Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дехто суддя Плахтій, що засудив у 1987 році до страти воїна УПА, отримує...

:weep:  (tu) "живий свідок" між іншим. якби кацапи окупували Україну, то такі самі би суди були. по 100 свідків. і олдбої би казали, що все законно і правильно.

На площі зібрали жінок, тому що чоловіків вже не було. Жінки, дівчатка, люди похилого віку.. І це називається показова страта.
Взяли дитину трьох років, хлопчика маленького, в трусиках, в футболці, як Ісуса, на дошку оголошень прибили. Один прибивав, двоє тримали. І це все на маминих очах. Маму тримали. І мама дивилася, як дитина стікає кров'ю. Крики. Верески. І ще взяли — надрізи зробили, щоб дитина мучилась. Там неможливо було. Люди непритомніли. А потім, після того як півтори години дитина мучилась і померла, взяли маму, прив'язали непритомну до танка і по площі три кола провели. А коло площі — кілометр.


І не поспориш же - покази свідків! По телебаченню показали!

Хіба там можуть сбрехати!
   
За убивства цивільного населення. За показами свідків.

Вікіпедія цитує вирок: "перейшов на сторону ворога, добровільно вступивши в банду УПА організації українських націоналістів (ОУН), яка спільно з фашистами вела збройну боротьбу проти радянської держави за відділення від Радянського Союзу Української РСР і встановлення на її території буржуазного ладу". Про вбивства цивільного населення ти домислив.
   
Вікіпедія цитує вирок: "перейшов на сторону ворога, добровільно вступивши в банду УПА організації українських націоналістів (ОУН), яка спільно з фашистами вела збройну боротьбу проти радянської держави за відділення від Радянського Союзу Української РСР і встановлення на її території буржуазного ладу". Про вбивства цивільного населення ти домислив.
Ага. А еще википедия пишэ от такэ -

Після повернення повторної окупації СРСР 1944 року, Іван переховувався від мобілізації до Червоної Армії на хуторі в сестри. В липні 1944 року долучився до повстанців, двотижневий вишкіл УПА проходив на хуторі Вовки, де отримав псевдо «Лісовий». Основна діяльність загону зводилась до розправи над присланим радянсько-партійним активом та їх опорою з місцевих. Гончарук-«Лісовий» виконував, в основному, господарчі справи. Загін діяв в околиці сіл Грудки, Осівці, Мельники-Мостище та інших навколишніх сіл Камінь-Каширського та Ратнівського районів. В прямі бої із загонами НКВД намагались не вступати через можливі втрати.
   
І не поспориш же - покази свідків! По телебаченню показали!

Хіба там можуть сбрехати!
Ну а що, років через 40 якась жіночка заявить мені в дитинстві мама розказувала що такий то розпинав мальчіка в Словянську. І всьо, вина доведена.
   
Ага. А еще википедия пишэ от такэ -
Та пофую.  За те він відсидів ще у 40-х. А тоді  слідаки вміли "розкручувати" на повну, не переймаючись формальностями.
   
штабна бригада із картінками  :laugh:
   
Воно не чурка
То україно-ненависливе падло

Його сім"я приїхала не під Москву, не в Білорусь чи Прибалктику
ВОни поїхали у знайомі місця. Де їхнє кодло жило до війни

1. То чого вони втекли з України? Бо Гітлер обіцяв повний піпєц комунякам. Очевидно, його прадід в Україні був комунякою. ЩО жиди комуняки робили в Україні?
Гарно жили, влаштовуючи корінному населенню Голодомор.

2. КУди втекли? Правильно, в "город хлієбний", куди ще жид може тікати? Узбекистан.

3. Ясно, що Узбекистан - це чужа срака для жида, який бачив, що таке Україна. ОДразу після війни ще було нічо: Цілина, Комуністичне будування.
Але у кінці 70х вони вирішили що ну його в баню.

4. Куди повертатися? В Україну, де ще сімейна пам"ять тримає спогади як там круто. І вони поїхали в Стовбину Долину на Полтавщину, видно на Полтавщині його прадід "орудував".

Як доказ - ОлдБой казав, що Шухевич - його ворог, бо якби Шухевич, образно кажучи, виграв, то у Олдбоя не було б шансу біологічно вижити. Бо комуняки його предки були.
Якщо вже йому вірити,то він ще казав що на Стрийщині бендери його родичів почикали.
Уяви собі ким треба було бути тут,щоб тебе бандерівці помітили.
   
Але тим не менш, ми конкретно мутим офтоп.
Суддя Плахтій за совдепії працював бездоганним гвинтиком системи - тоді до нього питань не було.
Але так само суддя Плахтій працював гвинтиком системи вже "молодої незалежної держави України" (с) до 2006 року,  тобто пішов на пенсію вже за часів Дрища, ще й своїх доньок прилаштував в систему, навіть до реформованих судів Петра.
Й от шо з цим  пляццтвом робити, які будуть пропозиції?
Гнати тих доньок нафуй, тому шо їх батько безпринципний гвинтик державної машини?

Останнє редагування: 15 травня 2021 21:14:00 від птах Сорока
   



Олдбой приперся в чужу країну, яку ненавидить всіма потрохами

Але їхати з України із за ненависті до неї чомусь не збирається  8-:



   
Але тим не менш, ми конкретно мутим офтоп.
Суддя Плахтій за совдепії працював бездоганним гвинтиком системи - тоді до нього питань не було.
Але так само суддя Плахтій працював гвинтиком системи вже "молодої незалежної держави України" (с) до 2006 року,  тобто пішов на пенсію вже за часів Дрища, ще й своїх доньок прилаштував в систему, навіть до реформованих судів Петра.
Й от шо з цим  пляццтвом робити, які будуть пропозиції?

А з пасажиром, який ненавидить країну, і президентом якої він є?
   
Але тим не менш, ми конкретно мутим офтоп.
Суддя Плахтій за совдепії працював бездоганним гвинтиком системи - тоді до нього питань не було.
Але так само суддя Плахтій працював гвинтиком системи вже "молодої незалежної держави України" (с) до 2006 року,  тобто пішов на пенсію вже за часів Дрища, ще й своїх доньок прилаштував в систему, навіть до реформованих судів Петра.
Й от шо з цим  пляццтвом робити, які будуть пропозиції?
Гнати тих доньок нафуй, тому шо їх батько безпринципний гвинтик державної машини?

А що з ним зробили б хлопці з лісу?
   
Але тим не менш, ми конкретно мутим офтоп.
Суддя Плахтій за совдепії працював бездоганним гвинтиком системи - тоді до нього питань не було.
Але так само суддя Плахтій працював гвинтиком системи вже "молодої незалежної держави України" (с) до 2006 року,  тобто пішов на пенсію вже за часів Дрища, ще й своїх доньок прилаштував в систему, навіть до реформованих судів Петра.
Й от шо з цим  пляццтвом робити, які будуть пропозиції?
А типа у других "винтиков" не так"? Тот же Петруха, хоть папашу и пркрыли за воровство, но просквозил и в "мижнародни отношения", и в зятьки замминистра. Да и глянь на состав жильцов "коммуналки"Конча заспы - там уже не первое поколение этой пистобратии проживает.
   
А з пасажиром, який ненавидить країну, і президентом якої він є?
Тут не про зелепня.  Це все мутилося й до нього.
А що з ним зробили б хлопці з лісу?
був такий чувак прикольний, з погонялом Білий - дофуя наробив?
   
https://youtu.be/kgfkWExDrUQ
о, вау, тут ще і про дивізію галичина  X( . улюблене олдбоєве. зсу, "це онуки сс галичини з попелу возродилися, і роблять таке, що навіть німецькі нацисти не робили"  :weep:
   



Олдбой приперся в чужу країну, яку ненавидить всіма потрохами

Але їхати з України із за ненависті до неї чомусь не збирається  8-:
хуйла чекає. побачив для себе перспективи.
   
та всьо

комсомольці прибігли почалась стара нудна пісня, будуть мені кісточки мити дбл блд  :laugh:
   
Але тим не менш, ми конкретно мутим офтоп.
Суддя Плахтій за совдепії працював бездоганним гвинтиком системи - тоді до нього питань не було.
Але так само суддя Плахтій працював гвинтиком системи вже "молодої незалежної держави України" (с) до 2006 року,  тобто пішов на пенсію вже за часів Дрища, ще й своїх доньок прилаштував в систему, навіть до реформованих судів Петра.
Й от шо з цим  пляццтвом робити, які будуть пропозиції?
Гнати тих доньок нафуй, тому шо їх батько безпринципний гвинтик державної машини?
З точки зору закону нічого тим дочкам гвинтиків не зробиш. Та й таке блядство по всьому світу є, наприклад батько Рузвельта барижив опіумом.
   
А що з ним зробили б хлопці з лісу?
Мабуть то, шо уже зробылы - дали деру в канадийщыну и оттуда патриотычно бздилы.
   
ну вот( Аэлит прав.. Гавно, а не люди
   
будуть мені кісточки мити дбл блд
Така твоя доля. Бо навіть будь-який єврей для України є ріднішим й органічним, аніж хтось на кшталт тебе.
І це не шось особисте, просто констатація факту. Скоріш за все, в твоїх дітей/онуків буде з цим краще.


Та й таке блядство по всьому світу є, наприклад батько Рузвельта барижив опіумом.
Ну так барижити, це трохи не те, що людей на смерть відправляти, а пізніше ще й вітання на честь тих людей отримувати.
   
А з пасажиром, який ненавидить країну, і президентом якої він є?
А чого ти звідси здриснув, від великої любові до України?
   
Мабуть то, шо уже зробылы - дали деру в канадийщыну и оттуда патриотычно бздилы.

Ну, а до того, як з їбанутого совка до нормальної країни переїхали?
   
На якій підставі, вся доказова база, прямі покази свідків.

 Ішак, ти думаєш, що ти бовкнув "вся доказова база", "прямі покази" - і став виглядати розумним?  :weep:
Не існує "прямих показів", хіба в узбєкістоні.
І хіба в узбєкістоні прямими можуть вважатися докази, отримані не від безпосереднього учасника події.
Жуй вівсо, хвостате, це твоє
   
Якщо вже йому вірити,то він ще казав що на Стрийщині бендери його родичів почикали.
Уяви собі ким треба було бути тут,щоб тебе бандерівці помітили.

Сім"я затятого комуняки - ворога України, що не ясно?

Шухевич мені звичайно ворог, бо якби він переміг, у мене би не було ні найменшого шансу на біологічне виживання.

Блядіна йопана, присмокталося ще і права качає
   

Така твоя доля. Бо навіть будь-який єврей для України є ріднішим й органічним, аніж хтось на кшталт тебе.




це точно 
а от ти дуже органічно для нинішньої України виглядаєш.
така собі дришня із безкінечними брехнями про звязки і інсайди, лік яким уже пішов на десятки тисяч  :laugh:

і я ж не проти, мені воно покуй
просто вас, дебілів, жалко. Так і пройде ваше нікчемне життя за вивченням моєї спідньої білизни  :(
   
це точно 
а от ти дуже органічно для нинішньої України виглядаєш.
така собі дришня із безкінечними брехнями про звязки і інсайди, лік яким уже пішов на десятки тисяч  :laugh:

і я ж не проти, мені воно покуй
просто вас, дебілів, жалко. Так і пройде ваше нікчемне життя за вивченням моєї спідньої білизни  :(

Та пі3дуй ти вже, падло, назад в Узбекистан чи Кацапстан, мразота
   
Ну, а до того, як з їбанутого совка до нормальної країни переїхали?
Сидели в лиси, а по ночам шарудили по коморам у селян. Ты ж сам вики цитировал. В бои с НКВД не вступали, боялысь втрат. :laugh:
   
ну вот( Аэлит прав.. Гавно, а не люди

Мамчурь мая ты мася

Никак вторым ником обзавелся?
   
:weep:  (tu) "живий свідок" між іншим. якби кацапи окупували Україну, то такі самі би суди були. по 100 свідків. і олдбої би казали, що все законно і правильно.

На площі зібрали жінок, тому що чоловіків вже не було. Жінки, дівчатка, люди похилого віку.. І це називається показова страта.
Взяли дитину трьох років, хлопчика маленького, в трусиках, в футболці, як Ісуса, на дошку оголошень прибили. Один прибивав, двоє тримали. І це все на маминих очах. Маму тримали. І мама дивилася, як дитина стікає кров'ю. Крики. Верески. І ще взяли — надрізи зробили, щоб дитина мучилась. Там неможливо було. Люди непритомніли. А потім, після того як півтори години дитина мучилась і померла, взяли маму, прив'язали непритомну до танка і по площі три кола провели. А коло площі — кілометр.


 (tu) правдиві спогади ветеранів
   
безкінечними брехнями про звязки і інсайди,
А от ніфуя. Такий примітивний прийом макання в гімно не працює ще з 2000-х років.
Я тут ніколи не позиціонувався як інсайдер, на відміну від усяких фантомасів. :fuck:
Просто трохи так склалося з родинними зв'язками та місцем роботи, що можу трохи юзати певні чутки,але це виключно чутки, офіційно я все буду заперечувати.

Останнє редагування: 15 травня 2021 21:42:33 від птах Сорока
   
230 тис. пенсія...оху...ти просто, а ви платіть податки на цих 3,14дарасів
   
(tu) правдиві спогади ветеранів
за посиланням на відео (методи ті ж самі, що і в ЗУ):

!!! Было ли это распятие или нет, мы может быть узнаем, когда армия Ноовороссии дойдет до Славянска. Но тем, кто думает, чо в этом видео рассказывают какие-то басни, предлагаю посмотреть фрагмент передачи "Специальный корреспондент" ( время 1:04:10 - 1:05:00 ) http://www.youtube.com/watch?v=2pA6Ua... показывается распятие и поджог ополченца. :facepalm1:
   
знаете, олдбой як вибухівка без детонатора. Безпечний зараз. Але не раджу дізнаватися, ким він стане, якщо тут раптом з'явиться атмосфера сталінських часів.

   
знаете, олдбой як вибухівка без детонатора. Безпечний зараз. Але не раджу дізнаватися, ким він стане, якщо тут раптом з'явиться атмосфера сталінських часів.



більше схоже, що у тебе ручки чешуться розстріляти мене як контру, але "бодлівой коровє рогов нє далі"

тому ти сам себе переконуєш, що це я тобі загрожую 
виходить комічно :laugh:


   
сьогодня на UA:ПЕРШИЙ

15:10   Кенгір. Сорок днів свободи
16:55   Пишемо історію. Репресії в Україні 20-70 років
17:10   Пишемо історію. Репресоване духовенство
17:35   Пишемо історію. Сталінізм. Голод і репресії
17:50   Пишемо історію. Великий терор
18:05   Д/п "Концтабір Ізоляція"

   
сьогодня на UA:КУЛЬТУРА

18:30   Х/ф "Страчені світанки"
20:20   Д/ф "Норильське повстання"

Х/ф Страчені світанки"
Драма, військовий, історія
Україна, 1995
Режисер: Григорій Кохан
У ролях: Сергій Романюк, Микола Романов, Ігор Черницький, Борис Георгієвський, Маргарита Кошелєва, Сергій Марченко та ін.

Після другої світової війни на Україні частину людей, з тих, що жили під німцями, заганяють в колгосп під дулом автомата, а решту виселяють на Колиму. Українські патріоти-партизани, бандерівці, як їх називали, виступають за незалежність і проти гніту комуністів. Але їх дуже мало...
   
сьогодня на UA:КУЛЬТУРА

18:30   Х/ф "Страчені світанки"
20:20   Д/ф "Норильське повстання"

Х/ф Страчені світанки"
Драма, військовий, історія
Україна, 1995
Режисер: Григорій Кохан
У ролях: Сергій Романюк, Микола Романов, Ігор Черницький, Борис Георгієвський, Маргарита Кошелєва, Сергій Марченко та ін.

Після другої світової війни на Україні частину людей, з тих, що жили під німцями, заганяють в колгосп під дулом автомата, а решту виселяють на Колиму. Українські патріоти-партизани, бандерівці, як їх називали, виступають за незалежність і проти гніту комуністів. Але їх дуже мало...
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія