Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ваприс...

Re: Ваприс...

Глобалісти чітко зіграли на привченості людей до релігії. Просто взяли та замінили старі релігії на нові - Демократію, Державницьтво, а зараз на Саєнтизм.

А бидло як раніше кланялося попам, так і зараз кланєєцця, тіко ці вже себе називають великими вчоними.

 (tu)
усьо, удєлав  - загнав в тупік аргументами
здаюс :weep:
   
Re: Ваприс...

Do you have to post your bullshit here? :acute:

А ты?
Или ты считаешь, что бред на иностранном языке перестает быть бредом? B-)
   
Re: Ваприс...

(tu)
усьо, удєлав  - загнав в тупік аргументами
здаюс :weep:

Бачиш, ти навіть тезу від аргументів відрізнити не можеш.

Тому з таким IQ тобі тіко залишаєцця сліпа віра в мейнстрім.
   
Re: Ваприс...

интуиция
А якщо стосовно мене вона вас підводить?

Я просто проста людина яка може собі дозволити бути обєктивною...
   
Re: Ваприс...

Бачиш, ти навіть тезу від аргументів відрізнити не можеш.

Тому з таким IQ тобі тіко залишаєцця сліпа віра в мейнстрім.

стоп-стоп, так IQ - це ж уже із Саєнтизму
не ведись на все це шарлатанство
   
Re: Ваприс...

Бачиш, ти навіть тезу від аргументів відрізнити не можеш.

Тому з таким IQ тобі тіко залишаєцця сліпа віра в мейнстрім.
How can you rant about someone else's IQ? You can hardly brag about yours. :acute:
   
Re: Ваприс...

да нет.
просто самоуправство. погонять людей.
старо как мир.
но сваливать придётся.
и то правда, что запущенных из-за форума дел - мама не горюй.
я потому и не возмущаюсь особо, что для меня это хорошо,
что здесь заканчивается свободная площадка для свободного творчества.
ти погано розумієш слово -свобода. Бо власне тобі дають повну свободу -чи тут бути чи звалити.на вибір і ніхто не буде тебе тривожитьти по ночах, щоб ти вернулася і "снізошла к паніманію". B-) а ось коли свободи не буде -тоді тобі просто припинять доступ до площадки ЗА НІЩО.ось тут дісно вільна площадка і закінчиться.
   
Re: Ваприс...

ти погано розумієш слово -свобода. Бо власне тобі дають повну свободу -чи тут бути чи звалити.на вибір і ніхто не буде тебе тривожитьти по ночах, щоб ти вернулася і "снізошла к паніманію". B-) а ось коли свободи не буде -тоді тобі просто припинять доступ до площадки ЗА НІЩО.ось тут дісно вільна площадка і закінчиться.

я пытаюсь рассуждать о том, за счёт чего этот форум является живым.
за счёт дураков, хватающихся за клавиатуру.
вытирание названий тем уменьшает количество этих хомячков.
а вы говорите как бы о том, что и для самих этих людей форум - это что-то архиважное.
наверно, такое случаи бывают.
мало ли какие в жизни бывают ситуации.
   
Re: Ваприс...
abg

Може і так, але на першій є тема де написано, що незрозуміла назва теми прирівнюється к флуду...  :(

А за Флуд бан.

Як страшно жити...

Треба для непонятлівих модеро-адмінів організувати курси підвищення фаліфікації, на яких тлумачити їм назви тем, зміст тем і приймати в них екзамени.
Кстаті, а сертифікати відповідності займаним посадам адміно-модери приносили в відділ кадрів чи казали, що потім донесуть?
   
Re: Ваприс...

Название ветки, а так же содержание поста является интеллектуальной собственностью форумчанина, посему она не может быть исправлена, а только перенесена в раздел ,, смитник,,. Это мысля не моя, а афроежа, но я считаю, что она не лишена мудрости. За каждой буквой стоит характер и харизма фупчика, нельзя менять, это как всех одеть в серые пижамки и шляпы всем одинаковые, как у вьетнамцев. И дружно все в ногу, согласно политики админа или модера.
   
Re: Ваприс...

Ша, крівєткі, мама рядом (с).

То переносить модер у передбанник тільки для того, щоб розширити назву теми - зверніть увагу, що наряду із темою "Перенесено..." згодом виникає тема з тією ж перенесеною назвою, але вкінці в дужках дописано. Ото оте в дужках - то дописує модер. Але у Клюбі він дописувати оте не може, бо у Клюбі залишається доріжка від правки ним стартового поста, а в Предбаннику тієї правочної доріжки не залишається. Того він, бідний, отак і носиться з вашими темами як....  :gigi:
   
Re: Ваприс...

Название ветки, а так же содержание поста является интеллектуальной собственностью форумчанина, посему она не может быть исправлена, а только перенесена в раздел ,, смитник,,. Это мысля не моя, а афроежа, но я считаю, что она не лишена мудрости. За каждой буквой стоит характер и харизма фупчика, нельзя менять, это как всех одеть в серые пижамки и шляпы всем одинаковые, как у вьетнамцев. И дружно все в ногу, согласно политики админа или модера.

Вот и я о том же.
 :-B
   
Re: Ваприс...

Ша, крівєткі, мама рядом (с).

То переносить модер у передбанник тільки для того, щоб розширити назву теми - зверніть увагу, що наряду із темою "Перенесено..." згодом виникає тема з тією ж перенесеною назвою, але вкінці в дужках дописано. Ото оте в дужках - то дописує модер. Але у Клюбі він дописувати оте не може, бо у Клюбі залишається доріжка від правки ним стартового поста, а в Предбаннику тієї правочної доріжки не залишається. Того він, бідний, отак і носиться з вашими темами як....  :gigi:

Дык хоть бы обьяснил, кому оно мешает.
И просто призвал людей.
Люди и так много над чем парились и над назвами тоже.
И топтаться по чужой писанине, конечно же, нельзя в принципе.
Напиши, давайте, мол, без беззмистовних.
Все такие, ок.
Всё.
Но так не интересно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія