Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДР Высоцкого

Re: ДР Высоцкого

От суки, ци радянськи люды... особенно если представить, что это наши отцы и деды..  B-)
-----------------
Цим товаришочкам пофуй кого в гівно токмачити,повір.
   
Re: ДР Высоцкого

Ответ на этот вопрос очень неудобен для тех, кто так неистово за него здесь топит.
И да, в чем я уверен на 100%, так это в том, что будь он сейчас жив, то и он и например тот же Тальков
топили бы за российскую империю и крымнаш аж гай гудел. Это мое мнение, можно еще в меня покидаться
какашками, я сегодня добрый.

Те, що дозволяв собі Висоцький в той час, міг собі дозволити далеко не кожний член цк кпрс.
   
Re: ДР Высоцкого

Высоцкий один из немногих поэтов от чьих стихов или песен я могу заплакать.При том что выдавить из меня слезу практически невозможно.Да и если касается боли..то же самое....меня пару раз зашивали без наркоза и я просто смеялся,а от него полные глаза слёз
   
Re: ДР Высоцкого

================
Відкрию секрет- якщо не можеш сам зробити щось пристойне,обсирай те,що роблять інші.
Для цього ні таланту, ні великого розуму не потрібно.
Якраз зараз ми це і спостерігаємо.


розумієш, тут у гілочці є два типи інфантильних людей

1. намагаються обісрати творчість генія на тій підставі, що вважав себе русскім, писав російською і зараз можливо (на їх думку) прославляв би Хуйла
2 намагаються обілити побут і життя розмазні і наркомана на тій підставі, що творчість його пронизливо лірична і сльозу навертає. ну от не міг і все тут

обидва типажі просто не допускають, що у людині може тісно переплітатись більше ніж один колір

Останнє редагування: 26 січня 2020 00:36:27 від OldBoy
   
Re: ДР Высоцкого

=============
Я там про те,що він про Хрущова співав, виклав...
Там все зрозуміло було кожному хто жив ту епоху. ;)

Ну конечно, как написал выше South Blood,
"Все почему-то пытаются мерить тогдашних людей, в тех обстоятельствах, нынешними мерками.
Что абсурдно само по себе."

   
Re: ДР Высоцкого

От суки, ци радянськи люды... особенно если представить, что это наши отцы и деды..


Я це  визнаю,  Ви  -ні. Радянське - частина  Вашого  сприйняття. Гній   з  себе  не  видавили. Розумію. Але  не  приймаю.
   
Re: ДР Высоцкого

Ну конечно, как написал выше South Blood,
"Все почему-то пытаются мерить тогдашних людей, в тех обстоятельствах, нынешними мерками.
Что абсурдно само по себе."


Ну тут тоже...Если вспомнить какими трусливыми уебанами было большинство в то время,то Высоцкий выглядит красавцем,который гнул свою линию и не прогнулся
   
Re: ДР Высоцкого

Скільки вам років?
Мені 60


Мене  не  цікавить  скільки  вам  років. Я  не на  ФУПи не  для   знайомства.
   
Re: ДР Высоцкого

-----------------
Цим товаришочкам пофуй кого в гівно токмачити,повір.
Та меня вообще поражает картина мира и истории в головах многихь наших ультрапатриотов. Там такое, шо и у третьеклассника не поместится. Только удобное для трактовки.
Жили себе трыпильцы, от которых произошли слоны, козаченькы и партия Европейская Солидарность, были самыми-самыми, потом основали Киев и нахера-то Москву, потом случилась осечка, этот кусок с татарами проматывем, и опа - уже козаченьки Цартград шатают. Потом снова негаразды - Хмельницкий кагбе и Гетьман, но и кацапам сдался, дальше все нерадостно и сумни писни аж до 1991 року. Казалось бы ура, но опять все не так. А теперь еще и бубочка.  8-:

А на самом деле страна жила, входила в состав разных империй, но оставалась страной наших предков. А эти как вчера из жопы вселенной выпали и начали строить шось небывалое. И построили, йопт.
И все считают себя "элитой", "небыдлом", и "несовком". Типа как первая обизяна, шо осознала себя человеком.  :facepalm:
Хуторянство и рефлекии на тему "шо люды скажуть" из всех дирок.
   
Re: ДР Высоцкого

Ну тут тоже...Если вспомнить какими трусливыми уебанами было большинство в то время,то Высоцкий выглядит красавцем,который гнул свою линию и не прогнулся

Я б не був цьому так впевнений... (
   
Re: ДР Высоцкого

Мене  не  цікавить  скільки  вам  років. Я  не на  ФУПи не  для   знайомства.

Я не пропоную вам знайомство, мені цікаво на якій ви часовій відстані від совка.
Не скажете ?
   
Re: ДР Высоцкого

Ну тут тоже...Если вспомнить какими трусливыми уебанами было большинство в то время,то Высоцкий выглядит красавцем,который гнул свою линию и не прогнулся

Честно говоря, не понимаю, какую линию он гнул и почему к нему вообще пристебались. ;)
   
Re: ДР Высоцкого

Я це  визнаю,  Ви  -ні. Радянське - частина  Вашого  сприйняття. Гній   з  себе  не  видавили. Розумію. Але  не  приймаю.
Та куда ж нам его выдавливать? Вам легче - вы его в Швейцариях выдавливаете, а нам Украину засерать? Непатриотично. B-)
   
Re: ДР Высоцкого

але я тебе розчарую, ти теж живеш у брехні


Різниця  в тім ,  що  я  визнаю, що  я   жив  у брехні. Радянські   люди  цього не   визнають. Висоцький   та  подібні  це  маркери  для  радянських  людей.
Радянська  влада   була побудована  на  брехні. Сама  була  брехнею. Виховувала   брехунів. Радянської  влади  вже  нема  з 1991  року,  а   брехуни - залишились. І    Висоцький , як  символ  брехні , та   багато  інших - це  як  масло  для  ржавого  двигуна. Бо  він  брехав  маючи  талант, та  розуміючи, що таке  Францкзська  компартія  з  середини.
   
Re: ДР Высоцкого

Вообще-то, да, Высоцкий был таким себе символом - слегка обозначенным средним пальцем.
   
Re: ДР Высоцкого

Честно говоря, не понимаю, какую линию он гнул и почему к нему вообще пристебались. ;)

Ну вообще его щемили по взрослому и пытались сделать изгоем.Но он женился на француженке и катался на мерсе,что в тех реалиях звучит бредом.Его запрещали,ненавидели,но тайком слушали,даже те,кто с ним боролся..Трудно найти кого-то из той эпохи,кого до сих пор так вспоминают с таким трепетом и кто стал культовой личностью в стране ,где всегда был культ личности власти,а не таких как Высоцкий
   
Re: ДР Высоцкого

до речі, якщо говорити про обліко моралє геніїв, то Тарас Григорович декілька разів гонорею лікував, а каменяр Франко власне від сифілісу і помер, при чому перед смертю сягнув такого рівня деградації, що фекалії по стінам розмазував.
від сифілісу ж помер і Ніцше, у повній прострації і розпаді психіки.

так що повірте будь-ласка, що творчість дуже часто прямо протирічить побуту
   
Re: ДР Высоцкого

Я не пропоную вам знайомство, мені цікаво на якій ви часовій відстані від совка.
Не скажете ?


Дивно.. У  нас  немає  приватного спілкування. Ви, я всі  висловлюють  свою  думку  публічно. У  чому  проблема? Ви   вважаєете  що  Ви  можете  мені  щось  особисте  сказати? Даремно так  вважаєте.  Моє  відношення   до  рядянського,  висоцьких  тощо -  відктрита: ідеологія брехня, країна брехні, яка  виховала   брехунів, які  живуть та  живляться  брехнею...
   
Re: ДР Высоцкого

розумієш, тут у гілочці є два типи інфантильних людей

1. намагаються обісрати творчість генія на тій підставі, що вважав себе русскім, писав російською і зараз можливо (на їх думку) прославляв би Хуйла
2 намагаються обілити побут і життя розмазні і наркомана на тій підставі, що творчість його пронизливо лірична і сльозу навертає. ну от не міг і все тут

обидва типажі просто не допускають, що у людині може тісно переплітатись більше ніж один колір
===================
Ну, в останньому твердженні -все вірно.
Саме тому ти написав брехню про пістолет та свої домисли про службу Висоцького в КДБ, так?
Логічно! ;)
   
Re: ДР Высоцкого

Різниця  в тім ,  що  я  визнаю, що  я   жив  у брехні. Радянські   люди  цього не   визнають. Висоцький   та  подібні  це  маркери  для  радянських  людей.
Радянська  влада   була побудована  на  брехні. Сама  була  брехнею. Виховувала   брехунів. Радянської  влади  вже  нема  з 1991  року,  а   брехуни - залишились. І    Висоцький , як  символ  брехні , та   багато  інших - це  як  масло  для  ржавого  двигуна. Бо  він  брехав  маючи  талант, та  розуміючи, що таке  Францкзська  компартія  з  середини.
Как это знакомо и "несовково".. "Отречемся от старого мира, отряхнем его прах с наших ног".. Знаешь такие слова? Так это то, шо ты пропагандируешь. Типа до тебя и людей не было, а так, полуфабрикаты.
Ошибаетесь, вы далеко не венец творения с непогрешимой истиной.
   
Re: ДР Высоцкого

Ну вообще его щемили по взрослому и пытались сделать изгоем.Но он женился на француженке и катался на мерсе,что в тех реалиях звучит бредом.Его запрещали,ненавидели,но тайком слушали,даже те,кто с ним боролся..Трудно найти кого-то из той эпохи,кого до сих пор так вспоминают с таким трепетом и кто стал культовой личностью в стране ,где всегда был культ личности власти,а не таких как Высоцкий

"щемили по взрослому" його оточення...
яке потім не дуже схвально про нього...
   
Re: ДР Высоцкого

до речі, якщо говорити про обліко моралє геніїв, то Тарас Григорович декілька разів гонорею лікував, а каменяр Франко власне від сифілісу і помер, при чому перед смертю сягнув такого рівня деградації, що фекалії по стінам розмазував.
від сифілісу ж помер і Ніцше, у повній прострації і розпаді психіки.

так що повірте будь-ласка, що творчість дуже часто прямо протирічить побуту

От і не потрібно з них ліпити героїв.
Мені теж подобаються деякі актори, які повні свині в реальному житті..
   
Re: ДР Высоцкого

"щемили по взрослому" його оточення...
яке потім не дуже схвально про нього...
Ну это история банальная. Талант всем неудобен. И себе и окружающим. Иначе он бы не был талантом.
   
Re: ДР Высоцкого

Та меня вообще поражает картина мира и истории в головах многихь наших ультрапатриотов. Там такое, шо и у третьеклассника не поместится. Только удобное для трактовки.
Жили себе трыпильцы, от которых произошли слоны, козаченькы и партия Европейская Солидарность, были самыми-самыми, потом основали Киев и нахера-то Москву, потом случилась осечка, этот кусок с татарами проматывем, и опа - уже козаченьки Цартград шатают. Потом снова негаразды - Хмельницкий кагбе и Гетьман, но и кацапам сдался, дальше все нерадостно и сумни писни аж до 1991 року. Казалось бы ура, но опять все не так. А теперь еще и бубочка.  8-:

А на самом деле страна жила, входила в состав разных империй, но оставалась страной наших предков. А эти как вчера из жопы вселенной выпали и начали строить шось небывалое. И построили, йопт.
И все считают себя "элитой", "небыдлом", и "несовком". Типа как первая обизяна, шо осознала себя человеком.  :facepalm:
Хуторянство и рефлекии на тему "шо люды скажуть" из всех дирок.
============
Я так більше люблю називати цей ідіотський феномен меншовартістю.
   
Re: ДР Высоцкого

Вообще-то, да, Высоцкий был таким себе символом - слегка обозначенным средним пальцем.
Высоцкий был глотком свежего воздуха..символом,факелом,знаменем...Примерно как Цой,только в семидесятых.Только за этот эпизод его уже можно считать гением


   
Re: ДР Высоцкого

===================
Ну, в останньому твердженні -все вірно.
Саме тому ти написав брехню про пістолет та свої домисли про службу Висоцького в КДБ, так?
Логічно! ;)


про пістолет це правда, он вище навіть відео дали
правда, мені чомусь запам'яталась ця історія від Лімонова. якщо ти протупив і не зрозумів хто стріляв, це не моя проблема, як і з "кабінетом кагебіста в школі". Тобі просто не хочеться вірити і ти хватаєшся за соломинку, щоб оголосити мене брехуном, за те, що я говорю не приємне для мене
щодо вербовки КГБ я говорю про те, що факт достовірно не встановлений, але не прямі докази доволі ясно про це говорять
   
Re: ДР Высоцкого

Дивно.. У  нас  немає  приватного спілкування. Ви, я всі  висловлюють  свою  думку  публічно. У  чому  проблема? Ви   вважаєете  що  Ви  можете  мені  щось  особисте  сказати? Даремно так  вважаєте.  Моє  відношення   до  рядянського,  висоцьких  тощо -  відктрита: ідеологія брехня, країна брехні, яка  виховала   брехунів, які  живуть та  живляться  брехнею...

Гаразд, оскільки гілка ппо Висоцького, не могли би ви дати зразок його пісні з брехнею.
Хочу подивитись.
Інакше без такого прикладу брехні Висоцького ви самі виглядаєте брехуном
   
Re: ДР Высоцкого

від сифілісу ж помер і Ніцше, у повній прострації і розпаді психіки.


як  завжди - радянській  людині   легко  брехати.
А  правда ось:
"Именно Ланге-Эйхбаум объяснил душевное расстройство Ницше сифилисом, укрепив мнение, пользующееся популярностью и по сей день. Этот недуг, якобы все больше разрушая мозг мыслителя, довел его до безумия. Проблема состоит только в том, что сифилис передается исключительно половым путем, а Ницше был более чем застенчив и воздержан. Но и здесь Ланге-Эйхбаум приготовил объяснение: философ якобы подцепил болезнь еще в юности, посетив публичный дом. Доказательств этого Ланге-Эйхбаум предоставить не смог. Хотя, как критик морали, Ницше должен был симпатизировать проституции, а позже, в сумасшедшем доме, бредил о «двадцати четырех блудницах», кружившихся у него в кровати, сам он вряд ли пользовался любовными услугами. Когда он однажды молодым человеком зашел в один кельнский бордель, он тут же сел за фортепиано, чтобы развлечь сотрудниц и гостей сомнительного заведения своей игрой. Этим его визит и закончился. Имели ли место дальнейшие посещения, до сих пор неясно, а отношения Ницше с женщинами из его окружения не имели никакого сексуального подтекста. На основании всех этих фактов можно установить, что он умер девственником."
   
Re: ДР Высоцкого

Ну это история банальная. Талант всем неудобен. И себе и окружающим. Иначе он бы не был талантом.

Я ж не заперечую існування у Висоцького певного таланту, але ліпити з нього героя - то занадто...
   
Re: ДР Высоцкого

Как это знакомо и "несовково".. "Отречемся от старого мира, отряхнем его прах с наших ног".. Знаешь такие слова? Так это то, шо ты пропагандируешь. Типа до тебя и людей не было, а так, полуфабрикаты.
Ошибаетесь, вы далеко не венец творения с непогрешимой истиной.
===============
Такий собі Д'Артаньян в білому, а ви всі- покручі та  виродки.
Знайомо, знайомо.
   
Re: ДР Высоцкого


Считать себя "элитой", "небыдлом", и "несовком" - вполне нормально и естественно.
   
Re: ДР Высоцкого

============
Я так більше люблю називати цей ідіотський феномен меншовартістю.
Ну да. Отсюда эти надутые щеки и демонстративно-пафосный "патриотизм", который на самом деле просто попытка залезть в раковину как улитка и всех вокруг считать
врагами и ничтожествами.
   
Re: ДР Высоцкого

як  завжди - радянській  людині   легко  брехати.
А  правда ось:
"Именно Ланге-Эйхбаум объяснил душевное расстройство Ницше сифилисом, укрепив мнение, пользующееся популярностью и по сей день. Этот недуг, якобы все больше разрушая мозг мыслителя, довел его до безумия. Проблема состоит только в том, что сифилис передается исключительно половым путем, а Ницше был более чем застенчив и воздержан. Но и здесь Ланге-Эйхбаум приготовил объяснение: философ якобы подцепил болезнь еще в юности, посетив публичный дом. Доказательств этого Ланге-Эйхбаум предоставить не смог. Хотя, как критик морали, Ницше должен был симпатизировать проституции, а позже, в сумасшедшем доме, бредил о «двадцати четырех блудницах», кружившихся у него в кровати, сам он вряд ли пользовался любовными услугами. Когда он однажды молодым человеком зашел в один кельнский бордель, он тут же сел за фортепиано, чтобы развлечь сотрудниц и гостей сомнительного заведения своей игрой. Этим его визит и закончился. Имели ли место дальнейшие посещения, до сих пор неясно, а отношения Ницше с женщинами из его окружения не имели никакого сексуального подтекста. На основании всех этих фактов можно установить, что он умер девственником."


 :lol:

це переконливий аргумент
але є детальні описання клініки, і вони не залишають простору для трактування. це був класичний нейросифіліс
   
Re: ДР Высоцкого

Я ж не заперечую існування у Висоцького певного таланту, але ліпити з нього героя - то занадто...
А вот как раз про героизм никто и не говорит. талантливый поэт, не очень удачливый киноактер, в остальном - "люди как люди" просто квартирный воприс их испортил.(С) ;)
   
Re: ДР Высоцкого

про пістолет це правда, он вище навіть відео дали
правда, мені чомусь запам'яталась ця історія від Лімонова. якщо ти протупив і не зрозумів хто стріляв, це не моя проблема, як і з "кабінетом кагебіста в школі". Тобі просто не хочеться вірити і ти хватаєшся за соломинку, щоб оголосити мене брехуном, за те, що я говорю не приємне для мене
щодо вербовки КГБ я говорю про те, що факт достовірно не встановлений, але не прямі докази доволі ясно про це говорять
=================
Ахахаха!
Яка різниця, хто стріляв- Висоцький, Лимонов, чи Шемякін?
"Ложечки потім знайшлися, але осадочок  все одно залишився"(ц)- все по методичкам.  (tu)  :-)o

Ти просто невіглас та брехун.

Останнє редагування: 26 січня 2020 01:05:30 від Blokh
   
Re: ДР Высоцкого

Высоцкий был глотком свежего воздуха..символом,факелом,знаменем...Примерно как Цой,только в семидесятых.Только за этот эпизод его уже можно считать гением


https://www.youtube.com/watch?v=qmpzKSKNyn4

Да ладно. ;)
   
Re: ДР Высоцкого

Естественно это только в одном случае - когда ты не считаешь остальной мир былом..
   
Re: ДР Высоцкого

=================
Ахахаха!
Яка різниця, хто стріляв- Висоцький, Лимонов, чи Шемякін?
"Ложечки потім знайшлися, але осадочок  все одно залишився"(ц)- все по методичкам.  (tu)  :-)o

Ти просто невіглас та брехун.


якщо я стверджував, що стріляв Висоцький, то звичайно брехун я
а якщо ні, то ти просто ТП істеричка

кожен може прочитати текст вище і зробити висновок, я нічого не правив

ну?  8-)
   
Re: ДР Высоцкого

А вот как раз про героизм никто и не говорит. талантливый поэт, не очень удачливый киноактер, в остальном - "люди как люди" просто квартирный воприс их испортил.(С) ;)

Мені здається, що там "квартирный воприс" проїхався важким танком... (
   
Re: ДР Высоцкого

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія