один одного і не руйнувати нашу скажену дружбу!


пс
дивним є обурення савантера, який кілька тижнів тому розпинався, що ми з какцапами - брати))
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

як бачишь вони тим і займалися.
рівень мови, яку людина вчила самотужкі - ну він відомий.

Повір мені:було б бажання.
Якщо воно є,то і можливості знаходяться
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Только что вы откинули Украину от украинизации еще лет на 10-15. И я уверен, что вы отлично это понимаете.

Я з тобою вже достатньо наспілкувався в попередніх таких темах.маю великі сумніви,що ти зможеш народити щось нове та адекватне стосовно поточного питання
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

Повір мені:було б бажання.
Якщо воно є,то і можливості знаходяться

почему вообще предполагается такое желание у человека другой национальности?
армянина?
пошел за кассу - выучил десяток фраз.
пошел преподом в вуз - выучил получше.
претендует на гражданство - написал тест.
но вот есть просто чел.
он же как бы не подпадает под закон.
   
Re: Очередной зашквар мовного полицая  :-)o

А ведь по совести, предприниматель прав на 100%. Мовные  полицаи действуют как гебнявые провокаторы. А озабоченные этим вопросом искусственно разделяют общество и провоцируют ненужную напряженность.

В результаті якої Крим і частина Донбаса вже окупована.

Пан бажає щоб процес просувався  далі ?   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія