Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Князєв копен дупен

Князєв копен дупен

Глава Национальной полиции Сергей Князев заявил, что уходит в отставку. Об этом он заявил на пресс-конференции, созванной сегодня в Киеве, сообщает корреспондент "Страны".

Князев сначала перечислял улучшения в работе полиции, которые произошли за последние два года. После чего заявил, что уходит со своей должности.

Сделав это заявление, он встал, сказал "Честь имею" и вышел из зала. На просьбы журналистов прокомментировать отставку Князев бросил: "Я уже все сказал".

Отметим, что об увольнении главы Нацполиции заговорили еще вчера, после скандала с его бывшей женой. Викторию Князеву остановили на польской границе с крупной суммой денег.
   
Re: Князєв копен дупен

А Аваков когда? И почему уходит, а не посадили.
   
Re: Князєв копен дупен

Коли наступний?
   
Re: Князєв копен дупен

Слабак.
От Сємочко, ото козак - кремень!
   
Re: Князєв копен дупен

А Аваков когда? И почему уходит, а не посадили.

Аваков путч Петра караулит  :laugh:
   
Re: Князєв копен дупен

 (tu)

Ну как минимум это шаг вперед по сравнению с прежним "вывсеврете"
   
Re: Князєв копен дупен

це через те, що його жінку зловили з півмільйона баксів на кордоні?
так вона ж там типу ні прі чьом
чи Авакян насварився, а він образився?
   
Re: Князєв копен дупен

ага, ніпрічом  :laugh:
   
Re: Князєв копен дупен

А Аваков когда? И почему уходит, а не посадили.
коли жинку десь з баблом злапають.
   
Re: Князєв копен дупен

Глава Национальной полиции Сергей Князев заявил, что уходит в отставку. Об этом он заявил на пресс-конференции, созванной сегодня в Киеве, сообщает корреспондент "Страны".

Князев сначала перечислял улучшения в работе полиции, которые произошли за последние два года. После чего заявил, что уходит со своей должности.

Сделав это заявление, он встал, сказал "Честь имею" и вышел из зала. На просьбы журналистов прокомментировать отставку Князев бросил: "Я уже все сказал".

Отметим, что об увольнении главы Нацполиции заговорили еще вчера, после скандала с его бывшей женой. Викторию Князеву остановили на польской границе с крупной суммой денег.

Кажуть це вже 6-й раз Віка перетинає кордон з таакими грошима в цьому році.
Минулого разу її вхопили поляки, Князєву вдалося зам'яти розповсюдження цієї інфи - це був квітень 2019 року, всі були зайняті виборами.
Тупі мусора, тупо кеш вивозять "кур'єром".
Вони не знають що існують біткоїни, чи не можуть світити такі гроші через банківські картки чи рахунки.
   
Re: Князєв копен дупен

Слабак.
От Сємочко, ото козак - кремень!
До речі де зараз Сємочко?
Мабуть в Крим до кацапів служити поїхав? ото такий у нас "армовір" був, мабуть кацапи реготали з того "головного розвідника". :lol:
   
Re: Князєв копен дупен

операция Ы
   
Re: Князєв копен дупен

При этом все равно остаются вопросы к тому, насколько часто бывшая супруга Князева возит кеш через кордон. По данным журналиста Евгения Плинского, инцидент на Равве-Русской - уже седьмой по счету.

"Тем же составом.

2 раза через Волынь
3 раза через Закарпатье
1 раз через Львов.

Весной прокуратура Польши уже брала эту компашку на границе изъяв 500к Евро и 50к$. Но тогда Князеву удалось удержать информацию и обеспечить ее не выход в СМИ", - утверждает журналист на своей странице в Facebook.
   
Re: Князєв копен дупен
Bmx

А що поляки гроші не вертають?
   
Re: Князєв копен дупен


Сделав это заявление, он встал, сказал "Честь имею"

державною чи кацапською збрехав?
   
Re: Князєв копен дупен

О, так у него жена рецидивистка.
   
Re: Князєв копен дупен

ну, на безбідну пенсію десь в італіях-іспаніях наскирдував
можна й у відставку
а ви тут гризіться далі, тупі хохли...
бляді :X
   
Re: Князєв копен дупен
Agh

А чого у відставку, а не у тюрму? ;o
   
Re: Князєв копен дупен

А що поляки гроші не вертають?
Вертають. На скільки я зрозуміла, кошти декларовані і на українському і на польському кордоні,  просто для ввезення їх на територію РП невистачило документів. Довезуть документи - віддадуть кошти. Думаю проблема у самому сплиттю факту неодноразового перевезення через кордон великих сум коштів.
   
Re: Князєв копен дупен

ну, на безбідну пенсію десь в італіях-іспаніях наскирдував
можна й у відставку
а ви тут гризіться далі, тупі хохли...
бляді :X
Так само як й сімейство алко-Лола.
Де вони в Італії собі "помєст'є" купили?
Наскирдували бабла на проданих карних справах. :X
   
Re: Князєв копен дупен

А чого у відставку, а не у тюрму? ;o
Так легше. Тюрму ще доводити треба, як і звільнення. У Зеленського вирішили незамарачуватися, вигнати чужих корупціонерів звільнивши місце для своїх набагато легше.
   
Re: Князєв копен дупен

пенсія буде непогана і вихідна допомога десь під мільйон гривень  (tu)
   
Re: Князєв копен дупен

пенсія буде непогана і вихідна допомога десь під мільйон гривень  (tu)
Ще б держдачку і обслугу пожиттєву, за рахунок біомаси...
   
Re: Князєв копен дупен

Ректором Одесского университета внутренних дел станет бывший первый заместитель главы Нацполиции



24 сентября, 11:18   
Новым ректором Одесского государственного университета внутренних дел станет все-таки Вячеслав Аброськин, который недавно покинул должность первого заместителя главы Нацполиции Украины.

Об этом «Думской» сообщил источник в МВД.




«Представление Аброськина в качестве ректора ОГУВД произойдет через несколько дней — это назначение согласовано, и ждут только приказа», — пояснил наш собеседник.

Напомним, прежний ректор университета Иван Катеринчук покинул свой пост 13 сентября, хотя занял его всего три с половиной года назад.

В пресс-службе ОГУВД «Думской» сообщили, что сейчас обязанности ректора исполняет первый проректор Анатолий Никитин. К слову, еще недавно он был простым проректором и отвечал за экономические вопросы, а должность первого заместителя главы вуза занимал Павел Берназ. Однако незадолго до отставки Катеринчука оба проректора поменялись местами, и теперь первый Никитин.
   
Re: Князєв копен дупен

Так само як й сімейство алко-Лола.
Де вони в Італії собі "помєст'є" купили?
Наскирдували бабла на проданих карних справах. :X

не захищаю сім"ю Луценків, але їх хтось ловив на вивезенні бабла? в таких сумах і не вперше?
про "помєстьє" не чув
   
Re: Князєв копен дупен
Bmx

Вертають. На скільки я зрозуміла, кошти декларовані і на українському і на польському кордоні,  просто для ввезення їх на територію РП невистачило документів. Довезуть документи - віддадуть кошти. Думаю проблема у самому сплиттю факту неодноразового перевезення через кордон великих сум коштів.

А звідки у вас такі дані?
Поляки пишуть, що українську митницю авто пройшло без контролю, а пасажирів затримали і допитали у прокуратурі у Замосці.
І що гроші були незадекларовані і їх не віддали. Ось джерело:

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-udaremniony-przemyt-pieniedzy-do-polski-wsrod-zatrzymanych-b,nId,3220667
   
Re: Князєв копен дупен

А Аваков когда? И почему уходит, а не посадили.
Это ж не с манюпасом бороться, который 100 000 гривен за всю жизнь накопил.
   
Re: Князєв копен дупен

не захищаю сім"ю Луценків, але їх хтось ловив на вивезенні бабла? в таких сумах і не вперше?
про "помєстьє" не чув
а ну зрозуміло

позиція приймається.
   
Re: Князєв копен дупен

Честь, ну-ну
   
Re: Князєв копен дупен

а ну зрозуміло
Показати зображення...
позиція приймається.

яка позиція?
луценчиху хтось ловив з таким кешем?
якщо маєш щось про віллу за кордоном, то дай пруф, бо я реально не бачив
і луценків я не сприймаю, особливу бабу
   
Re: Князєв копен дупен

А чого у відставку, а не у тюрму? ;o
бо зубожіння кінчилося.мають право зароблене за зеліного процвітання вкласти в західну економіку. B-)
   
Re: Князєв копен дупен

Так само як й сімейство алко-Лола.
Де вони в Італії собі "помєст'є" купили?
Наскирдували бабла на проданих карних справах. :X
це якось оправдує твого зеленого кумира працівників?
   
Re: Князєв копен дупен

Поляки зовсім обнагліли! То СБУ з бурштином і борделями. тепер поліцію з наркотрафіком.
   
Re: Князєв копен дупен


Сделав это заявление, он встал, сказал "Честь имею" и вышел из зала.

Так что, пожурить и отпустить ? Где Баканов ?

   
Re: Князєв копен дупен

яка позиція?
луценчиху хтось ловив з таким кешем?
якщо маєш щось про віллу за кордоном, то дай пруф, бо я реально не бачив
і луценків я не сприймаю, особливу бабу

може у луценчихі є дипломатичний паспорт то її не шмонають?
чому постійно луценків у Римі бачать на рейсі та у місті?
що вони там постійно роблять?
у них там "лігво" з'явилося, на випадок щоб Юга другий раз не сидів у тюрячці.
   
Re: Князєв копен дупен

Вертають. На скільки я зрозуміла, кошти декларовані і на українському і на польському кордоні,  просто для ввезення їх на територію РП невистачило документів. Довезуть документи - віддадуть кошти. Думаю проблема у самому сплиттю факту неодноразового перевезення через кордон великих сум коштів.

Пряма мова речника прокуратури Артура Шикули: "Чотири людини затримані за підозрою у вчиненні злочину відмивання грошей. Розслідування у цій справі ініційовано районною прокуратурою міста Замосць".
Прикордонники затримали трьох громадян України та громадянина Хорватії. Вони намагалися перевезти в автомобілі з України до Польщі без попереднього декларування кошти у сумі 500 тисяч євро.
   
Re: Князєв копен дупен

Jeden z deputowanych stwierdził, że chyba szykuje się kolejna dymisja i pieniądze lepiej wywieźć zawczasu.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-udaremniony-przemyt-pieniedzy-do-polski-wsrod-zatrzymanych-b,nId,3220667
   
Re: Князєв копен дупен

може у луценчихі є дипломатичний паспорт то її не шмонають?
чому постійно луценків у Римі бачать на рейсі та у місті?
що вони там постійно роблять?
у них там "лігво" з'явилося, на випадок щоб Юга другий раз не сидів у тюрячці.

тобто, це лише твої припущення
   
Re: Князєв копен дупен

Вертають. На скільки я зрозуміла, кошти декларовані і на українському і на польському кордоні,  просто для ввезення їх на територію РП невистачило документів. Довезуть документи - віддадуть кошти. Думаю проблема у самому сплиттю факту неодноразового перевезення через кордон великих сум коштів.

декларування передбачає підтвердження походження декларованих коштів
штраф за недекларовані кошти - 100% від їх вартості, тобто, конфіскація

тому неможливо "довезти документи" і "повернути кошти"
   
Re: Князєв копен дупен

декларування передбачає підтвердження походження декларованих коштів
штраф за недекларовані кошти - 100% від їх вартості, тобто, конфіскація

тому неможливо "довезти документи" і "повернути кошти"

Ukraińcy i obywatel Chorwacji zostali przesłuchani w prokuraturze w Zamościu jedynie w charakterze świadków, potem wszystkich zwolniono. Prokuratura nie chce ujawniać powodów tej decyzji. Nasz dziennikarz usłyszał jedynie, że trwa analiza zebranych materiałów i zarzuty nie są wykluczone.

Problem w tym, że tych osób może już nie być w Polsce. Jeśli chodzi o pół miliona euro - te pieniądze co najmniej na razie w Polsce pozostaną - zostały zajęte przez śledczych.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія