Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ковідіотам

Re: Ковідіотам

масочники мають недолугу аргументацію в плані логіки, та катастрофу в статистиці.
Що таке маска затримує вірус? Може накопичує? Щоб потім одним разом добряче вдихнути ротом і отримати всередину цілу колонію.
   
Re: Ковідіотам

Предлагаю каждому встречному без маски сразу давать в рыло! Можно ногой.

Кожному ідейному масочнику потрібно одягати протигаз, бо тряпчана маска нічого не дає.
   
Re: Ковідіотам

Я одягаю в транспорті і магазинах  (tu)
   
Re: Ковідіотам

Я одягаю в транспорті і магазинах  (tu)

Герметично?
   
Re: Ковідіотам

масочники мають недолугу аргументацію в плані логіки, та катастрофу в статистиці.
Що таке маска затримує вірус? Може накопичує? Щоб потім одним разом добряче вдихнути ротом і отримати всередину цілу колонію.

Це мікроорганізм, який проникає в найменші пори. Якщо маска не герметична, вона нічого не дасть.
   
Re: Ковідіотам

Герметично?

Настільки щоб розсіяти потік повітря з носу та роту..
А ти прикидуєшся дурачком??



   
Re: Ковідіотам

Я одягаю в транспорті і магазинах  (tu)
Одну и ту же масочку, которую в промежутках между одеваниями, носят в грязном кармане. В довершение осталось понять какой месяц служит эта масочка.
   
Re: Ковідіотам

Настільки щоб розсіяти потік повітря з носу та роту..
А ти прикидуєшся дурачком??

https://www.youtube.com/watch?v=DKxrsqPcs9U&feature=emb_logo

Розсіяти?
   
Re: Ковідіотам

Це мікроорганізм, який проникає в найменші пори. Якщо маска не герметична, вона нічого не дасть.

Ну наче ж не таємниця, вже 100 раз розжовано... ти ж на че не тупий так??, маску мають носити всі.. маска не захищає вас, але запобігає поширенню віруса від інфікованих значно обмежуючи потік повітря від дихання.
   
Re: Ковідіотам

Розсіяти?

Окей обмежити.
   
Re: Ковідіотам

Коли ти говориш і дихаєш без маски - невидимий "факел" з твого хлебала сягає хто зна куди..
І якшо ти заражений ти заражаєш інших.
І що тут не ясного?
Навіщо знову талдичити шо маска не допомагає?
   
Re: Ковідіотам

Ну наче ж не таємниця, вже 100 раз розжовано... ти ж на че не тупий так??, маску мають носити всі.. маска не захищає вас, але запобігає поширенню віруса від інфікованих значно обмежуючи потік повітря від дихання.

Як саме ця шмата зупиняє поширення мікроорганізмів? Хіба що накопичує їх на собі.

Щоб мікроорганізм не проник, захист повинен бути герметичним - як у лікарів в ковідних лікарнях.
   
Re: Ковідіотам

Як саме ця шмата зупиняє поширення мікроорганізмів? Хіба що накопичує їх на собі.

Щоб мікроорганізм не проник, захист повинен бути герметичним - як у лікарів в ковідних лікарнях.

Якщо ти заражений то хай вони на твоїй масці і накопичуються. А не потоками повістря роздуваються на оточуючих.
   
Re: Ковідіотам

Коли ти говориш і дихаєш без маски - невидимий "факел" з твого хлебала сягає хто зна куди..
І якшо ти заражений ти заражаєш інших.
І що тут не ясного?
Навіщо знову талдичити шо маска не допомагає?

Тим, хто носить протигаз, це пофіг. Чому б не носити протигаз?
   
Re: Ковідіотам

Якщо ти заражений то хай вони на твоїй масці і накопичуються. А не потоками повістря роздуваються на оточуючих.

Засоби захисту передусім потрібні, щоб не заразитися. Чому б не носити протигаз?
   
Re: Ковідіотам

не факт, шо аж нормальна - сімейних трагедій точно багато:

"У родині депутата Івано-Франківської районної ради трапилась трагедія.

Про сумну звістку повідомили колеги у Facebook на сторінці Свобода. Івано-Франківський район, пише Фіртка.
Як з'ясувалось, від Covid-19 померли дружина, син і невістка депутата.

"Висловлюємо щирі співчуття депутату Івано-Франківської районної ради Миколі Кліщу з приводу великої втрати - дружини Галини, сина Степана та невістки Маріанни. Невимовний біль переповнює серце. Микола називав дружину "моє сонечко". А двоє внуків залишилися сиротами - це діти Степана та Маріанни. Нехай Господь прийме душі померлих до себе. Тримайтеся, Миколо Миколайовичу", - йдеться у повідомленні.

Довідково: Микола Кліщ – ексдепутат Рогатинської міської ради, новообраний депутат Івано-Франківської районної ради від "Свободи".
  Господи який жах......
   
Re: Ковідіотам

Засоби захисту передусім потрібні, щоб не заразитися. Чому б не носити протигаз?

Носи я тільки за.
От вони і захищають від тебе і твого вихлопа.
   
Re: Ковідіотам

Носи я тільки за.
От вони і захищають від тебе і твого вихлопа.

Я вимагаю, щоб протигази носили усі!
   
Re: Ковідіотам

Носи я тільки за.
От вони і захищають від тебе і твого вихлопа.
Ты дебил? Ты хоть раз в руках противогаз держал? Там на выдохе клапан, такой же клапан, как и на "модных" масках, который просто сбрасывает выдох и запирается на вдохе. В результате "ковидный" больной дышит отфильтрованным воздухом, выдыхая свои бактерии практически беспрепятственно.
Адепт ношения масок...
Сырожа я догадывался, что мент и интеллект, вещи не совместимые, но чтобы настолько...

Останнє редагування: 3 грудня 2020 00:23:04 від flexandr
   
Re: Ковідіотам

Я вимагаю, щоб протигази носили усі!

Хочеш я тобі доведу що нє???
Протигаз має клапан який випускає а не затримує вихлоп.. типу як маска з клапаном - зло.
От же шах і мат.. одягай маску ковідодісидент і не вийобуйся.
   
Re: Ковідіотам

Вобщем ковідіоти.. ваша позиція відома.. вам всі смерті похер.
   
Re: Ковідіотам

Хочеш я тобі доведу що нє???
Протигаз має клапан який випускає а не затримує вихлоп.. типу як маска з клапаном - зло.
От же шах і мат.. одягай маску ковідодісидент і не вийобуйся.

Випускає і не впускає. Тому захищеними будуть лише носії протигазів! Потрібно, щоб протигази носили усі!
   
Re: Ковідіотам

Хочеш я тобі доведу що нє???
Протигаз має клапан який випускає а не затримує вихлоп.. типу як маска з клапаном - зло.
От же шах і мат.. одягай маску ковідодісидент і не вийобуйся.
Умнеет прямо на глазах!  :gigi:
   
Re: Ковідіотам

Випускає і не впускає. Тому захищеними будуть лише носії протигазів! Потрібно, щоб протигази носили усі!
Кстати, ношение всеми противогазов более логичное решение, чем ношение масок. Но на противогазы денег нет, оттого носим маски, на полноценный карантин денег нет, оттого карантин выходного дня.
   
Re: Ковідіотам

Кстати, ношение всеми противогазов более логичное решение, чем ношение масок. Но на противогазы денег нет, оттого носим маски, на полноценный карантин денег нет, оттого карантин выходного дня.

Половинчаті заходи нічого не дають. Вірус перемовин не веде!
   
Re: Ковідіотам

про то что - кто говорит, что маски фигня , ковид фигня - мерзавцы .

у него умер отец от ковида, за месяц.

страшно, страшно - часто повторяемое слово.

сам болел 24 дня. нагнетает, что болезнь страшная.
Давай я тобі протягом двох годин буду втрати всяку хрень про смерть від якої помер ребенок...



Ви мабуть в курсі що кількість хворих з відкритою формаю туберкулезу збільшилось і з'явились ті кого не можливо вилікувати - бо туберкулезу став стійкий до тих антібіотиків які були диєвимі ще рік тому...

Ви в курсі мабуть що з березня по грудень килькість помершіх більш пів мільйона ...


І це без ковіда...

Кожного дня в онколікарнях вмирає купа людей....


Питанея чому ви так зайняти ковід проблемою... (Уже рік чую про трупи на вулицях та стадіони з хворими.. вас хоч весною попустіт?  )..


Питання - існують велика кількість болячок смертність від яких в рази більше ковіда... зараз і сейчас ... В Україні мруть люди ... І зовсім не від ковіда..  Чому бля ви всі зациклилісь на орві..???

Якийсь ідеотизм у ваших бошках...

ЗИ. Ковід існував декілька сотень років - але до цього стільки уваги до нього не було..






Останнє редагування: 3 грудня 2020 00:38:17 від Аeternitas
   
Re: Ковідіотам

Вобщем ковідіоти.. ваша позиція відома.. вам всі смерті похер.
А вам, не по хер только смерти от ковид. От туберкулеза каждый месяц минус 300 человек начиная с 1995 года, 90.000 человек умерло от туберкулеза, сколько умерло от ковид?
   
Re: Ковідіотам

То бі ж пояснили - бо ковід передається через повітря.
І лічно в мене зі знайомих ніхто тубером не болів і не вмер і я не чув щоб хтось вмер від тубера.
   
Re: Ковідіотам

А вам, не по хер только смерти от ковид. От туберкулеза каждый месяц минус 300 человек начиная с 1995 года, 90.000 человек умерло от туберкулеза, сколько умерло от ковид?

Нет не похер потому что умереть могут мои знакомые, родители, мой брат.. тощо. да и я сам.
Клиент знакомого парикмахера помер - 32 года. Ты все ещё уверен что ты молодой и тебя не цепанет?
   
Re: Ковідіотам

Вобщем ковідіоти.. ваша позиція відома.. вам всі смерті похер.

ковідіот це ти і тобі подібні .ну неможеш ти обзивати людей, яким ковід похєр цим словом.
ти ж в іслам не віруєш ,значить ти ісламоідіот ,логічно?
або "зєлєно-бубочко ідіот"   :laugh:
щодо смертей ,то вони звичайно є ,але чому тобі пофіг смерті від алкоголізму і так не пофіг від ковіду ?знаєш чому?тому що вони тобі теж пофіг .отакий от парадокс.просто ти як "ковідовірун" грішиш зелотським запалом ,а він завжди межує з ліцимірством і відчуттям своєї " кращості" в стосунку до інших " сліпих " .
   
Re: Ковідіотам

Умнеет прямо на глазах!  :gigi:

Ти дурачек.. то не я пропонував протигази носити. читай гілку уважно. Ан алиансе буде носити протигаз персонально сам.
   
Re: Ковідіотам

ковідіот це ти і тобі подібні .ну неможеш ти обзивати людей, яким ковід похєр цим словом.
ти ж в іслам не віруєш ,значить ти ісламоідіот ,логічно?
або "зєлєно-бубочко ідіот"   :laugh:
щодо смертей ,то вони звичайно є ,але чому тобі пофіг смерті від алкоголізму і так не пофіг від ковіду ?знаєш чому?тому що вони тобі теж пофіг .отакий от парадокс.просто ти як "ковідовірун" грішиш зелотським запалом ,а він завжди межує з ліцимірством і відчуттям своєї " кращості" в стосунку до інших " сліпих " .

Удачно перехворіти  :pooh_lol:
А я не збираюсь.
І носи масочку а то 250 грн штрафу.
   
Re: Ковідіотам

Половинчаті заходи нічого не дають. Вірус перемовин не веде!
Так я и говорю, что вся эта "борьба" ёбaнный сюр. В разгар карантина, весь курятник министерства здравохранения масок не носил, телки с накрашенными свистками носили из кабинета в кабинет, постановы о обязательном соблюдении условий карантина и масочного режима...
 
   
Re: Ковідіотам

Дивіться як би потім не довелось розмазувать соплі "ой я був не правий.. насітє маскі вездєєє, єлі вижил, єта страшнааааа" ковідореволюціонери завжди такі сміливі  :lol:
   
Re: Ковідіотам

То бі ж пояснили - бо ковід передається через повітря.
І лічно в мене зі знайомих ніхто тубером не болів і не вмер і я не чув щоб хтось вмер від тубера.

В мене серед знайомих ні хто ковідом не болів і не вмер...

В моєму місця проживання ні хто не помер від ковіду..
Чому я слухаю кожного дня про ковід?? І всяку хрень бачу на кшталт цій теми ....

В мене місці 3-е вмерло від туберкулезу.. 
12 від серця..
2- е від якийсь хрені .
Один від виразки



Від туберкулезу в минулому  році померлих не було як і позаминулому ..

   
Re: Ковідіотам

Дивіться як би потім не довелось розмазувать соплі "ой я був не правий.. насітє маскі вездєєє, єлі вижил, єта страшнааааа" ковідореволюціонери завжди такі сміливі  :lol:

Вже висрався..  ?
Ссишся під себе? То ссись - але навіщо всім про це розповідати?
   
Re: Ковідіотам

Удачно перехворіти  :pooh_lol:
А я не збираюсь.
І носи масочку а то 250 грн штрафу.

дякую за побажання.
те що ти не збираєшся ,це дуже добре.але цебуде не твоя заслуга як віруючого.просто ваш бог - голий .
чхав я на штраф .хай хворі носять маску,а я вірю доповіді Всесвітньої Організаціі Охорони Здоров'я на момент коли вони ще не роздуплились де можна брехати і видали " на гора " своїх три причини згідно яких не рекомендували носити маски . :-)o  пам'ятаєш таке ?
   
Re: Ковідіотам

Так я и говорю, что вся эта "борьба" ёбaнный сюр. В разгар карантина, весь курятник министерства здравохранения масок не носил, телки с накрашенными свистками носили из кабинета в кабинет, постановы о обязательном соблюдении условий карантина и масочного режима...

Кіно для убогих.
   
Re: Ковідіотам

Нет не похер потому что умереть могут мои знакомые, родители, мой брат.. тощо. да и я сам.
Клиент знакомого парикмахера помер - 32 года. Ты все ещё уверен что ты молодой и тебя не цепанет?
Ты или читать не обучен или реально дурак. Я тебе объясняю, что есть РЕАЛЬНО смертельные болезни, которые намного ближе, чем ты думаешь. И возникли они не вчера и не сотню лет назад. Мы всегда среди них жили и если ковидом можно просто переболеть и даже не заметить, то просто так "переболеть" туберкулёзом не получится, ты обязательно сдохнешь без лечения.
У меня пару лет назад на работе умер сотрудник от туберкулёза, можно сказать что парень на работу ходил до последнего дня, а в здании центральный кондиционер и общие лифты. Вот тогда было страшно, когда понимаешь что бесплатно лечить тебя не будут, а работать с туберкулёзом не получится, тогда правда повезло и он никого не заразил.
Однако есть общество и у этого общества уже сложились стандарты существования. Есть в конце концов свободы и ценности, за которые вроде как стояли Майданы.
Я не понимаю, почему у какой-то бляди есть право не делать прививку, и в тоже время вы требуете от меня ношение маски, чтобы я никого не заразил? Я не готов остаток жизни носить маски и сидеть в каких-то идиотских недокарантинах, бо большее мы себе не можем позволить, так как у нас всё равно нет денег на медицину. Денег нет сейчас, а завтра их больше точно не станет.
   
Re: Ковідіотам

В мене серед знайомих ні хто ковідом не болів і не вмер...

В моєму місця проживання ні хто не помер від ковіду..
Чому я слухаю кожного дня про ковід?? І всяку хрень бачу на кшталт цій теми ....

В мене місці 3-е вмерло від туберкулезу.. 
12 від серця..
2- е від якийсь хрені .
Один від виразки



Від туберкулезу в минулому  році померлих не було як і позаминулому ..

В мене серед родичів є. Носили тряпчані маски, які їх не порятували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія