Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

Люсю конечно заносит очень сильно.
Особенно про прогнившую слабую Европку, с тремя гендерами, что солдафону не понять.
Но по сравнению с фупом люся -полный адекват
   
Re: Арестович

Ну, той мір тільки в початковій книжці був таким … пласким, двовимірним. Поступово дійшло до Хіщних вєщєй вєка і Отягощьонних злом, де полуднем вже й не пахло.
Єфремов теж з туманності андромеди стартував, а потім помудрішав :)
Яка цікава замітка!
Я добавлю : чого вартий Витицкий (псевдоеім Бориса Стругацького після смерті його брата) !
Поиск предназначения, или Двадцать седьмая теорема этики
І також
Бессильные мира сего

Це дві пророчо-унікальні твори !
   
Re: Арестович
nik

Но по сравнению с фупом люся -полный адекват

 :gigi:
   
Re: Арестович
nik

   
Re: Арестович

Хто зна !???
Щоб стати політиком - не треба бути генералом якимсь , чи академіком наук ...
виявляється - що оно Рейган був тоже актор кіно !
Але став видатним політиком !
і цілком зрозуміло , що після заяви Арестовича про наміри йти в політику і владу - на даний момент він тренується у НЛП (нейро-лінгвістичному програмуванні) і шліфує якусь свою харизму
Тому цілком зрозуміла теперішня критика проти нього ...
ну я от чесно признаюсь , і робив це не раз - що Зеленський не годиться в президенти
А от оно як виявилось ! Що здатен !
Я не голосував за Зеленського , тому що був закомплексований на його карьєрі в шоу-муві бізнесі ...
але тепер з лютого місяця - я цілком підтримую його .
І вкрай здивований його політичною професійністю та позицією ..

Якось мені ще одно "здається" ... що Зеленський проявляє певний рекламний "протекціонізм" і призильність до мера Миколаєва : Віталія Олександровича Кім
Він якийсь тоже харизматичний ..

Таке враження чуть є , моє власне
Що припустимо нові вибори - то Зеленський всяко буде просувати Віталія Кім , ну чуть як не у президенти ,
...
але , тепер , коли є можливість самопіару і задатки харизми , та уміння скористатись соц-мережами , то Арестович просто геніально цим користується !!!
Судячи по фупу - тут просто якась льсьєн-істерія всюди !!!
Ну де тільки гундять і не гундосять про Арестовича ???
У всіх темах !
Це піар офігенний !
Його ще повно в твіттеро-фейсбуко-телеграмах !
Це якась просто кампанія піару !

Я ще тільки добавлю , що я був негативно настроєний проти Зеленського і його участі в кіно-шоу
А виявояжться що я не правий ! Це не важно !
І так само тепер робить Арестович - ну і всі інші шо ніби-то критикують негативно його ..
так ось - я це вважаю тепер спеціальною формою "чорного" піару
І Арестович цим вдало користується ...
   
Re: Арестович
DBA

Алексей требует от нас невозможного. Нельзя вот просто взять и перестать ненавидеть россиян. Ненависть к россиянам и русофобия - это естественно и нормально, я даже не могу представить, как может быть иначе?!

Люсина аудитория - россияне. Он ищет друзей среди врагов, чтобы организовать движ изнутри. Нельзя говорить и нашим и оркам одни и те же вещи

Тут смысл в том что рашка этого и добивается, потому как у них проблемы с общественным мнением, мало готовых идти на войну, много кто против. Кацапы пытаются вызвать у украинцев ненависть не к полит верхушке, военным и остальным причастным к террактам, а ко всем россиянам. И тогда у всех будет только одна опция - защищаться

Вторая цель - вызвать отторжение запада к Украине так как Запад не поддерживает ненависть ко ВСЕМ россиянам (к стране). Если б мы не завистливая так от поставок и фин ресурсов, то на это можно было бы наплевать

Иногда нужно переступать через себя, контролировать эмоции и делать то что нужно делать - идти к победе, а не тупо рефлексировать - так как враг и хочет

Он по сути прав, просто не очень удачно выразился
   
Re: Арестович

Відверто кажучи, слухав неуважно, був втомлений, але розчарований від того, що почув. Навіть Фейгін офуів, склалось враження
Такі розмови можна було б вести через 5-10 років після нашої перемоги, і то за умови, що ми би якось щемили кацапів.
Але зараз, дивлячись на відірвані ноги жінок і вбиті тіла дітей, звинувачувати українців в природніх і зрозумілих у такій ситуаціі емоційних реакціях???
Не сприймаю цього його пересмикування щодо можливої реакції цивілізованої та толерантної Європи. Навпаки, ми маємо прищеплювати європейцям презирство до цієї смердючої, дикої, огидної орди.
   
Re: Арестович



Тут смысл в том что рашка этого и добивается, потому как у них проблемы с общественным мнением, мало готовых идти на войну, много кто против. Кацапы пытаются вызвать у украинцев ненависть не к полит верхушке, военным и остальным причастным к террактам, а ко всем россиянам. И тогда у всех будет только одна опция - защищаться


яка це така опція в них опція буде - захищатися? Від кого і від чого захищатися?
Це хтось на них напав, хтось руйнує їхню інфраструктуру та вбиває людей в умовних Архангельську, Хабаровську чи Вологді?
Це роблять украінці ?
   
Re: Арестович


Люсина аудитория - россияне. Он ищет друзей среди врагов, чтобы организовать движ изнутри. Нельзя говорить и нашим и оркам одни и те же вещи

Тут смысл в том что рашка этого и добивается, потому как у них проблемы с общественным мнением, мало готовых идти на войну, много кто против. Кацапы пытаются вызвать у украинцев ненависть не к полит верхушке, военным и остальным причастным к террактам, а ко всем россиянам. И тогда у всех будет только одна опция - защищаться

Вторая цель - вызвать отторжение запада к Украине так как Запад не поддерживает ненависть ко ВСЕМ россиянам (к стране). Если б мы не завистливая так от поставок и фин ресурсов, то на это можно было бы наплевать

Иногда нужно переступать через себя, контролировать эмоции и делать то что нужно делать - идти к победе, а не тупо рефлексировать - так как враг и хочет

Он по сути прав, просто не очень удачно выразился
В чем он прав? То что украинцы простреливают ноги пленным или то что такие видео не нужно распрастронять.  Мне кажется что проукраинский пропагандист должен был сказать ,что это кацапский фейк и распрастроняют его кацапы.
   
Re: Арестович
DBA

яка це така опція в них опція буде - захищатися? Від кого і від чого захищатися?
Це хтось на них напав, хтось руйнує їхню інфраструктуру та вбиває людей в умовних Архангельську, Хабаровську чи Вологді?
Це роблять украінці ?

Если каждый россиянин будет уверен что именно это и произойдёт, то как крыса загнанная в угол, у них будет только один выход - “все для фронта, за победу, за хуйло»

Уберите эмоции и подумайте. И вспомните историю второй мировой, когда обе стороны на самолетах раскидывали листовки. А мы, вместо листовок и правильной пропаганды, выливаем потоки ненависти (хоть и оправданной). Это было бы нормально если бы 100% россиян хотело бы войны. А на данный момент доля несогласных большая и есть шанс взломать всё изнутри. По крайней мере снизить поток ихних новомобилизированны х добровольцев и увеличить число отказов

Эта некотролируемая ненависть войну явно не выиграет и не приблизит победу
   
Re: Арестович

Можливо, я занадто поверхневий та емоційний, і не вловлюю «глубіну мислі» військового розвідника, філософа, актора, психолога, блогера, аналітика, радника голови ОП Арестовича.
Але це украінці зараз демонструють всьому світу свій «шовінізм»?
Охуєть, ми ще й шовіністи, крім того що нацисти та Бандерівці!!!
Можливо, нам час розкаятися, попросити вибачення у великого російського народу???
   
Re: Арестович

Если каждый россиянин будет уверен что именно это и произойдёт, то как крыса загнанная в угол, у них будет только один выход - “все для фронта, за победу, за хуйло»

Уберите эмоции и подумайте. И вспомните историю второй мировой, когда обе стороны на самолетах раскидывали листовки. А мы, вместо листовок и правильной пропаганды, выливаем потоки ненависти (хоть и оправданной). Это было бы нормально если бы 100% россиян хотело бы войны. А на данный момент доля несогласных большая и есть шанс взломать всё изнутри. По крайней мере снизить поток ихних новомобилизированны х добровольцев и увеличить число отказов

Эта некотролируемая ненависть войну явно не выиграет и не приблизит победу
та я розумію Вашу думку і те, що хотів донести до аудиторії Арестович.
Однак, на мій погляд, це нічого не дасть, це хибний шлях
Наша стриманість і виваженість у оцінках та емоційних реакціях у соціальних мережах аж ніяк не повпливає на світогляд більшості пересічних жителів мордору, враховуючи історичні традиції цього народонаселення та його перебування під агресивною украіноненависницьк ою пропагандою впродовж більше 20 років. Це нуль, це постріл холостим патроном, це подача не з того флангу, і не на того гравця, кажучи футбольною мовою.
А ось економічна та військова поразка вплине, ще й як, дуже швидко та ефективно
   
Re: Арестович

Люся на фб пояснює.

Уводят прочь попятными путями.
Вам невдомек - что только черви вы,
В которых тлеет мотылёк нетленный,
На Божий свет, взлетающий из тьмы.
————

Це пояснення?
Набір фраз але ніяк не логіка пал(к)овніка.
В прелюдіі венігрет з різнопланових тем ніяк не повязаних

Але мова про інше
Про стрім марка

Люся римами на його язикє ніяк не прикриє свою недолугість (якщо мова про його аналітичні здібності) та що звучала прямим текстом у фейгіна.

1
Ніяк не можна емоційну реакцію на вбивство безвинноі Лізи і вінничан заборонити на держрівні (певно законом) ну не окриком жеж шефа єрмака.
#Прозвучало чітко і кілька раз

2
Прирівняти емоцію украінців до фашизму то навіть для цинічного (закос бо альоше сопливий по багатьом іншим нюансам) адвоката бикова.
# слово "фашизм" - теза хуйла - чітко звучало в бік співгромадян
# інколи краще жувати
....

Люсю зі своїми язикатими римами скоро почнуть бити в іпло
І не лише у Вінниці
#запомнитєєтоттвіт

Писи
Як нарцистичне кацапське звірятко в клітці єрмака най буде.
Але шеф хай підріже язика
По розпистівся
   
Re: Арестович

Люсина аудитория - россияне.
Невзоров давніше сказав.
Голоси лібералів  збирають максимум 2% аудиторіі раші.
А льоша ще й хохол

Ніжній тагіл аудиторія альоше?
Ніт
Оргазмучий біженець бикоф його аудиторія. Поєти і інші  прищаві особи.
В більшості за кордонами раші.
Лям там точно з Неньки

То панове  пустий номер якщо в макітру кацапа стукати.

А в розкол в украінців в самий раз
Дві тези хуйла про Украіну
Каркулі фошиздо-нацисти vs адіннарот
   
Re: Арестович

Мабуть, романтична подорож Фейгіна з Арестовичем досягає кінця.
Фейгін нормальний мужик, поважаю його.
Залишились в минулому Швєц, Салавєй, ще не так давно регулярні гості.
Така ж сама доля чекає Арестовича
   
Re: Арестович



То панове  пустий номер якщо в макітру кацапа стукати.

А в розкол в украінців в самий раз
Дві тези хуйла про Украіну
Каркулі фошиздо-нацисти vs адіннарот
+
   
Re: Арестович

Не скажу, що я довіряв Арестовичу раніше, швидше слухав його перед сном як один з варіантів «вечірньої казки».
Після сьогоднішнього ефіру кардинально змінив своє ставлення до нього.
Маніпулятор, однозначно.
   
Re: Арестович

та я розумію Вашу думку і те, що хотів донести до аудиторії Арестович.
Однак, на мій погляд, це нічого не дасть, це хибний шлях
Наша стриманість і виваженість у оцінках та емоційних реакціях у соціальних мережах аж ніяк не повпливає на світогляд більшості пересічних жителів мордору, враховуючи історичні традиції цього народонаселення та його перебування під агресивною украіноненависницьк ою пропагандою впродовж більше 20 років. Це нуль, це постріл холостим патроном, це подача не з того флангу, і не на того гравця, кажучи футбольною мовою.
А ось економічна та військова поразка вплине, ще й як, дуже швидко та ефективно
А я думаю, что он вовремя сказал про начавшееся движение не в ту сторону. Примерно как в марте про сплошные блокпосты на ЗУ.
Ошибки лучше или не делать, или хотя-бы быстро исправлять.
   
Re: Арестович

Заодно й відписався від його сраного ютуб-каналу. Я й так там нічого не дивився і не слухав, лише на Фейгіна його бачив
Всіх, хто підписаний на Арестовича, закликаю відписатися. Нехай його русскіє і совєтскіє слухають з мордору, він про них так піклується, то можливо вони йому віддячать
   
Re: Арестович

Заодно й відписався від його сраного ютуб-каналу. Я й так там нічого не дивився і не слухав, лише на Фейгіна його бачив
Всіх, хто підписаний на Арестовича, закликаю відписатися. Нехай його русскіє і совєтскіє слухають з мордору, він про них так піклується, то можливо вони йому віддячать
Каждый вправе делать из всего собственные выводы.
Вы сделали такой, и это ваше право.
   
Re: Арестович
U2

Люсю конечно заносит очень сильно.
Особенно про прогнившую слабую Европку, с тремя гендерами, что солдафону не понять.
Но по сравнению с фупом люся -полный адекват

Только чухается перед камерой.
   
Re: Арестович

Люсю зі своїми язикатими римами скоро почнуть бити в іпло
І не лише у Вінниці
#запомнитєєтоттвіт
  Як тільки побачу цю гниду - нема у мене іншого варіанту.
   
Re: Арестович

А я думаю, что он вовремя сказал про начавшееся движение не в ту сторону. Примерно как в марте про сплошные блокпосты на ЗУ.
Ошибки лучше или не делать, или хотя-бы быстро исправлять.
Згоден. Арестович, попри мутне минуле, робить правильну справу і працює на нашу спільну Перемогу.
Визнаймо - дуже багато серед українців є таких, які були змушені визнати, що в 2014 році недооцінили агресивність Росії, тому зараз зі зброєю в руках захищають нашу Батьківщину.
   
Re: Арестович

Почитал,понял что из этого типа наружу поперло хохлятство и меншовартисть. Ничего удивительного, этого стоило ожидать.
   
Re: Арестович

Злорадненько так - а я казав з самого початку, що Люся - це поморочена закомплексована брехлива узькомірна гнида, котру хвилею подій винесло на поверхню, як виносить сміття.
Внєштатний развєччік з 19-ти років, косплейщик і писдун, фільософ і психолух, трясця.
А зараз побачимо - вангую категорично, що на його захист стануть знані фупівські провладні боти й сраколизи.
   
Re: Арестович

якщо
То панове  пустий номер якщо в макітру кацапа стукати
100500 Тут кацапам, що в Україні живуть не достукаєшся. "Не розкидайте бісер перед свинямсвинособаками" (c.) Прости Господи.
   
Re: Арестович

Люся на фб пояснює. Верніше, не так. Він спочатку це написав на фб, а вже потім спробував пояснити у фейгіна
власне, з точки зору універсальних правил буття він цілком правий.
якщо вам зараз дикувато звучать його слова, уявить що ви будете робити. коли крім страху на ненависті в вас нічого не залишиться.  Вважаєте що ставши звіром ви потім зможете повернутися ? до того ж помста – це блюдо, яке подають холодним.
я підтримую його слова.


   
Re: Арестович

Згоден. Арестович, попри мутне минуле, робить правильну справу і працює на нашу спільну Перемогу.
Визнаймо - дуже багато серед українців є таких, які були змушені визнати, що в 2014 році недооцінили агресивність Росії, тому зараз зі зброєю в руках захищають нашу Батьківщину.

  Кацапська гнида той Арєстовіч.
  Ці тварюки нас вбивають - а нам бажати їм смерті не можна. "Патамушта ані палучяют настоящую матівацию - мстіть за сваіх. Ета ідєологічєскій проігриш". :bueee:

Останнє редагування: 16 липня 2022 09:06:58 від Топа
   
Re: Арестович

  Кацапська гнида той Арєстовіч.
  Ці тварюки нас вбивають - а нам бажати їм смерті не можна. "Патамушта ані палучяют настоящую матівацию - мстіть за свашх. Ута ідєологічєскій проігриш". :bueee:
ти не вірно зрозуміла. потрібно залишатися людиною. В тебе є всі права вбити якщо є загроза. Але не варто перетравлюватися на звіра, який вбиває задля задоволення. Нехай власного гніву.

   
Re: Арестович

А я думаю, что он вовремя сказал про начавшееся движение не в ту сторону. Примерно как в марте про сплошные блокпосты на ЗУ.
Ошибки лучше или не делать, или хотя-бы быстро исправлять.
Доказів що арестович видавав норм прогнози до лютого 22 є достатньо.
Беззаперечний факт
Хоча суть конфлікту кацапів з Украіною він не бачив в національній площині.
Нмд там більше зарусьусруськоі полови.
Першість Києва над мск
Імперська туфта в ліберал обгортці
Тому така популярність в персон типу латиніних
 
Але коли конфлікт в фазу загострення 22 показав що кацапам недостатньо знищення уряду "наркоманів-клоунів" а мова пішла про знищення украінців альоша поплив чіпляючись за своі зарусьусрусь тези минулого.
Тому має такі корчі.
Нутро руськомірного (хоча і в київській локаціі) переоцінити ситуацію заважає

Тому в останній час поніс пургу про хароших руцьких
Отримав удар в макітру і відразку кинув гомофобну кістку вправо щоб зняти напругу.
Тепер нова теза про куркулєйфашистів яку хз чим буде закривати.

З огляду на "контроверсійні" вкиди персонажа  більше шкоди ніж діла
Повтор тез хуйла теж крайня тупість.

Реакція марка (а там немає сумніву про вродженний антагонізм до хуйла) показова.
Ще пару місяців тому ним артикульована до харошіхруцьких:
Отіпіться (в першу чергу ментально) від Украіни і іі народу.

Нмд Марку потрібно не мяти яйця і робити покерфейс в своіх стрімах
А прямо альошє (аудиторіі) це повторювати.
Трабл не в різності світоглядних поглядів з кацапами
Трабл в іх зверхності що має бути переможений не антизверхністю Києва а різними шляхами з кацапами.
Різні шляхи то є запорука спокійного життя (навіть якщо через покоління).
А не намагання кожного ніжнєтагільця вбудувати в украінська бачення майбутнього.
   
Re: Арестович

ти не вірно зрозуміла. потрібно залишатися людиною. В тебе є всі права вбити якщо є загроза. Але не варто перетравлюватися на звіра, який вбиває задля задоволення. Нехай власного гніву.
  То ти невірно зрозуміла.
  Як у твою кімнату вдерлася гієна - не слід чекати, поки вона стрибне тобі на спину.
  Я це говорив ще у 14му.
   
Re: Арестович

до речі, саме тому я ще 1,5 роки тому писав, що Володі не треба жити заради війни з Петром, інакше перетворитися на нього. Так і вийшло. до речі. Вже трудно відрізнити.
ми станемо москалями якщо будемо робити те що вони. Тут все просто.

   
Re: Арестович

  Кацапська гнида той Арєстовіч.
  Ці тварюки нас вбивають - а нам бажати їм смерті не можна. "Патамушта ані палучяют настоящую матівацию - мстіть за свашх. Ута ідєологічєскій проігриш". :bueee:
Євреї ніколи не кричали шо виріжуть всіх німців, вони мовчки вирізали всіх причетних, з інших взяли грошима, їх весь світ жаліє і поважає, і недайБоже бовкнути шось на євреїв. Люся приблизно це і сказав. І почитайте шо написав Притула, після його допису його можуть запросто послати нах багато хто, а толку від його гнівних сотрясінь повітря аж 0. Люся вимагає закрити військомати чи пропонує скласти зброю? Люся сказав шо покидьків знають поіменно і ними займеться держава. Диванні війська нарешті вирішили сходити в рейд і трохи порізати горлянок кацапам, але ж тут трапився Люся і все їм обламав.  :weep:
   
Re: Арестович

  То ти невірно зрозуміла.
  Як у твою кімнату вдерлася гієна - не слід чекати, поки вона стрибне тобі на спину.
  Я це говорив ще у 14му.
я чоловік, доречи  ;)  якщо у твою кімнати вдерлася гієна, ти її вб'єш. точно. Але ти ж не станеш поводитися після цього як гієна ? У тому і річ.
   
Re: Арестович

Люся сказав
  "Сама прідумала сама абідєлась".
  Ще й принизив.

   
Re: Арестович

я чоловік, доречи  ;)  якщо у твою кімнати вдерлася гієна, ти її вб'єш. точно. Але ти ж не станеш поводитися після цього як гієна ? У тому і річ.
  Ти ганчірка, а не чоловік, бо розводиш нюні.
  Коли кацап точно знатиме, що в Україні на нього чекатиме тільки смерть, то його таки мотивує не йти в Україну.
  Все інше для тварюки - тупе блаблабла. [ua]
 
   
Re: Арестович

  Арєстовічєфіли зараз ще й гасло "смерть ворогам" запропонують змінити.
  Щоб запобігти "разжиганію". :X
   
Re: Арестович

до речі, саме тому я ще 1,5 роки тому писав, що Володі не треба жити заради війни з Петром, інакше перетворитися на нього. Так і вийшло. до речі. Вже трудно відрізнити.
ми станемо москалями якщо будемо робити те що вони. Тут все просто.
ми не можемо стати москалями, ми ніколи не зможемо робити те, що вони робили і роблять з нами. Ми не москалі.
Але Арестович нам, по суті, пропонує після жорстокого удару по одній щоці підставити ще й другу.
Але потрібно це робити (другу щоку підставляти) мовчки, щоб, по перше, своїм обуренням не образити часом кацапів
А по друге, не налякати європейців
Це охуітєльна стратегія
   
Re: Арестович

потрібно залишатися людиною
Так має бути
Без сумніву
Але людина це теж Емоція.

Реакція на ракетну атаку і емоцію в Піона норм.
Сльоза про дитину  яку він придушив щоб не розплакатися

А що видав альоша?
Гнівний спіч що треба на держрівні побороти ту куркульськофашистсь ку  "заразу"
Не дивився повторно але по пам'яті він не вичавив співчуття рідним вінничан (закос під циніка)
Можливо пізніше вичавив але сумнів. 

Також
З огляду на контрпропаганду  це ніяк не працює
Кацапам нижньотагільцям пох
Украінців розколює

Дурна справа дивитись в 2св і шукати там аналогіі
Але без сумніву такий льоша лєвітан в перший прокол порівняти реакцію на бомби в мск до хітлерфашистів завис би в петлі.
Украіна не ссср але варто міру знати в кацапофільсві.
Не можеш вичавити - помовч  пару днів...
   
Re: Арестович

порівняти реакцію на бомби в мск до хітлерфашистів завис би в петлі

 +1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія