Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опубликован список лекарств, запрещенных в Украине после смерти ребенка на Сумщине ;o

Вот даже так ?? ахренеть....

ахренеть в тому, що це бездоказово
нажаль
зараз мати з своєю бідою, одна проти системи

 :(

   
Про начебто "мати попереджала" теж не все зрозуміло.

Зараз Законом передбачено, що перед початком будь якої медичної маніпуляції (не тільки операції) хворий/батьки/опекуни мають підписати певну юридичну форму - Згоду на надання медичної допомоги. Ця форма стандартна, розроблена МОЗ. Діє у всіх державнх установах.
Без підписа я особисто став би діяти, якби рахунок йшов на хвилини у випадку реальної небезпеки для життя. Тут вже не до формальностей.
В іншому випадку хворого навіть не торкнуся.
Тож якщо у мати були застереження, вона не повинна була підписувати Згоду або вказати в ній свої зауваження. Там є спеціальна графа.

Бо тепер її слова ані доказати/ані спростувати неможливо.

угу
десь так і буде

"дурна" мати, винна ...
   
 Да, ЗГОДУ.... це обовьязково....Бату, але  усі альтракаіні  наразі застостовують  зі слов хворого
   
Питання, як запобігти подібному? Перевірити себе та дитину на алергічні реакціі?
Пс
Єдина база та зв'язок через інтернет. Нах ті картиочки.
   
угу
десь так і буде

"дурна" мати, винна ...

я цього не казав. лише довів до вас всіх деякі подробиці, яких ви певно не знаєте.
щодо чиєїсь провини.
так, треба ретельно розібратися - чи були і які припущені лікарські помилки. якщо були, повинні понести покарання.
це звісно не поверне дитину, але врятує наступних.
   
Питання, як запобігти подібному? Перевірити себе та дитину на алергічні реакціі?
Пс
Єдина база та зв'язок через інтернет. Нах ті картиочки.

ще раз кажу. 100% достовірних тестів НЕ існує.

доречі. якось питав у товариша, що працює стоматологом у США. там взагалі не передбачені ніякі т.з. проби на місцевий анестетик. каже, що лише якщо хворий каже про ймовірність алергії, він (лікар) спрямовує хворого спочатку на консультацію до алерголога.
   
Да, ЗГОДУ.... це обовьязково....Бату, але  усі альтракаіні  наразі застостовують  зі слов хворого

В дитячий практиці дозволений Ультракаїн.
   
Всем успокоиться.... там могла быть рееакция на любой препарат который по-сути был правильный.... Завтра спрошу в аптеке НОВОКАИН..... Если не отпишусь вечером......
Помните грампластинку - это новокаин, кассетный магнитофон - лидокаин....  Сейчас цифовое.... каины..... и даже в селах
   
Заборонили тимчасово, наскільки я зрозуміла. До з'ясування. Може була якась підробка препарату.

скажите, многие врачи назначают пациентам аллергопробы сделать? я редко встречала.
   
скажите, многие врачи назначают пациентам аллергопробы сделать? я редко встречала.

На а/б, місцеві анестетики завжди. Принаймні повинні.
Але варто також збирати анамнез щодо наявності будь яких випадків раніше.

Але ще раз наголошую. Це зможе врятувати лікаря від прокурора, але не зможе врятувати хворого від нещасного випадку.
   
Всем успокоиться.... там могла быть рееакция на любой препарат который по-сути был правильный.... Завтра спрошу в аптеке НОВОКАИН..... Если не отпишусь вечером......
Помните грампластинку - это новокаин, кассетный магнитофон - лидокаин....  Сейчас цифовое.... каины..... и даже в селах

в 2012 ребнку делали стомат.операцию, спросили наличие аллергии на мед.препараты. выявленной аллергии не было,я так и ответила. врач сказал  - "ну и хорошо. аллергопробы будем делать?" я ответила - "конечно!" сделали примерно на 10 анестериков, из них часть воспринимается как яд, ещё часть как аллерген, нормально принимается только ультракаин.

а ведь пробы могли бы и не сделать...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія