Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укрпошта 2016 vs. 2019

Укрпошта 2016 vs. 2019

   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Да здравствует алиэкспресс!
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Завдяки співпраці China Post і Укрпошти отримав навушники безкоштовно!

70 днів пройшло. Я вже спор виграв. Аж ба. Приїхали!

Дякую!
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019
PAL

угу-угу
китайські відправлення з листопада тупо стали на два місяці. Від слова "взагалі" стали. Й тільки після 10го січня щось поповзло
А укрпошта у фейсбучіку пише, як вони героїчно всім охвісом у аеропорту руками сортують посилки! Тьху!
Може краще на місячну зарплатню Самого Головного Боса купить пару автоматичних сортувальних ліній у Бориспіль та Жуляни?
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

У нас рядом два відділення Нова Пошта і УкрПошта, між ними два кроки.
На Новій Пошті п'ять чоловік не розгинаються, а на УкрПошті одна тьотка сидить в пустому неопалюваному обдертому приміщенні видає посилки з аліекспресу.
От як так? при тому, що у Нової Пошти доставка у двічі дорожча.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

типовий приклад окозамилювання. Пролобійовано положення,що  тільки Укрпошта має міжнародний сертифікат на міжнародні посилки. При тому посилки з Китаю лежать на "переробці" в Києві до 2 тижнів (!).Важливо порівняти показники середньої ЗП .Вона й зараз набагато менша ніж у конкурентів типу "Нової пошти". Таблиця розповсюджується в ЗМІ для виправдення надвисокої ЗП керівника Укрпошти.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Які в сраку нові комп'ютери. Матричні принтери і квалратні монітори там до цих пір
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

А де ув таблиці зарплата керманича?  Хулі заховали її?
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

а толку.
очереди как были так и остались.
персонал неопытный.
Посылку получить. В одном окне где принимают там от выдают.
какой то редиска с инет магазина начнет отправлять 40 посылок на разные адреса. считай 2а часа.

Редко где 2а окна.

Новая почта лучше всего. У меня с ними косяков не было.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

У нас рядом два відділення Нова Пошта і УкрПошта, між ними два кроки.
На Новій Пошті п'ять чоловік не розгинаються, а на УкрПошті одна тьотка сидить в пустому неопалюваному обдертому приміщенні видає посилки з аліекспресу.
От як так? при тому, що у Нової Пошти доставка у двічі дорожча.

Потому что быстро принимают  доставляют и быстро выдают.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

таблица унылое говно, было серо-теплое, стало мягко-зеленое
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Завдяки співпраці China Post і Укрпошти отримав навушники безкоштовно!

70 днів пройшло. Я вже спор виграв. Аж ба. Приїхали!

Дякую!
я теж очікував дві посилки а теж відкрив спори, вже більше 60 діб пройшло.   
Наразі чекаю і гроші і товар ) спасибі Укрпошті )
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

укрпошта, если бы не пенсы и не идиоты, платящие коммуналку через почту, давно бы вставила все остальные почты - прежде всего, по тарифам
Уберите пенсов - и новая почта разорится
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

я теж очікував дві посилки а теж відкрив спори, вже більше 60 діб пройшло.  
Наразі чекаю і гроші і товар ) спасибі Укрпошті )

ну если так подходить то да. )) + есть
я тоже много чего получаю бесплатно с али из за укр почты
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Потому что быстро принимают  доставляют и быстро выдают.
Так отож. Невже так важко налагодити роботу, щоб швидко прийняти і видати посилку.
Те що вона йтиме на день довше, більшості плювати, якщо ціна буде на навіть на третину дешевше ніж у нової пошти.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

 Ще в них 12 тис відділень засталося - на пару років розпродавати буде шо!
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Мені колега показав повідомлення про рекомендований лист з Укрпошти.  Від руки заповнена половина листа в клітинку зі шкільного зошиту. Не дуже свіжа.

21 сторіччя хулє.  Топ-менагери з  платнею більшою ніж у західних колег, МВА з дедлайнами і майлстоунами. Все як треба.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

ну если так подходить то да. )) + есть
я тоже много чего получаю бесплатно с али из за укр почты
ось через таких козлів як ви, доставка в Україну буде дорожчати.
у мене кілька посилок висять вже більше 70 днів і я не відкриваю диспут, бо сподіваюсь їх таки отримати.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Завдяки співпраці China Post і Укрпошти отримав навушники безкоштовно!

70 днів пройшло. Я вже спор виграв. Аж ба. Приїхали!

Дякую!

Якщо ти чесний покупець, то повинен повідомити продавця і повернути йому гроші. :shuffle:
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

А де ув таблиці зарплата керманича?  Хулі заховали її?
а яке тобі діло до зарплати керманича приватної структури?
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

ось через таких козлів як ви, доставка в Україну буде дорожчати.
у мене кілька посилок висять вже більше 70 днів і я не відкриваю диспут, бо сподіваюсь їх таки отримати.
Я теж. Терміни вийшли, але  ще почекаю.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Якщо ти чесний покупець, то повинен повідомити продавця і повернути йому гроші. :shuffle:

всі?
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

ось через таких козлів як ви, доставка в Україну буде дорожчати.
у мене кілька посилок висять вже більше 70 днів і я не відкриваю диспут, бо сподіваюсь їх таки отримати.

якщо більше 10 діб після кінцевої дати отримання то вже відкрити неможливо
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Доставка из Алиэкспресс стала отвратительной. Может им крупные импортеры занесли,что бы манюпас охерел от доставки 2 мес и начал покупать у местных барыг ?
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

якщо більше 10 діб після кінцевої дати отримання то вже відкрити неможливо
так і чекати на все життя з власним риском то для самих чесних ))
Взагалі то контракт на доставку не виконаний, я можу вже купити у іншому місці. Тому хтось має понести збитки, задля того щоб змусити себе працювати краще.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

якщо більше 10 діб після кінцевої дати отримання то вже відкрити неможливо
Ти можеш зробити запит щоб продовжити захищений період, або продавець сам подовжить тобі кінцеву дату.
А оті козли навіть не козли, а крадії і шахраї.
Бо якщо тобі повернули гроші, то ти або просто не забираєш товар і він повертається відправнику, або таки забираєш і повертаєш гроші назад продавцю.
А коли ти повернув гроші і забрав потім товар, то ти його просто украв.
Пора вже ставати цивілізованими, а не уподоблюваться дегенеративним кацапам.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

У мене багато листів/бандеролей зі США та Канади почало зникати. В 2016 такого не було.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Ти можеш зробити запит щоб продовжити захищений період, або продавець сам подовжить тобі кінцеву дату.
А оті козли навіть не козли, а крадії і шахраї.
Бо якщо тобі повернули гроші, то ти або просто не забираєш товар і він повертається відправнику, або таки забираєш і повертаєш гроші назад продавцю.
А коли ти повернув гроші і забрав потім товар, то ти його просто украв.
Пора вже ставати цивілізованими, а не уподоблюваться дегенеративним кацапам.

логічним є лише повернення частини ціни. покриття собівартості.
бо продавець не виконав умови договору. не доставив товар в визначені терміни
і це не тільки через роботу пошти
він його реально фізично відправив через 3 тижні після розміщення замовлення (дата коли почався трекінг)
тепер якщо не забирати товар. то треба ще чекати 30-45 днів

тож ти чекаєш більше 100 днів на товар, а продавець не несе жодної відповідальності. весь тягар проблем лягає на тебе
якось це дивно

   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

так і чекати на все життя з власним риском то для самих чесних ))
Взагалі то контракт на доставку не виконаний, я можу вже купити у іншому місці. Тому хтось має понести збитки, задля того щоб змусити себе працювати краще.
Та не питання, тоді якщо вже повернув гроші, то не забирай тоді посилку, продавець влетить на сумму доставки, а якщо вже забрав то поверни гроші.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

укрпошта, если бы не пенсы и не идиоты, платящие коммуналку через почту, давно бы вставила все остальные почты - прежде всего, по тарифам
Уберите пенсов - и новая почта разорится

да, это основные тормоза там
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

логічним є лише повернення частини ціни. покриття собівартості.
бо продавець не виконав умови договору. не доставив товар в визначені терміни
і це не тільки через роботу пошти
він його реально фізично відправив через 3 тижні після розміщення замовлення (дата коли почався трекінг)
тепер якщо не забирати товар. то треба ще чекати 30-45 днів

тож ти чекаєш більше 100 днів на товар, а продавець не несе жодної відповідальності. весь тягар проблем лягає на тебе
якось це дивно
Ти думаєш продавець отримав твої гроші? Хєр там.
Він їх отримає, коли ти підтвердиш отримання товару, а доти вони висітимуть на рахунках АліЕкспрес.
Такшо продавець дуже зацікавлений щоб ти отримав своє як найшвидше.
І продавець несе значно більше ризиків. ніж покупець.
У покупця практично нема ризиків, якщо він не тупить.
Просто якщо так і далі продовжуватиметься, пропадуть дешеві опції доставки.
І буде тобі або плати DHL сто баксів, або іди нахєр.
Ніхто в збиток працювати не буде.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Та не питання, тоді якщо вже повернув гроші, то не забирай тоді посилку, продавець влетить на сумму доставки, а якщо вже забрав то поверни гроші.

таким чином, якщо ти забереш товар і повернеш гроші без вартості доставки це не збільшить суми на яку він влетить
але, на мою думку, він має також компенсувати і моральний збиток
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Ти можеш зробити запит щоб продовжити захищений період, або продавець сам подовжить тобі кінцеву дату.
А оті козли навіть не козли, а крадії і шахраї.
Бо якщо тобі повернули гроші, то ти або просто не забираєш товар і він повертається відправнику, або таки забираєш і повертаєш гроші назад продавцю.
А коли ти повернув гроші і забрав потім товар, то ти його просто украв.
Пора вже ставати цивілізованими, а не уподоблюваться дегенеративним кацапам.
та ні, ви узагальнюєте до сферичного коня
по-перше, якщо посилка чогось варта, то продавець активно вирішує питання з доставкою, тому що сам зацікавлений не втратити гроші
по-друге, гроші повертаються тільки у разі спору, де арбітром виступає торговельний майданчик. тому повертають  далеко не завжди.
по-трете, якщо посилка насправді загубилося, чому хтось повинен чекати на диво ? а якщо воно раптово прийшло, то зазвичай вже нікому не потрібно.
по-четверте, чомусь всі не рахують власний час та нервову систему. Якщо мене змусили нервуватися, відкласти власні потреби та щось чекати, це теж щось коштує.
по-п'яте, збитки є кожної ламкі ланцюжка поставок, і нікого не мусить це бентежити.
по-шосте, а чому ви вирішили,  що саме тут є злочин ? вигадали якихсь злочинців щоб повчити їх життю ? 


   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Ти думаєш продавець отримав твої гроші? Хєр там.
Він їх отримає, коли ти підтвердиш отримання товару, а доти вони висітимуть на рахунках АліЕкспрес.
Такшо продавець дуже зацікавлений щоб ти отримав своє як найшвидше.
І продавець несе значно більше ризиків. ніж покупець.
У покупця практично нема ризиків, якщо він не тупить.
Просто якщо так і далі продовжуватиметься, пропадуть дешеві опції доставки.
І буде тобі або плати DHL сто баксів, або іди нахєр.
Ніхто в збиток працювати не буде.

у покупця є ризик чекати бозна скільки товар.
зараз до речі у мене ще ні товару немає на руках ні грошей на рахунку

а життя коротке

ось коли я отримаю товар і повернуться гроші
тобі буду вирішувати
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

та ні, ви узагальнюєте до сферичного коня
по-перше, якщо посилка чогось варта, то продавець активно вирішує питання з доставкою, тому що сам зацікавлений не втратити гроші
по-друге, гроші повертаються тільки у разі спору, де арбітром виступає торговельний майданчик. тому повертають  далеко не завжди.
по-трете, якщо посилка насправді загубилося, чому хтось повинен чекати на диво ? а якщо воно раптово прийшло, то зазвичай вже нікому не потрібно.
по-четверте, чомусь всі не рахують власний час та нервову систему. Якщо мене змусили нервуватися, відкласти власні потреби та щось чекати, це теж щось коштує.
по-п'яте, збитки є кожної ламкі ланцюжка поставок, і нікого не мусить це бентежити.
по-шосте, а чому ви вирішили,  що саме тут є злочин ? вигадали якихсь злочинців щоб повчити їх життю ? 
ще раз, якщо ти повернув гроші, то тоді і не забирай посилку, бо інакше ти її просто вкрав.
а те що ти пишеш, то просто намагаєшся виправдати власне шахрайство.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

Все пиримоги Укрпочты нивелируются хотя бы тем, что из всех её отделений убрали телефоны. И теперь пенсионерам, вместо того, чтобы позвонить и выяснить информацию по телефону, приходится ковылять в само отделение.

Это ли не победа?

Цена вопроса - 100 гривень в месяц за один телефон, если это УКРТЕЛЕКОМ и 30 гивень, если это ИНТРТЕЛЕКОМ.

И для сравнения - миллионная зарплата Главпочтальона.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

у покупця є ризик чекати бозна скільки товар.
зараз до речі у мене ще ні товару немає на руках ні грошей на рахунку

а життя коротке

ось коли я отримаю товар і повернуться гроші
тобі буду вирішувати
не бозна скільки, а скільки ти готовий чекати товар.
якщо товар не прийшов у зазначений термін при оформленні замовлення, у тебе є дві опції відкрити диспут і повернути гроші, або подовжити дату на яку ти готовий чекати.
але ще раз кажу, якщо ти повернув гроші, це не значить, що ти після цього маєш право забрати посилку без оплати.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

та ні, ви узагальнюєте до сферичного коня
по-перше, якщо посилка чогось варта, то продавець активно вирішує питання з доставкою, тому що сам зацікавлений не втратити гроші
по-друге, гроші повертаються тільки у разі спору, де арбітром виступає торговельний майданчик. тому повертають  далеко не завжди.
по-трете, якщо посилка насправді загубилося, чому хтось повинен чекати на диво ? а якщо воно раптово прийшло, то зазвичай вже нікому не потрібно.
по-четверте, чомусь всі не рахують власний час та нервову систему. Якщо мене змусили нервуватися, відкласти власні потреби та щось чекати, це теж щось коштує.
по-п'яте, збитки є кожної ламкі ланцюжка поставок, і нікого не мусить це бентежити.
по-шосте, а чому ви вирішили,  що саме тут є злочин ? вигадали якихсь злочинців щоб повчити їх життю ? 
Потому что вы не правы, если товар получен, нужно его оплатить, пусть и не в полном размере. А если по треку видно, что продавец его выслал, то можно и увеличить время ожидания - там есть кнопка, я так всегда делаю, если вижу, что посылка уже в Украине, а время защиты на исходе. Конечно, хитрованам, высылающим товар через три недели после оплаты продлевать ничего не нужно. Как и дающим фабульные треки. Следуйте простому правилу - не слушайте продавцов, продлевайте на неделю если совесть мучает и всегда открывайте диспут при неполучении товаров. А то есть продавцы, которые никому ничего не отправляют в надежде разжиться копеечкой невнимательных/пофигистов/миллионеров.
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

И теперь пенсионерам, вместо того, чтобы позвонить и выяснить информацию по телефону

есть кол-центр, как и у всех операторов рынка
как ты себе представляешь: стоит толпа в отделении, получают-отправляют посылки, тут же пенсы коммуналку платят, в бумажках копаются и тут звонит телефон и значит оператор бросает принимать посылку или считать купюры, берет трубку и долго и нудно поясняет пенсу почему нет пенсии или почему не пришел журнал или почему нельзя проверить прямо сейчас не пришла ли ему посылка от внучки
   
Re: Укрпошта 2016 vs. 2019

С али через Новую почту от заказ до получений 12 дней. Мой новый рекорд.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія