Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Серіал

Серіал
U2

Чому українські серіали так схожі на російські?
Просто - жанр такий?
   
Re: Серіал
Ale

Чому українські серіали так схожі на російські?
Просто - жанр такий?
Тому що до 2014 більшість кацапських серіалів знімали українські компанії в Україні)
   
Re: Серіал

Залежить від фінансування, кому дали гроші, той й знімає.
   
Re: Серіал

значну кількість з них майстрували для московії (там довший рубль)
а тепер переклали/озвучили українською.

пс
Білий птах з чорною ознакою або Тіні забути предків не схожі на російське кіно.
І, навіть, За двома зайцями - з російською озвучкою.
   
Re: Серіал

тому що ці серіали випускають  узкорязьікі, тобто не українці

якщо на знімальному майданчику  всі 100% узкоязьікі, актори говорять пластмасовою українською лише в кадрі, то яким має бути цей серіал?

але Кайдашева  сім"я це все таки український серіал.. і його не можливо перекласти на язьік

потрібні серіали з українськими смислами, зняті українською  українцями  для українців.. але  поки що кіноіндустрія окупована медійними колаборатнами, ждунами і квартальщиками
   
Re: Серіал

тому що ці серіали випускають  узкорязьікі, тобто не українці

якщо на знімальному майданчику  всі 100% узкоязьікі, актори говорять пластмасовою українською лише в кадрі, то яким має бути цей серіал?

але Кайдашева  сім"я це все таки український серіал.. і його не можливо перекласти на язьік

потрібні серіали з українськими смислами, зняті українською  українцями  для українців.. але  поки що кіноіндустрія окупована медійними колаборатнами, ждунами і квартальщиками
Вироблятимуть лише те, що продається.
Альтернатива – 100% фінансування з бюджету.
   
Re: Серіал
U2

Вироблятимуть лише те, що продається.
Альтернатива – 100% фінансування з бюджету.

Я думаю, Ale правіший.
   
Re: Серіал
HSM

Хм
Сценарії наші
Полемінниця дружини писала сценарії
Кін для цапів , знімали у нас
Зара цапів люто ненавидить , збирає
Гроші на авти і не тіко
А син її ув третій штурмовій з початку
Війни
   
Re: Серіал

Тому що до 2014 більшість кацапських серіалів знімали українські компанії в Україні)
Після 2014 року теж дуже багато серіалів знято в Україні (приховано - затертий прапорець на автономерах, не широко впізнавані місця зйомок, висока задяіність кацакторів) російською мовою.
Найогидніший випадок - серіал "Кріпосна", яким наполегливо насаджувалася думка про масковську мову спілкування серед кріпосних селян Чернігівської області, і пересічних містян Києва.
В обох сезонах Катрусю грали дві рашенакторки, які після 24.02.2022  якщо не підтримали публічно війну проти України, то просто відмовчалися з цього приводу.
Ведучі чисельних розважальних телешоу запросто послуговувалися масковською мовою. Не всі, але багато хто.
Після 24.02.2022 це неподобство було остаточно припинено.
   
Re: Серіал

Кайдашева  сім"я це все таки український серіал..
Упіймати Кайдаша та І будуть люди - це два дійсно україномовних серіали
   
Re: Серіал

Майже однакові смаки + спільний продакшен до 2022 року. Ну й візуально звісно вулиці українських та радянських міст схожі значно більше, ніж вулиці американських / корейських.

До речі, і ми, і росіяни в останні років 5 зробили якісний стрибок в серіалах, і стереотипні уявлення (мєнти-бандюки, провінциалка підкорює столицю тощо) вже трохи застарілі та другорядні.
   
Re: Серіал
U2

Майже однакові смаки + спільний продакшен до 2022 року. Ну й візуально звісно вулиці українських та радянських міст схожі значно більше, ніж вулиці американських / корейських.

До речі, і ми, і росіяни в останні років 5 зробили якісний стрибок в серіалах, і стереотипні уявлення (мєнти-бандюки, провінциалка підкорює столицю тощо) вже трохи застарілі та другорядні.

Сюжет: алєгрх місцевого розливу, за сумісництвом бандюк, провінціалка, любовний трикутник-чотирикутник, позитивний герой який спасає її, і маски-шоу вкінці. Дружина переглядає, а я лише вкінці по «космонавтам» взнаю, де чий серіал. І таких - багато.
   
Re: Серіал

але Кайдашева  сім"я це все таки український серіал.
пыталась я его смотреть
не вижу разницы
   
Re: Серіал

тому що ці серіали випускають  узкорязьікі, тобто не українці

Угу... "Украинцам" (по Гонсалесу) некогда сериалы снимать. Они заняты тем, что ипут мозги "неправильным" украинцам. Вам же не надо больше создавать культурный продукт, не надо снимать сериалы... Вам же "и так всего хватает и достаточно" (с) Саме Так.
   
Re: Серіал

тому що ці серіали випускають  узкорязьікі, тобто не українці
и американские и английские сериалы снимают на английском
но это абсолютно разные сериалы, даже если снимают одни и те же люди
различно все - картинка, темп повествования, характеры героев,
диалоги, юмор , кастинг актеров - ну все, не перепутаешь

пройдет какое-то время, то же будет с российскими и украинскими сериалами
жизнь в странах будет очень отличаться (т-т-т) -  будут разные сериалы
   
Re: Серіал

Угу... "Украинцам" (по Гонсалесу) некогда сериалы снимать. Они заняты тем, что ипут мозги "неправильным" украинцам. Вам же не надо больше создавать культурный продукт, не надо снимать сериалы... Вам же "и так всего хватает и достаточно" (с) Саме Так.
не єби мозги українцям. ось що тебе просять тут не раз і не два. і буде тобі все тагіл. B-)
   
Re: Серіал

не єби мозги українцям
украинцам нужен культурный продукт!
а не вот это ваше - от...битесь :)

с другой стороны - хвала глобализму и пиратству :gigi:
мне нравится английское кино, музыка, литература
хоть засмотрись, хоть зачитайся :)
   
Re: Серіал

але Кайдашева  сім"я це все таки український серіал.. і його не можливо перекласти на язьік
Щоб його дивились через 5-10 років, його треба переозвучувати. Наступні покоління половину слів не зрозуміють
   
Re: Серіал

украинцам нужен культурный продукт!
а не вот это ваше - от...битесь :)

с другой стороны - хвала глобализму и пиратству :gigi:
мне нравится английское кино, музыка, литература
хоть засмотрись, хоть зачитайся :)
мені теж англійське подобається на багато більше ніж американське. там відчувається всетаки европеське розуміння світу і відносин,що мені ближче. І вони зуміли не зповзти на голлівудські рейкив цілому. І це хороший приклад нам.як треба поводитися в таких ситуаціях.
   
Re: Серіал
Ale

пыталась я его смотреть
не вижу разницы
Ну тобі що в сраку що в розкішницю - різниці нема - це просто велика руська культура так діє)
   
Re: Серіал

Ну тобі що в сраку що в розкішницю - різниці нема - це просто велика руська культура так діє)
у вас и вовсе никакой культуры нет, барышня ;)
рано я вас из игнора вытянула
Брысь назад!
   
Re: Серіал

у вас и вовсе никакой культуры нет, барышня ;)
рано я вас из игнора вытянула
Брысь назад!

Ale, як Ви тепере будете жити ???  :weep:
Кстаті, а ось ця вірунка у винуватість СС Галичина вже навела якісь докази, чи все ще так і вірує безкористливо ?  :weep:
   
Re: Серіал

пыталась я его смотреть
не вижу разницы
Я двічі подивилася, причому не у ТБ-трансляції, а на ю-туб. Донька попросила порадити якесь кіно українською (насправді - досить живий суржик київський) - подивилася "на одному подиху", дуже сподобалося. Дотепний гумор, чудова гра акторів, Мотря - то взагалі зірка.
   
Re: Серіал

Тому що до 2014 більшість кацапських серіалів знімали українські компанії в Україні)


+
Після якогось маскальскага серіалу     на теле каналі :
- Где ви нашлі такую сказачнаю маскву?
- В Кіеве.:)
   
Re: Серіал
Ale

у вас и вовсе никакой культуры нет, барышня ;)
рано я вас из игнора вытянула
Брысь назад!
Хуєсоска - ти про що?)
Ти ж розумієш що леді вже з тебе не вийде - тож одягай чокер і вставляй пробку в сраку - можливо хтось поведеться на старі кості)
   
Re: Серіал

- який серіал найбільше вплинув на ваше життя?
- це серіал Слуга Народу, при цьому я його навіть не дивився!
   
Re: Серіал

- який серіал найбільше вплинув на ваше життя?
- це серіал Слуга Народу, при цьому я його навіть не дивився!

Це має бути смішно, чи як?
А не варто було впиратися рогом у стінку :"Тільки Петро і ніхто інший! Якщо не Петро на троні, то й Україна не потрібна!".
У Зе свого виборця було 30%, решта 43% додалося тих, хто у жодному разі не проголосував би за мудачуківського холуя.
Був би пристойний кандидат у другому турі, голосували би за нього, а не за випадкового коміка.
   
Re: Серіал

Це має бути смішно, чи як?
Сумно, що в Україні стільки ідіотів повелося на випадкову людину без освіти.
   
Re: Серіал

Сумно, що в Україні стільки ідіотів повелося на випадкову людину без освіти.
Слава Богу що більшість за 5 років прозріла щодо мудачуківського холуя, хоча й у 2014 достатньо було просто згадати, що воно НІКОЛИ не працювало на Україну. Повелися на брехливі обіцянки, що зробиш...Ну а потім випадкова хвиля винесла нагору доволі мутного коміка, ну і от...вибір без можливості справжнього вибору у 2019..
   
Re: Серіал

До речі, а чому без освіти? Така ж сама вища освіта як і у мудачуківського прихвостня, наче..
   
Re: Серіал

Слава Богу що більшість за 5 років прозріла щодо мудачуківського холуя, хоча й у 2014 достатньо було просто згадати, що воно НІКОЛИ не працювало на Україну. Повелися на брехливі обіцянки, що зробиш...Ну а потім випадкова хвиля винесла нагору доволі мутного коміка, ну і от...вибір без можливості справжнього вибору у 2019..
Бачу ти щаслива за свій вибір через який опинилася в Німеччині на соціалі
   
Re: Серіал

Бачу ти щаслива за свій вибір через який опинилася в Німеччині на соціалі
Тобто ти зараз стверджуєш, що якби презом вдруге став мудачуківський холуй, то йому вдалося би довести намічене до кінця, і ніякого повномасштабного вторгнення Хуйлові не знадобилося би?
   
Re: Серіал

Бачу ти щаслива за свій вибір через який опинилася в Німеччині на соціалі
вона у доньки,соціал то тільки приємний бонус онучку бавити дрібязком. Тому вона на відміну від більшості вимушених біженців навіть не біженка фактично. А бавитися з внучкою то щастя не залежно причини перебування  у доньки ,а не в німеччині. різні маленькі акценти але велика різниця в суті.
   
Re: Серіал

Тобто ти зараз стверджуєш, що якби презом вдруге став мудачуківський холуй, то йому вдалося би довести намічене до кінця, і ніякого повномасштабного вторгнення Хуйлові не знадобилося би?
Порох готувався до великої війни.
Зеленський крав на будівництві дорог та готувався до шашликів.
   
Re: Серіал
U2

Тому що до 2014 більшість кацапських серіалів знімали українські компанії в Україні)

А чому так? Російські алєгархи «перетрахували» українських? Ну, «в погоНє за длінним рубльом»?
   
Re: Серіал
Ale

А чому так? Російські алєгархи «перетрахували» українських? Ну, «в погоНє за длінним рубльом»?
У нас було дешевше набагато
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія