Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський знову всіх вважає лосями. Кримінал за кнопкодавство.

+=============================+

Ось чому:
Показати зображення...
Зайшов Юльок і думає що врятує Юльку.  :facepalm1:
   
Звичайно можна класифікувати як підробку доків підписів.

Але щоб призвати до відповідальності треба відмінити її в конституції.

А щоб вирішити питання з кнопкодавством, достатньо визнавати голоса за законопроект не дійсними якщо є відео докази, що голосували кнопкодави, і відмінити може суд ці голоса. Цього буде достатньо.

Але комусь треба просто навішати лапшу людям.

Твої нотатки щось не туди понесло - не в ті кущі. Не в райські.


Ще Кріль планував увести контактну систему голосування - щоб  відбиток пальця кожного депутата був уведений у БД, і щоб система розпізнавала його палець тільки за його пультом, а не чийсь інший палець. Це дуже дороге задоволення, але здійсненне.

Якщо вас так муляє хуй по роялю, то чого б вам не спробувати і папілярні узори у Верховній Зраді. Думаю, однією зрадою буде менше.

І да. Зеля лише хоче втілити непоганий задум Крія - не більше.

Тому не особо то і обурюйтеся, панове поросята. :beee:
   
клоун-блазень хайпить на лохтораті )))

наступний законопроект , всі в кого не обрізаний - не можуть обиратися і бути обраними ... нє, ну кошерно ж ?
:gigi: кошерно, кошерно. Цить, не заважай пробиватися в люди.
А шо, ніззя? Я якраз до осені відшукаю свою родословну в архіві.  :beee:
   
Твої нотатки щось не туди понесло - не в ті кущі. Не в райські.


Ще Кріль планував увести контактну систему голосування - щоб  відбиток пальця кожного депутата був уведений у БД, і щоб система розпізнавала його палець тільки за його пультом, а не чийсь інший палець. Це дуже дороге задоволення, але здійсненне.

Якщо вас так муляє (x) по роялю, то чого б вам не спробувати і папілярні узори у Верховній Зраді. Думаю, однією зрадою буде менше.

І да. Зеля лише хоче втілити непоганий задум Крія - не більше.

Тому не особо то і обурюйтеся, панове поросята. :beee:
Моя позиція не змінилась ні тоді ні зараз... Просто тепер крім системи яка не дає голосувати, є простіші рішення, просто не зараховувати голос.
   
Моя позиція не змінилась ні тоді ні зараз... Просто тепер крім системи яка не дає голосувати, є простіші рішення, просто не зараховувати голос.
а як його відділити миттєво саме під час процедури голосування? от саме для цього і створювалася ця система, щоб мати змогу ідентифікувати той голос і відділити його як "несправжній" та не брати його до уваги. Тє же яйца, только в профіль. (с).
   
а як його відділити миттєво саме під час процедури голосування? от саме для цього і створювалася ця система, щоб мати змогу ідентифікувати той голос і відділити його як "несправжній" та не брати його до уваги. Тє же яйца, только в профіль. (с).
Так саме для цього, але має бути можливість відмінити напротязі місяця.
   
А якщо не приймуть, знову Петро у програші  :facepalm1:  Хайп розведуть, що бпп не хоче відкритості і чесності.. І знову рейтинги в задницю 
НМД, заради цього і робиться.
Але можливим є інший варіант. Ця ВР ухвалить Закон заради того, щоб ускладнити життя наступникам.
   
Якщо закон можна відмінити не зарахуванням голоса через такі мутки...

І так яб дозволив голосувати по довіреності в які вказано за чи проти. Тоді не було питання про особисте голосування проблемою.
   
І так яб дозволив голосувати по довіреності в які вказано за чи проти. Тоді не було питання про особисте голосування проблемою.
:facepalm1:  :weep:
   
:facepalm1:  :weep:
Привіт діджеталізований.
   
Привіт діджеталізований.
І тобі здоров'я апостоле...
   
Так саме для цього, але має бути можливість відмінити напротязі місяця.
А нафіга ждать ще місяць, якщо це все система може зробити впродовж ОДНІЄЇ хвилини?
   
За фальсифікацію виборів є кримінальна відповідальність, логічно що й за кнопкодавство має бути. Хоча достатньо було б автоматом мандат анулювати після виявлення задокументованого факту кнопкодавства.

недостатньо

це шахрайство і фальшування - вже обраних людей, до них санкції мають бути жорсткішими, а не навпаки
ці люди все прекрасно усвідомлюють і йдуть на відвертий злочин - у всіх на очах.
   
більше того практика здавання карток - керівникам фракцій чи кому там, як би вони то не виправдовували є явним порушенням - не хочуть бути депутатами - нахєр з пляжу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія