Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кокаінова залежность

Re: Кокаінова залежность

ага  :laugh: пам‘ятаю як ми кожен марафон під вечір неділі закінчували шишками, бо бухло після такого це вже невиправдане навантаження на бідну печінку :laugh:
   
Re: Кокаінова залежность

вибач, таке може написати тільки той, хто про ці канабіноїди знає хіба що зі статей в інтернеті..
Вибачаю.
   
Re: Кокаінова залежность

ага  :laugh: пам‘ятаю як ми кожен марафон під вечір неділі закінчували шишками, бо бухло після такого це вже невиправдане навантаження на бідну печінку :laugh:

В моём понимании есть 3 тяги:быстрая,медленная и синька.Если уметь их правильно миксовать ,то можно свести все негативные последствия от них же до минимума
   
Re: Кокаінова залежность

Вибачаю.
ну реально, то читається як вольтерове «апкурятся своіх айкосов і ябут друг друга в жопи» :gigi:
   
Re: Кокаінова залежность

В моём понимании есть 3 тяги:быстрая,медленная и синька.Если уметь их правильно миксовать ,то можно свести все негативные последствия от них же до минимума
та так, але після 2 грамів на троїх за 40 годин воно вже якось страшно алкоголем полірувати. тому я в якийсь момент відкрив для себе б/а пивко — дуже крута річ на виходах (tu)
   
Re: Кокаінова залежность

:laugh:
Що Вас розсмішило?
Кокаїністи на алкоголь налягають, щоб добитися перехрестного посилення, при чому враження, що не п'яніють, поглинаючи кінські дози високоградусного бухла.
Смалити канабіс тут, грубо кажучи, це як тим, хто любить весь час газувати, тиснути на гальмо.
   
Re: Кокаінова залежность

це не я, а ти обісрався, і я тебе розмазала по всій стінці. Шо, обісрався, але голівку тримаєш? Вчи теорію держави і права, бо у своєму правовому коледжі ти його прогуляв.

Ще раз для прогульщиків: строк - це скільки годин/місяців/років, а термін - це по таку то дату включно.

Тобто, не можна сказати: даю тобі строку до 1 квітня. Як і не можна сказати даю тобі термін 5 годин для виконання цього завдання. Іди вчи, недолуге.

 :good:
   
Re: Кокаінова залежность

та так, але після 2 грамів на троїх за 40 годин воно вже якось страшно алкоголем полірувати. тому я в якийсь момент відкрив для себе б/а пивко — дуже крута річ на виходах (tu)

Просто быстрая тяга с синькой и/или медленной ОК.А синька + медленная это не ОК.Надо запатентовать эту теорему.  :laugh:
   
Re: Кокаінова залежность

хабалка в мене вже в ігнорі, але от побачив це «Ще раз для прогульщиків: строк - це скільки годин/місяців/років». хз що їй не зрозуміло у конституційному «обирається строком на 5 років» і моєму «це і є від і до». бо починаючи з першої хвилини вступу на посаду презу залишається 4 роки 364 дні 23 години 59 хвилин 59 секунд, 58 секунд, 57 секунд…. оце і є б***ь строк від початку повноважень і до їх закінчення. :facepalm1:
   
Re: Кокаінова залежность

ну реально, то читається як вольтерове «апкурятся своіх айкосов і ябут друг друга в жопи» :gigi:
Тобто Ви дійсно вважаєте, що Зеленський "сидить" на кокаїні?
   
Re: Кокаінова залежность

Тобто Ви дійсно вважаєте, що Зеленський "сидить" на кокаїні?
він на хімічному стимуляторі 100%. але чи то саме кокс — я не в курсі. проте, враховуючи що саме кокс є «тємой настаящіх пацанов», ймовірність сидіння зелі саме на коксі наближається до максимальної. навіть якщо представити, що то не грязнтй наркотік какаін, а якісь фармрозробки НАНУ саме під зелю, то все рівно хімічні стимулятори це дуже погано і неприпустимо для верховного главкома. бо до них усіх є звикання, вони усі мають схожі проблеми
   
Re: Кокаінова залежность

він на хімічному стимуляторі 100%. але чи то саме кокс — я не в курсі. проте, враховуючи що саме кокс є «тємой настаящіх пацанов», ймовірність сидіння зелі саме на коксі наближається до максимальної. навіть якщо представити, що то не грязнтй наркотік какаін, а якісь фармрозробки НАНУ саме під зелю, то все рівно хімічні стимулятори це дуже погано і неприпустимо для верховного главкома. бо до них усіх є звикання, вони усі мають схожі проблеми
ОК. Моя думка від Вашої відрізняється лиш у оцінці що саме він у більшості випадків приймає, а саме: що він полюбляє налягати саме на канабіноїди, а стимуляти йому не дуже, епізодично, може якийсь "корєш" підсунув, "для сміливості" і якщо це і було, то порівняно недавно, після того, як став президентом.
   
Re: Кокаінова залежность

 :gigi:

   
Re: Кокаінова залежность

++ :)
пес дець .. вот і встрєтілісь два метамфетамінових адіночєства.. то може ви в одному місці і закладку з лавочьки знімали? Чи один клав, а другий знімав?
   
Re: Кокаінова залежность

ОК. Моя думка від Вашої відрізняється лиш у оцінці що саме він у більшості випадків приймає, а саме: що він полюбляє налягати саме на канабіноїди, а стимуляти йому не дуже, епізодично, може якийсь "корєш" підсунув, "для сміливості" і якщо це і було, то порівняно недавно, після того, як став президентом.
дядьку, я курю «канабіноїди» вже мабуть років з 20, може й більше. востаннє курив двічі вчора ввечорі. і як і дімець можу точно вам сказати, що у зелі на обличчі написано не про них. навіть чиста сатіва ніколи не дасть такого ефекту. «канабіноїди» в принципі не є стимуляторами, скоріш навпаки — вони заспокоюють. а де ви бачите там спокіну людину? :D
   
Re: Кокаінова залежность

дядьку, я курю «канабіноїди» вже мабуть років з 20, може й більше. востаннє курив двічі вчора ввечорі. і як і дімець можу точно вам сказати, що у зелі на обличчі написано не про них. навіть чиста сатіва ніколи не дасть такого ефекту. «канабіноїди» в принципі не є стимуляторами, скоріш навпаки — вони заспокоюють. а де ви бачите там спокіну людину? :D
Поддержу этого оратора со скромной высоты личного опыта.
Ничего подобного на действие канабиса не наблюдалось в поведении подследственного. Однозначно стимуляторы. Какие именно хз, не моя сфера.
   
Re: Кокаінова залежность

хабалка в мене вже в ігнорі, але от побачив це «Ще раз для прогульщиків: строк - це скільки годин/місяців/років». хз що їй не зрозуміло у конституційному «обирається строком на 5 років» і моєму «це і є від і до». бо починаючи з першої хвилини вступу на посаду презу залишається 4 роки 364 дні 23 години 59 хвилин 59 секунд, 58 секунд, 57 секунд…. оце і є б***ь строк від початку повноважень і до їх закінчення. :facepalm1:
не тупи. Бо з таким успіхом ВСІ БЕЗ виключення строки можна перевести у терміни, а всі без виключення терміни у строки, але чомусь правознавство ці дві категорії таки розрізняє. І розрізняє саме для того, щоб такі недолугі наркотичнозалежні як ти, не свистіли, що президент обирається на виключний термін до такого то числа, бо наступні вибори можуть пройти в один тур, можуть в два тури, а можуть і в три, як було в 2010 р.,тому не можна чітко сказати, що Зеленський обраний конкретно на термін до 24 березня 2024 року, бо все залежить від виборів. От саме тому законодавець і використав у Конституції категорію СТРОК, тобто, його обрали на таку то кількість років, а вже скільки місяців ще він там пересидить - то не має значення. Бо виходячи із твого твердження, починаючи з понеділка після останньої неділі березня 2024 року в Україні повинне початися безвладдя, або його обовязки повинен виконувати голова ВР. Але фактично попередній президент виконує обовязки до дня інавгурації його правонаступника.

Іди вчи матчясть і більше такою тупиздною не позорься.
   
Re: Кокаінова залежность

можливо це коксовий мікродозінг. так би мовити, у медичних цілях. щоб мати сили іпашити і іпашити. бо прям марафонів по зелі не видно... але хоч як, навіть мікродозінг, якщо він регулярний, не припустимий для верховного главкома. бо там такі самі наслідки для психики та роботоспроможності, просто вони не так помітні зовні. а ще є психологічна залежність. ти починаєш в усьому вірити людині, яка приносить тобі дозу. якщо це давній друг, та ще й «потужна людина», то ти вже навіть не сумніваєшся в його словах, яку б діч він не казав чи не зробив.. він завжди буде правий для тебе… хіба це ок для верховного главкома під час війни?
   
Re: Кокаінова залежность

це реально питання нацбезпеки
   
Re: Кокаінова залежность

дядьку, я курю «канабіноїди» вже мабуть років з 20, може й більше. востаннє курив двічі вчора ввечорі. і як і дімець можу точно вам сказати, що у зелі на обличчі написано не про них. навіть чиста сатіва ніколи не дасть такого ефекту. «канабіноїди» в принципі не є стимуляторами, скоріш навпаки — вони заспокоюють. а де ви бачите там спокіну людину? :D
Вибачаюсь, я не буду з Вами вступати у дербі, хто з нас більше трави смалить, і питання гілки не про це, а про наявність кокаїнової залежності у сабжа.
Ви щось читаєте, вибірково розумієте, а не загалом, і щось своє обговорюєте, занадто захопившись ідеєю донести до мене, що Ви також смалите.

Але ж питання не це. І не про те, чи він зараз щось стимулюючого саме під цю конференцію прийняв.
І я вже пояснив, чому я так вважаю, бо до цього момента у нього постійні епізоди саме ознак смаління канабісу, усі ці монологи шизофазні з короткочасною амнезією. Це саме те, коли пустоголовий насмалиться і дістає "пертурбацію", де йому треба щось зв'язне висловити.
   
Re: Кокаінова залежность

Ну так Шарий эту тему про наркомана постоянно и продвигает.Даже мочу воровали из унитаза.Это не ты был случайно?
Були прецеденти ;)
"...Во время визита Л.И.Брежнева в Индию агентам ЦРУ удалось похитить мочу генсека и переправить в лаборатории ЦРУ, где был составлен неутешительный прогноз.
В материале "Франс-пресс" тоже упоминается об анализе мочи Брежнева и о том, что Брежнев прожил намного дольше, чем предсказывали ученые медики ЦРУ..."
https://proza.ru/2010/08/17/1146
   
Re: Кокаінова залежность

ну дивіться, навіть якщо ви маєте рацію і я помиляюся, бо зеля «просто долбіт дурь», то чи знімається проблема наркотичної залежності верховного главкома? бо як вам скаже майже будь який пересічний українець, а також кожен мусор і кожен нарколог, «особо тяжолий страшний наркотік маріхуана викликає звикання майже так само як і героїн чи какаін», через що за шишки у нас і саджають людей у тюрми на 15 років, так само як за кокс чи за хмурий :laugh:
   
Re: Кокаінова залежность

ну тобто, я намагаюся зрозуміти, що саме принципіально вирішує речовина, на якій системно сидить головнокомандувач :S
   
Re: Кокаінова залежность

Такое ощущение что попал на симпозиум академиков.Жгите,профессора!
   
Re: Кокаінова залежность

Такое ощущение что попал на симпозиум академиков.Жгите,профессора!
фуп знає всьо :D

   
Re: Кокаінова залежность

ну дивіться, навіть якщо ви маєте рацію і я помиляюся, бо зеля «просто долбіт дурь», то чи знімається проблема наркотичної залежності верховного главкома? бо як вам скаже майже будь який пересічний українець, а також кожен мусор і кожен нарколог, «особо тяжолий страшний наркотік маріхуана викликає звикання майже так само як і героїн чи какаін», через що за шишки у нас і саджають людей у тюрми на 15 років, так само як за кокс чи за хмурий :laugh:
Ну тут без варіантів не знімається і я особисто навіть не знаю, що більша проблема, що Зеля робить ескапізми у речовини від стресу, чи що він просто тупо випадкова людина на цей пост і не має формації, ні інтелектуальних даних, ні характеру для цього, але "маємо, що маємо".
   
Re: Кокаінова залежность

тупо випадкова людина на цей пост і не має формації, ні інтелектуальних даних, ні характеру для цього,
...а звідки їм взятися, мамєнькин мальчік, в інституті - папєнькін мальчік, не вчився, тільки по КВНам їздив, 95 канал кривляння, за фінанси він не відповідав, хоча гроші любить, а тут понти -- піти в президенти, пішов дурік, хоча дружина попереджала...:)))
   
Re: Кокаінова залежность

Ну тут без варіантів не знімається і я особисто навіть не знаю, що більша проблема, що Зеля робить ескапізми у речовини від стресу, чи що він просто тупо випадкова людина на цей пост і не має формації, ні інтелектуальних даних, ні характеру для цього, але "маємо, що маємо".
це так і це сумно. але повертаючись до речовин все ж скажу, що не бачу у зелі «ескапізму у речовини від стресу». там речовини трохи іншого призначення, він звертається до них щоб не впасти і щоб очі трималися відкритими хоча б на людях :D
   
Re: Кокаінова залежность

тут навіть нічого лічного до постаті зєлі… просто в воєнний час та ще з таким ворогом не можна мати торчка за верховного главкома…

То, може, він тому не хоче "ссоріца" с рф, бо поставки снєжка перервуться?
   
Re: Кокаінова залежность

опять этот баян

По-перше, я на ФУПі не живу, тому не відслідковую всіх тем,який тут були.

По-друге, після побаченого-почутого на пресуху коментарі лікаря сприймаються дуже гостро.
   
Re: Кокаінова залежность

То, може, він тому не хоче "ссоріца" с рф, бо поставки снєжка перервуться?
та сніжок не з рашки ж. а от якщо сніжок йому таскає «потужна фігура», яка ще й давній друг, то думки того друга з тих чи інших питань можуть дуже сильно впливати на рішення зелі. бо психологічна залежність є не тільки від речовини, але й від її постачальника. і за всіма ознаками саме так і є, зеля давно сховавсь за широку спину друга і майже не відсвічує. а якщо відсвічує, то несе таку дичину, що розумієш — чувак просто переспівує чиїсь слова
   
Re: Кокаінова залежность

Не сидить Зеля на кокаїні, він на канабіноїди налягає з перебором

Точно не каннабіс.
   
Re: Кокаінова залежность

Вибачаюсь, я не буду з Вами вступати у дербі, хто з нас більше трави смалить, і питання гілки не про це, а про наявність кокаїнової залежності у сабжа.
Ви щось читаєте, вибірково розумієте, а не загалом, і щось своє обговорюєте, занадто захопившись ідеєю донести до мене, що Ви також смалите.

Але ж питання не це. І не про те, чи він зараз щось стимулюючого саме під цю конференцію прийняв.
І я вже пояснив, чому я так вважаю, бо до цього момента у нього постійні епізоди саме ознак смаління канабісу, усі ці монологи шизофазні з короткочасною амнезією. Це саме те, коли пустоголовий насмалиться і дістає "пертурбацію", де йому треба щось зв'язне висловити.


Ви відео подивились? Там же УСІ підтвердження його саме кокаінової залежності.

Але мене більш за все лякають його очі. Особливо коли він не може сконцентрувати погляд. Це жжжжерсть.
   
Re: Кокаінова залежность

та не важливо яка саме там залежність. важливо що є очевидні сумніви у відсутності такої залежності, оце є проблема. до неї додається адекватність в аналізі ситуацій і прийнятті рішень
   
Re: Кокаінова залежность

В том то и дело что я о наркотиках знаю не по наслышке в отличии от большинства комментаторов.Поэто му и говорю что все это бред.
Странно.
Что именно Вам кажется бредом?
Симптоматика классическая и налицо.
Как варианты, можно рассматривать и банальные личностные особенности поведения в условиях хронического стресса, и нервные болезни или расстройства со сходными проявлениями, и даже ярко выраженный синдром раздраженного кишечника.
Тем не менее, психотропная версия вполне применима.
Как минимум, заслуживает особого внимания.
И даже не сам факт употребления -пусть первый кинет камень.
Главное, существует ли зависимость.
Если да, тогда это становится стратегической проблемой.
   
Re: Кокаінова залежность

Странно.
Что именно Вам кажется бредом?
Симптоматика классическая и налицо.
Как варианты, можно рассматривать и банальные личностные особенности поведения в условиях хронического стресса, и нервные болезни или расстройства со сходными проявлениями, и даже ярко выраженный синдром раздраженного кишечника.
Тем не менее, психотропная версия вполне применима.
Как минимум, заслуживает особого внимания.
И даже не сам факт употребления -пусть первый кинет камень.
Главное, существует ли зависимость.
Если да, тогда это становится стратегической проблемой.


Взагалі зєзєнськє не пройшло повного дослідження "на стадіоні", коли Кличко привіз медиків з лабораторій Олімпійського комітету.

Це ж усе в стилі зєзєнського: звинувачувати у наявності офшорів, маючи власні; кричати про "Порошенко здав Дамбас" - самому не з'явитись на 4 повістки; верещати про необхідність здачі аналізів - і самому не прийти на дослідження.
   
Re: Кокаінова залежность

Ви відео подивились? Там же УСІ підтвердження його саме кокаінової залежності.

Але мене більш за все лякають його очі. Особливо коли він не може сконцентрувати погляд. Це жжжжерсть.
Тоді це якраз аргумент на користь, що він не нанюхався, а насмалився, швидш за все
   
Re: Кокаінова залежность

Тоді це якраз аргумент на користь, що він не нанюхався, а насмалився, швидш за все
якраз навпаки. під шишками ти будеш надовго затримувати погляд на об‘єктах, бо ти знаходишся в більш спокійному стані ніж завжди. а от під стимуляторами буде трудно саме фокусуватися на чомусь. хоч очима, хоч думками, хоч словами
   
Re: Кокаінова залежность

у зелі очі і міміка типового торчка. раніше такого не було, почалося десь роки 2 тому, а роки півтора тому ми вже почали навіть з друзями обговорювати, на скільки його так вистачить і як він буде зіскакувати :D
   
Re: Кокаінова залежность

Взагалі зєзєнськє не пройшло повного дослідження "на стадіоні", коли Кличко привіз медиків з лабораторій Олімпійського комітету.
Це опосередкований аргумент в бік "психотропної" версії.
Проте, ще не доводить наявності залежності.
Людина, мо, час від часу покурить собі рослину для розслабону, або всосе дорогу для куражу, з ким не буває - наука та досвід взагалі кажуть, що це добре для вас.
Проте, існує ризик, що особистісно слабка людина легко стане рабом залежності.
І це не просто залежність від речовини.
Там супутній букет ускладнень.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія