Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: запитання поціновувачам томатного соку :)

Як Ви його робите? Мене цікавить не  рецепт, а сам процес цого видавлювання з помідор?  Якими гаджетами користуєтесь для цього? Який метод є  найоптимальніншим?
Хочу батькам трохи  роботу полегшити, бо вони ніяк не можуть  без  свого томатного соку...  Всі модерні соковижималки у них є, але батькам вони не підходять, бо жмих сильно вологий  виходить, багато соку таким чином втрачається.   Єдине, що їм підходить, це ручна м'ясорубка з спеціальною  совдепіаською насадкою  для сока.  Але це просто вбивчо важкий  і довгий процес,  поки всі ті  помідори перекрутиш.....  можe  вже щось більш ефективне придумали?
Якщо є   тут поціновувачі з досвідом в цій справі, прошу відгукнутися....
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

Гляньте шнековые соковыжималки. Примерно 300-400 долларов.
   
Я блендерю томаты, провариваю 5 минут - и в банки.
Пробовала через соковыжималку - мне не понравилось: одна вода. А так - блендер зверь, даже семечки захватывает. Получается густой сок. Но в банке все равно расслаивается. Завтра фоткну - а то уже в погребе :)
   
Та через м‘ясорубку все перекрутив і ніяких втрат. Борщ во  (tu)
   
Честно говоря, замучалась я уже с этими томатами....месяц едим, закрываем, раздаем - а пик урожайности еще не наступил ! :weep:
Зеленых еще стоолько созревает...
Буду сушить - бо сил больше нет :)
   
Гляньте шнековые соковыжималки. Примерно 300-400 долларов.


Які це шнековие, можна лінк, будь ласка?  Взагалі-то Бяка он правильно написала, що всі соковижимaлки не дають правильного ефекту:  сік виходить водянистий....
Прошу писати тільки тих, хто сік дійсно сам робить і не перший рік. Соковижимaлкa крута у моїх батьків є( одна із найкращих по німецьких міpках,  Gastroback, але то все не те).....
   
Береш цю штуку:



Відкриваєш нею цю штуку:



Розводиш з холодною водою 1:1 - і все, напій готовий. (tu)
   
Ну так спробуйте блендер :) Ну, той, шо чаша.

   
Фэт фри  :lol:    :weep:
   
Я блендерю томаты, провариваю 5 минут - и в банки.
Пробовала через соковыжималку - мне не понравилось: одна вода. А так - блендер зверь, даже семечки захватывает. Получается густой сок. Но в банке все равно расслаивается. Завтра фоткну - а то уже в погребе :)

Бякушка, що значить все блендериш: і шкірки, і насіння? То  сік виходить з цим всим вмістом потім ?
   
Фэт фри  :lol:    :weep:
Без ГМО кручє! :lol:
   
Для этих целей в кладовке уже лет 20 стоит Мрия 2м производство кажется днепровского "южмаша", используется ветеран только для томатов и только томатов, жмых абсолютно сухой ....

З.Ы. вот такой



Останнє редагування: 5 серпня 2018 23:55:57 від AK72
   
Фэт фри  :lol:    :weep:

Там ще ззаду написано: глютен фрі... На лохів ці написи діють магічним чином. :)
   
Для этих целей в кладовке уже лет 20 стоит Мрия 2м производство кажется днепровского "южмаша", используется ветеран только для томатов и только томатов, жмых абсолютно сухой ....

Покажіть,  пліз, лінк,  якщо можна....

О, побачила, дякую

 а сучасних аналогів не випускають зараз ніяких ?
   
О, у меня как эта Мрия-2, только ручная, мне нравится, жмых можно два раза прокрутить, и да, почти сухой. но мороки все равно достаточно.
   
Покажіть,  пліз, лінк,  якщо можна....

О, побачила, дякую

 а сучасних аналогів не випускають зараз ніяких ?
Всякі тефалі та іже з ними - вагонами
   
Бякушка, що значить все блендериш: і шкірки, і насіння? То  сік виходить з цим всим вмістом потім ?

Так - шкура там взагалі не "продивляється", все змелюється, а сьомкі - є трошки, але то не страшно.
   
Всякі тефалі та іже з ними - вагонами

Де саме  навалом? Які? Мені потрібно саме за таким принципом і ефектом, як АК72 показав
   
ми не робимо, але я з бабцею робив

перемолоти все на м'ясорубку, проварити і віджати під пресом через марлю

в такий спосіб зберігається м'якоть і відсіюються кісточки і шкірка
   
Зганяла сфоткала:  Бачте, все рівно є розділення.



   
Так - шкура там взагалі не "продивляється", все змелюється, а сьомкі - є трошки, але то не страшно.

Зрозуміло, таке моїм не підійде...  вони дуже прискіпливі до цього, та і звикли вже до свого соку....  він дійсно смачнющий виходить, але ж і роботи  з ним  :weep:
   
Перший жовтий - після збовтування.
А ось - до:

   
Зганяла сфоткала:  Бачте, все рівно є розділення.

Показати зображення...
Показати зображення...

О, Бякочко, дякую за турботу, що збігаала і сфоткала, але мені таке як у АК72 тре...
   
Зрозуміло, таке моїм не підійде...  вони дуже прискіпливі до цього, та і звикли вже до свого соку....  він дійсно смачнющий виходить, але ж і роботи  з ним  :weep:

ТОді  - шнекова. Мої соки не п'ють, це я для борщів.
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

ми закривали просто пропускали через електром'ясорубку і з м'якоттю, виходив густий сік, можна було пити просто, трохи солі додавати
і потім можна ще ситечком відбирати м'якоть і робити з неї класний свіжий соус, одне в двох- сік і соус
   
ТОді  - шнекова. Мої соки не п'ють, це я для борщів.

А можна лінк на ці шнекові, пліз? 
   
О, Бякочко, дякую за турботу, що збігаала і сфоткала, але мені таке як у АК72 тре...

смори на олх ....может повезет .... https://www.olx.ua/uk/elektronika/tehnika-dlya-kuhni/kuhonnye-kombayny-i-izmelchiteli/q-%D0%BC%D1%80%D0%B8%D1%8F-2%D0%BC/
   
Де саме  навалом? Які? Мені потрібно саме за таким принципом і ефектом, як АК72 показав
шнекові, як у АК72 - є і українські, і італійські.
https://prom.ua/ua/p604483162-shnekovaya-elektrosokovyzhimalka-dlya.html
загалом https://prom.ua/ua/Sokovyzhimalka-dlya-tomatnogo-soka.html
   
смори на олх ....может повезет .... https://www.olx.ua/uk/elektronika/tehnika-dlya-kuhni/kuhonnye-kombayny-i-izmelchiteli/q-%D0%BC%D1%80%D0%B8%D1%8F-2%D0%BC/

Не зовсім зрозуміло,  що значить повезе....    це б\ушні всі там , які ще при СРСР випускались?  А нових моделей нема?
   
шнекові, як у АК72 - є і українські, і італійські.
https://prom.ua/ua/p604483162-shnekovaya-elektrosokovyzhimalka-dlya.html
загалом https://prom.ua/ua/Sokovyzhimalka-dlya-tomatnogo-soka.html

Ага, дякую, це вже щось конкретне  :give_rose:
   
Не зовсім зрозуміло,  що значить повезе....    це б\ушні всі там , які ще при СРСР випускались?  А нових моделей нема?

новых нет....
   
новых нет....

Тільки італійські, виходить?
   
Ага, дякую, це вже щось конкретне  :give_rose:
українські дешеві, як борщ. іноземні прикольніші, але в кілька раз дорожчі.
   
Може хтось порадить конкретну модель італійську, ну так, на всякий випадок запитую  :shuffle:  може випадково хтось прочитає, хто таку недавно купував  :rotate:
   
українські дешеві, як борщ. іноземні прикольніші, але в кілька раз дорожчі.

Але українські зараз не випускаються?
Це так по інтернету з рук купуй,да вона може вже "єлі дише"  .... :)

Останнє редагування: 6 серпня 2018 00:23:38 від ценительница алей
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)
LAR

Для этих целей в кладовке уже лет 20 стоит Мрия 2м производство кажется днепровского "южмаша", используется ветеран только для томатов и только томатов, жмых абсолютно сухой ....

З.Ы. вот такой

https://youtu.be/IQk9eH_g3c8

О! У меня такой же вариант приготовления сока))). "Мрия".  В интернете есть целое движение любителей "Мрии".  А,  ещё купила зельмеровскую мясорубку,  так там  тоже есть шнековая насадка,  но ещё её в деле не пробовала.  Существует ещё белорусская соковыжималка "Росинка", производят ещё с советских времен, подозреваю,  что у неё производительность и качество сока как надо.
Шнековая соковыжималка для томатов самое лучшее решение. А,  блендеры,  прессы просто баловство.  Ещё важен и сорт помидор,  для густого и насыщенного цвета берутся сорта мясистые и очень красные,  это как правило мелкие сорта типа "чумачок".
   
Може хтось порадить конкретну модель італійську, ну так, на всякий випадок запитую  :shuffle:  може випадково хтось прочитає, хто таку недавно купував  :rotate:
за італійську промислову техніку не переживай - на рівні. Доколупатись можна до будь-чого.
   
за італійську промислову техніку не переживай - на рівні. Доколупатись можна до будь-чого.

Ясно, дякую... буду їх роздивлятись
   
Але українські зараз не випускаються?
а.. ти ж не в курсі - о-ел-ікс це барахолка, на пром.уа - практично все нове.
То все нулячі апарати.
   
О! У меня такой же вариант приготовления сока))). "Мрия".  В интернете есть целое движение любителей "Мрии".  А,  ещё купила зельмеровскую мясорубку,  так там  тоже есть шнековая насадка,  но ещё её в деле не пробовала.  Существует ещё белорусская соковыжималка "Росинка", производят ещё с советских времен, подозреваю,  что у неё производительность и качество сока как надо.
Шнековая соковыжималка для томатов самое лучшее решение. А,  блендеры,  прессы просто баловство.  Ещё важен и сорт помидор,  для густого и насыщенного цвета берутся сорта мясистые и очень красные,  это как правило мелкие сорта типа "чумачок".

LAR, якщо раптом руки дойдуть до цього , дайте знать, як воно в порівнянні з Мрією , ок?  Бо до бошевської також таке є
І якщо маєте під рукою,  то можна лінк на тих поціновувачів  "Мрії"?

Останнє редагування: 6 серпня 2018 00:31:54 від ценительница алей
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія