Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціни на бензин в світі.

Re: Ціни на бензин в світі.
Ser

в Чернівцях Shell
95 V-power 34 грн/літр= 1,10 Євро/літр :laugh:

і всім нормально навіть тазіки випхалися на дорогу
   
Re: Ціни на бензин в світі.

почему на танке? просто флагманский седан, ну трошки прибрехал , не 4-ре ,а 3.8л

Седан 3.8?! У меня на SUV 3.2 . Сочувствую тебе. Хотя по Turnpike летать самое то. У меня приятель есть во Флориде, у него 5 литровый седан. Ракета. Но как за хлебушком в магазин съездит то дешевле было бы шоб ему тот хлебушек на вертолете привозили.

   
Re: Ціни на бензин в світі.
PAL

і всім нормально навіть тазіки випхалися на дорогу
бо тазіки не заправляються на шелі преміумним пальним
тазіки заправляються під парканом на сірих АЗС по 26 грн/л
   
Re: Ціни на бензин в світі.

 :D

Тим часом у Саудівській Аравії.

   
Re: Ціни на бензин в світі.

1.37-1.40 Cad $ в Торонто. Правда, у нас большинство бензина из штатов, который они делают из нашей нефти. Лол
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Роверив з роботи повз 3 заправки. На двох стовпці з цінами були вимкнені...Бо ця "реклама" стає антирекламою? :D
19,30 SЕК (2,20 $) за літер дізелю сьогодні - новий рекорд! "Зільона енергетика" продовжує рулити...
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Зільона енергетика" продовжує рулити...

Вчера дизель ужо был 1.48 - 1.51 евро..." Жутко"  подорожал...  :D мне на неделю надо де-то 40 л... Пойду втоплюся от трагической инфляции в дыва евро...  :D
   
Re: Ціни на бензин в світі.

В Німеччині 1.70 EUR/літр 95го.
Дизель - 1.60 EUR...
   
Re: Ціни на бензин в світі.

В Швеції з 1-го жовтня чергове "зелено-екологічне" підвищення цін на паливо, за літер:

  (tu)  Дуже добре! Немає чого нищити за декілька десятиліть те, що природа творила впродовж багатьох мільйонів років.
Їжджу або на велосипеді або на малолітражці проблем із підняттям пального не спостерігаю.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

В Швеції з 1-го жовтня чергове "зелено-екологічне" підвищення цін на паливо, за літер:

Бензин 95 - 17,50 SЕК або 2$ чи 1,7€
Дізель - 18,75 SЕК або 2,15$ чи 1,85€

А як у вас?
АТ
З липня 2022 карбон 25є за тону
+7-9 центів
З 25го року со2 55є тона
+14-17центів
Наразі літр дизель 1.23є бенз 1.30є

   
Re: Ціни на бензин в світі.

  (tu)  Дуже добре! Немає чого нищити за декілька десятиліть те, що природа творила впродовж багатьох мільйонів років.
Їжджу або на велосипеді або на малолітражці проблем із підняттям пального не спостерігаю.
В польщі тона со2 всього 0.09євро
Украіна 0.30 планують 30грн 1є за тону

Вкинь в польщу шведські 100є тона і вони всі просто здохнуть
Пляки ще швидше украінців
   
Re: Ціни на бензин в світі.

В польщі тона со2 всього 0.09євро
Украіна 0.30 планують 30грн 1є за тону

Вкинь в польщу шведські 100є тона і вони всі просто здохнуть
Пляки ще швидше украінців

 Якщо б не німці, поляки вимушені б були зараз працювати на українських полях через свою бідність.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Память підводе)))
швеція не 100 а 107
Карбон текси

   
Re: Ціни на бензин в світі.

 Взагалі, думаю, сьогоднішній ріст ціни на викопні енергоносії - вимушена тактика в боротьбі проти власників тих самих енергоносіїв. Зниження ціни не принесло бажаного результату, довго тримати ціни на низькому рівні - не вдасться через те, що буде велетенське споживання палива. Тому, очевидно, прийнято єдино вірне рішення - боротись через зменшення рівня споживання. Зменшити споживання можна через ріст ціни на пальне. Отже, тепер буде вигіднішим переходити на електрику, водень, малолітражки, громадський транспорт і т.і...
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Взагалі, думаю, сьогоднішній ріст ціни на викопні енергоносії - вимушена тактика в боротьбі проти власників тих самих енергоносіїв. Зниження ціни не принесло бажаного результату, довго тримати ціни на низькому рівні - не вдасться через те, що буде велетенське споживання палива. Тому, очевидно, прийнято єдино вірне рішення - боротись через зменшення рівня споживання. Зменшити споживання можна через ріст ціни на пальне. Отже, тепер буде вигіднішим переходити на електрику, водень, малолітражки, громадський транспорт і т.і...
Шеф ФВ герр Дііз (зрозуміло що аполагет двз ніяк не зелений карофоб) озвучив ціну палива 1.80-2.00є в найближчі 2 роки.
Сам сказав (зелені за язик не тягнули) що для зеленого переходу потрібна така ціна.
Звертався до бундесуряду перед виборами.

В поляків з іх вугелями реальна срака.
Карбон 0.09 є за тону що 1200раз (!!!!) менше шведів які якось викручуються то прірва.
ХЗ як вони планують вилазити.
Навіть до рівня Уа якщо украінці приймуть 1є за тону то потрібно піднімати в 11раз
   
Re: Ціни на бензин в світі.

В поляків з іх вугелями реальна срака.
ХЗ як вони планують вилазити.

 Впевнені, що ЄС їм допоможе.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Bay Area Costco 87 - 3.99 per Gallon. Заправляю свой Highlander Hybrid раз в неделю на 60$ расход 24 miles/per gallon..... 38,4 километра на 3,75 литра  3,75/38,4 * 100 = 9,7656 литров на 100 км...  движок 3,5 - 306 л.с.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

З'їздив у Гент, Бельгія.
480 миль туди-назад. Ще третина бака залишилася коли повернувся додому.
2 літри дизель. 200 к.с.
Середня споживання 60 миль на галон (британський - 4,5 л).
Дизель в Англії на заправці біля мене 1.35 фунтів за літр.
У Франції 1.45-1.65 євро за літр залежно від того, де заправка. Бензин десь так само.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Ціна на пальне не людські в Каліфорнії де я живу. Самий дешевий біля мене Costco $3.95 за галон за regular, але туди ще потрібно 7 миль іхати. Найближча заправка за 2 милі, то там по 4.40 за галон. Крім того що бензин дорогий, то ще і заправки в середньому через кожні 4 милі, бо архітектурний план міста не дозволяє більше. Поки працював в офісі, то була одна заправка по дорозі додому. Зараз виїзд на заправку вимагає планування часу.

Бензинові авто стали незручні. Навіть ті хто все життя водив траки і крім траків нічого не визнає, оформили попередні замовлення на F-150 Lightning та Cybertruck.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Ціна на пальне не людські в Каліфорнії де я живу. Самий дешевий біля мене Costco $3.95 за галон за regular, але туди ще потрібно 7 миль іхати. Найближча заправка за 2 милі, то там по 4.40 за галон. Крім того що бензин дорогий, то ще і заправки в середньому через кожні 4 милі, бо архітектурний план міста не дозволяє більше. Поки працював в офісі, то була одна заправка по дорозі додому. Зараз виїзд на заправку вимагає планування часу.

Бензинові авто стали незручні в усіх відношеннях. Для мене зараз заїхати на заправку, це 90 долларів та ще потрібно витратити час Навіть ті мої знайомі хто все життя водив траки і крім траків нічого не визнає, оформили попередні замовлення на F-150 Lightning та Cybertruck.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

 :weep:

Американці платять найбільше за бензин за сім років. ( ой, а хто був президентом у США сім років назад?... Обама вернувся?)


Gas prices approaching $5 a gallon are displayed in front of a Shell gas station on October 05, 2021 in San Rafael, California.

https://www.cnbc.com/2021/10/06/americans-are-paying-the-most-for-gas-in-seven-years.html
   
Re: Ціни на бензин в світі.
lab

Ціна на пальне не людські в Каліфорнії де я живу. Самий дешевий біля мене Costco $3.95 за галон за regular, але туди ще потрібно 7 миль іхати. Найближча заправка за 2 милі, то там по 4.40 за галон. Крім того що бензин дорогий, то ще і заправки в середньому через кожні 4 милі, бо архітектурний план міста не дозволяє більше. Поки працював в офісі, то була одна заправка по дорозі додому. Зараз виїзд на заправку вимагає планування часу.

Бензинові авто стали незручні в усіх відношеннях. Для мене зараз заїхати на заправку, це 90 долларів та ще потрібно витратити час Навіть ті мої знайомі хто все життя водив траки і крім траків нічого не визнає, оформили попередні замовлення на F-150 Lightning та Cybertruck.
ну якби за нафтою і електрика попре вверх. зелені енергетикі вже обісрались в еуропі, вам в калі просто повезло що мякий клімат, не замерзнете.
   
Re: Ціни на бензин в світі.
lab

весь цей шабаш про чисту енергетику призвів до того що розпочалась енергетична криза. ну, нічо, нажеруться хомячки лайна і менше будуть слухати всяких ТП типу тунбург а прислухатись до дійсно спеців)
   
Re: Ціни на бензин в світі.

весь цей шабаш про чисту енергетику призвів до того що розпочалась енергетична криза. ну, нічо, нажеруться хомячки лайна і менше будуть слухати всяких ТП типу тунбург а прислухатись до дійсно спеців)

Технології міняються. Зараз в нас маже пів року генерується більше сонячної енергіі ніж її можемо спожити серед дня. Власники пікових газових електростанцій дуже незадоволені і вимагають субсидіі від штату щоб підтримувати пікові газові електростанціі в робочому стані та на межі рентабельності.
   
Re: Ціни на бензин в світі.
nik

Бензинові авто стали незручні в усіх відношеннях.


that's the main purpose
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Флорида, Costco за галлон $2.85 regular $3.19 premium заправляюсь раз в две недели regular 93 $35-40
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Перший результат паливного подорожчання в Швеції - партія "зелених" дебілів (які радісно аплодували новим податкам на пальне, які вони протягли в коаліційному уряді) вперше за 16 років впала в опінії до 3-х %  :D (прохідний % в Швеції - 4 %).
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Сегодня утром в Queens, NY заправка Shell- $3.35 за регуляр. Падлюки.
   
Re: Ціни на бензин в світі.
lab

Сегодня утром в Queens, NY заправка Shell- $3.35 за регуляр. Падлюки.
панелі ставте йопт)), і зміщуйте акценти в сторону електрики, водню і кізяків... це порада від нашого каліфорнійського друга добре)
   
Re: Ціни на бензин в світі.

панелі ставте йопт)), і зміщуйте акценти в сторону електрики, водню і кізяків... це порада від нашого каліфорнійського друга добре)
Ну может у него в Калифорнии панели и оправданы. Но как ты их в NYC на крышу многоквартирного дома втулишь?  Зарядок в городе почти нет. У меня в гараже один боец пробовал, так ему такой инвойс на пермиты и согласование с инсталяцией выдали, что он сразу перехотел на Тесле ездить.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

панелі ставте йопт)), і зміщуйте акценти в сторону електрики, водню і кізяків... це порада від нашого каліфорнійського друга добре)

Я завжди готовий порадити щось добре. Вчора дитячі змагання в Оранж Каунті, сьогодні в Сан Дієго Каунті. За вихідні наізджу понад 250-300 миль. Коштує мені це все 8-10 долларів, а не 80 якщо би я їздив на траку.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Я завжди готовий порадити щось добре. Вчора дитячі змагання в Оранж Каунті, сьогодні в Сан Дієго Каунті. За вихідні наізджу понад 250-300 миль. Коштує мені це все 8-10 долларів, а не 80 якщо би я їздив на траку.

Я всем сердцем за прогресс, но как быть с этим?

A study from the U.S. Department of Energy has shown that the total cost of traditional gas compared to an EV is about 4 cents per mile, and this includes services such as oil changes, new wiper blades, brake pads or most common cost of maintenance

Всего 4 цента разница. С другой стороны траблы с зарядкой.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Всего 4 цента разница

З початку року я наіздив більше 17 тисяч на теслі.



Якщо би я їздив весь цей час на свому траку, то це 1000 галонів regular gas та маже два рази замінити мастило. По самим дешевим цінам біля мене це 4000 долларів. Проте я витратив максимум 1000 доларів на зарядки включаючи встановлення швидкої зарядки дома в гаражі.

Саме тому трак стоїть дома в гаражі і «вигулюються» раз на пару тижнів.


Останнє редагування: 10 жовтня 2021 20:37:52 від Dobre
   
Re: Ціни на бензин в світі.

17 тысяч это детский сад какой-то.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

З початку року я наіздив більше 17 тисяч на теслі. Якщо би я їздив весь цей час на свому траку, то це 1000 галонів regular gas та маже два рази замінити мастило. По самим дешевим цінам біля мене це 4000 долларів. Проте я витратив максимум 1000 доларів на зарядки включаючи встановлення швидкої зарядки дома в гаражі.

Саме тому трак стоїть дома в гаражі і «вигулюються» раз на пару тижнів.

Я рад что у тебя все сложилось. Я пока пессимистически отношусь. Может в будущем, но не сегодня и не в NY.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

17 тысяч это детский сад какой-то.

Це 1.5 разів більше ніж середнє по США за рів і це ще не кінець року. Особливо враховуючи що ми працюємо з дому і в офіси не їздимо.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Це 1.5 разів більше ніж середнє по США за рів і це ще не кінець року. Особливо враховуючи що ми працюємо з дому і в офіси не їздимо.

Да просто зачем на такое трак. Когда вполне достаточно простого гибрида. Который будет заметно дешевле всех чудес теслы.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

 :D

   
Re: Ціни на бензин в світі.

Да просто зачем на такое трак. Когда вполне достаточно простого гибрида. Который будет заметно дешевле всех чудес теслы.

Човен тягнути, в гори с сніг теж на гібриді?
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Тесла вже показує європейський завод всередині  (tu) 
Tesla, GIGA BERLIN, Oktober 09/2021 Factory tour GigaBerlin

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія