Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто за то, чтобы превратить форум в площадку свободную от ковида?

Опитування
Поддерживаете ли Вы предложение очистить ФУП от тем про ковид?
Всього проголосувало: 52
Да. За упоминание бан на неделю  8 
 
 15% 
Да. За упоминание бан на месяц  4 
 
 8% 
Да. За упоминание предупреждение, при повторном упоминании бан  3 
 
 6% 
Нет  30 
 
 58% 
Создать отдельные ветки для ваксеров и антиваксеров, а за открытие других веток - бан на месяц  7 
 
 14% 




Сколько можно жить в матрице?
Вся первая страница загажена ковдлом...

Живите полноценной жизнью развивайте разные темы, но забудьте про ковид, и вы увидите как ваша жизнь наполнится новыми красками и эмоциями...
А эмоции - это мысли... а если я мыслю, значит я живу...

Страх убивает все мысли, кроме одной - о смерти... и она вас убивает...
   
Что, антивакцинаторы, совесть проснулась  ?

Я б вас принудительно отправлял на исправительные работы в инфекционки, смотреть как народ умирает в муках, изза вашей пропаганды
   
Что, антивакцинаторы, совесть проснулась  ?

Я б вас принудительно отправлял на исправительные работы в инфекционки, смотреть как народ умирает в муках, изза вашей пропаганды

Так они умирают из-за страшилок в тиливизоре...
Антиваксерской пропаганды нет в тиливизоре... только в интернете...
Но те старцы, которые умирают в инфекционках, интернет не читают... это жертвы тиливизора...
   
Что, антивакцинаторы, совесть проснулась  ?

Я б вас принудительно отправлял на исправительные работы в инфекционки, смотреть как народ умирает в муках, изза вашей пропаганды

+1 желєзно!
хай горшки виносять у немічних
   
Что, антивакцинаторы, совесть проснулась  ?

Я б вас принудительно отправлял на исправительные работы в инфекционки, смотреть как народ умирает в муках, изза вашей пропаганды
Ніякої "совєсті" там немає ні на грам.
Просто під натиском епідемії, трохи прочищуються мізки у біомаси.
Ідіотизм стає наочним. Невакцинованих скоро почнуть ганяти сцяними ганчірками звідусіль.
Пропаганда антиваксерства більш не дає того ефекту.
І криваві суки починають потроху ставати лелеками "над схваткой".
   
+1 желєзно!
хай горшки виносять у немічних

А коли антиваксери від немічних захворіють, тоді лікувати за рахунок бюджету можна буде чи все одно ні?
   
Ніякої "совєсті" там немає ні на грам.
Просто під натиском епідемії, трохи прочищуються мізки у біомаси.
Ідіотизм стає наочним. Невакцинованих скоро почнуть ганяти сцяними ганчірками звідусіль.
Пропаганда антиваксерства більш не дає того ефекту.
І криваві суки починають потроху ставати лелеками "над схваткой".
   Вам, смотрю, только дай "поганять".  Невакцинованих, евреев, поляков, чернокожих... Пох кого, лишь бы  "поганять".  Шо, руки так чешутся?  Биомасса- это как раз вы и есть, тупое трусливое стадо. Задумываться, вообще думать-не ваше это. Ваше-"поганять"...
   
А коли антиваксери від немічних захворіють, тоді лікувати за рахунок бюджету можна буде чи все одно ні?
    А кого это  у нас "лікують за рахунок бюджету"? Все лечатся за свои, кровные. Кто  "за рахунок бюджету"- благополучно помирают, не задерживая очередь.
   
Антиваксеры- вам тут замолчать не светит. Ковид тема политическая.
   
Забудьте про ковід - це голову в пісок?
Якщо когось лякають на ФУПі теми про ковід - то їх уже об'єднали ( і дарма) в одну велику, і ви в цю тему не заходите і все, ваші нерви спокійні.
В реалі так не вийде, але можете постаратися, якщо є окремий бункер .
   
Антиваксеры- вам тут замолчать не светит. Ковид тема политическая.
От це і найгірше. Слухав одного професора-медика, каже, найголовніша проблема - що пропагандою вакцинації займаються не лікарі а чиновники які несуть какую-то дічь, на виході отримується абсолютно протилежний бажаному результат.
   
"Да. За упоминание предупреждение, при повторном упоминании бан"

   
А коли антиваксери від немічних захворіють, тоді лікувати за рахунок бюджету можна буде чи все одно ні?

Ні. Їм же нічого не буде, перенесуть в легкій формі, навіть не помітять.
   
А коли антиваксери від немічних захворіють, тоді лікувати за рахунок бюджету можна буде чи все одно ні?

А если ваксеры заболеют, то их лечить или нет?

Прагматичный подход к вопросу дает ответ нет...
Ибо популяцию нужно избавлять от идиотов...
   
Что, антивакцинаторы, совесть проснулась  ?

Я б вас принудительно отправлял на исправительные работы в инфекционки, смотреть как народ умирает в муках, изза вашей пропаганды
А в Вашу голову не приходит мысль, что антиваксеры там работают?
   
А если ваксеры заболеют, то их лечить или нет?

Прагматичный подход к вопросу дает ответ нет...
Ибо популяцию нужно избавлять от идиотов...
Не нужно категоричных записей. Популяция сама от них избавиться.
   
Вся первая страница загажена ковдлом...
Але  це відображення настроїв в суспільстві.
Зайдіть в ФБ і подивіться яка кількість тем присвячена боротьбі проти ковідофашизму.
Народ розлючений будівництвом ковідоконцтабору.
   
А в Вашу голову не приходит мысль, что антиваксеры там работают?

Что-то не встречал еще ни одного антиваксера среди работников инфекционок.
От прямо ни одного, реально.
В основном антивакцинаторы - инфантильные дебилы средних лет, верящие пропаганде и слабо полагающиеся на логику. Чаще гуманитарии.
   
Я б вас принудительно отправлял на исправительные работы в инфекционки, смотреть как народ умирает в муках, изза вашей пропаганды
Це типовий грантожерський наратив і російська пропаганда. Ваксерська пропаганда - це пропаганда Кремля.

Мені постійно доводиться бувати в інфекціонках (щоправда не в грязних зонах) і там все спокійно, завантаженість 60-70% і біля приймальних відділень немає черг скорих. Просто самі сходіть подивіться - є черги чи немає. Чекаємо фото з указанням дати та місця.
   
Це типовий грантожерський наратив і російська пропаганда. Ваксерська пропаганда - це пропаганда Кремля.

Мені постійно доводиться бувати в інфекціонках (щоправда не в грязних зонах) і там все спокійно, завантаженість 60-70% і біля приймальних відділень немає черг скорих. Просто самі сходіть подивіться - є черги чи немає. Чекаємо фото з указанням дати та місця.
===============================
У цього Ковід-ускладнення на очі. Повилазило... :facepalm:
   
Це типовий грантожерський наратив і російська пропаганда. Ваксерська пропаганда - це пропаганда Кремля.

Да, я в курсе что кремлевские пропагандоны первым делом обвиняют оппонентов в работе на кремль.
Так сказать, чтобы выбить этот аргумент.
Врать та школа всегда хорошо умела.

Мені постійно доводиться бувати в інфекціонках (щоправда не в грязних зонах) і там все спокійно, завантаженість 60-70% і біля приймальних відділень немає черг скорих. Просто самі сходіть подивіться - є черги чи немає. Чекаємо фото з указанням дати та місця.

Можно более конкретно названия и адреса этих инфекционок ?

60-70% - это "спокойно" ?
   
Что-то не встречал еще ни одного антиваксера среди работников инфекционок.
Бо всі вони замурзані в масових фальсифікаціях при оформленні хворих ГРІ як ковідних та наданні висновків що хворий на хронічні хвороби або хвороби серця помер від ковіду.
За ковідних вони отримують серйозні доплати.
   
Бо всі вони замурзані в масових фальсифікаціях при оформленні хворих ГРІ як ковідних та наданні висновків що хворий на хронічні хвороби або хвороби серця помер від ковіду.
За ковідних вони отримують серйозні доплати.

Да что ж вы все одно и то же как по методичке шпарите  ;o
   
Да, я в курсе что кремлевские пропагандоны первым делом обвиняют оппонентов в работе на кремль.
Так сказать, чтобы выбить этот аргумент.
Врать та школа всегда хорошо умела.

Можно более конкретно названия и адреса этих инфекционок ?

60-70% - это "спокойно" ?
Він там хитро увернув - " щоправда, не в грязних зонах". Але і не сказав, де саме, і в якості кого буває.
   
70 это вообще-то дофига
   
Да, я в курсе что кремлевские пропагандоны первым делом обвиняют оппонентов в работе на кремль.
Так сказать, чтобы выбить этот аргумент.
Врать та школа всегда хорошо умела.

Кстати, а ведь действительно так, причем украиноязычный кацапобот это сделает с вероятностью почти 100%.
   
Він там хитро увернув - " щоправда, не в грязних зонах". Але і не сказав, де саме, і в якості кого буває.

мабуть патологоанатом
а хвамілію ж вибрав, щоб здаватись хохлом...
   
Можно более конкретно названия и адреса этих инфекционок ?

60-70% - это "спокойно" ?

Київ. Заповненість медичних закладів, що приймають хворих на COVID-19
Де 0, де 54%, де 35%, 46%, 49%, 54%, 43%... Лише в Александрівський 99% (при числі місць 350) бо всі круті Києва намагаються саме туди влаштувати своїх родичів.

Щодо спокою, то раніше часто були випадки коли грипом в епідсезон хворіло до 20% населення України і люди лежали в коридорах лікарень, хоча койко-місць і лікарень тоді було набагато більше. І санітарна служба була. А Доктор Смерть зменшила і кількість койко-місць і знищала санітарну службу, взагалі майже вбила медичну систему щоб не лікувати людей а лише колоти їм небезпечні вакцини.
   
я за то чтобы очистить мир от ковида
   
мабуть патологоанатом
Паталогоанатоми найважливіша ланка в фальсифікації ковідної статистики. Саме вони дають висновок що людина померла від ковіду а не від ниркової надостатньості або інсульту.
І більше всіх отримують ковідних доплат.
   
Я б вас принудительно отправлял на исправительные работы в инфекционки, смотреть как народ умирает в муках, изза вашей пропаганды

Ти за сталіна чи за леніна ?
Може садист ? Чи ваша точка зору - самая самая самая присамая..  і ви взагалі самий самий самий?

   
Ти за сталіна чи за леніна ?
Може садист ? Чи ваша точка зору - самая самая самая присамая..  і ви взагалі самий самий самий?

Я за методы Сталина и Ленина по отношению к их сторонникам.

Занимаешься ретрансляцией кремлевской пропаганды - будь готов что к тебе применят методы кремля по борьбе с диверсантами и вражеской агитацией.
   
Я за методы Сталина и Ленина по отношению к их сторонникам.

Занимаешься ретрансляцией кремлевской пропаганды - будь готов что к тебе применят методы кремля по борьбе с диверсантами и вражеской агитацией.

тільки так
добро повинно бути з більшими кулаками, ніж зло!
   
я за то чтобы очистить мир от ковида
(tu)
а ковід очистив світ від придурків, особливо продажних.
І від хуйло.
   
Нельзя так. Вся наша жизнь крутится вокруг вируса. Virus makes the world go round
   
Росгостарбайтери в Україні, вам на мрасію страшно, тут рай!?
   
Сколько можно жить в матрице?
Вся первая страница загажена ковдлом...

Живите полноценной жизнью развивайте разные темы, но забудьте про ковид, и вы увидите как ваша жизнь наполнится новыми красками и эмоциями...
А эмоции - это мысли... а если я мыслю, значит я живу...

Страх убивает все мысли, кроме одной - о смерти... и она вас убивает...
согласен. Правительство должно навести порядок с вакцинацией, масочным режимом, а нам об этом думать смысла нет.
   
Підтримую ТС у тому, що ковідні теми вкрай засмічують фуп.

Повністю заборонити їх з різних причин не можна і не напевно треба.

Тому Соломонове рішення таке: створити єдину гілку для ваксерів/антиваксерів і нехай там вони виїдають одні одному мізки.

За публікацію топіків за межами виділеної гілки - нещадно банити.
   
Падіння рейтингу Зеленського - це теж результат неборотьби з ковідом і це будемо обговорювати.
До речі, скільки Бубон перевів своїх грошей з офшору на боротьбу з ковідом?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія