Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

велоотморозь

Re: велоотморозь

Відео для поширення ненависті однієї групи до іншої. Поширення ненависті це теж інформаційний інструментарій)
По темі. В дикунському суспільстві насрати на інтереси велосипедистів, ніхто не думає як захистити цю частину людей які обрали вело-транспорт.
Автомобіле орієнтоване суспільство це тупіковий шлях, на прикладі великих міст ви могли вже переконатися.
Людина добровільно пересідає на велосипед, щоб розвантажити транспортний простір, а ми кажемо у відповідь - ДАВІ ЙЄВО ХРУСТА!!!..
Ви тупі скоти).. Між Вами не можливо викарбувати єдність.. Бо ви тупі скоти)
Заднєриводним скотам зачастую насрати на власне життя. Спостереження з натури.
   
Re: велоотморозь

Картопляний Тарас,а у вас коли задньопривідна автівка була ви себе як називали? зараз я так розумію що ви тепер передньобєрущій?
   
Re: велоотморозь

   
Re: велоотморозь

Ви вважеєте, що це - добре?  ;o

Так
Тут така культура
Водій авто на останньому місці в правах
Тому веде себе супер обережно
Я на авто обережніше тут їду чим на велосипеді, який припер з собою з України
   
Re: велоотморозь

Почніть мислити інакше , якщо автомобіль заважає і спричиняє небезпеку для людей, БУДЬ ЯКИХ людей(пішоходів, ЯЖЕМАТЬ, велосипедистів, бабусь , інвалідів).. То він там зайвий .. Ось логіка побудови кофортного простору.
Тупий скот , - це залежна від автомобіля людина, яка готова заради своє зручності возити себе любимого ризикувати сотнями життів і створювати незручності для тисяч людей.
Спорити з вами не хочу. Я вже досить втомився. Я готовий переїхати звідси скоріше ніж , ніж щось тут змінити.
   
Re: велоотморозь

Передньоприводний у мене до вас таке питання,а чи не охуєнно везти свою сраку по дорозі займаючи 10 м2 землі? Визаймаєте своєю бричкою більше території і везете свою дупу,на цьому клаптю землі.
   
Re: велоотморозь

Картопляний Тарас,а у вас коли задньопривідна автівка була ви себе як називали? зараз я так розумію що ви тепер передньобєрущій?
Ви хотіли пожартувати, але Вам не вдалось.
Вищезгаданий епітет стосується винятково безграмотних уєбанів, котрі поводяться на догозі, ніби кожен з них - Дункан Маклауд як мінімум.
   
Re: велоотморозь

Так
Тут така культура
Водій авто на останньому місці в правах
Тому веде себе супер обережно
Я на авто обережніше тут їду чим на велосипеді, який припер з собою з України
Це в Болгарії такі ПДР? Чи там нарід це менше цінує власне життя? Ци піліцаї ще гірше ніж тут працюють?
   
Re: велоотморозь

До речі по відео.З відео видно що знімачі відосиків,ганяють по дорогам з порушенням швидкісного режиму.Особливо це видно в житловій зоні.
   
Re: велоотморозь

Почніть мислити інакше , якщо автомобіль заважає і спричиняє небезпеку для людей, БУДЬ ЯКИХ людей(пішоходів, ЯЖЕМАТЬ, велосипедистів, бабусь , інвалідів).. То він там зайвий .. Ось логіка побудови кофортного простору.
Тупий скот , - це залежна від автомобіля людина, яка готова заради своє зручності возити себе любимого ризикувати сотнями життів і створювати незручності для тисяч людей.
Спорити з вами не хочу. Я вже досить втомився. Я готовий переїхати звідси скоріше ніж , ніж щось тут змінити.
Скажіть, якою може бути ціна слів далбайоба, котрий хизувався тим, що накурений хуячив з перевищенням усіх розумних та законних лімітів швидкості в Голандії?
   
Re: велоотморозь

Почніть мислити інакше , якщо автомобіль заважає і спричиняє небезпеку для людей, БУДЬ ЯКИХ людей(пішоходів, ЯЖЕМАТЬ, велосипедистів, бабусь , інвалідів).. То він там зайвий .. Ось логіка побудови кофортного простору.
Тупий скот , - це залежна від автомобіля людина, яка готова заради своє зручності возити себе любимого ризикувати сотнями життів і створювати незручності для тисяч людей.
Спорити з вами не хочу. Я вже досить втомився. Я готовий переїхати звідси скоріше ніж , ніж щось тут змінити.

не смешно. могу еще накидать подборок, как велосипедисты давят людей.
не в этом проблема.
проблему я озвучил: каждый урод, у кого не хватило бабла на авто/мотоцикл, может купить велосипед и БЕЗ ЗНАНИЯ ПДД выруливать на дороги общего пользования, где создавать гемор ВСЕМ. включая и пешеходов.
решение проблемы я вижу в получении прав на вождение ЛЮБОГО транспортного средства. вылез на дорогу - должен знать, как себя вести на ней.
почему я поднял про велики - с популяризацией именно велосипеда это становится УЖЕ проблемой. примерно, как бляхи.
и езда по встречке, опасное маневрирование, пересечение пешеходного перехода на колесах - далеко не полный список грехов велосипедистов.
   
Re: велоотморозь

Безграмотним уєбаном,в цьому випадку я важатиму вас,бо ви до уєбанів віднесли своїх сородичів по трафіку.якщо ви забули то БМВ,Ферарі та ще левова частка авто задньоприводні.То кого ви там уєбанами назвали?коли завтра будете їхати по своєму Ламбергу вийдіть з машини і крикніть комусь з водіїв задньоприводних авто-уєбан.цікаво чим ваш батл закінчиться.гадаю розбитим писком.
   
Re: велоотморозь

В стартовом видео 2:40 не прав регистратор .Почему он не пропустил машины справа и велосипедиста?
   
Re: велоотморозь

1. права есть.
2. да , среди нас есть % 30 идиотов,
НО! если взять и как следует потрусить 4хкальных - там % 70( и это минимум!!) идиотов, но шота тут варнякают на велосипедистов козлы, купившие права.
Сколько из вас включают правый поворот??? ась? а со второго ряда направо, когда в первом тока лисапед???
На ЛЮБОМ светофоре при зеленом для пешиков- всегда 1-3 твари обязательно проедут на свой красный.
остановился , вылезает мурло,широко распахивая дверь, и даже не смотрит, тварь, кто и что едет.
остановился , вылезает мурло и тут же чешет через дорогу - бо ему туда нада!но зато потом виздят, как пешиходы нагло шастают :lol:
а со второстепенной на главную???
А еще  дебилы за столько времени не научились все по кругу по новым правилам...
А сколько тварей при знаках поворот направо шуруют прямо...
И еще эти чмошники шота вякают на роверистов- совсем из остатков ума выжили. тьфу на вас...
Тут если согласно правилам тебя пропустят - так удивление вызывает и благодаришь чувака за то шо он по правилам едет :lol:
Зато на тут все такие прям правильные - просто блёёё
   
Re: велоотморозь

Проходящий,колись в ті роки коли мені було ледь більше 12 років,я сівши на велосипед поїхав по автодорозі.Зупинив мене гаїшник,викрутив золотніки і сказав,після 14 років можеш тут їздити.Після 14 років щоб я тебе на тротуарі не бачив. Щодо бабушок і распятих мальчіков яких давлять лісапедисти так це розкажіть ,коли велодоріжку займає яжемать,і стара карга і ведуть з собою дитину там же.Чи про те як на велодоріжці распятиє бабушкі торгують? У моєму місті велодоріжок нема взагалі,їх взагалі по Україні дужу мало.То де пересуватися? біля 4 колісних уєбанів,що ладне задавити велосипедиста?
   
Re: велоотморозь

В стартовом видео 2:40 не прав регистратор .Почему он не пропустил машины справа и велосипедиста?

потому, шо такой же..
на видео, кстати, полно косяков и водителей.
например, пропустил пешехода на переходе и сбил велосипедиста.
да, велосипедист мудак и переходить должен был пешком.
но я НЕ ПОВЕРЮ, что его нельзя было заметить.
   
Re: велоотморозь

Безграмотним уєбаном,в цьому випадку я важатиму вас,бо ви до уєбанів віднесли своїх сородичів по трафіку.якщо ви забули то БМВ,Ферарі та ще левова частка авто задньоприводні.То кого ви там уєбанами назвали?коли завтра будете їхати по своєму Ламбергу вийдіть з машини і крикніть комусь з водіїв задньоприводних авто-уєбан.цікаво чим ваш батл закінчиться.гадаю розбитим писком.
Я так розумію, що Ви це мені, чи не так?
Зверну Вашу увагу, що в цій гілці обгворюється дорожній кретинізм велосіпiдaрiв, тому вищезгаданий епітед слід використовувати як мінімум в контексті.
Хочите зорґанізувати срач на тему 4-ри колісних уєбанів - ласкаво прошу. Відкривайте гілку, і хай переможе впоротіший.

P.S. Якщо Вам здається, що я якимось чином вигороджую одних порушників ПДР перед іншими - то я можу лиш одне Вам запропонувати. Хреститись. Старі люди кажуть, що то - дуже помічне, коли здається...
   
Re: велоотморозь

Проходящий,колись в ті роки коли мені було ледь більше 12 років,я сівши на велосипед поїхав по автодорозі.Зупинив мене гаїшник,викрутив золотніки і сказав,після 14 років можеш тут їздити.Після 14 років щоб я тебе на тротуарі не бачив. Щодо бабушок і распятих мальчіков яких давлять лісапедисти так це розкажіть ,коли велодоріжку займає яжемать,і стара карга і ведуть з собою дитину там же.Чи про те як на велодоріжці распятиє бабушкі торгують? У моєму місті велодоріжок нема взагалі,їх взагалі по Україні дужу мало.То де пересуватися? біля 4 колісних уєбанів,що ладне задавити велосипедиста?

тут ты меня уел. или жаться к правому краю дороги (но там полным полно припаркованных авто, которых там ВООБЩЕ быть не должно), или аккуратно по тротуару (но это уже нарушение ПДД). ну не делают у нас велодорожки.
и про уродов на 4-х колесах я знаю как бы немало.
но разговор сейчас о другом. о том, шо неадекват, который не смог получить права на авто/мото (бывают и такие дебилы) идет, покупает велик и - встречайте его на дороге. а ездит он, словно бессмертный нахрен. и поворот через 3 полосы.. и встречка.. да смотри видео - там почти все показано.
   
Re: велоотморозь

То все від безнаказаності що пішоходів, що велосипедистів. Учасник дорожнього руху то і штраф як водію, а не смішні 51 грн., на які до того ж ніхто не штрафує. Якщо ДТП з вини пішохода або велосипедиста то і він оплачує збитки.
   
Re: велоотморозь

   
Re: велоотморозь

От до вас ніяк не дійде.. Якщо ти сів в цинкову труну вагою 2 тонни і хочеш пересуватися містом, то це твоя особиста проблема не заважати всім іншим в місті , це твоя проблема що хтось не знає правил, це твоя проболема передбачити все бо керуєш небезпечною ху.йньою ти а не пішоход .. Так зрозуміло ДАЛБАЙОБИ?
Або викинь  своє корити і катайся на електросамокаті, і то обережно, щоб не збити нікого..
приватне авто це тимчасова незручність великих міст, рано чи пізно вони будуть витіснені з міст.
   
Re: велоотморозь

От до вас ніяк не дійде.. Якщо ти сів в цинкову труну вагою 2 тонни і хочеш пересуватися містом, то це твоя особиста проблема не заважати всім іншим в місті , це твоя проблема що хтось не знає правил, це твоя проболема передбачити все бо керуєш небезпечною ху.йньою ти а не пішоход .. Так зрозуміло ДАЛБАЙОБИ?
Або викинь  своє корити і катайся на електросамокаті, і то обережно, щоб не збити нікого..
приватне авто це тимчасова незручність великих міст, рано чи пізно вони будуть витіснені з міст.
Скажіть, якою може бути ціна слів далбайоба, котрий хизувався тим, що накурений хуячив з перевищенням усіх розумних та законних лімітів швидкості в Голандії?
   
Re: велоотморозь

в последнем видео, как видно на стоп-кадре, водила снес велосипедиста, который шел по всем правилам ПДД пешим ходом через переход. но не помогло.
вот только в случае авто мнется железо. а когда видишь, как при столкновении подлетает в воздух велосипедист - сердце останавливается.
   
Re: велоотморозь

Про припаркованих гандонів.Це вибачте мене цедзіп.відкриті дверцята це що по вашому.Колись їду додому.Стає навкосу між 2 рядом і першим  автівка  відкриваються дверцята і,Мати Боска з неї вилазить монашка західнобрядової церкви.Я матюкнувся.Кричу ти що робиш курва матка,якого ти хуя двері відкрила. Саме цікаве що вона сказала-А що таке я вихожу з авто. По Києву їздити  в центрі міста це той ще квест.Влада міста намагається якось поліпшити трафік,так ні ці гандони ставлять свої автівки зліва та справа.в результаті на Саксаганського маємо - 30 відсотків пропускної спроможності.Червон ий Хутір,метро Лісова.хитрі автовласники тупо залишають свої авто на проїзжій частині -33 відсотки до пропускної спроможності.І мені якісь 4 колісні чорти кажуть трафік нєвазможін,віздє пробкі.Та я клав на ваші пробки якщо я на велосипеді.При нормальному педаляжі 30 хвилин і до Києва можна дістатись.На Південному Мосту велосипедист швидше проїзжає ніж автомобіліст з 8 години і до 12 години.
   
Re: велоотморозь

Для чого тут пачка відео з Росії? В Україні вже велосипедів немає?

Срач вдався частково.

Останнє редагування: 26 серпня 2018 22:41:31 від com1
   
Re: велоотморозь

Про припаркованих гандонів.Це вибачте мене цедзіп.відкриті дверцята це що по вашому.Колись їду додому.Стає навкосу між 2 рядом і першим  автівка  відкриваються дверцята і,Мати Боска з неї вилазить монашка західнобрядової церкви.Я матюкнувся.Кричу ти що робиш курва матка,якого ти хуя двері відкрила. Саме цікаве що вона сказала-А що таке я вихожу з авто. По Києву їздити  в центрі міста це той ще квест.Влада міста намагається якось поліпшити трафік,так ні ці гандони ставлять свої автівки зліва та справа.в результаті на Саксаганського маємо - 30 відсотків пропускної спроможності.Червон ий Хутір,метро Лісова.хитрі автовласники тупо залишають свої авто на проїзжій частині -33 відсотки до пропускної спроможності.І мені якісь 4 колісні чорти кажуть трафік нєвазможін,віздє пробкі.Та я клав на ваші пробки якщо я на велосипеді.При нормальному педаляжі 30 хвилин і до Києва можна дістатись.На Південному Мосту велосипедист швидше проїзжає ніж автомобіліст з 8 години і до 12 години.

про открытые двери и улетающих под колеса авто из-за этого мотоциклистов/велосипедистов - это отдельная грустная тема.
беда в том, что в наших городах почти нет инфраструктуры для велосипедистов. или жмись к краю справа, рискуя попасть на открытую внезапно дверь, или по тротуару. с нарушением ПДД
   
Re: велоотморозь

Скількок людей вбили велосипедисти?
вони з тих, хто на момент пострілу намагається заглянути в дуло.
звісно, що смерть вони там побачуть.
   
Re: велоотморозь

про открытые двери и улетающих под колеса авто из-за этого мотоциклистов/велосипедистов - это отдельная грустная тема.
беда в том, что в наших городах почти нет инфраструктуры для велосипедистов. или жмись к краю справа, рискуя попасть на открытую внезапно дверь, или по тротуару. с нарушением ПДД
Власне така ситуація власне і утримує мене від інтенсивного використання ровера в місті. А коли користуюсь - то доводиться порушувати ПДР, що не додає мені внутрішнього комфорту. Але що поробиш, хто про твоє життя подбає, якщо не ти сам?
   
Re: велоотморозь

беда в том, что в наших городах почти нет инфраструктуры для велосипедистов. или жмись к краю справа, рискуя попасть на открытую внезапно дверь, или по тротуару. с нарушением ПДД
якщо перефразувати хуйла, то навіщо вам велосипед, якщо нема відповідної інфраструктури?
стьоб, звісно.
але саме тому я його не купую.
   
Re: велоотморозь

Сьогодні у Львові.
Іду по Стрийській в напрямку центру. 6-рядна дорога з клумбою-розділювачем. В правій смузі, поближче до бордюру, колоною по двоє їдуть чи то п'ятеро, чи то шестеро заднєприводних, як потім виявилось, кретинів. Я рухаюсь лікою смугою, від гріха подалі і доїжджаю до великого перехрестя коло автовокзалу і спиняюсь на червоне. Інші автівки в решті смуг також. Через пару хвиль велосіпідари докручують до перехрестя і преспокійно на червоне п***а собі далі, хулі вони будуть момент губити через якісь вигадані умовності....  :X
Це вже друге їхнє порушення , а перше це те що їдуть колоною по двоє.Мають їхати в один ряд.
Проїзд на червоне може спровокувати інших недосвідчених учасників руху на непередбачувані маневри, наприклад в'їзд у зупинку з людьми.
Цих задньопривыдних потрібно  приводити до тями  всіма можливими  способами.


   
Re: велоотморозь

Скажіть мені шановні 4 колісні їздуни.що заважає вам увімкнути аварійку чи то виставити знак аварійкина дорозі? скільки людей було вбито саме із-за такої дрібнички.Їду по хайвею  Бориспіль -Київ.чувак тупо поставив свою тачку в правому ряду.Вирішив попісяти.Сука.поста в тачку біля зупинки і йди сци хоч обісцися.По трасі несеться міксер від ковальскої,відкриті дверцята і мені задачка,ломати двері з ноги чи може міксерист прийме вліво.
   
Re: велоотморозь

Тут така культура
Водій авто на останньому місці в правах
:weep:
Зовсім з глузду з'їхали на тих біциклєтах.
   
Re: велоотморозь

Скажіть, якою може бути ціна слів далбайоба, котрий хизувався тим, що накурений хуячив з перевищенням усіх розумних та законних лімітів швидкості в Голандії?
Накурений не катався, катався трішки бухий, для драйву. по велодоріжкам там ганяють скутери і їхати у нього на колесі 35-40 км на годину зовсім легко і комфортно , на хорошому велосипеді. Амстер це місто де не потрібні ніякі світлофори, велосипедист велосипедиста бачить з далека і ввічливо пропустить а може і підсрачника дати , якщо стоїш на велодоріжці і гав ловиш.
Про які спід ліміти пан недалбайоб - ахтомобіліст веде мову?
   
Re: велоотморозь

Їду по хайвею
а що ти там взагалі робив, самогубець?
   
Re: велоотморозь

Власне така ситуація власне і утримує мене від інтенсивного використання ровера в місті. А коли користуюсь - то доводиться порушувати ПДР, що не додає мені внутрішнього комфорту. Але що поробиш, хто про твоє життя подбає, якщо не ти сам?
є таке цікаве правило відкривання дверей,хочеш відкрити двері відкривай двері протилежною рукою до відкривання.Спробуй те,допомагає.Контролюєте ситуацію ззаду, бо голова повертається назад і поглядом охоплюється вся територія.бо колись ваші дверцята вилетять або з ноги чієїсь або від машини.
   
Re: велоотморозь

:weep:
Зовсім з глузду з'їхали на тих біциклєтах.
людське життя  і життя тварини в пріоритеті завжди вище ніж комфорт уїбана на 4 колесах , це Ївропа дєтка.. І я б суко наших 4 колісних тварин туди не пускав принципово..
   
Re: велоотморозь

Накурений не катався, катався трішки бухий, для драйву. по велодоріжкам там ганяють скутери і їхати у нього на колесі 35-40 км на годину зовсім легко і комфортно , на хорошому велосипеді. Амстер це місто де не потрібні ніякі світлофори, велосипедист велосипедиста бачить з далека і ввічливо пропустить а може і підсрачника дати , якщо стоїш на велодоріжці і гав ловиш.
Про які спід ліміти пан недалбайоб - ахтомобіліст веде мову?
:facepalm1: Що і слід було доказати.
   
Re: велоотморозь

Почніть мислити інакше , якщо автомобіль заважає і спричиняє небезпеку для людей, БУДЬ ЯКИХ людей(пішоходів, ЯЖЕМАТЬ, велосипедистів, бабусь , інвалідів).. То він там зайвий .. Ось логіка побудови кофортного простору.
Тупий скот , - це залежна від автомобіля людина, яка готова заради своє зручності возити себе любимого ризикувати сотнями життів і створювати незручності для тисяч людей.
Спорити з вами не хочу. Я вже досить втомився. Я готовий переїхати звідси скоріше ніж , ніж щось тут змінити.
:facepalm1:
 :weep:
Лікування струмом тут безсиле.
Тільки хардкор-намотування на колеса причепа камаза.
Але Вадім вправний, сам туди не попаде(ізворотлівий).
Але своїми псевдо вченнями про урбанізм і вело рай  заагітує у секту чимало тюхтіїв(які  прогавили дитинство закриті на поверху,чи просто мають дві ліві ноги) тому сідають у дорослому віці на біциклє і поповнюють щораз статистику ДТП і ось такі відео.
   
Re: велоотморозь

є таке цікаве правило відкривання дверей,хочеш відкрити двері відкривай двері протилежною рукою до відкривання.Спробуй те,допомагає.Контролюєте ситуацію ззаду, бо голова повертається назад і поглядом охоплюється вся територія.бо колись ваші дверцята вилетять або з ноги чієїсь або від машини.
Емм, а який стосунок має це до написаного мною?
   
Re: велоотморозь

а що ти там взагалі робив, самогубець?
Чувак,прокинься ти дрищеш.Ти мені пропонуєш їздити по окружній Бровари-Бориспіль? так що ліпше узбіччя півметра на убитій дорозі чи 1.5 узбіччя на Хайвеї Бориспіль Київ? Не здається дивним така річ що 30 відсотків заїздів тренувань велолюбителі і профі роблять по Е40. До Яготина(далі ще не катав) чудове узбіччя.Саме дивне що 70 відсотків дороги між Борисполем і Києвом заборонено для проїзду вантажних авто( зараз поки ремонтують міст через Залізничну колію в Олександрівці то закрито рух через Проліски)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія