Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про українську медицину

Про українську медицину

Re: Про українську медицину

тут треба авторитетну думку крокодила

Не факт що українська

бабця не дурно по Європах катаєцця

Цікаво хоть колись взнає історія - хто бабі підсунув отого возика на Майдані? Чи сама здуру?

Це ж треба отак на нуль помножити всі можливі рейтинги, виставивши себе повною дурепою

Українська, ага  :laugh:

училка-мілфа

В Україні є чудові пластичні хірурги. Але це рівень не України.
Це якщо про зовнішність.

А те, що з закатованої Овочем каліки вона перетворилася на німфетку це заслуга не медиків  ;)

У нас досить достойна медицина. Не тре ля- ля. Я знаю що кажу. Доречі дуже швидка та не дуже дорога. Часто взагалі безкоштовна.

У нас досить достойна медицина. Не тре ля- ля. Я знаю що кажу. Доречі дуже швидка та не дуже дорога. Часто взагалі безкоштовна.

Прошлый год. Сын, онкология. Операция. Киев. Заплати в благотворительный фонд. Заплати первому хирургу второму хирургу ассистенту в карман.  Заплати медсестрам в карман главной медсестре, Заплати за реанимацию. И не сколько сможешь, а экране смартфона пишут показывают и удаляют. Не то чтобы я не заплатил. Жизнь спасают сыну. Это я вытянул. Не вопрос. Но не говорите про бесплатность если что серьезное.  Химия естественно за твой счет.
От государства никакой помощи не предусмотрено. Ровно 0.
Пенсию по инвалидности не положено. Не работал еще сын.
Оформляем соц помощь. Там вроде гривен 600 будет.
Зато пленный орк получает 10к на сытное питание. (C чего это он столько заслужил? вопрос риторический)

Останнє редагування: 23 лютого 2024 15:41:59 від hermita

Прошлый год. Сын, онкология. Операция. Киев. Заплати в благотворительный фонд. Заплати первому хирургу второму хирургу ассистенту в карман.  Заплати медсестрам в карман главной медсестре, Заплати за реанимацию. И не сколько сможешь, а экране смартфона пишут показывают и удаляют. Не то чтобы я не заплатил. Жизнь спасают сыну. Это я вытянул. Не вопрос. Но не говорите про бесплатность если что серьезное. 
Зато пленный орк получает 10к на сытное питание.
якщо лікарю спеціалісту європейського рівня платити 400 дол/міс, то це ніколи не закінчиться

Чогось айтішник/сантехнік/плиточник вважає нижчим своєї гідності  працювати за копійки ("треба знати ціну своєї праці"), проте лікар кардіо/онко/нейро/торакохірург має вкалувати за 15 тис грн. При тому, що результат праці в порівнянні лікаря/айтішника навіть близько не знаходяться.

Батькові зробили операцію на прямому кишкивнику. Операції 2.  Операція дуже складна. Загальна сумма 16 тис. грн.. Це всім і вся з озвучкою від саміх лікарів. За таку сумму тре їх в жопу цілувати.  Попутні розходи то вже інше. Ну хімія ще, но там поки що мовчать.

Батькові зробили операцію на прямому кишкивнику. Операції 2.  Операція дуже складна. Загальна сумма 16 тис. грн.. Це всім і вся з озвучкою від саміх лікарів. За таку сумму тре їх в жопу цілувати.  Попутні розходи то вже інше. Ну хімія ще, но там поки що мовчать.
ото нажилися на вас ті хапуги в білих халатах)

Мне на смартфоне показали за операцию 25k только первому хирургу. Это то что ему лично  в карман.
Был еще второй хирург ассистент. Ну анестезиологу еще конечно.  Ну и остальным я выше перечислил кому еще.

Казочки... І чув, і бачив, і сам пройшов.(((

Мне на смартфоне показали за операцию 25k только первому хирургу. Это то что ему лично  в карман.
Был еще второй хирург ассистент. Ну анестезиологу еще конечно .
Ну кажу, як є. Ну там бігала з ним по лікарям мама. Бо воно як на ринку. Бачить тебе і ціни не складе. А там пенсіонери за 75 і більш нікого.

Был еще второй хирург ассистент. Ну анестезиологу еще конечно.  Ну и остальным я выше перечислил кому еще.
беруть всю суму за операцію. Окремо анестезіологу 2500-3000 тис. В штатах анестезіолог отримує  мінімум 200 тис дол в рік, в Німеччині 5-7 тис євро/міс. В нас 400дол/міс, десь на рівні перукарки чи касирки в атб...

Це в інституті ендокринології?

Не факт що українська
а вот что не українська - факт :)

https://t.me/amoralius_inteligentius/3940

А чому автор того коллажу впевнений що то результати УКРАЇНСЬКОЇ медицини?

беруть всю суму за операцію. Окремо анестезіологу 2500-3000 тис. В штатах анестезіолог отримує  мінімум 200 тис дол в рік, в Німеччині 5-7 тис євро/міс. В нас 400дол/міс, десь на рівні перукарки чи касирки в атб...
---
Фото тачок лікарів перед лікарнею запостиш?? А будинків/дач??
Ну,щоб ми поплакали над тяжкою долею лікарів?

Прошлый год. Сын, онкология. Операция. Киев. Заплати в благотворительный фонд. Заплати первому хирургу второму хирургу ассистенту в карман.  Заплати медсестрам в карман главной медсестре, Заплати за реанимацию. И не сколько сможешь, а экране смартфона пишут показывают и удаляют. Не то чтобы я не заплатил. Жизнь спасают сыну. Это я вытянул. Не вопрос. Но не говорите про бесплатность если что серьезное.  Химия естественно за твой счет.
Зато пленный орк получает 10к на сытное питание. (C чего это он столько заслужил? вопрос риторический)

Жерсть....як Ваш син зараз ? Я пам'ямаю, що там, здається, була щитоподібка....
Вибачте, що питаю, а які симптоми наштовхнули Вас обстежити дитину ?

---
Фото тачок лікарів перед лікарнею запостиш?? А будинків/дач??
Ну,щоб ми поплакали над тяжкою долею лікарів?
дачі/мерси в 0,1% вискокваліфікованих дохторів. В решти дай бог старенький фолькваген і батьківська хрущовка. Але мова не про це, а про те, що дохтори беруть, бо держава свідомо віддала медицину на відкуп пацієнтам.

Приятель-біженець серйозно захворів у Німеччині - проблеми із печінкою. Одна пігулка 300 євро а таких пігулок потрібно було 90.
Все оплатила німецька страховка. Задав мені риторичне питання: - А як би я вилікував цю хворобу дома?

https://t.me/amoralius_inteligentius/3940
я б таких гнид, як ТС садив на 3 роки в якості екскурсії. Щоб менше пітари писділи.

Приятель-біженець серйозно захворів у Німеччині - проблеми із печінкою. Одна пігулка 300 євро а таких пігулок потрібно було 90.
Все оплатила німецька страховка. Задав мені риторичне питання: - А як би я вилікував цю хворобу дома?
так в Німеччині люди платять внески.
Доречі якщо не секрет, скільки тобі нарахували пенсії, бо на мінімалку ти явно не заробив, то тобі соціалки добавили.

так в Німеччині люди платять внески.
Доречі якщо не секрет, скільки тобі нарахували пенсії, бо на мінімалку ти явно не заробив, то тобі соціалки добавили.

В Украине в 90-х тоже была программа больничных касс по немецкой программе. Участвовали в ней разные "клиники семейной медицины". Правда, потом ее фанат и инициатор - дядя профессор (не помню его имя) - умер, и все клиники раздерибанили.

Сколько лет сыну? Почему не вывезли?

den

Є страхування медичне  ( замість кас )
Окрім державної ( бюджетної ) медицини

Все оплатила німецька страховка
Та страхівка не державна
А є оплачена іншими людьми
Німцями
7% від зп роботодавець
7% сам застрахований
З зп в 3000к то 450є 

За 11років на обовязкову страхівку виплатив  55000євро в АТ
З власної кишені
Без страхівки в магістрат від іноземця документи не приймуть (для розуміння)

І одночасно
Крім оглядів за 11років  кранкенкаса лікарям за мене ніц  не платила
Тобто 50000є пішло на таких як твій товариш псу під хвіст

Для порівняння мають бути  приклади з  медицини країн де як і в Україні медичний колгосп
Де всі лізуть
І ніц не платять
А не з тих країн  де платять конкретні суми  конкретні  люди і конкретний бізнес
...
Ти скільки сам вніс в кранкенкасу України?
Так отож

Пох але вдупли суму і не млій там на тих німців 
То є примус
Коли здоровий (а здоровим треба бути)

Це є буквально
Псу під хвіст

Жерсть....як Ваш син зараз ? Я пам'ямаю, що там, здається, була щитоподібка....
Вибачте, що питаю, а які симптоми наштовхнули Вас обстежити дитину ?

Да рак щитовидки уже с метастазами в лимфоузлах. Распороли почти до уха с одной стороны.
Сейчас получил на год 2ю группу инвалидности в 19 лет. 
Симптомов никаких не было. Разве что спал дольше обычного. Но я ничего не заподозрил
так как он до поздна засиживается за компом. Соответственно днем после колледжа еще приходил спал.
Выглядило нормально.
Обнаружили как ни странно благодоря военкомату. В колледже сказали стать на учет иначе отчислят.
Приказ такой пришел.Все должны быть на учете. Ну и пошли в военкомат оформлятся.
А там сдача анализов. И один показатель был завышен сильно.
Тетенька сказала не нормально идите разбирайтесь. Отнеслась ответственно.  Вот и разобрались.
Сейчас каждый месяц анализы. Каждые 8-7 месяцев повторное сканирование на предмет не вернулся ли рак.
Еще бы год пропустили и было бы поздно.

Останнє редагування: 24 лютого 2024 13:02:12 від hermita

В Україні є чудові пластичні хірурги. Але це рівень не України.
Це якщо про зовнішність.

А те, що з закатованої Овочем каліки вона перетворилася на німфетку це заслуга не медиків  ;)
закатована  :weep:

Краще згадайте як ця тварина топила проти НАТО в 2008-2009,а також її фракція голосувала про те ще Грузія агресор

Це в інституті ендокринології?

Не буду точно говорить. Это государственное учереждение.
Но я не в притензии. Они спасали жизнь сыну. Я потянул все что хотели.
Давать показаня на врачей я не буду.
Я просто в рассуждениях о справедливости, что от государства мне помощи 0.
А оруку пленному покушать сытно пожалуйста 10к.
А наши возвращаются истощенными. Может орку 600 гривен на месяц на еду?  не? ладно. 800.

Останнє редагування: 24 лютого 2024 13:13:08 від hermita

По темі
Друга фото то є фотошопа

Юля була тут в 16му

Чекали вдвох в банку термін
Я свій
Вона свій
Не руїни але старість там очевидна

Да рак щитовидки уже с метастазами в лимфоузлах. Распороли почти до уха с одной стороны.
Сейчас получил на год 2ю группу инвалидности в 19 лет. 
Симптомов никаких не было. Разве что спал дольше обычного. Но я ничего не заподозрил
так как он до поздна засиживается за компом. Соответственно днем после колледжа еще приходил спал.
Выглядило нормально.
Обнаружили как ни странно благодоря военкомату. В колледже сказали стать на учет иначе отчислят.
Приказ такой пришел. Ну и пошли в военкомат оформлятся. А там сдача анализов. И один показатель был завышен сильно.
Тетенька сказала не нормально идите разбирайтесь. Вот и разобрались.
Сейчас каждый месяц анализы. Каждые 8-7 месяцев повторное сканирование на предмет не вернулся ли рак.
Шкода коли діти такі випробування проходять(
...
Але щодо раку
То є стат (по кількості виявлених і по смертельним) і він в АТ не є кращий ніж в Уа

Тут є один вірменин лікар з часів совка
Підтвердив диплом
І мав практику
Потім вирішив підзаробити
Давав по країнам постсовка рекламу що гарантовано рак лікує в альпах
Брав грубі гроші
На власні фірми  оформляв людям робочі візи
Сам вказував що хронічних і тим паче раку кандидат на візу не має
В обов'язкових мед довідках що вимагає кранкенкаса+Магістрат 
Платив невеликі суми страхівки
І за місяць два відправляв на лікування
Прокрутив більше сотні людей
Кілька років зібрав пару лямів
Поки аналіз баз в кранкенкасу  не показав що в певних фірмах на робочих вузах іноземці не витрачають по 100тис на лікування раку
Вірмена накрили
Суд
8 років за гратами
І покриття збитків

Ця історія про чувака  має сенс
Бо в рекламу в Україні він вклав сотні тисяч євро
І там все було розписано звіздато
Гарантія
Спасіння

Люди платити і по 200к
Але помирали теж
Один губер колишній з Неньки в їх числі