Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори Президента України. ІІ тур. Порошенко-Янукович.

Опитування
Кого б ви обрали на посаду з оцих двох.
Всього проголосувало: 99
П.О. Порошенко  83 
 
 84% 
В.Ф. Янукович  16 
 
 16% 




 B-)
   
А эти кандидаты хоть как-то соизмеримы?
   

А яка різниця? :gigi:
   
А яка різниця?

Для дегенератов, ни какой.
   
А эти кандидаты хоть как-то соизмеримы?

Вважаю, що так. Обидва мають право балотуватися, обидва мають, на мою думку, приблизно однаковий рейтинг. А в світлі того, що в 2019 р. майже гарантовано будуть голосувати й в ОРДЛО - такий другий тур не є чимось нереальним.
   

Вибирати із тієї колоди - це переставляти ліжка... B-)
   
Вибирати із тієї колоди - це переставляти ліжка... B-)


Слышь дегенеративное йульканутое, а какой снимок из твоего коллажа был сделан посте марта 2014 года?
   
Дурне питання
Як і дурні фото
Де фото яника з юльков, миздобулом і іншими достойниками?
   
Какой-то странный выбор.Это примерно как:Кого бы ты трахнул:300 киллограмовую бабу или пидараса?Понятно что если бы обязательно нужно было выбрать кого-то то пришлось бы выбрать жирную бабу,но это не значит что в любой другой ситуации к ней бы кто-то просто прикоснулся,не говоря уже о ебле
   
хороший опрос
кто мешал не мутить мутный евромайдан а дождатся выборив
тимошка в тюрьме, порошенко выигрывает у яныка
   
Понятно что если бы обязательно нужно было выбрать кого-то то пришлось бы выбрать

У нас нема варіанту "проти всіх".  :shuffle:
   
Для дегенератов, ни какой.

ми знаємо..саме тому ви і обрали порошка :laugh:
   
У нас нема варіанту "проти всіх".  :shuffle:

Ну так и за Януковича голосовать тоже или я что то пропустил?
   
Re: Вибори Президента України. ІІ тур. Порошенко-Янукович.

А яка різниця? :gigi:

Не напрягай мозок, для тебе звісно ніякої.
Напевне хуйло твій президент.
   
Обох!!!
   
Ну так и за Януковича голосовать тоже или я что то пропустил?

Законних перешкод балотуватися чугунію мені не відомо. хyйло і його шістки гарантовано будуть пхати його до нас на вибори у 2019. Витягнуть стару платівку про стабілізец, йазиг та мишебратьев - та й годі. А ще й за умови реінтеграції ОРДЛО вірогідність отакого другого туру НМД дууже велика.
   
когда собаке нехуй делать она яйца лижет. где–то так.
   
я бы банил бы за такие опросы с яныком...
хоть и порох не лучше..
но то мразь та ещё была.
   
я бы банил бы за такие опросы с яныком...
хоть и порох не лучше..
но то мразь та ещё была.
+1
   
порошенко выигрывает у яныка
Наивный малчик
   
Голосовал и сейчас и на выборах за порошенко, но пэдроты явно скучают по януковичу, вот сейчас есть на первой тема, где они сожалеют, что юля не в качановке.
   
Нема третього пункту про автора... Так що не голосував...
   
Re: Вибори Президента України. ІІ тур. Порошенко-Янукович.

Слышь дегенеративное йульканутое, а какой снимок из твоего коллажа был сделан посте марта 2014 года?
Ты плацкарт в Ростов уже приобрел?
   
Янукович?  А почему не Сталин,  Брежнев?
   
Тю Порошенко то як син Януковича :) обоє знають англійську і в обох бізнес імперію започаткував батько  :lol:  :weep:  :dance3:
   
Хряк для порося не конкурент
   
я бы банил бы за такие опросы с яныком...
хоть и порох не лучше..
но то мразь та ещё была.
Не кажи гоп.А шо ты скажешь если суд признает нелегитимного легитимным и Гетьман торжественно передаст булаву Януковичу под гарантии сохранения его шоколадного королевства?Для тебя финт с Дрыщем мало чтобы въехать какие мерзкие ничтожества управляют государством?
   
А шо ты скажешь если суд признает


Я скажу , что ты идиот, что не удивительно для Саакодрочера. Вы все идиоты сбились в одну кучу.
   
Давайте ще Кравчука з Кучмою з архіва дістанемо.

Гройсман чи Яценюк - якось так треба ставити питання. ;) Прізвища умовні, має значення вік.

Останнє редагування: 3 жовтня 2017 07:41:00 від Kurt Donnerwetter
   
Я скажу , что ты идиот, что не удивительно для Саакодрочера. Вы все идиоты сбились в одну кучу.
Ты,б***ь,определись я :Медведчукодрочер,Юлькодрочер,Саакодрочер.Я уже просто переживаю за твои мозги.Не дай бог расплавятся:шо робыть будешь?
   
Ты,б***ь,определись я

Ты идиот. А все тобою перечисленное говно, как Саака сегодня, поют под кремлёвскую дудку и в принципе нет большой разницы из какой ты прокремлёвской кучи говна.
   
А почему не Сталин,  Брежнев?
Бо здохли. Хоча у сраліна електоральні шанси теж ненульові.
Давайте ще Кравчука з Кучмою з архіва дістанемо.
Хто заважає?

Тільки якщо дістаєте, тоді вже хоч потенційно вкажіть, на якому електоральному полі вони собі будуть збирати голоси.
А у чугунія все пучком. Є вата, яка за соцопитуваннями вибирає гопоблок та інші уламки партії регіонів. Вона залюбки об'єднано голосне. Плюс ОРДЛО.

Ні, я розумію, більшість присутніх просто крутить пальцем біля скроні в спробі забути, в якій країні чудес вони живуть і що тут вже траплялося. Точнісінько так крутили б біля скроні пальцем, якби я таку тему створив десь у середині 2013 р. А тіко бачите, як воно зараз? У нас відбуваються найнеймовірніші з точки зору більшості сценарії.

Цитувати
Гройсман чи Яценюк - якось так треба ставити питання.
Та буль ласка. Але вата при цих варіантах інакше голосувати не стане.

Останнє редагування: 3 жовтня 2017 08:22:10 від Jinx
   
А у чугунія все пучком.

Кроме одного. Он уже политический покойник. У всех его предшественников больше шансов, чем у него.  Прежде чем попасть в такие рейтинги нужно пройти такую мелочь, как зарегистрироваться в ЦВК в качестве кандидата. Ну и как вы эту процедуру представляете?
   
Кроме одного. Он уже политический покойник. У всех его предшественников больше шансов, чем у него.  Прежде чем попасть в такие рейтинги нужно пройти такую мелочь, как зарегистрироваться в ЦВК в качестве кандидата. Ну и как вы эту процедуру представляете?

Ну який же він політичний покійник, якщо процентів зо 20 електорату голоснуть за нього гарантовано?
У нас є прошарок, який би і за справжніх мерців на кшталт сраліна голоснув. А реєстрація у ЦВК та інші технічні деталі можуть й справді стати дрібницею - усього, що може статися, не передбачиш. Як ніхто не міг передбачити у 2013, що у 2014 президентом буде Порох.


Останнє редагування: 3 жовтня 2017 08:38:36 від Jinx
   
януковіч по факту виграє з великим відривом
бо манюпас пам"ятає шо при ньому доляр був по 8 і війни не було
   
А реєстрація у ЦВК та інші технічні деталі можуть й справді стати дрібницею - усього, що може статися, не передбачиш. Як ніхто не міг передбачити у 2013, що у 2014 президентом буде Порох.

Вы такие фантастические сценарии генерируете, на подобии того, за кого проголосуют, если в Украину прибудут инопланетяне с Алфа-Центавра. И при чем здесь Порох? Все могла в 2013 году предположить, что не позже 2015 года будут выборы.
   
Вы такие фантастические сценарии генерируете, на подобии того, за кого проголосуют, если в Украину прибудут инопланетяне с Алфа-Центавра.

Сценарії фантастичні тоді, коли у потенційного кандидата нема виборців. У чугунія вони нікуди не поділись, а до 2019 завдяки ОРДЛО їх навіть побільшає.
   
У чугунія вони нікуди не поділись,

Поделись. Вот у меня во дворе было пять сумасшедших бабок большевичек. Вот конченные стервы ватные вечно соберутся и про Сталина, и про Янука, и про Раиссю.   И горластые при этом. За это лето они все  по очереди переместись на кладбище.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія