Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя відповідь Арестовичу

Re: Моя відповідь Арестовичу

Що не так?
Арестович сказав правду, що знайомі ппо-шники йому сказали, що то була збита російська ракета.

Ви маєте докази того, що він збрехав, і ніякі знайомі ппо-шники нічого такого йому не говорили?

:lol:  :lol:  :lol:
(дебіл ніколи не зрозуміє чому він дебіл)
толік, звідки ти б***ь знаєш, хто і що йому сказав?
Он Барт каже, що ти хвора тварина, і це правда, бо він дійсно таке каже.

Geo

Просто тут замкнене коло: владі, яку обирають довбойоби, вигідно щоб було якомога більше довбойобів. Але ж саме від влади напряму і залежить відсоток довбойобів, бо влада займається питаннями освіти і так чи інакше впливає на інформаційну політику. Тобто виходить, що владі, по суті, не вигідно виконувати свої прямі обов'язки. Точніше, навіть робити все в зворотному напрямку від правильного.

Все буде добре. Настане час, коли типова, пересічна гарненька довбойобка-гувернантка в Замку під Стріхою у самого Головного Довбойоба Країни запхає в мікрохвильовку його улюблену собачку, щоб висохла після купання і заодно жерстяну банку згущьонки....щоб два рази не вставать....тоді скоїться Велика Вселенська Магія....і....і.... що буде? .....А нічого не станеться....Світ не зупиниться і довбойоби будуть поширюватися, як калюжа на паркеті від Мурчика. Згоден. Херовий приклад. :))))))))))))

не можу ту істоту дивитись чисто психологічно, викликає відразу.

Ти хочеш сказати, що це не Вища Справедливість? В світі, де переважна більшість - довбойоби, цими довбойобами обирається Влада Довбойобів, яка керує більшістю Довбойобів?

Де тут нестиковка? Де тут алогічність? Все справедливо. І так завжди було , є і буде.

Розпинали Христа, спалювали Коперника, втирали ртуть у волосся і голосували за Зеленського.

Арестович тут-просто як маленький приклад, того, що казав Алан Едгар По: Думка "більшості" - завжди помилкова. Бо більшість людей - ідіоти. ©

:facepalm1:

І тільки шизики найрозумніші, і все у них у шоколаді...  :weep:

Що робив в Україні твій ефективний переворщик?  :S

Ти прочитав цитату BBC, яку я тобі наводив в одній з відповідей?
Там чітко написано, що Україна НЕ МАЛА можливості збити Х22
Ви б, перш ніж щось писати, хоча б спробували зрозуміти зміст того, з чим "дискутуєте".

Я нічого не писав про ракету.
Я нічого не писав про те, що то була за ракета, чи могли її збити чи ні.
Бо я цього не знаю.

Я писав про людей.

Які напались на Арестовичу за те, що він сказав правду, що знайомі ппо-шники йому сказали що то була збита російська ракета.

slp

1) от зараз ми це і з'ясуємо остаточно. Спираючись на офіційні дані від наших військових ми знаємо, що при обороні Авдіївки наші набаранили під 47000 кацапів 200 і 300. І це за повної переваги кацапів в арті, авіації і чисельності особового складу.
Якщо навіть теоретично розглядати "бистрєйшєє освобождєніє" Токмака і Мелітополя невідкладно, як ти хочеш, без авіації, з дефіцитом снарядів і з кацапською перевагою в чисельності, яка нікуди не поділась і не подінеться, по тотальному мінному полю, то мабуть нереально оптимістичною буде оцінка наших втрат в 100 000+. Так от тепер питання, який варіант ти вибереш:
  а) негайно кидати всі сили на звільнення Токмака і Мелітополя із втратами особового складу 100 000+
  б) накопичувати сили рік-два+ (дочекатись літаків, достатньої кількості артилерії, можливо навіть далекобійних ракет) і завдяки цьому зменшити можливі втрати в 4-5-6 разів

2) брехня, давай мою цитату де я відмовляюсь від звільнення тот

1) я где-то говорил что надо лезть как русня ? в лоб на минные поля ?
    я был в ахуе когда летом так полез ваш кумир Залужный
    чем это закончилось  вы тоже можете сказать

но я точно знаю - нужны победы
иначе Запад таки устанет и фактом будет мир с рашкой по типу ФРГ-ГДР, кндр-ю корея
нынешняя тот останется в составе рашки

вам на это НАПЛЕВАТЬ , а я НЕ ХОЧУ жить в рашке

2) цитата ? пожалуйста

'накопичувати сили рік-два+ ...'
вы понимаете что это процесс бесконечен и 1-2 года легко превратится в 8-10 лет ? (см Донбасс и Крым)

Похоже что нет или делаете вид

ведь рашка тоже будет восстанавливаться ураганными темпами и мы никогда не получим решающего преимущества над рашкой

так что по факту это отказ от освобождения тот

Geo

:facepalm1:

І тільки шизики найрозумніші, і все у них у шоколаді...  :weep:

Що робив в Україні твій ефективний переворщик?  :S

Пішов
На
Хууууууууй....

мой малєнькій і нєжний кууууукоооолд....:))))))

толік, звідки ти б***ь знаєш, хто і що йому сказав?
А звідки Ви знаєте, що він збрехав?
Ви опитали всіх його знайомих ппо-шників і вони кажуть, що нічого такого не говорили Арестовичу?

Не було в нього жодного сенсу таке брехати.

Ви б, перш ніж щось писати, хоча б спробували зрозуміти зміст того, з чим "дискутуєте".

Я нічого не писав про ракету.
Я нічого не писав про те, що то була за ракета, чи могли її збити чи ні.
Бо я цього не знаю.

Я писав про людей.

Які напались на Арестовичу за те, що він сказав правду, що знайомі ппо-шники йому сказали що то була збита російська ракета.

Толік, в тебе таки якась шизофренія.
Ти можеш зрозуміти, що окрім твоєї уявної укросії існує адекватний світ, в якому слова означають те, що вони означають, а не те, що особисто ти під ними розумієш?
Перечитай ще раз Миросін пост, на який ти відповів і спробуй зрозуміти в якому контексті все було сказано.

Тобто тоді, коли він сказав правду.

Geo

Спєрмєнчік, обережненько тільки....дзьобика не зламай...:)))))))

1) я где-то говорил что надо лезть как русня ? в лоб на минные поля ?
    я был в ахуе когда летом так полез ваш кумир Залужный
    чем это закончилось  вы тоже можете сказать

но я точно знаю - нужны победы
иначе Запад таки устанет и фактом будет мир с рашкой по типу ФРГ-ГДР, кндр-ю корея
нынешняя тот останется в составе рашки

вам на это НАПЛЕВАТЬ , а я НЕ ХОЧУ жить в рашке

2) цитата ? пожалуйста

'накопичувати сили рік-два+ ...'
вы понимаете что это процесс бесконечен и 1-2 года легко превратится в 8-10 лет ? (см Донбасс и Крым)

Похоже что нет или делаете вид

ведь рашка тоже будет восстанавливаться ураганными темпами и мы никогда не получим решающего преимущества над рашкой

так что по факту это отказ от освобождения тот

1) не крутись, питання поставлено конкретно: а) або б)

2) див. п.1

Ви наполягаєте на тому, що Арестович збрехав, і нічого такого знайомі ппо-шники йому не казали?
На чому грунтується це Ваше переконання?
Який сенс був Арестовичу таке брехати?
я наполягаю на тому - і досвід це підтверджує - що не має найменшого значення, ЩО сказав Арестович, я стверджую - знову ж таки на підставі досвіду - що Арестович у кожний конкретний момент співає те, що вигідно його поточному хазяїнові. Тож ціна його словам чи твердженням = 0.00 грн.

slp

1) не крутись, питання поставлено конкретно: а) або б)

2) див. п.1

у тебя проблемы с пониманием прочитанного ?
перечитай мой ответ еще раз

А звідки Ви знаєте, що він збрехав?
Ви опитали всіх його знайомих ппо-шників і вони кажуть, що нічого такого не говорили Арестовичу?

Не було в нього жодного сенсу таке брехати.

та дійсно, і як я міг таке подумати ("я вам враль" (с))  :facepalm1:

у тебя проблемы с пониманием прочитанного ?
перечитай мой ответ еще раз

а) або б)

Арестович у Сивочолого ніколи не був радником. Взагалі ніким не був.
У нього переговорником від України був призначений сам Мудачук. Тож що там взагалі згадувати про якийсь дріб"язок на кшталт арестовичів, клімкіних-ложкіних-райніних

Спєрмєнчік, обережненько тільки....дзьобика не зламай...:)))))))

Заковтуй глибше тa з задоволенням, молячись на своє кацапське уйопище, може недуга і попустить  ;)

Перечитай ще раз Миросін пост, на який ти відповів і спробуй зрозуміти в якому контексті все було сказано.
То була коротка фраза, яку я розшифрував детальніше в наступному дописі:

"А Ви думаєте, що росіяни цілили саме в цю багатоповерхівку?
А якби й навіть це була не збита російська ракета, а наша ракета ппо, що це міняє?
Чи такого не може бути?

Дивний народ.
Арестович місяцями займався цілеспрямованим знищенням української нації - русифікацією України, і цим людям подобався.
А варто було йому сказати, що ппо-шники сказали йому, що то була збита ракета, і от така реакція...
Не розумію..."

slp

а) або б)

у вас еще и черно-белое понимание мира
сочувствую, но ничем не могу помочь

но первым делом конечно улучшите понимание прочитанного
иначе вам трудно по жизни

Пішов
На
Хууууууууй....

мой малєнькій і нєжний кууууукоооолд....:))))))
Це правильна позиція. На кшталт капелюшка з фольги.
І не треба пробувати бути реалістом, щоб усвідомити простий факт - якщо ти ладен простити своєму бозі всіх мудачуків разом узятих, то є певний прошарок тих для кого це капець. Комусь може і Мудачук не ворог, і Янучара теж нічого..Але тут вже напевно куколд зовсім не той, кому не "какая разніца".

А якби й навіть це була не збита російська ракета, а наша ракета ппо, що це міняє?
Чи такого не може бути?
Ви напряму заявили, що правдою є те, що саме УЛАМКИ кацракети рознесли цілу секцію багатоповерхівки.

Geo

У нього переговорником від України був призначений сам Мудачук. Тож що там взагалі згадувати про якийсь дріб"язок на кшталт арестовичів, клімкіних-ложкіних-райніних

Баба Миросяяяяя....не з'їзжай з темииииии. Це зі мною не проканає. Ти ж знаєш.

Піди краще пєрєднік підлатай, да коту жерти насип....Бо тваринка, яка єдина тебе в світі любить - зголодніла. Я ж звідси бачу, як воно топчеться лапками на груді твоїй під засаленою від пізавчорашнього борщу кофті з начьосом. Хоч і Німеччина, але сили традицій життя своє дають.

У тебе є образ Порошенко в рушниках в куточку, де під "образами" з Порохом стоять тщатєльно обєрєгаємиє парфуми "Красная Москва"? Скажи чесно....

Ох уж мнє еті женшчини....з веслом....

Geo

Добре. З вами хорошо, а без вас краще. Оррррревуарррр!

Баба Миросяяяяя....не з'їзжай з темииииии. Це зі мною не проканає. Ти ж знаєш.

Піди краще пєрєднік підлатай, да коту жерти насип....Бо тваринка, яка єдина тебе в світі любить - зголодніла. Я ж звідси бачу, як воно топчеться лапками на груді твоїй під засаленою від пізавчорашнього борщу кофті з начьосом. Хоч і Німеччина, але сили традицій життя своє дають.

У тебе є образ Порошенко в рушниках в куточку, де під "образами" з Порохом стоять тщатєльно обєрєгаємиє парфуми "Красная Москва"? Скажи чесно....

Ох уж мнє еті женшчини....з веслом....
:gigi:  (tu) Дааааааа...талант це справді така штука, що вона або є, або її немає. У тебе явно є. Але не провидця. Нема у мене кота. І собаки теж нема. І ніколи не було. Про кофту з начьосом варто подумати, але не для мене)))
А щодо ікони каракулевого бозі, то це ж саме ти взявся люто кидатися на людей після згадки про бозю. А насправді - кого тільки не згадують!

Добре. З вами хорошо, а без вас краще. Оррррревуарррр!
Стоп! Куди? Назад! Розкажи, чому ти відразу робиш стійку, як хтось недобре згадає про Каракуля?

Чи такого не може бути?

Дивний народ.
Арестович місяцями займався цілеспрямованим знищенням української нації - русифікацією України, і цим людям подобався.
А варто було йому сказати, що ппо-шники сказали йому, що то була збита ракета, і от така реакція...
Не розумію..."

Слідкуй за логікою:
- Мирослава написала слова люсі про те, що в будинок влучила ракета, збита нашим ппо
- ти відповідаєш їй, що люся сказав правду
- тобі прищемили яйця про те, що ніхто не міг цю ракету збить і це тупий піздьож, який ти ретранслюєш
- ти починаєш викручуватись і говорити, що "правда" малось на увазі не те, що ракету збили, а те, що люсі про це сказав якийсь знайомий ппо-шник
- тебе щимлять далі і наводять офіційну інформацію про те, що в України тоді і близько не було засобів для збиття такої ракети, з чого випливає, що ніякий реальний ппошник такого люсі сказати не міг.
- ти продовжуєш викручуватись, що про збиту ракету казав не ти, а люся, і взагалі не люся, а його знайомий-ппошник (і пишеш повну куйню, яка суперечить всім твоїм попереднім словам "Не я стверджую, що Арестовичу сказали ппо-шники, це він сам сказав." - "не стверджую", але говорю, що це "правда", бо чого ж це раптом люся, який хз скільки раз раз до того брехав, раптом вирішив... збрехать  :facepalm1:  )

Ти там ще не заплутався остаточно в своїх мареннях?

у вас еще и черно-белое понимание мира
сочувствую, но ничем не могу помочь

но первым делом конечно улучшите понимание прочитанного
иначе вам трудно по жизни

Шо ти крутишся як вуж на пательні, дай конкретну відповідь А) або Б)!
Інших варіантів не існує, або наступати негайно з тим що є, або чекати більш сприятливої нагоди! Не доходить?

Ви напряму заявили, що правдою є те, що саме УЛАМКИ кацракети рознесли цілу секцію багатоповерхівки.
Уламки - то Ваша вигадка.

Пояснюю.
Ви сказали коли, після яких обставин, після яких слів Арестовича населення стало погано ставитись до нього ставитись.

Я висловив своє критичне зауваження щодо цього населення.
Яке нормально сприймало те, що він займається русифікацією України, яке нормально сприймало його фантазії щодо двох-трьох тижнів, але яке раптом в ньому розчарувалось, коли він сказав неприємні речі.

Суть моїх дописів про неадекватне  НАСЕЛЕННЯ, а не про Арестовича чи ракету.

арестович це український такер карлсон

Уламки - то Ваша вигадка.
та ну? Фейгін сказав щось на кшталт :"Вот єслі би ету ракєту збілі..". Арестович миттю відреагував : "Так єйо і сбілі!".  Тобто чорним по білому - будинок рознесла ЗБИТА ракета.
Збита ракета - це не її уламки, це щось інше ?

Ти хочеш сказати, що це не Вища Справедливість? В світі, де переважна більшість - довбойоби, цими довбойобами обирається Влада Довбойобів, яка керує більшістю Довбойобів?

Де тут нестиковка? Де тут алогічність? Все справедливо. І так завжди було , є і буде.

Розпинали Христа, спалювали Коперника, втирали ртуть у волосся і голосували за Зеленського.

Арестович тут-просто як маленький приклад, того, що казав Алан Едгар По: Думка "більшості" - завжди помилкова. Бо більшість людей - ідіоти. ©
але найбільше виявилось довбойобів в 2014. 54% в першому турі - найкращий результат після Кравчука.

Ти там ще не заплутався остаточно в своїх мареннях?
Ви або
 не здатні розуміти суті написаного.
Або є свідомим тролем.

Бо я вже багато разів пояснив, що мова не про ракету, і не про Арестовича.

А про людей, які з задоволенням сприймали і його солодку брехню, і його антиукраїнську позицію і русифікаторську діяльність, а відвернулись від нього лише через його слова, які їм були неприємні.

А Ви наполегливо звертаєте тему то на ракету, то на образи в мій бік.

Якщо Вам так охота ображати мене, то ображайте хоча б за те, про що я писав.
А саме. Що населення неадекватне.

а відвернулись від нього лише через його слова, які їм були неприємні.
Через відверту брехливу маніпуляцію, яка очевидно була на руку кремлеві. І за яку скабєєви-симоньяни миттю вхопилися.

Ви або
Або є свідомим тролем.

А про людей, які з задоволенням сприймали і його солодку брехню, і його антиукраїнську позицію і русифікаторську діяльність, а відвернулись від нього лише через його слова, які їм були неприємні.

І один толян д'Артаньян, у білому пальті стоїть.
Типовий приклад вислову, що поки не було інтернету, про то шо ты долбойоб знали тільки знайомі та рідні

та ну? Фейгін сказав щось на кшталт :"Вот єслі би ету ракєту збілі..". Арестович миттю відреагував : "Так єйо і сбілі!".  Тобто чорним по білому - будинок рознесла ЗБИТА ракета.
Збита ракета - це не її уламки, це щось інше ?
Я вже Вам пояснював, що збита ракета - це зовсім не обов'язково розбита на уламки.
Збита - це пошкоджена, яка не досягне цілі.
Наприклад кермо пошкоджено. Чи навігаційні прилади.
Навіть РЕБом
Але боєголовка в неї може бути абсолютно цілою.
Та й корпус також.

mar

то что он сейчас говорит - да

раньше с Фейгиным это была форева
Старался не пропускать их совместные стримы

Акуєть,

Через відверту брехливу маніпуляцію, яка очевидно була на руку кремлеві. І за яку скабєєви-симоньяни миттю вхопилися.
Відвертою брехливою маніпуляцією було "два-три тижні".
Але на ура сприймалося.
А про ракету не могли ці люди нічого знати.
Тож не могли оцінити, правда це чи брехня.
Просто це їм не подобалось. Здалося некомфортним для їхньої психіки.

Ви або
Або є свідомим тролем.

Мене цікавило виключно про люсіну правду за збиту ракету, про що ти написав в першому дописі. І дискусію я з тобою веду виключно на цю тему. Все інше цієї теми ніяк не стосується, тому я і не реагую.

Мене цікавило виключно про люсіну правду за збиту ракету, про що ти написав в першому дописі. І дискусію я з тобою веду виключно на цю тему. Все інше цієї теми ніяк не стосується, тому я і не реагую.
Про ракету дискутувати нема жодного сенсу.
Адже ні Ви, ні я нічого про неї не знаємо.

Збита - це пошкоджена, яка не досягне цілі.
Ну - і? Не досягла?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія