Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В чому зміст життя ? Ціль життя ? Для чого це все ми живемо ?

В підготовці до переходу в інший світ. Смерті немає.
дуже хочу в це вірити
   
Для насолоди процесом
   
.
гигиги... акакаяразніца (тм)? людина це та ж тварина хотілося б того комусь чи ні
Ну зайці і носороги, та і всі інші,  для досягнення своїх біологічних цілей не настільки засирають  планету на якій живуть.
Ніхто не сперечається, що людина біологічно звичайна тварина, яка в процесі еволюції отримала гнучкий інструмент для домінування на планеті - розум.
Але кому більше дано - з того і більше питають. Побудова цивілізації людей ставить перед нами нові виклики і змісти. Якщо просто зупинитися на розмноженні, то сенсу в існуванні нас, як виду, дійсно нема.
   
В кожного свій сенс життя. Своя ціль. Один жере, як не в себе. Інший допомагає всім, кому може.
Один малює, що хоче, і отримує задоволення від того. Інший, малює на замовлення, і отримує гроші від того, але не задоволення.
   
https://www.youtube.com/watch?v=cevvd6hxnG0&t=21s&ab_channel=PlanetoftheApes
За кадром в записи звучит голос американского актера Чарльтона Хестона. Он зачитывает знаменитую речь лауреата Нобелевской премии Уильяма Фолкнера в 1949 году.

”Наша нынешняя трагедия заключается в чувстве всеобщего и универсального страха, с таких давних пор поддерживаемого в нас, что мы даже научились выносить его. Проблем духа более не существует, остался лишь один вопрос: когда тело моё разорвут на части? поэтому молодые писатели наших дней – мужчины и женщины – отвернулись от проблем человеческого сердца, находящегося в конфликте с самим собой, – а только этот конфликт может породить хорошую литературу, ибо ничего иное не стоит описания, не стоит мук и пота.

Они должны снова это понять, они должны убедить себя в том, что страх – самое гнусное, что только может существовать, и, убедив себя в этом, отринуть его навсегда и убрать из своей мастерской всё, кроме старых идеалов человеческого сердца – любви и чести, жалости и гордости, сострадания и жертвенности – отсутствие которых выхолащивает и убивает литературу. До тех пор пока они этого не сделают, они будут работать под знаком проклятия. они пишут не о любви, но о пороке, о поражениях, в которых проигравший ничего не теряет, о победах, не приносящих ни надежды, ни – что самое страшное – жалости и сострадания, их раны не уязвляют плоти вечности, они не оставляют шрамов, они пишут не о сердце, но о железах внутренней секреции.

До тех пор пока они вновь не поймут этой истины, они будут писать как равнодушные наблюдатели конца человеческого.

Я отказываюсь принять конец человека. Легко сказать, что человек бессмертен просто потому, что он выстоит; что когда с последней ненужной твердыни, одиноко возвышающегося в лучах последнего багрового и умирающего вечера, прозвучит последний затихающий звук проклятия, что даже и тогда останется еще одно колебание – колебание его слабого неизбывного голоса. Я отказываюсь это принять,
я верю в то, что человек не только выстоит – он победит. Он бессмертен не потому, что только он один среди живых существ обладает неизбывным голосом, но потому, что обладает душой, духом, способным к состраданию, жертвенности и терпению. Долг поэта, писателя и состоит в том, чтобы писать об этом, его привилегия состоит в том, чтобы, возвышая человеческие сердца, возрождая в них мужество и честь, и надежду, и гордость, и сострадание, и жалость, и жертвенность – которые составляли славу человека в прошлом – помочь ему выстоять. поэт должен не просто создавать летопись человеческой жизни; его произведение может стать фундаментом, столпом, поддерживающим человека, помогающим ему выстоять и победить”.


Люди пишуть вірші в період страждань ,
Або вони просто психічно хворі , або під припаратами

Тому що там пишуть поете то таке

З змістом життя ніяк
   
Молекула которая воспроизводит сама себя - считается жизнь.
Смысл жизни в воспроизведении, то есть в размножении.
Все!
Больше ни чего не ищите и не думайте даже.
Если изчезнут люди, от этого ни чего не изменится. Если исчезнет земля - всему остальному плевать.
Это очень оскорбительно конечно для людей и они потому пытаются что нибудь выдумать о своем предназначении и великой миссии.
..
Что касается нас Украинцев, нам надо выжить и размножаться..
:)
   
Re: В чому зміст життя ? Ціль життя ? Для чого це  все  ми живемо ?

Люди пишуть вірші в період страждань ,
Або вони просто психічно хворі , або під припаратами

Тому що там пишуть поете то таке

З змістом життя ніяк

ну, мы ж тут не про писательство, а вообще.
   
Для насолоди процесом
да, конечно же это правильный ответ
но куда он заведет , ой
   
ну, мы ж тут не про писательство, а вообще.


Так , просто я цим відзначив  що його слова нічого незначать
   
ці речі кожна людина сама для себе визначає

в цьому сенс свободи, яку ми маєм - відповіді на питання про сенс життя немає
   
сенсу нема.
коли людство це зрозуміе окончатєльно - евтаназується.
ТОЧКА.
   
одноклітинні мікроорганізми після заселення всієї планети шукають шляхи для проникнення до інших світів, а ми, на даний час, найкращий варіант "транспорту" який придумала їх наука  :idea:
   
Хто знає ?
Розкажіть
Виконати мету .. або декілька мечт ..
   
Хто знає ?
Розкажіть
Зміст чийого життя ти шукаєш?
Власного? (індивідуального)
То ти визначаєш його сам.
Або не визначаєш і його за тебе визначає якесь хуйло.
Якщо ж говорити в більш загальному масштабі, то проведи собі аналогію з власною почкою наприклад.
В чому зміст її життя для тебе, і як цей зміст вона відчуває для себе.
Якщо ти клітинка у великому тілі господа, то сенс чийого життя тебе цікавить?
   
Ну зайці і носороги, та і всі інші,  для досягнення своїх біологічних цілей не настільки засирають  планету на якій живуть.
Ніхто не сперечається, що людина біологічно звичайна тварина, яка в процесі еволюції отримала гнучкий інструмент для домінування на планеті - розум.
Але кому більше дано - з того і більше питають. Побудова цивілізації людей ставить перед нами нові виклики і змісти. Якщо просто зупинитися на розмноженні, то сенсу в існуванні нас, як виду, дійсно нема.
засирають чи нє - бо немає можливості.


в основі всього існування - половий інстинкт - розмноження. збереження виду шляхом передачі дітям знань та достатку. це основа на якій будується інша мотивація.

чому ти думаєш про екологію? бо це вплине на твоє особисте виживання та виживання наступних поколінь.

про які виклки ти говориш? мабуть про збереження людства - а в тому числі екосистеми? забезпечення ресурсів? таке інше
   
Всесвіт усвідомлює себе нашим мозком
   
Виконати мету .. або декілька мечт ..
Не працює  :)
   
Сенс життя - експансія.
   
Всесвіт усвідомлює себе нашим мозком

Таку думку зустрічав в Таємній доктрині Блавацької
   
да, конечно же это правильный ответ
но куда он заведет , ой

ну хіба що... 8-)
 :give_rose:
   
Таку думку зустрічав в Таємній доктрині Блавацької

чисто йобнута пабка.
Рєріхи - тє явно були прошарєнниє і на вірунстві попросту заробляли.
   
засирають чи нє - бо немає можливості.


в основі всього існування - половий інстинкт - розмноження. збереження виду шляхом передачі дітям знань та достатку. це основа на якій будується інша мотивація.

чому ти думаєш про екологію? бо це вплине на твоє особисте виживання та виживання наступних поколінь.

про які виклки ти говориш? мабуть про збереження людства - а в тому числі екосистеми? забезпечення ресурсів? таке інше

В основному про забезпечення ресурсів для подальшого розвитку, який передбачає, що людство рано чи пізно навчиться обходитися без енергії Сонця.
Екологія цікава лише в тому плані, щоб дозволила земній екосистемі протриматися до того часу.
   
https://www.youtube.com/watch?v=cevvd6hxnG0&t=21s&ab_channel=PlanetoftheApes
За кадром в записи звучит голос американского актера Чарльтона Хестона. Он зачитывает знаменитую речь лауреата Нобелевской премии Уильяма Фолкнера в 1949 году.

”Наша нынешняя трагедия заключается в чувстве всеобщего и универсального страха, с таких давних пор поддерживаемого в нас, что мы даже научились выносить его. Проблем духа более не существует, остался лишь один вопрос: когда тело моё разорвут на части? поэтому молодые писатели наших дней – мужчины и женщины – отвернулись от проблем человеческого сердца, находящегося в конфликте с самим собой, – а только этот конфликт может породить хорошую литературу, ибо ничего иное не стоит описания, не стоит мук и пота.

Они должны снова это понять, они должны убедить себя в том, что страх – самое гнусное, что только может существовать, и, убедив себя в этом, отринуть его навсегда и убрать из своей мастерской всё, кроме старых идеалов человеческого сердца – любви и чести, жалости и гордости, сострадания и жертвенности – отсутствие которых выхолащивает и убивает литературу. До тех пор пока они этого не сделают, они будут работать под знаком проклятия. они пишут не о любви, но о пороке, о поражениях, в которых проигравший ничего не теряет, о победах, не приносящих ни надежды, ни – что самое страшное – жалости и сострадания, их раны не уязвляют плоти вечности, они не оставляют шрамов, они пишут не о сердце, но о железах внутренней секреции.

До тех пор пока они вновь не поймут этой истины, они будут писать как равнодушные наблюдатели конца человеческого.

Я отказываюсь принять конец человека. Легко сказать, что человек бессмертен просто потому, что он выстоит; что когда с последней ненужной твердыни, одиноко возвышающегося в лучах последнего багрового и умирающего вечера, прозвучит последний затихающий звук проклятия, что даже и тогда останется еще одно колебание – колебание его слабого неизбывного голоса. Я отказываюсь это принять,
я верю в то, что человек не только выстоит – он победит. Он бессмертен не потому, что только он один среди живых существ обладает неизбывным голосом, но потому, что обладает душой, духом, способным к состраданию, жертвенности и терпению. Долг поэта, писателя и состоит в том, чтобы писать об этом, его привилегия состоит в том, чтобы, возвышая человеческие сердца, возрождая в них мужество и честь, и надежду, и гордость, и сострадание, и жалость, и жертвенность – которые составляли славу человека в прошлом – помочь ему выстоять. поэт должен не просто создавать летопись человеческой жизни; его произведение может стать фундаментом, столпом, поддерживающим человека, помогающим ему выстоять и победить”.
Кому тільки не дають цю премію... Гітлеру не давали за мир випадково?  :facepalm1:
   
да, конечно же это правильный ответ
но куда он заведет , ой
Розкажи свою версію))))  [ua]
   
Хто знає ?
Розкажіть

Все просто. У будь-якої дії є сенс, якщо у неї є досяжна мета, яка виходить за рамки самої дії. По досягненню мети дія має припитися. Життя може мати сенс саме тому, що воно припиниться. Релігійні люди прагнуть досягти життя вічного, але це, по-перше, суто біологічне прагнення будь-якого організму жити якомога довше, по-друге, це ілюзія, по-третє, вічне життя точно позбавлене сенсу. Сенс життю надає мета, якої хоче досягти людина, що живе. Це може бути все, що завгодно: дітей виростити, книгу написати, пробігти 100 м за 9 с, перемогти москалів. Рішення про мету власного життя в решті решт кожен приймає для себе сам.
   
ці речі кожна людина сама для себе визначає

в цьому сенс свободи, яку ми маєм - відповіді на питання про сенс життя немає

 :-B

Точніше, універсальної відповіді немає, а індивідуальний сенс життя кожен визначає собі сам. Або не визначає.
   
Сенс життя у житті
Тобто, важливий лише процес
   
Хто знає ?
Розкажіть
навіщо тобі  знати ? адже ти нікому не повіриш. сам розберися якщо хочеш
   
Хто знає ?
Розкажіть

для поширення свідомості у всесвіті
   
побуду трохи бехдінським (зороастрійським) консерватором, як мені за положенням і належиться (втім, я на це не надто зважаю)

сенс власне в тому, щоб створювати сенси, щодня ставити питання, в чому сенс, і відповідати на нього відповідно до навколишньої ситуаці і нових кознів, які ахріман, ворог всякого блага, винаходить проти нас.

Бо тварини не можуть розуміти сенсів, а всякі вищі істоти можуть розуміти тільки найвищий, тобто перемогу над вищезгаданим ахріманом.

таким чином, нам, бідосям, дісталося нудне повсякденне розгрібання завалів і виправлення косяків.
   
Розкажи свою версію))))  [ua]
поскольку в жизни нет никакого смысла, то прожить ее нужно максимально легко и с удовольствием.
Но эта сука начинает приносить несчастье прямо в детстве. Сначала ты ненавидишь школу и альфа-одноклассников, часто родителей ( причем самой сильной из всех испытываемых за жизнь ненавистью)
Потом ненавидишь неравенство, несправедливость, иногда долго борешься с водкой и наркотиками
Противоположный пол приносит максимум несчастья.
Старость - это вообще пиз д ец

Смысл как то пролавировать через этот ппц и максимально счастливо
   
Сначала ты ненавидишь школу и альфа-одноклассников, часто родителей ( причем самой сильной из всех испытываемых за жизнь ненавистью)

не знаю, я своїх любила завжди
може тому, що вони любили одне одного і на мене зважали, тільки коли я робила їм якісь особливі трабли
   
не знаю, я своїх любила завжди
може тому, що вони любили одне одного і на мене зважали, тільки коли я робила їм якісь особливі трабли
ну я же обобщаю. У всех по разному.
   
ціль життя, як на мене, на даний момент- прожити так, щоб хотілось побачити що ТАМ, і щоб це не викликало СТРАХ
   
ціль життя, як на мене, на даний момент- прожити так, щоб хотілось побачити що ТАМ, і щоб це не викликало СТРАХ
давай честно. Ты все еще боишься что ТАМ?
   
поскольку в жизни нет никакого смысла, то прожить ее нужно максимально легко и с удовольствием.
Но эта сука начинает приносить несчастье прямо в детстве. Сначала ты ненавидишь школу и альфа-одноклассников, часто родителей ( причем самой сильной из всех испытываемых за жизнь ненавистью)
Потом ненавидишь неравенство, несправедливость, иногда долго борешься с водкой и наркотиками
Противоположный пол приносит максимум несчастья.
Старость - это вообще пиз д ец

Смысл как то пролавировать через этот ппц и максимально счастливо

щастя то загалі фігня
треба вміти бути щасливим без пошуків щастя, бо воно лише внутрішнє справжнє, а решта - лобуда
   
щастя то загалі фігня
треба вміти бути щасливим без пошуків щастя, бо воно лише внутрішнє справжнє, а решта - лобуда
ну и я про это.
   
накидайте мне еще на машину ! чем вам не смысл жизни - помогать другим, жить по-честному, спасать жизни и помогать людям, которых ты не знаешь, но все равно любишь и ценишь.
   
Кому тільки не дають цю премію... Гітлеру не давали за мир випадково?  :facepalm1:

дарма ви
кася якщо не сенс, то головне таки сказала цим.
людина -не просто біологічна істота, людина має душу, дух.

сенс життя -бути щасливим.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія