Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олімпіада. Розклад трансляцій

Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Не треба спорт в одну категорію з культурним продуктом

чому це

я пам'ятаю в дитинстві взагалі дивився всю олімпіаду всі види від початку до кінця
бо ще і красиво і цікаво. кожний вид спорту це такий собі спектакль
це і драма і трилер і вистава

і от наприклад такий хлопчик дивиться олімпіаду і бачить що наші виграють.
це і гордість країною і бажання теж піти кудись в секцію

тобто позитивний вплив на дитину серйозний
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Придурки. Тепер або списуйте 100 ярдів з боргів населення, або то тупо грабунок.  (td) а так виходить, платежи їм сплачуй, а вони собі до кишені, бо їм все списали, що вони винні??? Круто.
списали тільки компаніям коломи і фірташа. яке населення?
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

чому це

я пам'ятаю в дитинстві взагалі дивився всю олімпіаду всі види від початку до кінця
бо ще і красиво і цікаво. кожний вид спорту це такий собі спектакль
це і драма і трилер і вистава

і от наприклад такий хлопчик дивиться олімпіаду і бачить що наші виграють.
це і гордість країною і бажання теж піти кудись в секцію

тобто позитивний вплив на дитину серйозний

Тут стільки всього

1) В вашому дитинстві було дуже погано з розвагами для дітей. Та і для дорослих подивитись якусь гімнастику було за свято. Тоді і був сенс брати податки з усіх бо це була розвага для переважної більшості. Зараз це просто не так.

2) Але уявімо цього хлопчика в якого нема ні телефону ні на чому пограти в іграшки і йому навіть цікавіший спорт за якісні розваги на інших каналах телевізора. Уявімо, що він бачить, що наші виграють. Я навіть згоден що це вчить певному патріотизму... фальшивій його формі. Немає в спорті ніякого патріотизму, можна бути на вершині плюючи на державу за яку виступаєш. Це просто кар'єра. Хлопчику з дитинства закладается, що патріотизм це не допомагати іншим людям в своїй державі а досягнення власної мети в комбінації з голосними заявами як же ти любиш Україну. Ну і ще що патріотизм це вважати себе кращим за інші народи.

3) Змотивує піти в секцію... Почнемо з того, що спорт це не шлях здобути здоров'я. Навіть дитячий. Тому будемо бачити позитив в тому що оцей хлопчик розпочне шлях до професійної кар'єри що в цілому добре. Добре коли діти замість пустих розваг отримують задоволення від того що стане їх професією... Але професія ця має бути корисною,   розважати інших корисна професія. Але коли насправді спорт нікому не цікавий а людина отримує за це гроші то це паразитизм. Зрозумійте мене, я згоден що витрати на спорт це насправді копійки в державному масштабі. Більша шкода в тому, що величезна кількість здорових, енергійних і здатних важко працювати людей.... Випадають з економіки, вони не виробляють майже нічого бо доля їх "розважального" продукту в ВВП просто мізерна
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Не треба спорт в одну категорію з культурним продуктом
так спорт це культурний продукт ще з античних часів. перерва була в темний період середньовіччя.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

2) Але уявімо цього хлопчика в якого нема ні телефону ні на чому пограти в іграшки і йому навіть цікавіший спорт за якісні розваги на інших каналах телевізора. Уявімо, що він бачить, що наші виграють. Я навіть згоден що це вчить певному патріотизму... фальшивій його формі. Немає в спорті ніякого патріотизму, можна бути на вершині плюючи на державу за яку виступаєш. Це просто кар'єра. Хлопчику з дитинства закладается, що патріотизм це не допомагати іншим людям в своїй державі а досягнення вл
пресловуте Євробаченя, це легке подобіє спортивних змагань.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Тут стільки всього

1) В вашому дитинстві було дуже погано з розвагами для дітей. Та і для дорослих подивитись якусь гімнастику було за свято. Тоді і був сенс брати податки з усіх бо це була розвага для переважної більшості. Зараз це просто не так.

2) Але уявімо цього хлопчика в якого нема ні телефону ні на чому пограти в іграшки і йому навіть цікавіший спорт за якісні розваги на інших каналах телевізора. Уявімо, що він бачить, що наші виграють. Я навіть згоден що це вчить певному патріотизму... фальшивій його формі. Немає в спорті ніякого патріотизму, можна бути на вершині плюючи на державу за яку виступаєш. Це просто кар'єра. Хлопчику з дитинства закладается, що патріотизм це не допомагати іншим людям в своїй державі а досягнення власної мети в комбінації з голосними заявами як же ти любиш Україну. Ну і ще що патріотизм це вважати себе кращим за інші народи.

3) Змотивує піти в секцію... Почнемо з того, що спорт це не шлях здобути здоров'я. Навіть дитячий. Тому будемо бачити позитив в тому що оцей хлопчик розпочне шлях до професійної кар'єри що в цілому добре. Добре коли діти замість пустих розваг отримують задоволення від того що стане їх професією... Але професія ця має бути корисною,   розважати інших корисна професія. Але коли насправді спорт нікому не цікавий а людина отримує за це гроші то це паразитизм. Зрозумійте мене, я згоден що витрати на спорт це насправді копійки в державному масштабі. Більша шкода в тому, що величезна кількість здорових, енергійних і здатних важко працювати людей.... Випадають з економіки, вони не виробляють майже нічого бо доля їх "розважального" продукту в ВВП просто мізерна

ну поперше стрілок з лука чи пістолету це не професійний спортсмен
жити на це неможливо
по друге діти ідуть в секції і одиниці займаються потім з метою отримання медалей
Для більшості просто це певне фізичне навантаження важдива для їх віку

і знов таки все це можна казати про наше кино
що вони паразити створюють продукт який нецікавий
здорові енергійні краще б їшли дороги будувати
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

аби дітки не нюхали клей. В мене знайомі самостійно сплачують спорт, танці. В Італії ну дуже багато секцій. Кожен дорослий, дитина займаються якимось спортом. Серед моїх знайомих так
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

в принципі позиція певної категорії фупчегів зрозуміла

нфіга підтримувати спорт
нафіга підтримувати вітчизняне кіно
нафіга підтримувати народні музичні і танцювальні колективи


нікому це непотрібно краще б до пенсій по 100 грн додали

 у них ще є продовження - ні в якому разі не витрачати гроші на виші, навіть якщо це приватні кошти, і не будувати нові виші, щоб в Україні на з'явилося сучасної освіти,

  а ще ФУПівські дурбелики знають, що горівкою треба торгувати всюди та цілодобово...

  вже були дурбелячі гілки на кожну з цих тем....

   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

в принципі позиція певної категорії фупчегів зрозуміла

нфіга підтримувати спорт
нафіга підтримувати вітчизняне кіно
нафіга підтримувати народні музичні і танцювальні колективи


нікому це непотрібно краще б до пенсій по 100 грн додали
і телеканал кримських татар має на самоокупаємості бути :facepalm1:
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Спорт, безумовно, це видовище, тобто, частина культури.
Важко уявити Америку без Суперболу чи Світової серії,
а в Європі всі чекають день іспанського дербі чи фіналу ЛЧ.
Людина - істота соціальна і асоціює себе з певною
особистістю в спорті чи спортивною спільнотою.
Коли, наприклад, билися Клички, багато хто напружував м'язи )))
Чи, скажімо, Ломаченко або Усік, до того, як самовбилися 
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

по друге діти ідуть в секції і одиниці займаються потім з метою отримання медалей
Для більшості просто це певне фізичне навантаження важдива для їх віку

Ви дійсно вірите, що, скажімо, гімнастика (що спортивна що художня) то корисно для дитячого здоров'я? Жорстка дієта, болючі розтяжки, виснажуючи тренування, все це починаючи років з 5. І як ви сказали більшість до спорту високих досягнень не дійдуть, просто підірвуть здоров'я за просто так.

Але я не проти певного фінансування дитячого спорту

Цитувати

і знов таки все це можна казати про наше кино
що вони паразити створюють продукт який нецікавий
здорові енергійні краще б їшли дороги будувати

І знову таки ви порівнюєте речі які фундаментально різні. Є дуже велика різниця між фільмом\музичним твором, чимось що фізично існує і якимось циферками результату.  Фільми це поширення ідей, це пропаганда, це багато чого.

Спорт це 
1) Розвага
2) Пропаганда ідеї наща мавпочка краще стрибає ніж мавпочка з іншої країни відповідно ми вищі за них
3) Пропаганда ідеї що бути кращим в чомусь це дуже важливо незалежно від користі отого чогось для суспільства

ВСЕ. Більше нічого спорт в собі не несе.



   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ви дійсно вірите, що, скажімо, гімнастика (що спортивна що художня) то корисно для дитячого здоров'я? Жорстка дієта, болючі розтяжки, виснажуючи тренування, все це починаючи років з 5. І як ви сказали більшість до спорту високих досягнень не дійдуть, просто підірвуть здоров'я за просто так.

Але я не проти певного фінансування дитячого спорту

І знову таки ви порівнюєте речі які фундаментально різні. Є дуже велика різниця між фільмом\музичним твором, чимось що фізично існує і якимось циферками результату.  Фільми це поширення ідей, це пропаганда, це багато чого.

Спорт це 
1) Розвага
2) Пропаганда ідеї наща мавпочка краще стрибає ніж мавпочка з іншої країни відповідно ми вищі за них
3) Пропаганда ідеї що бути кращим в чомусь це дуже важливо незалежно від користі отого чогось для суспільства

ВСЕ. Більше нічого спорт в собі не несе.

О, спорт, ты МИР.
Це не мій вислів, а іншого барона. Француза.

Так, спорт це є життя. Я дихаю біатлоном, наприклад. ЖИВУ цим, і це дійсно світ, цілий світ великого спорту.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

О, спорт, ты МИР.
Це не мій вислів, а іншого барона. Француза.

Так, спорт це є життя. Я дихаю біатлоном, наприклад. ЖИВУ цим, і це дійсно світ, цілий світ великого спорту.

Ты тяжело дышишь когда бежишь на лыжах а потом стреляешь?
Или просто проблемы с дыханием когда на диване у телевизора с банкой пива смотришь биатлон…
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

О, спорт, ты МИР.
Це не мій вислів, а іншого барона. Француза.

Так, спорт це є життя. Я дихаю біатлоном, наприклад. ЖИВУ цим, і це дійсно світ, цілий світ великого спорту.
Якщо ти не брешеш, що дивишся все підряд, то це збочення.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

О, спорт, ты МИР.
Це не мій вислів, а іншого барона. Француза.

Так, спорт це є життя. Я дихаю біатлоном, наприклад. ЖИВУ цим, і це дійсно світ, цілий світ великого спорту.

Та на здоров"я - дивіться той біатлон,але платіть  лижникам/стріляльщикам  з власної кишені

Те ж саме стосується решти спорту- якщо воно цікаве й комусь потрібне- люди заплатять й прийдуть подивитися

Мені та фізкультура/біганина й нах не потрібна, то чому з податків маю утримувати бігунів/стрибунів?
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ви дійсно вірите, що, скажімо, гімнастика (що спортивна що художня) то корисно для дитячого здоров'я? Жорстка дієта, болючі розтяжки, виснажуючи тренування, все це починаючи років з 5. І як ви сказали більшість до спорту високих досягнень не дійдуть, просто підірвуть здоров'я за просто так.

Але я не проти певного фінансування дитячого спорту

І знову таки ви порівнюєте речі які фундаментально різні. Є дуже велика різниця між фільмом\музичним твором, чимось що фізично існує і якимось циферками результату.  Фільми це поширення ідей, це пропаганда, це багато чого.

Спорт це 
1) Розвага
2) Пропаганда ідеї наща мавпочка краще стрибає ніж мавпочка з іншої країни відповідно ми вищі за них
3) Пропаганда ідеї що бути кращим в чомусь це дуже важливо незалежно від користі отого чогось для суспільства

ВСЕ. Більше нічого спорт в собі не несе.

так крім всього іншого спорт це бескровна альтернатива війнам
тут  представники країн можуть безпечно зустрітись на полі бою

а інстинкт вболівати за своїх за своє плем'я свою країну це одна зі стратегій природнього відбору яку наслідує людина
держави де не вболівають за своїх приречені. бо національна едність це одна з основ сильної країни

Останнє редагування: 28 липня 2021 15:36:09 від Potato
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Та на здоров"я - дивіться той біатлон,але платіть  лижникам/стріляльщикам  з власної кишені

Те ж саме стосується решти спорту- якщо воно цікаве й комусь потрібне- люди заплатять й прийдуть подивитися

Мені та фізкультура/біганина й нах не потрібна, то чому з податків маю утримувати бігунів/стрибунів?

це позиція

тож підтримуй політичну силу яка внесе  в програму пункт про припинення фінансування культури і спорту
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

це позиція

тож підтримуй політичну силу яка внесе  в програму пункт про припинення фінансування культури і спорту

Якраз фізкультуру масову варто підтримувати, всі охочі займатися задля здоров"я  повинні мати можливість це робити

А ось професійний спорт має існувати на зароблені гроші, або на спонсорські
Це робота,якщо вона потрібне- за неї будуть платити.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Якраз фізкультуру масову варто підтримувати, всі охочі займатися задля здоров"я  повинні мати можливість це робити

А ось професійний спорт має існувати на зароблені гроші, або на спонсорські
Це робота,якщо вона потрібне- за неї будуть платити.

ну тоді направити ці гроші на дотації Спортлайфів
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

ну тоді направити ці гроші на дотації Спортлайфів

Спортлайфи самі на себе заробляють та приносять прибуток власникам
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

1   Япония   13   4   5   22
2   Китай   12   6   9   27
3   США   11   11   9   31
4   Россия   7   9   6   22
5   Австралия   6   1   9   16
6   Великобритания   5   6   5   16
7   Южная Корея   4   2   5   11
8   Германия   3   2   5   10
9   Франция   3   2   3   8
10   Нидерланды   2   6   3   11
11   Канада   2   3   4   9
12   Венгрия   2   1   2   5
13   Словения   2   1   1   4
14   Косово   2   0   0   2
15   Италия   1   6   8   15
16   Швейцария   1   3   2   6
17   Китайский Тайбэй   1   2   3   6
18   Бразилия   1   2   2   5
19   Грузия   1   2   0   3
20   Румыния   1   2   0   3
21   Сербия   1   1   2   4
22   Австрия   1   1   1   3
23   Гонконг   1   1   0   2
24   Тунис   1   1   0   2
25   Узбекистан   1   0   1   2
26   Хорватия   1   0   1   2
27   Эстония   1   0   1   2
28   Бермудские острова   1   0   0   1
29   Иран   1   0   0   1
30   Норвегия   1   0   0   1
31   Таиланд   1   0   0   1
32   Фиджи   1   0   0   1
33   Филиппины   1   0   0   1
34   Эквадор   1   0   0   1
35   Испания   0   2   1   3
36   Новая Зеландия   0   2   1   3
37   ЮАР   0   2   0   2
38   Индонезия   0   1   2   3
39   Монголия   0   1   2   3
40   Бельгия   0   1   1   2
41   Чехия   0   1   1   2
42   Болгария   0   1   0   1
43   Венесуэла   0   1   0   1
44   Дания   0   1   0   1
45   Индия   0   1   0   1
46   Иордания   0   1   0   1
47   Колумбия   0   1   0   1
48   Польша   0   1   0   1
49   Северная Македония   0   1   0   1
50   Туркменистан   0   1   0   1
51   Казахстан   0   0   3   3
52   Украина   0   0   3   3
53   Египет   0   0   2   2
54   Мексика   0   0   2   2
55   Турция   0   0   2   2
56   Аргентина   0   0   1   1
57   Израиль   0   0   1   1
58   Ирландия   0   0   1   1
59   Кот-д'Ивуар   0   0   1   1
60   Куба   0   0   1   1
61   Кувейт   0   0   1   1
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Цитувати
В это воскресенье австрийская спортсменка Анна Кизенхофер стала победительницей шоссейной групповой велогонки на Олимпийских играх в Токио, принеся своей стране первую золотую медаль со времен летних игр 2004 года.

Победа женщины вызвала настоящее потрясение у ее соперниц. Все дело в том, что Анна ехала так быстро и настолько оторвалась от других участниц гонки, что они напрочь забыли о ее существовании. Из-за отсутствия радиосвязи (на Олимпиадах радио запрещено в отличие от той же «Тур де Франс») спортсменки ничего не знали о сопернице до самого финиша.

невеликий курйоз трапивсь  :D 
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Спорт, безумовно, це видовище, тобто, частина культури.
Важко уявити Америку без Суперболу чи Світової серії,
а в Європі всі чекають день іспанського дербі чи фіналу ЛЧ.
Людина - істота соціальна і асоціює себе з певною
особистістю в спорті чи спортивною спільнотою.
Коли, наприклад, билися Клички, багато хто напружував м'язи )))
Чи, скажімо, Ломаченко або Усік, до того, як самовбилися 
ну на рахунок іспанського дербі що ВСІ в європі чекають-то явна брехня. особливо на даний час.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

невеликий курйоз трапивсь  :D 
  таке вже було  у 92 році  теж ...у жінок.  Уат з Австралії теж виграла  навіть не знаючи що виграла,а інші на чолі з Луонго(хто така почитайте :D ) були впевнені ,як і тренери,що виграла француженка :D  ще більший курйоз-сама переможниця була в такому стані перевтоми і головокружіння.що на фініші побачивши двох велосипедисток попереду(вони давно зійшли з дистанції і просто відпочивали),думала що виграла бронзу. :D
 жінки вони такі. B-)
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Якраз фізкультуру масову варто підтримувати, всі охочі займатися задля здоров"я  повинні мати можливість це робити

А ось професійний спорт має існувати на зароблені гроші, або на спонсорські
Це робота,якщо вона потрібне- за неї будуть платити.

Також можна сказати що варто підтримувати дитячий\юнацький спорт бо це підготовка профі в професії спортсмени і це мало відрізняєтся від підтримки навчання іншим професіям. Але дорослі мають заробляти самі, якщо це потрібно - за це заплатять.



   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

ну на рахунок іспанського дербі що ВСІ в європі чекають-то явна брехня. особливо на даний час.

А ви спробуйте придбати квитки на те іспанське дербі
Мені жодного разу не вдалося
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

І знову таки ви порівнюєте речі які фундаментально різні. Є дуже велика різниця між фільмом\музичним твором, чимось що фізично існує і якимось циферками результату.  Фільми це поширення ідей, це пропаганда, це багато чого.
тепер зможеш зі складами команд які тепер у них є і грою :D  там в осоновному абонементники і туристи .які заказують тур в іспанію за рік що включає відвідування бернабей чи ноукамп.
  ну і стотисяч глядачів прирівнювати до всієї Європи це сильно гіпеболізовано.
  от чорт не туди тицьнув відповідь. :)
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Розклад виступів українців на Олімпіаді-2020: шостий день (29 липня)

02:50. Академічне веслування. Ігор Хмара, Станіслав Ковальов (фінал В)
03:00. Кульова стрільба. Олена Костевич (кваліфікація, пневматичний пістолет, 25 метрів)
04:30. Плавання. Михайло Романчук, Сергій Фролов (фінал, 800 метрів вільним стилем)
05:00. Бокс. Олександр Хижняк (1/16 фіналу, до 75 кг)
Не раніше 5:30. Дзюдо. Анастасія Турчин (1/32 фіналу, до 78 кг)
06:36. Бокс. Цотне Рогава (1/16 фіналу, 91+ кг)
08:00. Веслування-слалом. Вікторія Ус (півфінал, каное)
Не раніше 12:00. Теніс. Еліна Світоліна (півфінал, індивідуальний розряд)
13:49. Плавання. Ігор Трояновський (відбіркові запливи, 100 метрів батерфляєм)
14:13. Плавання. Дарина Зевіна (відбіркові запливи, 200 метрів на спині)

Хто боротиметься за медалі
4 спортсмени: Михайло Романчук (плавання), Сергій Фролов (плавання), Анастасія Турчин (дзюдо), Вікторія Ус (веслування-слалом на каное).
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Також можна сказати що варто підтримувати дитячий\юнацький спорт бо це підготовка профі в професії спортсмени і це мало відрізняєтся від підтримки навчання іншим професіям. Але дорослі мають заробляти самі, якщо це потрібно - за це заплатять.


Андрій Мандзій на Олімпійських іграх у Пхьончхані представляв Україну в одиночних змаганнях. Під час першої спроби українець випав із саней, проте не відпустив їх і подолав дистанцію разом із ними. У соціальних мережах негативно коментують виступи українських санкарів – жодного фіналу. Але в ексклюзивному коментарі Радіо Свобода Андрій Мандзій розповів, що сани робить самостійно.

«Потрібно щось робити з саньми, шукати спонсорів. Бо якщо є на чому їхати, то вже буде результат, навіть через рік. Зараз собі роблю сани сам. Топові спортсмени собі на кожен сезон роблять по 2 пари саней, а у нас є спортсмени, які по 6 років катають на одних», – розповідає Мандзій.

https://www.radiosvoboda.org/a/29042255.html


– Цього року деталі нам допомогла купити Міжнародна федерація санного спорту. А взагалі з саньми – дуже велика проблема. Я навіть знаю, з чого їх можна зробити, але матеріалів немає. Дерево ще можна знайти, набагато важче з полозами, хоча їх можна замовити і в Україні. Але це дуже дороге задоволення. Пара полозів коштує від тисячі євро. Це інструментальна сталь або сталь, з якої роблять хірургічні ножі, її дуже дорого обробляти. Насправді інвентар у нас на дуже низькому рівні, тому на ньому показувати високі результати важко.

У четвер радник міністра молоді та спорту Павло Булгак опублікував нові документи, мовляв, є «халатність, погане планування програми підготовки спортсменів та непрофесійність тренерського штабу».

Насправді, за словами Булгака, федерація закупила троє німецьких саней по 80 тисяч, 6 пар полозів по 30 тисяч, а також шліфувальний апарат. Але інвентар «не дійшов» саночникам, які представляли Україну на XXІІІ Олімпійських іграх у Пхьончхані.

Останнє редагування: 28 липня 2021 20:49:24 від Potato
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Не раніше 12:00. Теніс. Еліна Світоліна (півфінал, індивідуальний розряд)

Хто боротиметься за медалі
4 спортсмени: Михайло Романчук (плавання), Сергій Фролов (плавання), Анастасія Турчин (дзюдо), Вікторія Ус (веслування-слалом на каное).

Світоліна теж наче за медальку буде боротися ;)
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Світоліна теж наче за медальку буде боротися ;)

ні

за вихід в фінал
а потім або за 1-2 місця або за 3-4
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

А Швеція взагалі приймає участь? :D
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Ви дійсно вірите, що, скажімо, гімнастика (що спортивна що художня) то корисно для дитячого здоров'я? Жорстка дієта, болючі розтяжки, виснажуючи тренування, все це починаючи років з 5. І як ви сказали більшість до спорту високих досягнень не дійдуть, просто підірвуть здоров'я за просто так.

Але я не проти певного фінансування дитячого спорту

І знову таки ви порівнюєте речі які фундаментально різні. Є дуже велика різниця між фільмом\музичним твором, чимось що фізично існує і якимось циферками результату.  Фільми це поширення ідей, це пропаганда, це багато чого.

Спорт це 
1) Розвага
2) Пропаганда ідеї наща мавпочка краще стрибає ніж мавпочка з іншої країни відповідно ми вищі за них
3) Пропаганда ідеї що бути кращим в чомусь це дуже важливо незалежно від користі отого чогось для суспільства

ВСЕ. Більше нічого спорт в собі не несе.


Чули щось про дієти і тренування балерин? Балет-це культура?
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

AIU,допінг.
20 легкоатлетів відсторонено від участі у олімпійських іграх у Токіо.Троє з України.
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

ні

за вихід в фінал
а потім або за 1-2 місця або за 3-4

ну... якщо завтра переможе і вийде в фінал, то вже медалька забезпечена?
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

AIU,допінг.
20 легкоатлетів відсторонено від участі у олімпійських іграх у Токіо.Троє з України.

Япошки серйозно на допінг тестують. Легкоатлети - то перші, які в нємєряних кількостях п'ють і колять :( 

Це тут вам не Сочі (с)  :)
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

ну... якщо завтра переможе і вийде в фінал, то вже медалька забезпечена?

Так
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Тільки що наш боксер категорії 91+ поступився. Британець технічний і кращий, але наш здох після двох раундів вже. Невже не можна провести якийсь збір з ОФП, щоб людини вистачало  хоча б на три раунди?!

Останнє редагування: 29 липня 2021 07:16:09 від Fisher
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

ХЗ. Интересно, кроме ПавлаВ кто-то смотрит скажем стрельбу из лука? Кстати по олимпийской хартии это соревнования между спортсменами, а не между странами.

Я ——слежу за землячкой ))
   
Re: Олімпіада. Розклад трансляцій

Михайло Романчук виграв бронзу у плаванні, 800 м вільним стилем. Сергій Фролов шостий.

Григорій Хижняк у своїй категорії 69-75 кг виграв в 1/8 у Юїто Морівакі.

Костевич зайняла шосте місце в першій вправі кваліфікації зі стрільби, кульовий пістолет 25м. Академічна гребля, чоловіки, парна двійка, 3-е місце у втішному фіналі. Анастасія Турчин програла в 1/8 дзюдо до 78кг голландці Гюше Стенхьойс. Цотне Рогава в супертяжі поступився в 1/8 британця Фрейзеру Кларку.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія