Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Що це зі мною було, вірус, чи ні?

28.03 - день 0
Відчув невелику слабкість після того як поприбирав вдома. Спати захотілося на годину раніше звичайного. Списав на те, що тіло напевне готується переходити на літній час.

29.03 - перший день.
Зранку була втома і розбитість як в початковій фазі простуди. Поміряв температуру 37 - на півградуса вище звичайної. Не снідав, бо не було апетиту, зі мною таке вперше. П'ю ультрадози римантадину та імбиря, які в моєму випадку завжди вбивали грип наповал (у початковвій фазі). Але грипозний стан не проходить. Головне, що він не посилюється, як у випадку з грипом а тримається на одному рівні.  Таку симптоматику спостерігаю вперше.
15.00 в горлі трохи першить, кашляю.  Іноді поболює голова.  Температури немає.

До вечора симптоми ослабли, спав нормально, прокинувся практично здоровим.

Поки буду сидіти на самоізоляції, читав ТУТ, що через 5-7 днів можуть бути проблеми з легенями, та й заражати нікого не хочу.



Останнє редагування: 30 березня 2020 10:20:17 від Harddriver
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Первым долгом глубоко вдохни и задержи дыхание.Сколько секунд продержишься?
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

 :help:
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Первым долгом глубоко вдохни и задержи дыхание.Сколько секунд продержишься?

А скільки треба?
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?
LAR

28.03 - день 0
Відчув невелику слабкість після того як прибирав вдома. Спати захотілося на годину раніше звичайного. Списав на те, що тіло напевне готується переходити на літній час.

29.03 - перший день.
Зранку була втома і розбитість як в початковій фазі простуди. Поміряв температуру 37 - на півградуса вище звичайної. Не снідав, бо не було апетиту, зі мною таке вперше. П'ю ультрадози римантадину та імбиря, які в моєму випадку завжди вбивали грип наповал (у початковвій фазі). Але грипозний стан не проходить. Головне, що він не посилюється, як у випадку з грипом а тримається на одному рівні.  Таку симптоматику спостерігаю вперше.
15.00 в горлі трохи першить, кашляю.  Іноді поболює голова.  Температури немає.

До вечора симптоми ослабли, спав нормально, прокинувся практично здоровим.

Поки буду сидіти на самоізоляції, читав, що через 5-7 днів можуть бути проблеми з легенями, та й заражати нікого не хочу.

Возможно. Я так думаю, что если люди начинают по часам фиксировать свое изменяющееся состояние, то это оно. Вы же раньше при простуде иногда вообще не могли зафиксировать её начало и конец.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Та у меня тоже какая то слабость..
Это видимо последствия сидения дома.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Первым долгом глубоко вдохни и задержи дыхание.Сколько секунд продержишься?

 50 сек.

Возможно. Я так думаю, что если люди начинают по часам фиксировать свое изменяющееся состояние, то это оно. Вы же раньше при простуде иногда вообще не могли зафиксировать её начало и конец.

Це явно не простуда, простуда розвивається стрімко у мене.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Первым долгом глубоко вдохни и задержи дыхание.Сколько секунд продержишься?
:facepalm1:
Надивились всякої фуйні в ютюбах. Лікарі категорично не рекомендують цього робити
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

має появитись задишка

і постійно бажання шось вишаркати, як ком в горлі стоїть
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

А ремантадином нафіга себе труїти....
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

50 сек.
Все нормально.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

:facepalm1:
Надивились всякої фуйні в ютюбах. Лікарі категорично не рекомендують цього робити

Чому??
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

:facepalm1:
Надивились всякої фуйні в ютюбах. Лікарі категорично не рекомендують цього робити
Задержкой дыхания люди лечатся а ты здесь про фуйню втираешь.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

А ремантадином нафіга себе труїти....

Мені він чудово допомагає. Вже років з 5 сезонним грипом не хворію.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

має появитись задишка

і постійно бажання шось вишаркати, як ком в горлі стоїть

Ну це тільки у випадку пневмонії.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

А скільки треба?
Говорят если меньше 10 сек то это уже оно
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

має появитись задишка

і постійно бажання шось вишаркати, як ком в горлі стоїть

Пишуть, що ні. Десь на 5-й день.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

 :(  Починай інтенсивно...дрочит и. Тільки це тебе врятує на початковій стадії короновірусу...
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Пишуть, що ні. Десь на 5-й день.
ну це уже явні симптоми підуть від 2- 7 днів

5 це середнє
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Единственное плохо что нет температуры.Я этой байдой переболел в феврале.Пока была 38 -было хреново а как скакнула до 39-сразу все пошло на поправку.Толком ничего не пил.Пару раз парацетамол но думаю он ничего не дал

Останнє редагування: 30 березня 2020 10:32:37 від valet
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Мені він чудово допомагає. Вже років з 5 сезонним грипом не хворію.

Бххх...до ж. мені був....а от чоловікові допоміг аміксин.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Единственное плохо что нет температуры.Я этой байдой переболел в феврале.Пока была 38 -было хреново а как скакнула до 39-сразу все пошло на поправку.Толком ничего не пил.Пару раз парацетамол но думаю он ничего не дал

Взагалі стан дивний тримався цілий день - ніби температура є, а міряєш - нема. Використовував і градусник і пірометр.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Взагалі стан дивний тримався цілий день - ніби температура є, а міряєш - нема. Використовував і градусник і пірометр.
Может старый гайморит весной обострился?
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

На ніс взагалі ніяких скарг.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Поки буду сидіти на самоізоляції, читав ТУТ, що через 5-7 днів можуть бути проблеми з легенями, та й заражати нікого не хочу.
Чекай, поки не буде дискомфорту з диханням. Якшо буде тривати тиждень,  тоді будеш починати очкувати.

Первым долгом глубоко вдохни и задержи дыхание.Сколько секунд продержишься?
Нічого ця фуйня не доводить. Ну вдихнув, ну тримаєш собі, скільки заманеться. А воно як до того давило й пекло трохи, так само й при затримці дихання.

Взагалі стан дивний тримався цілий день - ніби температура є, а міряєш - нема. Використовував і градусник і пірометр.
Було таке,в жар кидає неначе 39, а  насправді температура гуляє протягом дня від нормальної до 37,4.
А ну й спостерігай, через пару днів можеш відчути печіння в очах і постійно буде текти.

Останнє редагування: 30 березня 2020 10:42:03 від птах Сорока
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

було..відпишешся ще через пару днів
до речі, з ким контактував, чи були прибувші з-за кордону?
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Взагалі стан дивний тримався цілий день - ніби температура є, а міряєш - нема. Використовував і градусник і пірометр.

Такая же фигня. Температура 36.8 но кажется, шо выше. Не ковидом единым, другие сезонные вирусняки никуда не делись
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

другие сезонные вирусняки никуда не делись
Якшо звичайний сезонний вірусняк, то буде звичайна реакція - дотягне температура до 38, кашель, нежить - повний набір.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Чекай, поки не буде дискомфорту з диханням. Якшо буде тривати тиждень,

Тиждень - проблеми з диханням? Як тільки вони з'являться - от тоді і буду очкувати.


Ще згадав - була невеличка м'язова біль у ногах, задишка і легкий озноб після фізичної роботи. Але то може від безділля :)

Пока все - як по писаному:

Цитувати
Как проявляется коронавирус на 1-4 день заболевания:

Отметим, что начало болезни может быть бессимптомным или протекать в очень легкой форме, из-за чего человек думает, что просто простудился.

    У 99% больных фиксируют повышенную температуру;
    70% пациентов испытывают боль в мышцах;
    На самом деле, сухой кашель бывает не у всех, а примерно у 60%;
    За день-два до начала основных симптомов, у небольшого количества людей может возникнуть тошнота или диарея;
    Немецкие врачи заметили потерю вкуса и обоняния на первых днях заболевания болезни.


https://24тв/health/ru/koronavirus_simptomy_po_dnjam_kak_protekaet_koronavirus_n1304161


Останнє редагування: 30 березня 2020 10:45:50 від Harddriver
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Задержкой дыхания люди лечатся а ты здесь про фуйню втираешь.
Деякі мочою лікуються. І що?
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Взагалі стан дивний тримався цілий день - ніби температура є, а міряєш - нема. Використовував і градусник і пірометр.


Спробуй.

   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Ви всі тут такіє мнітєльниє...що просто піхвець...

На фупі бачу тільки дві реальні поради по боротьбі та діагностиці хворі:
1. Затримка дихання.
2. Посилена мастурбація.

   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Починай інтенсивно...дрочит и. Тільки це тебе врятує на початковій стадії короновірусу...
Бугога! До речі, коли в мене була фуйня з тими симптомами, слабкість була така, шо їпатись не хотілося зовсім. :gigi:

На фупі бачу тільки дві реальні поради по боротьбі та діагностиці хворі:
Та нема  ніякої поради й бути не може, я днів 10 вдома відсидів, на вулицю раз в 3 дні в масці.  Ніяких контактів з рідними.
Ну й бути напоготові, якшо шо, викликати швидку

Останнє редагування: 30 березня 2020 10:53:17 від птах Сорока
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Короче,первый симптом: очень сухой кашель и небольшая боль в горле.Потом только температура и все остальное. Если этого нет может что-то другое
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Возможно. Я так думаю, что если люди начинают по часам фиксировать свое изменяющееся состояние, то это оно. Вы же раньше при простуде иногда вообще не могли зафиксировать её начало и конец.
Або це панічна атака. І людина реагує на мінімальні зміни.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Спробуй.

https://youtu.be/wgatEIhwriw

Дякую! :)  (tu)
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

28.03 - день 0
Відчув невелику слабкість після того як поприбирав вдома. Спати захотілося на годину раніше звичайного. Списав на те, що тіло напевне готується переходити на літній час.

29.03 - перший день.
Зранку була втома і розбитість як в початковій фазі простуди. Поміряв температуру 37 - на півградуса вище звичайної. Не снідав, бо не було апетиту, зі мною таке вперше. П'ю ультрадози римантадину та імбиря, які в моєму випадку завжди вбивали грип наповал (у початковвій фазі). Але грипозний стан не проходить. Головне, що він не посилюється, як у випадку з грипом а тримається на одному рівні.  Таку симптоматику спостерігаю вперше.
15.00 в горлі трохи першить, кашляю.  Іноді поболює голова.  Температури немає.

До вечора симптоми ослабли, спав нормально, прокинувся практично здоровим.

Поки буду сидіти на самоізоляції, читав ТУТ, що через 5-7 днів можуть бути проблеми з легенями, та й заражати нікого не хочу.
Раджу відмовитися від ремантадіну. Якщо у вас те що ви думаєте воно не допоможе, а може тільки нанести шкоду. Із наявної інформації більше шкоди приносить імунний відклик арганізму, який знищує уражені клитини легенів разом з легенями. Логічно передбачити що імуномодулятор може спровокувати такий ефект 

Останнє редагування: 30 березня 2020 11:03:34 від Agni
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

До речі, частий симптом при коронавірусі - втрата нюху і смаку.
Попробуй з'їсти апельсинку або випити апельсиновий сік - хворі кажуть, що вона взагалі без смаку, як вода.
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Раджу відмовитися від ремантадіну


Ремантадином я радше виключав факт грипозної інфекції.

інженер - нюх/смак пропадає тільки в 30% випадків.

Останнє редагування: 30 березня 2020 11:08:31 від Harddriver
   
Re: Що це зі мною було, вірус, чи ні?

Або це панічна атака. І людина реагує на мінімальні зміни.
Ну я кілька разів міряв температуру на день, тому шо самопочуття змінювалося протягом дня  конкретно.
Наприклад, відчуття шо вже повністю відпустило й заїпісь, відповідно лишилося заміряти температуру щоб пересвідчитись.
А ввечері знову фуяк й паскудно - знову міряти треба, шоб зрозуміти чи варто перейматися.
Але  через кілька днів вже тупо ігноруєш ці гойдалки й ніфуя не міряєш. Лише слідкуєш за дихалкою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія