Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Албанія.Південь.

Re: Албанія.Південь.

Місцева Родіна- мать.


Ну все как обычно....баба с дитем и с мечем. А мужики де ?
   
Re: Албанія.Південь.

Це Алі-Паша. Місцевий смотрящий при турках. Його жорстокості дивувались самі османи.


Кандагар?
   
Re: Албанія.Південь.


Дуже інтенллектуальна і дорога фотка. Одразу видно шо екскурсія цікава і недешева!
   
Re: Албанія.Південь.

Далі йдуть ФОТО з музею історичного. Тим, хто з села, дивитись не потрібно, бо усі, хто народився в селі - бидло. Неважливо, де зараз знаходиться, але селянин - назавжди бидло. Виключень немає. По музеях село не ходить.


По таких "музеях" і я б не ходив  :weep:
   
Re: Албанія.Південь.

Дуже інтенллектуальна і дорога фотка. Одразу видно шо екскурсія цікава і недешева!

Це краще ниж лежати бочком на диванчику з келихом пива з Лидл.
   
Re: Албанія.Південь.

А ти напиши, що уси хто йизде до Албании критини по визначеню. Тож буде бильше тонькише и снаряддя впадуть не тильки в павла.  :laugh:

Нє, не всі кретини :) А снарядам вже й падати більше нікуди - там випалена пустеля  :pooh_lol:
p.s. насправі цікавлюсь країною - чому б не з'їздити. Але це вже, мабуть, не в цьому році: в жовтні там, мабуть, холодно.
   
Re: Албанія.Південь.

Нє, не всі кретини :) А снарядам вже й падати більше нікуди - там випалена пустеля  :pooh_lol:
p.s. насправі цікавлюсь країною - чому б не з'їздити. Але це вже, мабуть, не в цьому році: в жовтні там, мабуть, холодно.

То могу порадити звернутись до Свитлани, вона начебто специализуеться по Албании.
   
Re: Албанія.Південь.

Дуже інтенллектуальна і дорога фотка. Одразу видно шо екскурсія цікава і недешева!

А що це за музей? Музей чого?  :weep:
   
Re: Албанія.Південь.

Далі фото в цитаделі, охороняється ЮНЕСКО. Хоча так собі, наші цитаделі краще виглядають.
І ЮНЕСКО в нас найкраще.
   
Re: Албанія.Південь.

Це - Блакитне око, чи Око дракона.
Виток річки Бистриця. Вода там +13 цілий рік.
[/URL
   
Re: Албанія.Південь.

У ций гилки бракуе пана радника. Не достае вид разу свитлин з креветками на ринку

- А ось в мене, ото в мене у 2018 року я там був и ось тако йив.
   
Re: Албанія.Південь.

По таких "музеях" і я б не ходив
Так ексурсія доларів 20!

Це краще ниж лежати бочком на диванчику з келихом пива з Лидл.
Пан Хорват у бедронці брав.
   
Re: Албанія.Південь.

Нє, ну фізічєскі я раділась в Обласній лікарні, що на Багговутівській.... але ж потім поїхала додому - в с. Нові-Петрівці...Коротше, де я народилася - в місті чи і в селі? Хто я ?? стратєгія или случайнасть ?? (с)  :weep:
Ось так Паша мимохіть викликав кризу самоідентифікації ....:-((((

Бяка, цікаве питання !

Мої діти народились в сусідньому місті,
та роддом, а записані в нашому

А як правильно ?
   
Re: Албанія.Південь.

Далі йдуть ФОТО з музею історичного. Тим, хто з села, дивитись не потрібно, бо усі, хто народився в селі - бидло. Неважливо, де зараз знаходиться, але селянин - назавжди бидло. Виключень немає. По музеях село не ходить.
А якщо кацап народився в селі(дєрєвнє) - то бидло в квадраті.
   
Re: Албанія.Південь.

Ну то хай хоч сосни, кіпаріси, оливи насадять - що це за голяк ??
Бяка, сідаєте в Саранді на катер і їдете на Корфу. Натішилися зеленню і назад.  :)
   
Re: Албанія.Південь.

Далі сама Саранда, замок Лерурсі. Ну як замок.. літня дачка султана Сулеймана, щоб дивитись на Корфу, який він так і не зміг взяти.
   
Re: Албанія.Південь.

Так ексурсія доларів 20!

Пан Хорват у бедронці брав.

навить не мисцеве? даремно.. але на свитлини пан Хорват виглядав набагато щасливише ниж Павло. павло трохи якись засмучений чи втомленим вигляда.
   
Re: Албанія.Південь.

То могу порадити звернутись до Свитлани, вона начебто специализуеться по Албании.
Так є різні бюджети. Павло як завжди поїхав витративши мінімум у самий дешевий готель у жопі.
   
Re: Албанія.Південь.

павло трохи якись засмучений чи втомленим вигляда.
Так гроші ж збирає на купівлю нерухомості! Це ж не проста задача!
   
Re: Албанія.Південь.

Павло, давай фото, не звертай увагу на "критиків"
   
Re: Албанія.Південь.

Відсталість там  була суцільна.

Якщо не 100%, то грамотні люди були. Можна було прийти до них, і попросити, щоб навчили читати і писати. Здається, там неграмотність була від ліні.
   
Re: Албанія.Південь.

Ну все как обычно....баба с дитем и с мечем. А мужики де ?

На ФУПі.  :D
   
Re: Албанія.Південь.

Бяка, сідаєте в Саранді на катер і їдете на Корфу. Натішилися зеленню і назад.  :)

Не в цьому році... а так там за 80 євро катають.  Для порівняння в Гірокастрі я був за 45 доларів, в Лекурсі на вечері та концерту поліфонічного співу за 35 доларів. В Бутрін їздили в неділю самі, в неділю там безкоштовний вхід. На ферму мідій теж самі, екскурсією це б коштувало 15 євро.
   
Re: Албанія.Південь.

Я не з села, я по музеям, заповідникам ходив постійно. Екскурсії брав.
Якщо ви не з села скацапленого, то пишіть : ходив у музЕЇ, заповідникИ.
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

Бяка, сідаєте в Саранді на катер і їдете на Корфу. Натішилися зеленню і назад.  :)

ну он і дивно: чому Корфу такий зелений, а Албаня - ні.
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

В Бутрін їздили в неділю самі, в неділю там безкоштовний вхід. На ферму мідій теж самі, екскурсією це б коштувало 15 євро.
Одразу видно - потужня економія.  З батьком їздив?
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

Феодосію з Орджо нагадує  8-)
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.
nik

Це не танк. Це чорний квадрат Малевича.

 :laugh:  :facepalm:
   
Re: Албанія.Південь.

Феодосію з Орджо нагадує  8-)

ТАК! дуже!
   
Re: Албанія.Південь.

А це той самий поліфонічний концерт (Грузія тобто, це не зовсім поліфонічний спів).

   
Re: Албанія.Південь.

А це той самий поліфонічний концерт (Грузія тобто, це не зовсім поліфонічний спів).



яка там тоби дивчина сподобалась?
   
Re: Албанія.Південь.
nik

У ций гилки бракуе пана радника. Не достае вид разу свитлин з креветками на ринку

- А ось в мене, ото в мене у 2018 року я там був и ось тако йив.

 :laugh:  :facepalm:

+144 сорочки
   
Re: Албанія.Південь.

Це знову панорамні фото з Лекурсі.
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

А це той самий поліфонічний концерт (Грузія тобто, це не зовсім поліфонічний спів).
Це дуже потужний концерт! Особисто мені дуже подобається саме місце проведення. Я бачу для колінних інтелектуалів підготували вишукані закуски і напої!
   
Re: Албанія.Південь.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія