Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стєпашка всьо :(

Стєпашка всьо  :(

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль направив до Верховної Ради України подання про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Про це 14 травня повідомила у фейсбуці прессекретарка голови Верховної Ради Ольга Туній.

«Офіційно повідомляю, що до Верховної Ради України надійшло подання Прем’єр-міністра України про відставку Міністра охорони здоров’я Максима Степанова», – написала Туній.

Шмигаль та Степанов поки публічно не коментували це рішення.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: За крок до відставки: як у Раді вже пів року намагаються звільнити з МОЗ міністра Степанова
Максим Степанов був призначений міністром охорони здоров’я 30 березня 2020 року. Низка політичних сил критикує його діяльність ще від початку його роботи на цій посаді.

Раніше серед головних зауважень на адресу Степанова були закупівля захисних костюмів для медиків за завищеними цінами та незадовільна боротьба з пандемією коронавірусу. Нині ж до цього переліку додались і зауваження щодо кампанії з вакцинації від COVID-19. Сам Степанов критику на свою адресу неодноразово відкидав.

https://www.radiosvoboda.org/amp/news-stepanov-vidstavka/31255594.html
   
Re: Стєпашка всьо  :(
den

Це погано
Як на мене Степанов хоч ще той кадр але зараз підтримує ( або не заважає надто сильно ) мед реформі
На початку він сильно був проти
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Чув якось в машині по радіо спіч цього міністра. Тупак тупаком.  (td)
   
Re: Стєпашка всьо  :(

але зараз підтримує ( або не заважає надто сильно ) мед реформі
На початку він сильно був проти
Це свідчить про якусь логіку пана міністра?
Йти в профільну тему з "проти" і стати "за" свідчить не про реформатора а пристосуванця.

   
Re: Стєпашка всьо  :(

свій хапок зробив, уступи місце наступному.
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Якщо звільняють Степанова - значить, вже є кандидат на посаду міністра МОЗ? Який і за вакцини домовиться, і вакцинацію у короткі строки проведе? Молодці Зє!банашки у владі  (tu)  :gigi:
   
Re: Стєпашка всьо  :(

ну нє шмагла я, мужік, нє шмагла(це)
   
Re: Стєпашка всьо  :(

   
Re: Стєпашка всьо  :(

 Голубовская написала, что Степанову, при всех его кошмарных недостатках, ТУПО ШМИГАЛИ с ЕРМАКАМИ не давали денег! Надо ж было на "Велике крадівництво".  Правда она же пишет,что он хоть прислушивался и у нас уровень госпитальной смертности один из самых низких в мире. А Ляшко,кроме того,что он ЗЕлень,он еще кондовый СУПРУНИХОВСКИЙ КАДР. Причем убежденный. Она в ужОсе.

 Так что нас ждет,чуваки и чувихи, вааще тот еще кошмарный коктейльчик.  Киздец медицине будет окончательный и еще при пандемии, которая, вероятно, не окончится еще очень долго. Может разве что понязят так,чтобы люди могли передвигаться осторожненько и работать как-то. НО НЕ У НАС И НЕ ПРИ ЛЯШКЕ,чуваки и чувихи!
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Жодну живу людину не зустрічав, якій подобалася б медреформа
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Жодну живу людину не зустрічав, якій подобалася б медреформа
Живим (здоровим) медреформи взагалі без потреби.

Биитанська "медреформа" супрунихи лайно.

До загальнодержавноі страховоі медицини з угодами і відповідальністю медиків потрібно рухатись але оскільки більшість манюпаса все таки живі-здорові то проблеми хвороі меншості "шерифа" не іпуть.
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Голубовская написала, что Степанову, при всех его кошмарных недостатках, ТУПО ШМИГАЛИ с ЕРМАКАМИ не давали денег! Надо ж было на "Велике крадівництво".  Правда она же пишет,что он хоть прислушивался и у нас уровень госпитальной смертности один из самых низких в мире. А Ляшко,кроме того,что он ЗЕлень,он еще кондовый СУПРУНИХОВСКИЙ КАДР. Причем убежденный. Она в ужОсе.

 Так что нас ждет,чуваки и чувихи, вааще тот еще кошмарный коктейльчик.  Киздец медицине будет окончательный и еще при пандемии, которая, вероятно, не окончится еще очень долго. Может разве что понязят так,чтобы люди могли передвигаться осторожненько и работать как-то. НО НЕ У НАС И НЕ ПРИ ЛЯШКЕ,чуваки и чувихи!
А на куртку за 600 000 грн деньги были.
Вольтер , о чем  пост? Объясни . Что Степанов  хороший министр ?
По врачам , - у меня такое ощущение , что врачебная мафия покруче судейской.
   
Re: Стєпашка всьо  :(
Ser

на цього навішають всіх собак, і призначать свіжого цапа відбувайла

на черзі шмигаль :laugh:  гончарука самокатщика хтось ще памятає, які глобальні зміни воно впровадило?
   
Re: Стєпашка всьо  :(
den

гончарука самокатщика хтось ще памятає, які глобальні зміни воно впровадило?
Анбандінг в НАК
5-7-9
Це те що сходу
Призначення по конкурсах на посади, що шмигаль відверто похєрив
   
Re: Стєпашка всьо  :(

А на куртку за 600 000 грн деньги были.
Вольтер , о чем  пост? Объясни . Что Степанов  хороший министр ?
По врачам , - у меня такое ощущение , что врачебная мафия покруче судейской.
--------------------------------------------------
 Помнишь фильм: "Тупой и еще тупее"? Так вот у нас в медицине министры :" Х...вый и еще х...евее!"  B-)    К слову "врачебная мафия"-выдумка обывателей и вражин Украины. У наших врачей крайне низкая зарплата и очень сложный и тяжелый труд. Люди массово тикают за бугор. Доплаты врачам у нас по сравнению с Западом и даже с их страховками- реально копеечные. И то не всегда, если честно и не за все. Помню гнали на Тодурова (Институт сердца). Он делает (я знаю точно) до 200 операций на сердце в год бесплатно и детям. Он один из лучших в мире детских кардиохирургов! Ну да...когда какому депутатику,чиновнику или прокурорчику надо поставить кардиостимулятор ,который ему за пол часа поставят в любой областной кардиологии, но тому нужен Тодуров! А он не резиновый. А тот башляет. Ну башляет и Х с ним! Он поставит. Мне делали в Днепре... да за 1000 баксов операцию на сердце, но за эти деньги купили электрод и после меня там сбежалось десяток бесплатников, которые получили возможность быть прооперированными с этим электродом. Я видел их сам и разговаривал.
Реформа и так шла без Супрунихи,которая чуть не уграла с Гросей медицину нахер. Частично таки уграла,а Ляшко доканает. Появилось куча частных клиник,где врачи официально зарабатывают,но цены тоже умеренные,так как ЕСТЬ ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ,а частных много. Все просто: посмотри на дантистов. В Украине сейчас самая доступная и современная зубная медицина в мире! НИГДЕ, пойми,НИГДЕ В МИРЕ нет такой качественной и доступной зубной медицины,потому что стоматологий полно,в каждом третьем доме: конкуренция! Так было бы и остальной. Не надо было только лезть,вот госбольнички пусть бы чинили и оборудование прикупали и все пошло б пучком!  (Конечно и врачи бывают сволочами,но такое есть везде).
   
Re: Стєпашка всьо  :(
den

--------------------------------------------------
 Помнишь фильм: "Тупой и еще тупее"? Так вот у нас в медицине министры :" Х...вый и еще х...евее!"  B-)    К слову "врачебная мафия"-выдумка обывателей и вражин Украины. У наших врачей крайне низкая зарплата и очень сложный и тяжелый труд. Люди массово тикают за бугор. Доплаты врачам у нас по сравнению с Западом и даже с их страховками- реально копеечные. И то не всегда, если честно и не за все. Помню гнали на Тодурова (Институт сердца). Он делает (я знаю точно) до 200 операций на сердце в год бесплатно и детям. Он один из лучших в мире детских кардиохирургов! Ну да...когда какому депутатику,чиновнику или прокурорчику надо поставить кардиостимулятор ,который ему за пол часа поставят в любой областной кардиологии, но тому нужен Тодуров! А он не резиновый. А тот башляет. Ну башляет и Х с ним! Он поставит. Мне делали в Днепре... да за 1000 баксов операцию на сердце, но за эти деньги купили электрод и после меня там сбежалось десяток бесплатников, которые получили возможность быть прооперированными с этим электродом. Я видел их сам и разговаривал.
Реформа и так шла без Супрунихи,которая чуть не уграла с Гросей медицину нахер. Частично таки уграла,а Ляшко доканает. Появилось куча частных клиник,где врачи официально зарабатывают,но цены тоже умеренные,так как ЕСТЬ ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ,а частных много. Все просто: посмотри на дантистов. В Украине сейчас самая доступная и современная зубная медицина в мире! НИГДЕ, пойми,НИГДЕ В МИРЕ нет такой качественной и доступной зубной медицины,потому что стоматологий полно,в каждом третьем доме: конкуренция! Так было бы и остальной. Не надо было только лезть,вот госбольнички пусть бы чинили и оборудование прикупали и все пошло б пучком!  (Конечно и врачи бывают сволочами,но такое есть везде).
Врачєбна мафія це
- закупівлі ліків через бюджет через свої прокладки
- тодуров який весь бюджет кардіо забирав собі а обласних центрів серця було мізер ( це зараз їх більше бо Грося)
 - фінансування не туди де оретатв там де більше ліжок
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Врачєбна мафія це
- закупівлі ліків через бюджет через свої прокладки
- тодуров який весь бюджет кардіо забирав собі а обласних центрів серця було мізер ( це зараз їх більше бо Грося)
 - фінансування не туди де оретатв там де більше ліжок
----------------------------------------------------
 З бюджета через прокладки? Так у нас скрізь тоді маХвія, бо починаючи з "Великого крадівництва" через прокладки у нас навіть кущи висажують. Чому виділяти лише медицину? :D  Ну що до того,що Тодуров збирав до Інституту серця що міг- це зрозуміло. А ти б на його місці не збирав би? Доречі в Запоріжжі дуже потужна кардіологія. Ще в Харкові та Одесі. А так, через відкати та прокладки у нас все.

Останнє редагування: 15 травня 2021 11:50:34 від Wolter
   
Re: Стєпашка всьо  :(

   
Re: Стєпашка всьо  :(

Це погано
Як на мене Степанов хоч ще той кадр але зараз підтримує ( або не заважає надто сильно ) мед реформі
На початку він сильно був проти
Звичайно не заважає, бо вже все накуй знищили :laugh:
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Якщо звільняють Степанова - значить, вже є кандидат на посаду міністра МОЗ? Який і за вакцини домовиться, і вакцинацію у короткі строки проведе? Молодці Зє!банашки у владі  (tu)  :gigi:

 :pooh_lol:
   
Re: Стєпашка всьо  :(

на цього навішають всіх собак, і призначать свіжого цапа відбувайла

на черзі шмигаль :laugh:  гончарука самокатщика хтось ще памятає, які глобальні зміни воно впровадило?

Ніхуяссє, а обіцянка наростити ВВП на 40% за 5 років?
Забути таке неможливо  :pooh_lol:
   
Re: Стєпашка всьо  :(
Ser

Ніхуяссє, а обіцянка наростити ВВП на 40% за 5 років?
Забути таке неможливо  :pooh_lol:

то був жарт :laugh: для 73% імбецилів
   
Re: Стєпашка всьо  :(
Ser

Анбандінг в НАК
5-7-9
Це те що сходу
Призначення по конкурсах на посади, що шмигаль відверто похєрив

серйозно?

і де тепер НАК?

і конкурси на посади вже масово проводять?

а 5-7-9 вже другий рік на місці, бо під такі умови - застави..., оцінки..., страхування..., оформлення за рахунок позичальника :laugh:

ще й вказують цільве призначення кредиту :facepalm1:

це пільгові кредити? не смішіть мої тапочки

Останнє редагування: 16 травня 2021 10:09:07 від Ser
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Кажу ж Ляшко супруніховський кадр, та ще й ЗЕлень. Тобто добьють медицину нах...
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Степанов не хотів йти з посади - Зеленський сказав йому писати заяву за власним бажанням, а той думав. Тоді Шмигаль його відставив.
Значить з іншими двома міністрами така сама історія - пішли "за власним бажанням" Зеленського. І це значно більше насторожує. Степашка - так, при дорозі виявився.
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Кажу ж Ляшко супруніховський кадр, та ще й ЗЕлень. Тобто добьють медицину нах...
Поки що нічого страшного нема. Мені сподобалася ідея, що можна вибрати собі сімейного у приватній клініці і "мої гроші" туди прийдуть.
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Поки що нічого страшного нема. Мені сподобалася ідея, що можна вибрати собі сімейного у приватній клініці і "мої гроші" туди прийдуть.
====================================
 Ні хрена тобі туди не прийде. Ти ще віриш? B-)
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Степанов не хотів йти з посади - Зеленський сказав йому писати заяву за власним бажанням, а той думав. Тоді Шмигаль його відставив.
Значить з іншими двома міністрами така сама історія - пішли "за власним бажанням" Зеленського. І це значно більше насторожує. Степашка - так, при дорозі виявився.

таки міні-хуйло у нас підростає ггг

виковирювати будемо з великою кров'ю.
   
Re: Стєпашка всьо  :(

таки міні-хуйло у нас підростає ггг

виковирювати будемо з великою кров'ю.
Аж страх бере, бо не його одного доведеться виковирювати. А вони страшні.

Усі ці забави: Медведчук, міністри, Конча-Заспа... це наближення до розкрадання нашої землі.

Останнє редагування: 16 травня 2021 10:50:21 від ЛАРТА
   
Re: Стєпашка всьо  :(

У меня вопрос


Кто виноват, что ковидный фонд был разграблен - Степанов или Зеленский?

   
Re: Стєпашка всьо  :(

====================================
 Ні хрена тобі туди не прийде. Ти ще віриш? B-)
Неправда. Аж розшаркуються приватклініки. Мій син з невісткою перейшли, радять мені.
   
Re: Стєпашка всьо  :(

У меня вопрос


Кто виноват, что ковидный фонд был разграблен - Степанов или Зеленский?
Ясна річ, що Зеленський. Степанов дороги не будував. Але він мовчав, бо свій. Отож, першим з пляжу.
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Показати зображення...

Оспідя, як я в дитинстві балдєла від той пєрєдачкі  :weep:
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Оспідя, як я в дитинстві балдєла від той пєрєдачкі  :weep:
І не думала-не знала, яка ще буде Стєпашка.
   
Re: Стєпашка всьо  :(
den

У меня вопрос


Кто виноват, что ковидный фонд был разграблен - Степанов или Зеленский?

Хороше запитання
Для манюпаса офіційно винен Степанов
Для тих хто бачить - однозначно Зе
Яке перетворюється на автократа по типу Лукашенко
Той теж ні при чому ж всіх прой.іа в Білорусі
Бояре погані

Але таким чином вже 26 років при владі
   
Re: Стєпашка всьо  :(

У меня вопрос


Кто виноват, что ковидный фонд был разграблен - Степанов или Зеленский?

Порошенко то був, зараз 73-відсоткові бєняботи фупа тобі розтлумачать
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Ясна річ, що Зеленський. Степанов дороги не будував. Але він мовчав, бо свій. Отож, першим з пляжу.

Наскільки я пригадую, під час голосування про перерозподіл коштів ковідного фонду на дороги Степанов не голосував за. Він утримався, хоча був проти.
   
Re: Стєпашка всьо  :(
den

Наскільки я пригадую, під час голосування про перерозподіл коштів ковідного фонду на дороги Степанов не голосував за. Він утримався, хоча був проти.

Він і бюджет 2021 не підтримав
Бо там порізали його ідеї щодо витрат на пелицину
Він просив 300+
Дали  здається менше 200

   
Re: Стєпашка всьо  :(

Так. Крім того НСЗУ всіляко гальмувало як фінансування боротьби з короною, так і виплату надбавок ковідним медпрацівникам. Аж поки керівницю (в.о. здається) НСЗУ не звільнили. А ще Степанов схопив за руки Жумадилова, коли він під видом швейцарських апаратів для МРТ хотів купити дешеві китайські репліки.
І з Радуцьким в нього стички були.

Коротше, корупціонери об'єдналися з соросятами і зжерли Степанова.

Зауважте, я не вважаю Степанова святим. Але вороги - хто?
   
Re: Стєпашка всьо  :(

Так. Крім того НСЗУ всіляко гальмувало як фінансування боротьби з короною, так і виплату надбавок ковідним медпрацівникам. Аж поки керівницю (в.о. здається) НСЗУ не звільнили. А ще Степанов схопив за руки Жумадилова, коли він під видом швейцарських апаратів для МРТ хотів купити дешеві китайські репліки.
І з Радуцьким в нього стички були.

Коротше, корупціонери об'єдналися з соросятами і зжерли Степанова.

Зауважте, я не вважаю Степанова святим. Але вороги - хто?

Шедеврально  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія