Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

І знову перемога, тепер кір! :zrada:

Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

А что от прививки может быть плохо???

вообще-то может быть реакция
более того, она должна быть
   
Re: І знову перемога!   :zrada:

дидусь ты идиот?такая вспышка из-за того что половина детей тупо не привиты из-за дибильных родителей.
=================================
От ентой кори и краснухи еще и прививок не было,и сейчас не хватает,и шлют какое-то гавно благотворительное, где мамаши шугаются... Херня полная происходит у нонешнего Минздрава.
   
Re: І знову перемога!   :zrada:

=================================
От ентой кори и краснухи еще и прививок не было,и сейчас не хватает,и шлют какое-то гавно благотворительное, где мамаши шугаются... Херня полная происходит у нонешнего Минздрава.
были прививки,не нужно с больной головы на здоровую.если у антипрививочных истиричек нет мозгов то это их проблемы.
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

очень хорошо помню эту антипрививочную истерию,особую и пожалуй большую часть в ней занимали особи с православием головного мозга
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Когда эту суку уже уберут?!!!
Показати зображення...

так если родители дебилы при чем здесь супрун? годами не прививают детей
   
Re: І знову перемога!   :zrada:

дидусь ты идиот?такая вспышка из-за того что половина детей тупо не привиты из-за дибильных родителей.

Ідіот у тебе в дзеркалі...
Вчи матчасть!  :punish:




   
Re: І знову перемога!   :zrada:

Ідіот у тебе в дзеркалі...
Вчи матчасть!  :punish:

Показати зображення...
не ну не охуел ли ты ,у тебя стартопик про корь,а ты мне сейчас про ботулизм
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Меня в этой статье(взятой тут) очень удивило, что оказывается в 90-х уже была антипрививочная истерия. Вот как-то не припомню. Первому ребенку делала 1-ю прививку в конце 90-х. На следующий день позвонила участковый педиатр и спросила про самочувствие ребенка, чем меня просто шокировала. У меня сразу был встречный вопрос: - А что от прививки может быть плохо???

что тут шокирующего? от прививки может быть и плохо, пока организм реагирует и вырабатывает антитела(или как их там..)
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Насправді проблема дійсно велика- з моїх знайомих, напевне, 80% своїх дітей не прививали. А якщо взяти ще тих, хто не зробив повний курс щеплення- то відсоток буде ще вищий. Що саме головне- переконати їх в протилежному неможливо. Ніяких доводів і аргументів чути не хочуть- "я знаю, що для моєї дитини краще". Але чи краще?
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Ось я не розумію- всі істерять про індійські вакцини- чому? Вони тільки виробляються в Індії- заводи будуються великими корпораціями і вакцина виробляється за технологією. Просто дешева земля і робоча сила. Проблема в транспортуванні- якщо не витриманий температурний режим то вакцина стає непридатною. Але, якщо дуже хотіти, то можна купити ту вакцину якій довіряєш- зараз це не є проблемою.
Свою дочку щеплювала тою вакциною, яка була в наявності в лікарні. Не мали жодних проблем. Перш за все дитина має бути здоровою.
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

От пічалька. І нікому таміфлю з масками привезти.
Йулю нам поверніть :beach:
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Ось я не розумію- всі істерять про індійські вакцини- чому? Вони тільки виробляються в Індії- заводи будуються великими корпораціями і вакцина виробляється за технологією. Просто дешева земля і робоча сила. Проблема в транспортуванні- якщо не витриманий температурний режим то вакцина стає непридатною. Але, якщо дуже хотіти, то можна купити ту вакцину якій довіряєш- зараз це не є проблемою.
Свою дочку щеплювала тою вакциною, яка була в наявності в лікарні. Не мали жодних проблем. Перш за все дитина має бути здоровою.
+1000
При Союзе никто не знал вообще, что за вакцина, кто производитель. Делали и всё. Индийские лекарства
использовались давным-давно. А потом журнализды и начали "расследования" как раз
по индийским вакцинам.
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Что и требовалось доказать.
А Комаровский криком про это кричал еще несколько лет назад.
Следующая эпидемия, которую он прогнозировал - дифтерия.
Пусть теперь родители заболевших деток попытаются вспомнить,
откуда они вообще услыхали об опасности прививок и "индийских вакцин".
Ну хотя бы фамилию того спеца, который вел передачу "по телевизору"  :X
   
Re: І знову перемога!   :zrada:
Svitlana Bykova

Порох нєуіноватий, в 73 рази підвищились захворювання, яка фігня.
Головне ніхто не хвилюється, ніяких вакцин не купує.
Треба ж якось населення України до 20 мільйонів зменшити...
Вони працюють!  (tu)
діду - ти ДЕБІЛ!
такий самий, як війка і ще купа навіжених ідіоток і ідіотів, які відмовляються від щеплень

от де катастрофа - в кількості ідіотів. Хоча згодна, це теж порошенко винен. Тре всіх, хто проти щеплень - примусово штрафувати тищ на 50 грн. І дітей забирати
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

от де катастрофа - в кількості ідіотів

Моя дитина у віці рік чи півтора ледь не умерла від щеплення, заледве відкачали, відходили її ще рік, наслідки є до цього дня.
Загалом, потужна здорова дитина, але виявилася потужним алергетиком і т.д. На жаль.
І на жаль, виявилося це тільки після цього щеплення.
 
Ідіоти ті, хто живе в ідіотській державі з лікарями-ідіотами. І я в тому числі...
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

На данный момент 96% из заболевших детей не были привиты против кори вообще.
Еще 2% были привиты только первой прививкой и пропустили последующие.
Что и требовалось доказать.
А Комаровский криком про это кричал еще несколько лет назад.
Следующая эпидемия, которую он прогнозировал - дифтерия
.
ЗЫ
Вакцины сейчас есть.
Но мракобесы-антипрививочники не хотят прививать детей.
Ню-ню...

маленькі гробики дітей дуже сильно отверезвляють і вертають до реальності  :X
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

вообще-то может быть реакция
более того, она должна быть

Теперь-то и я знаю, но тогда об этом не говорили вообще. А эпидемия дифтерии была, хотя антипрививочной истерии не то, что не было. Не было даже тем, что на прививку должна быть реакция.
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Моя дитина у віці рік чи півтора ледь не умерла від щеплення, заледве відкачали, відходили її ще рік, наслідки є до цього дня.
Загалом, потужна здорова дитина, але виявилася потужним алергетиком і т.д. На жаль.
І на жаль, виявилося це тільки після цього щеплення.
 
Ідіоти ті, хто живе в ідіотській державі з лікарями-ідіотами. І я в тому числі...

Співчуваю.  Мабуть перша дитина, ми тоді всі трохи безпечні.
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

ми тоді всі трохи безпечні

Безпечні? Ми в цей період по-ідіотськи довіряєм кожному слову лікаря і виконуємо всі вказівки як барани за браком досвіду.
А треба тричі подумати перед тим як слухатися.

- Вашу дитину треба негайно уколоти, ми мусимо!
- Так, але дивіться, у неї таке і таке, може не зараз, може пізніше, а може і не треба, ми читали в інтернеті, що вона може погано перенести цю прививку...
- Хто тут лікар, я чи інтернет? Треба зробити, тому що
маленькі гробики дітей дуже сильно отверезвляють і вертають до реальності
- Ну, ок, доктор.

І після цього просто п***а...
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

ми читали в інтернеті, що вона може погано перенести цю прививку...

это как? :S
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Безпечні? Ми в цей період по-ідіотськи довіряєм кожному слову лікаря і виконуємо всі вказівки як барани за браком досвіду.
А треба тричі подумати перед тим як слухатися.

Як мені пояснив один лікар - ми ділимо відповідальність навпіл. Тому що лікар він нам не наказує, а рекомендує. Зараз і в картках так пишуть "рекомендовано". А далі вже починається моя зона відповідальності наскількі і як, в якому обсязі я дотримуюсь його рекомендаціям.
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

Тре всіх, хто проти щеплень - примусово штрафувати тищ на 50 грн. І дітей забирати


Достаточно будет гос-ву взять на себя материальную ответственность за детей, к-м прививка нанесла вред здоровью. отказов станет в разы меньше, когда родители буду знать, что не останутся с бедой один на один.
   
Re: І знову перемога, тепер кір!   :zrada:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія