Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя відповідь Арестовичу

Re: Моя відповідь Арестовичу

Ну - і? Не досягла?
А Ви знаєте яка була її ціль?

Моя відповідь Арестовичу

Він йобнутий (с)

Читати тебе не буде 100%.

А так написала все правильно  (tu)  [ua]

Про ракету дискутувати нема жодного сенсу.
Адже ні Ви, ні я нічого про неї не знаємо.

так якби ти не писав отієї всієї херні про правду, то я б з тобою і не дискутував

slp

Шо ти крутишся як вуж на пательні, дай конкретну відповідь А) або Б)!
Інших варіантів не існує, або наступати негайно з тим що є, або чекати більш сприятливої нагоди! Не доходить?

ахуеть  у вас логика
или наступать сейчас в лоб на минные поля как Залужный летом или не наступать совсем

а наступать этим летом, но не лоб на минные поля ? 'Не доходить?'

ps
потом обижаетесь, что повторяете зады русской пропаганды

Про ракету дискутувати нема жодного сенсу.
Адже ні Ви, ні я нічого про неї не знаємо.

Дядя Толик, а вот свидетели, которые были совсем рядом с прилетом в 118-й дом, они могли своими глазками отличить падение подбитой ракеты от баллистического прилета, кинетически пробившей несколько этажей до взрыва?

А Ви думаєте, що росіяни цілили саме в цю багатоповерхівку?
А якби й навіть це була не збита російська ракета, а наша ракета ппо, що це міняє?
Чи такого не може бути?

Дивний народ.
Арестович місяцями займався цілеспрямованим знищенням української нації - русифікацією України, і цим людям подобався.
А варто було йому сказати, що ппо-шники сказали йому, що то була збита ракета, і от така реакція...
Не розумію...
Такого не може бути... Ні ракета ППО ні обломки ракети не розвалять вщент багатоповерхівку. Чи цілилися кацапи саме в житловий будинок. Може й не цілилися, але попали. У тої "високоточної" ракети радіус попадання 500 м. Вона сама по собі засіб масового не вибіркового знищення. 

А Ви знаєте яка була її ціль?
:facepalm1: ну все. Це капець, пані та панове.

Дядя Толик, а вот свидетели, которые были совсем рядом с прилетом в 118-й дом, они могли своими глазками отличить падение подбитой ракеты от баллистического прилета, кинетически пробившей несколько этажей до взрыва?
Думаю, це тільки спеціалісти могли відрізнити, а не люди з вулиці. І то не факт.
Якщо за 20 км вона була збита з курсу ракетою ппо, а не падала, димлячи і перевертаючись, то як свідки з вулиці могли це відрізнити? Ніяк.

:facepalm1: ну все. Це капець, пані та панове.
У Вас навіть думки такої не виникає, що якби вона попала туди, куди планували при її запуску, то завдала б більше шкоди?

ахуеть  у вас логика
или наступать сейчас в лоб на минные поля как Залужный летом или не наступать совсем

ти шо, в очі їбешся чи української не розумієш?

а наступать этим летом, но не лоб на минные поля ? 'Не доходить?'

Звідки, з моря?
Там суцільна ешелонована лінія оборони, мінні поля ВСЮДИ!
Де те місце, про яке ти говориш, де "не в лоб і нє на мінниє поля"? покажи на мапі.

Такого не може бути..
Ви, напевне, з тих людей, що до цих пір вірять, що в 2014 не літак обстріляв Луганську ода некерованими реактивними снарядами, а  пзрк, запущена сепарам з парку зреагувала на кондиціонер на будинку.

Думаю, це тільки спеціалісти могли відрізнити, а не люди з вулиці. І то не факт.
Якщо за 20 км вона була збита з курсу ракетою ппо, а не падала, димлячи і перевертаючись, то як свідки з вулиці могли це відрізнити? Ніяк.

Та б***ь же, тобі ж вже 100 раз сказали НІЧИМ БУЛО ЇЇ ЗБИТИ!!!
Ну ти реально такий тупорилий, чи просто стібешся?

Та б***ь же, тобі ж вже 100 раз сказали НІЧИМ БУЛО ЇЇ ЗБИТИ!!!
Ну ти реально такий тупорилий, чи просто стібешся?
Ппо працювало. Це факт.
Що значить нічим?
Мала ймовірність збити?
Вірю.
Але не нульова.
Могла відхилитись від курсу в результаті роботи ппо.
А це і називається збили.

У Вас навіть думки такої не виникає, що якби вона попала туди, куди планували при її запуску, то завдала б більше шкоди?

Так а промазати ця шаланда могла, на твою думку, тільки у випадку збиття?
Ти хоч характеристики її почитав би перш ніж сову на глобус натягувати. в неї радіус відхилення 300+ метрів в ідеальному варіанті, а так вона може і на пів км спокійно промахнутись.

Ппо працювало. Це факт.
Що значить нічим?
Мала ймовірність збити?
Вірю.
Але не нульова.
Могла відхилитись від курсу в результаті роботи ппо.
А це і називається збили.

толік, НУЛЬОВА! Тим, що тоді було в наявності НУ-ЛЬО-ВА!

:facepalm1: мало гілок про "арестовича"?  :weep:

Ви, напевне, з тих людей, що до цих пір вірять, що в 2014 не літак обстріляв Луганську ода некерованими реактивними снарядами, а  пзрк, запущена сепарам з парку зреагувала на кондиціонер на будинку.
Толян, а хто збив малоазійський Боїнг?

Я з тих людей, що знаю чого він по ній сріляв.

Как блин забодал этот анатоль с понтом украинец с французск ником.
Засирает все ветки квадратно гнездовым методом.
Его слишком много на форуме.
Модер мог бы чтото делать с этим, но нет.
Игнора в мобильн версии вообще нет или я не вижу?

Так а промазати ця шаланда могла, на твою думку, тільки у випадку збиття?
Ти хоч характеристики її почитав би перш ніж сову на глобус натягувати. в неї радіус відхилення 300+ метрів в ідеальному варіанті, а так вона може і на пів км спокійно промахнутись.
Могла і промазати.
Хіба я з цим сперечаюсь?
Я взагалі не бачу сенсу говорити про ракету.

Сенс є говорити про людей, які були фанатами Арестовича.
Незважаючи на те, що він русифікував Україну, погано про українців висловлювався.
Що можна сказати про цих людей?
Щонайменше те, що в них повністю відсутня українська свідомість.

Я з тих людей, що знаю чого він по ній сріляв.
Ну, Вам за це респект.

толік, НУЛЬОВА! Тим, що тоді було в наявності НУ-ЛЬО-ВА!
Навіть ворона може збити з курсу з ненульовою ймовірністю.

Чомусь в темі про Арестовича ніхто не хоче говорити про його фанатів.
Що вони з себе являють, яка їхня позиція?

А тролі все збивають тему на якусь ракету.
І на образи дописувачів.

Чому?
Напевне тому, що самі були його фанами.
(Чи і є).

Чомусь в темі про Арестовича ніхто не хоче говорити про його фанатів.
Що вони з себе являють, яка їхня позиція?

А тролі все збивають тему на якусь ракету.
І на образи дописувачів.

Чому?
Напевне тому, що самі були його фанами.
(Чи і є).

слухай, ти, підарасіна підкацапська, якщо одна з твїх задач тут на форумі проштовхувать кацапську пропаганду про те, що україське ппо збиває кацапські ракети, які потім падають на будинки, то ти будеш сланий нахуй в кожному моєму дописі. Зрозумів, припиздок? Тролі йому тему забивають, гандону.

слухай, ти, підарасіна підкацапська, якщо одна з твїх задач тут на форумі проштовхувать кацапську пропаганду про те, що україське ппо збиває кацапські ракети, які потім падають на будинки, то ти будеш сланий нахуй в кожному моєму дописі. Зрозумів, припиздок? Тролі йому тему забивають, гандону.
Ну от, з людини лізе те, чим вона наповнена.

Ну от, з людини лізе те, чим вона наповнена.

ну я намагався спокійно спілкуватись, але ж ти провокуєш своєю брехливою маячнею проінформувати тебе в черговий раз про те, хто ти є. Що тобі не подобається? Може ти інтернетний мазохіст?

Засирает все ветки квадратно гнездовым методом.
Его слишком много на форуме.
Кася, Ви, м'яко кажучи, не об'єктивні.
Сьогодні я писав лише про Арестовича.
Все в цій гілці крім однієї короткої репліки в іншій.

Послухала його вчорашній ефір, де він висловив думку, що в цій війні гине цивільних менше, ніж по статистиці багатьох попередніх війн у різних країнах. На підставі цього він робить висновок, що кацапи таким чином нас, цивільних громадян України, таки бережуть. Але додає, що ці цифри загиблих цивільних потребують осмислення.

Моя думка, єдина причина чому статистично цивільних гине менше ніж, наприклад він згадав війну у В'єтнамі, війну у Афганістані, це швидка можливість евакуації, яку мали українські громадяни.

Хочу, щоби Арестович почув цю думку, осмислив і не ніс маячню на мільйонну аудиторію.

Візьмемо приклад Харкова.
Перші кілька днів народ замер в очікуванні, як воно буде.
Я зателефонувала багатьом своїм знайомим, які сказали, що не мають жодної думки про евакуацію, сподіваються пересидіти або вдома, або в укритті. А потім виявилося, що укриття не виглядає надійним, коли бомби прилітають в жилу застройку. Виявилося, що не можна безпечно вийти з будинка ні за хлібом, ні за водою, ні вигуляти собаку, бо на початку березня спальний район був обстріляний касетними боєприпасами.
І виявилося, що пересидіти в місті не вийде і народ масово евакуювався. Саме ця розумна стратегія цивільних, призвела до таких відносно невеликих втрат . Мільйон виїхавших тільки з Харкова. Просто нехай прикине кількість можливих щоденних жертв, якби народ масово не поїхав.

Другий чинник - наявність ППО. Ворог просто не зміг розстріляти мирне населення Києва, завдяки наявності ППО.
Сподіваюсь, він зможе уявити, потенційну кількість жертв у разі відсутності як евакуації, так і вдалої роботи наших захисників неба.
Ну не то, чтобы берегут, но специально не уничтожают.
Не от доброты душевной.
Просто рассматривают как ресурс, который хотят использовать в будущем.
Ведь украинцы при совке  прекрасно помогали давить Пражское и Венгерское восстания и сжигать афганские деревни.
Тех кого считают "майданутыми" и "свидомыми" - собираются сгноить в лагерях.

Я вже Вам пояснював, що збита ракета - це зовсім не обов'язково розбита на уламки.
Збита - це пошкоджена, яка не досягне цілі.
Наприклад кермо пошкоджено. Чи навігаційні прилади.
Навіть РЕБом
Але боєголовка в неї може бути абсолютно цілою.
Та й корпус також.
ця ракета х22 має таку точність, що й непошкоджена могла настільки схибити.

я намагався спокійно спілкуватись, але ж ти провокуєш своєю брехливою маячнею
Спокійно спілкуватись це обзивати і ображати опонента?
Я можу привести багато прикладів Вашого "спокійного спілкування".
Наведіть хоч один приклад моєї "брехливої маячні".

ця ракета х22 має таку точність, що й непошкоджена могла настільки схибити.
Я хіба десь з цим сперечався?

Спокійно спілкуватись це обзивати і ображати опонента?
Я можу привести багато прикладів Вашого "спокійного спілкування".
Наведіть хоч один приклад моєї "брехливої маячні".

А як я тебе ображав? принаймні в останніх дописах, до того, як ти випросив?
Назвав тупорилим? так це не образа, це констатація факта, коли людині приводиш аргументи, які базуються на доведених фактах, а вона продовжує нести свою маячню.
Тим більше, якщо ця маячня кидає плями на наших військових.
З приводу брехливої маячні - будь ласка:

Цитувати
Ігнат: З початку повномасштабного вторгнення Росія випустила понад 300 ракет Х-22, жодну не збили
29.12.2023 10:45

Конкретно сказано - ЖОДНУ НЕ ЗБИЛИ. А ти піздиш, шо може збили, може нє.

Арєстовіч нехай порахує у Маріуполі кількість загиблих цивільних для почвтку.
это да
я на севастопольском форуме разные потери мирного населения в Мариуполе видела
от 40 тыс до 150 тыс - на севасинфо не печалились, нет

но восстановление Мариуполя больше схоже на уничтожение улик
нагнали строителей с россии и средней азии,
агитируют возвращаться жителей
без толку, похоже

так придумали ВУЗов там открыть
спешно строят нахимовское военное училище
про медвуз слышала
видно, пытаются заполнить город студентами

А як я тебе ображав? принаймні в останніх дописах, до того, як ти випросив?
Назвав тупорилим? так це не образа, це констатація факта, коли людині приводиш аргументи, які базуються на доведених фактах, а вона продовжує нести свою маячню.
Тим більше, якщо ця маячня кидає плями на наших військових.
З приводу брехливої маячні - будь ласка:

Конкретно сказано - ЖОДНУ НЕ ЗБИЛИ. А ти піздиш, шо може збили, може нє.
В той час, коли Арестович коментував цю подію, навряд чи було відомо яка то була ракета.
Йому ппо-шники сказали, що то могла бути збита ракета, він це і розказав.
Тож ніякої брехні в цих його словах нема.
Тим більше в моїх.
Те, що жодна з х22 не збита за якийсь період зовсім не означає, що її неможливо збити. Наприклад з С300.
Повторю, навіть ворона може збити.
Навіть літака.

Тож приклад моєї "брехні" Ви не навели.
Зробили лише якусь недолугу спробу натяжки.

ну я намагався спокійно спілкуватись, але ж ти провокуєш своєю брехливою маячнею проінформувати тебе в черговий раз про те, хто ти є. Що тобі не подобається? Може ти інтернетний мазохіст?
довго ж ви трималися. Я зрозумів хто він є, ще з моменту його появи.

Моя думка, єдина причина чому статистично цивільних гине менше ніж, наприклад він згадав війну у В'єтнамі, війну у Афганістані, це швидка можливість евакуації, яку мали українські громадяни.
ага, Львов швидко эвакуировался, вот и меньше мирных погибших ;o

понятно, что россияне в Украине воюют не так , как американцы в Ираке
это и по погибшим военным видно
американские потери  в Ираке 4423 погибших и 31 942 раненых за 8 лет
плюс нюансы
Президент Байден считает, что именно токсины, с которыми его сын Бо имел дело в Ираке, привели к смертельному раку мозга.

российские потери в Украине  - оценки разные, но крутятся около 400 тыс. за 2 года

по разному воюют, разные потери мирного населения
другое дело, что россияне воюют не как американцы не по причине гуманизма
чеченцы и сирийцы подтвердят
чувство, что Кремлю очень сильно хвост зажали

1. В той час, коли Арестович коментував цю подію, навряд чи було відомо яка то була ракета.
Йому ппо-шники сказали, що то могла бути збита ракета, він це і розказав.
Тож ніякої брехні в цих його словах нема.
Тим більше в моїх.

2. Те, що жодна з х22 не збита за якийсь період зовсім не означає, що її неможливо збити. Наприклад з С300.
Повторю, навіть ворона може збити.
Навіть літака.

Тож приклад моєї "брехні" Ви не навели.
Зробили лише якусь недолугу спробу натяжки.

Та ні, то ти просто запиздівся вже так, що не знаєш як викрутитись тепер і вигадуєш на ходу нову маячню.

1. Я, на відміну від тебе, опираюсь виключно на факти, тому спеціально знайшов той стрім і там люся чітко каже, що було запущено "штук 5 х22, одна із етіх х22 попала в Дніпрі в многоквартірний дом".
Далі він говорить, що ракету збили і вона впала на під'їзд і вже тоді підірвалась. І ще говорить про те, що "був їдкий дим, який є характерною ознакою Х22."
Ні за яких ппо-шників в тому ефірі жодного слова він не сказав, і навіть натяків на це не було. Це все він написав на наступний день, коли вже піднявся кіпіш і ЗСУ спростували його слова про збиття.
(так шо ти знов щось нафантазував про "навряд" і "могла", і спиздів, що не дивно)

2. Трагедія в Дніпрі сталась 14.01.2023, цитату Ігната я тобі навів за 29.12.2023, навіть болдом виділив, ну ти не скумекав мабуть навіщо.
Навіть через рік після трагедії в Дніпрі жодну ракету Х22 за офіційною інформацією від військових так і не збили. Більше того, 16.01.2023, через два дні після трагедії в Дніпрі, Ігнат сказав наступне:
Цитувати
Хочу ще раз зазначити, що найсучасніші комплекси С-300, які в нас є (і саме ті, які ти приводиш як приклад - I.G.I) і які час від часу працюють у тому регіоні теж, не можуть фактично збити ракету Х-22, немає такої технічної можливості — і крапка. Тут немає навіть про що говорити.

Коротше кажучи, визнай, що ти баран, бо спробував розігнати чужу бздуру як якусь "правду", від якої навіть автор бздури вже давно відхрестився, і на тому закриємо тему.
В мене сьогодні вихідний, так шо можу розмазувати тебе до глибокої ночі  :laugh:

довго ж ви трималися. Я зрозумів хто він є, ще з моменту його появи.

та то треба було його повернути в рамки дискусії, бо ще до суті не дійшли, а він уже в свій укроський астрал зібрався.
я давно помітив, що коли його добряче обх....сосити, то він відразу трохи притомніє. Кажу ж, мазохіст :laugh:

Ого, уже 4 страницы ковыряния в говне.

Ого, уже 4 страницы ковыряния в говне.

не заважай, тут онотоль за брехливу маячню вигрібає

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія