Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Так дійсно, а де Ельф? Хтось знав його особисто?

Мамка фінансування урізала - воно й зникло. Залилиша тільки еталонного Дідуся  :pooh_lol:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

бакс растет, будет расти - если запретили курс показывать наши власти то совсем фигово
Тобто? де заборонили показувати?
Тут https://bank.gov.ua/en/markets/exchangerates?date=2022-07-30&period=daily все є, щоденно оновлюється...
Чи це...?...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Доброе утро



   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А. ну так це правильно зробив Нацбанк
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А. ну так це правильно зробив Нацбанк

ахахаха

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2018/12/18/643706/

   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

І що? У серйозних країнах ніде ніколи не бачила на вулицях ніяких табло з курсами валюти
А у Німеччині взагалі не знаю, де можна побачити, крім як в Інтернеті
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я тоже даже не знаю где он находится на кухне

вот реально за вас очень рада, как и за тех кто не знает где соль находится на кухне и им хватает 1 кг на год
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

вот реально за вас очень рада, как и за тех кто не знает где соль находится на кухне и им хватает 1 кг на год

От солі я дуже мало вживаю. Підсолити воду там на макарони чи вареники і до дерунів
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

І що? У серйозних країнах ніде ніколи не бачила на вулицях ніяких табло з курсами валюти
А у Німеччині взагалі не знаю, де можна побачити, крім як в Інтернеті
вы такая смешная

ладно чао-какао
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

вы такая смешная

ладно чао-какао
Ну, посмійтеся
це нормально, коли кожна контора вивішує по вулицях свої "курси"
залишалося зробити останній крок - щоб оті валютчики, що кучкуються у нас на вул.Володимира Мономаха, стояли відкрито кожен з власною таблицею "курсів"
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А у Німеччині взагалі не знаю, де можна побачити, крім як в Інтернеті

Підозрюю що це пов'язано з строгими вимогами до вивісок а не з рішенням нацбанку.


ЗІ а ще в серйозних країнах сімкартки лише по паспорту
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

кожен з власною таблицею "курсів"

Нє маж бути 63 копійки як при совку
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

І що? У серйозних країнах ніде ніколи не бачила на вулицях ніяких табло з курсами валюти
А у Німеччині взагалі не знаю, де можна побачити, крім як в Інтернеті

Усюсю - ну Чехія, канєшно, несерьозна країна у порівнянні з  самим Третім Рейхом !
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну, посмійтеся
це нормально, коли кожна контора вивішує по вулицях свої "курси"
залишалося зробити останній крок - щоб оті валютчики, що кучкуються у нас на вул.Володимира Мономаха, стояли відкрито кожен з власною таблицею "курсів"

Що в тій хворій зелено-сектантскій макітрі вариться ??  :facepalm1:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

НБУ нагадує старий анекдот про керівників Совка, як кожен діяв, коли їхали потягом і раптом скінчились рельси. Так Брєжнєв запропонував зашторити вікна, хитатись і уявляти, що їдуть далі.
Нацбанк одномоментно опустив гривню на 25 % а тепер звинувачує обмінники, що то вони курс обвалили своїми табло.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Усюсю - ну Чехія, канєшно, несерьозна країна у порівнянні з  самим Третім Рейхом !
А що, в Чехії є обмінники крім як на кордоні? В Португалії взагалі відсутні, крім як в аеропортах за митною зоною.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Та курс буде і по піісят через кілька тижнів. І то далеко не межа. Сумно, але для цього є всі логічні підстави.
Мені лишень цікаво, в яку сраку позатикають язики ті, хто роками волав про гонтарєву і парашенку, котрі обвалили курс втррричі, куррррва!! Нє, ну понятно, тоді війни не було й економіка не котилась впєсду.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А що, в Чехії є обмінники крім як на кордоні? В Португалії взагалі відсутні, крім як в аеропортах за митною зоною.

Валом. Особливо в центрі - через будинок. І класні ті, що їх тримають араби - чи то лівійці...не розбираюся. Завжди найкращий курс і дійсно жодних комісій.
На кордоні - це де, в аеропорті ? Ну там теж є, але дуууууже невігідні.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

наша пісня гарна нова...  :X
В чому я не правий?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Що в тій хворій зелено-сектантскій макітрі вариться ??  :facepalm1:
про сектантство тобі як вірній послідовниці богоПетро варто було б помовчати  :laugh:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Підозрюю що це пов'язано з строгими вимогами до вивісок а не з рішенням нацбанку.


ЗІ а ще в серйозних країнах сімкартки лише по паспорту
насправді ці табло з різноманітними курсами на кожному розі бачила лише в Стамбулі
І ще раніше у Празі та Будапешті, але там я була вже давно, хз як зараз
більше ніде
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

про сектантство тобі як вірній послідовниці богоПетро варто було б помовчати  :laugh:

Мені до твоєї навіженої ненависті до ворогів  бубачки як до Марса  :gigi: так що не пременшуй свої заслуги )))
   
Мені до твоєї навіженої ненависті до ворогів  бубачки як до Марса  :gigi: так що не пременшуй свої заслуги )))
НЕ переймайтеся, в неї нік такий МУРУславить....
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

ахахаха

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2018/12/18/643706/

Показати зображення...

А что смешного?Если хуйло какает то вы перестанете?Сомневаюсь
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мені до твоєї навіженої ненависті до ворогів  бубачки як до Марса  :gigi: так що не пременшуй свої заслуги )))
а що тебе так тіпає, бубочка зумів монетизувати свій талант,  він найкращий президент, і ви рвете сраку за минуле якогось "ромського приспособлєнца"
ПС
 Валька. Шо ви п***а, діду? Раньше, раньше… Шо за ностальгія, чого вам щас не хвата, тюрми?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Та курс буде і по піісят через кілька тижнів. І то далеко не межа. Сумно, але для цього є всі логічні підстави.
Мені лишень цікаво, в яку сраку позатикають язики ті, хто роками волав про гонтарєву і парашенку, котрі обвалили курс втррричі, куррррва!! Нє, ну понятно, тоді війни не було й економіка не котилась впєсду.

С чем ты не согласен?Тогда была такая война?Порты были заблокированы?10 миллионов выехало?  :facepalm1:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

НЕ переймайтеся, в неї нік такий МУРУславить....
Ух ти, який потужний підгавкувач! Ти хто? Що неукраїнець - це зрозуміло з ніку. Свиносектант з Болграду?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мені до твоєї навіженої ненависті до ворогів  бубачки як до Марса  :gigi: так що не пременшуй свої заслуги )))
Слабенько і непереконливо, Бякусю.  :lol: Спробуй ще.
   
Ух ти, який потужний підгавкувач! Ти хто? Що неукраїнець - це зрозуміло з ніку. Свиносектант з Болграду?
Я на Запоріжському фронті, а ви зрадопатріотка з за кордону ГАВКАЄТЕ.....
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

В чому я не правий?
традиційно плутаєш причини з наслідками і не каєшся
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я на Запоріжському фронті, а ви зрадопатріотка з за кордону ГАВКАЄТЕ.....
З якого переляку я зрадопатріотка?   ;o  На кого я "ГАВКАЮ"? Наразі саме ви здійняли ініціативний гавкіт у мій бік, хоча я вас ні сном, ні духом, взагалі чи не вперше бачу ваш нік
не знаю, на якому ви там фронті, але точно не чоловік.
Бо чоловік ніколи не став би перед жінкою хизуватися
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

В атб цукор 29, местный магаз возит по 33 за кг, наверное надо мешок все же взять, бакс растет, будет расти - если запретили курс показывать наши власти то совсем фигово
Везде в мире фигово, нигде нет через каждые 100 метров большого табло с курсами.

ЗИ В СССР было еще фиговей - на мин. зарплату можно было купить 90 кг сахара, у нас пока 200.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мамка фінансування урізала - воно й зникло. Залилиша тільки еталонного Дідуся  :pooh_lol:

А папка напевно, фінансування своїм підняв, засрали весь твітер і фейсбук. Тебе нормально фінансує, еталонна Бяка?  :-)o     

 
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Свідки відсутності обмінників в Німеччині хоть віддають собі дупля, що вони там просто не потрібні. Якби гривня була такою ж міцною, як євро або ам. долар, то і в нас би їх майже не було б. Невже це комусь не зрозуміло?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Слабенько і непереконливо, Бякусю.  :lol: Спробуй ще.

Тобі і так буде досить :)) А це все, що ти змогла з себе видусити ?  :weep:  Старєєшь, танюхя, старєєшь...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

а що тебе так тіпає, бубочка зумів монетизувати свій талант,  він найкращий президент, і ви рвете сраку за минуле якогось "ромського приспособлєнца"
ПС
 Валька. Шо ви п***а, діду? Раньше, раньше… Шо за ностальгія, чого вам щас не хвата, тюрми?

О май гад...оце тебе попєрдолило від величи солнцелікага владіміра  :facepalm1:  найкращий, кажеш ?? А ти Марік бачив в якому він стані, уйопище ти сектантське ?  :weep:  Оце заслуга твого найкращого пріпіздєнта. Ну і твоя, звісно, як його виборця.
   
двадцять з хєром гривень.
Ти шо, припух, падло липецьке


А кривороге чмореня не припухло? :lol:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

О май гад...оце тебе попєрдолило від величи солнцелікага владіміра  :facepalm1:  найкращий, кажеш ?? А ти Марік бачив в якому він стані, уйопище ти сектантське ?  :weep:  Оце заслуга твого найкращого пріпіздєнта. Ну і твоя, звісно, як його виборця.

Марік це ж Маріуполь?
То його не рашисти розбомбили?
Таки Соловьйов зі Скабєєвой потрапляють і в деякі фупівські вуха..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія