Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России :facepalm1:

Ти професійна брехуха )) де тут про якусь індульгенцію і від чого чи кого ?  :S  :S
Тут просто про різну реакцію ) вона рвала кущі, я за своє боролась )) всі люди різні )

Ти прекрасно знаєш, що Бяка займалася благодійностю ще й до Майдана 2013-2014 років. Що ще тебе так дратує?

І - так, у багатьох людей тоді були думки виїхати з країни, бо було реально страшно. То нащо насміхатися з цього? Тим більше, ти сама маєш хату закордоном і маєш змогу якщо що виїхати з країни.
   
Все , Свєта, давай вже складати наші мечі та м'ясорубки, вже спати пора. :rotate:

Всім гарних снів!
   
Ти прекрасно знаєш, що Бяка займалася благодійностю ще й до Майдана 2013-2014 років. Що ще тебе так дратує?

І - так, у багатьох людей тоді були думки виїхати з країни, бо було реально страшно. То нащо насміхатися з цього? Тим більше, ти сама маєш хату закордоном і маєш змогу якщо що виїхати з країни.

Нічого я не знаю крім казок діда Панаса )) Йожиха тут теж благодєтільствувала за відсоток  :facepalm1:  таке собі валантьорство )
І що ж такого страшного було в 2019 ? 95 - й квартал прийшов би насільнічать і розпинать всю Бячкину сім'ю ?  :facepalm1:  :gigi:
Вперше, в Албанію я потрапила в 2016 році, як можна скільки брехати Шуша ? Тобі самій себе не гидко  :S  :bueee:
   
Все , Свєта, давай вже складати наші мечі та м'ясорубки, вже спати пора. :rotate:

Всім гарних снів!
Шуша, навчись хоча б трохи менше брехати , так щоб зовсім не брехати,  я навіть не мрію ))
   
Нічого я не знаю крім казок діда Панаса )) Йожиха тут теж благодєтільствувала за відсоток  :facepalm1:  таке собі валантьорство )
І що ж такого страшного було в 2019 ? 95 - й квартал прийшов би насільнічать і розпинать всю Бячкину сім'ю ?  :facepalm1:  :gigi:
Вперше, в Албанію я потрапила в 2016 році, як можна скільки брехати Шуша ? Тобі самій себе не гидко  :S  :bueee:

Свєта, заспокойся, іди вже спати. Ти краще всіх у всіх відношеннях. Най-най-най. Інші не коштують і твого мізинця. Йди відпочивати.
   
Свєта, заспокойся, іди вже спати. Ти краще всіх у всіх відношеннях. Най-най-най. Інші не коштують і твого мізинця. Йди відпочивати.

Шуша, не розказуй що мені робити і я не скажу куди тобі сходить  :)
Ти хотіла крові - ти її отримала ) і свою розірвану сраку  :)  піди хряпни новопасіту і спи спокійно  B-)
Чи ти не можеш спати доки останнє слово не твоє ?  :laugh:
   
Ахаха
Порохоботы не были за межами міст.
И не знают, как ездит скорая там.
Украина - это не города.
Не знали?

А вакцину из города в город как петрушки представляют себе?
Вертолётом?
Какими дебилами надо быть, чтоб погнать на дороги.
Это ж просто минимум миниморум.
Вакцину гелікоптером все ж було б дешевше, але там неможна вкрасти 50 відсотків, то прихильники певної політсили в їхнім зеленим керманичам не підходить.
   
Присутність чорноротої Свєти в любій гілці перша ознака чергового зашкаару зеленої влади
   
вообще-то
если я кому пожелал что-то, то оно и исполняется непременно.
Знаешь как народная молва про таких болтунов как ты говорит?
Грозен рак, да очи в сраке.
Тот, кто реально умеет то, о чем ты треплешься,
публично никогда об этом не скажет.
Потому что умеет и мозги имеет.
   
Йожиха тут теж благодєтільствувала за відсоток  :facepalm1:  таке собі валантьорство )
Оооо, дааа, про квартиры машины и фотоаппараты и сервер можно роман написать.
После таких зашкваров пусть никто не обижается, но само понятие волонтёрство
для меня стало ругательным, потому что на деле в 90% случаев является ни чем иным,
как барыжничеством за процент.
   
Ти прекрасно знаєш, що Бяка займалася благодійностю ще й до Майдана 2013-2014 років. Що ще тебе так дратує?

І - так, у багатьох людей тоді були думки виїхати з країни, бо було реально страшно. То нащо насміхатися з цього? Тим більше, ти сама маєш хату закордоном і маєш змогу якщо що виїхати з країни.
І я маю і багато хто має. Але от ти наприклад хоч раз чула, щоб я стукав себе п*яткою в груди, що я благодійник?
Хоча після того, як нарешті в 17му році став на ноги, багато кому допоміг і грошами і житлом.
Але не бігаю і не волаю на кожному повороті що я волонтер. Кому треба, той оцінив, а всесвітнього визнання
добрі вчинки не потребують, якщо вони зроблені щиро і від душі. Бог зверху все і так бачить.
   
О! а вот и кацап во всей красе проявился.
с каминг-аутом, оккупант
ще один дебіл.
   
здається в Нових Санжарах люди зрозуміли що добрі клоуни тіко у цирку, а в реальному житті - злі.
Це в цирку смертельні номери виконують циркачі, а якщо всю країну перетворити на цирк - то ці номери примусять виконувати лоховатих громадян...
В Нових Санжарах була спроба обсервації для повернувшихся з Китаю, яку зірвали педдроти.
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:
a49

В Нових Санжарах була спроба обсервації для повернувшихся з Китаю, яку зірвали педдроти.
А сегодняшние кретины забыли об этом ибо уже вакцинировались Пфайзером и им море по колено, а люди для этого стада - разменная монета и поле для сдирания новых налогов
   
Що тут ?  На ковідному Титаніку далі з*ясовуємо хто за кого голосував ?

Ага.
Хто вибрав клоуна капітаном.
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:






Як же втомили своїми страхами..
   


https://m.youtube.com/watch?v=n2oAnI4RQtI
Як же втомили своїми страхами..
Вакцинуйтеся - і страхи щезнуть.
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Так що там со штамом? Хтось симптоми знає?
   


https://m.youtube.com/watch?v=n2oAnI4RQtI
Як же втомили своїми страхами..
даже матюка соответствующего подобрать не могу. Волонтерам , что концентраторами занимаются расскажи про усталость от страха.  Или тем кто с морга забирает тела.
Или ты из слуг? Которые пфайзером привились и наплевать на остальных?  От войны тоже устал?
   
Так що там со штамом? Хтось симптоми знає?

ВОЗ заявляет, что корона-дельта - это самый быстрый и самий пріспосабліваємий вариант Covid, который «зачістіт» наиболее уязвимую част населенія.
Самий заразний штамм корони на сьогоднішній день
Як раз цим і поясняють ріст кількості нових хворих в Британії, де вакцинація іде повним ходом
Але страху нема
Люба вакцина при дельта-штаму допоможе вам не дати дуба раніш сроку
Навіть катсап-Спутнік
   
А з якою метою люди зеленського, а зеленського люди нині це вся влада в республіці Україна, запустили смертельний штам епідемії?
 
 Кому епідемія, а кому велике крадівництво.
   
А з якою метою люди зеленського, а зеленського люди нині це вся влада в республіці Україна, запустили смертельний штам епідемії?
 
 Кому епідемія, а кому велике крадівництво.
Заспокойся, нові дороги ростуть сотнями кілометрів
Ніхто нічого не вкрав
А що від Ковіду пострадаєш - вини себе і своїй друзів-родичів-знайомих, які плюють на маски-санітайзери-соцдистанції
   
Заспокойся, нові дороги ростуть сотнями кілометрів
Ніхто нічого не вкрав
А що від Ковіду пострадаєш - вини себе і своїй друзів-родичів-знайомих, які плюють на маски-санітайзери-соцдистанції
:dance3:
Дитинко, вартість мукачівської окружної дороги порівняно з самою собою в цінах 2017 року зросла в 3 рази. Тобто враховуючи інфляцію і ріст ЗП в кошторисі дороги 50% відкату
   

А що від Ковіду пострадаєш - вини себе і своїй друзів-родичів-знайомих, які плюють на маски-санітайзери-соцдистанції

Мало і погано моляться!
А Зелебуба ніпрічом. Самі лохи вибрали клоуна.
   
Вакцинуйтеся - і страхи щезнуть.
А потім ще і ще. Від індійского штаму, від чукотського штаму... місцевостецй на Землі багато.
Біл Гейтс спочатку придумав спосіб заробітку майкрософту у вигляді постійних апдейтів свого
дирявого творіння. Тепер Біл розповсюдив свою ідею апдейтів на все людство у вигляді
нескінченних вакцинацій від безлічі рукотворних штамів віруса. Думай-те, якщо є чим...
а якщо не має чим - вакцінуйтесь. А між тим третій мій знайомий помер від інсульта у віці
67 років. Двічі вакцинований. Співпадіння? Може й так. Але я у співпадіння вірю не дуже.
Щось з кров*ю ті щеплення таки роблять.
   
Не щепитися. Захворійте.
   
Ахаха
Порохоботы не были за межами міст.
И не знают, как ездит скорая там.
Украина - это не города.
Не знали?

А вакцину из города в город как петрушки представляют себе?
Вертолётом?
Какими дебилами надо быть, чтоб погнать на дороги.
Это ж просто минимум миниморум.

На 1 января 2016 года из 42 590 879 постоянных жителей страны городское население составляло 29 346 155 человек (68,9 %)

Шо нєясно зелена б***ь?  Ви своїм будівництвом, замість купівлі концентраторів та вакцин - вбили десятки тисяч людей, уєбани. Більша частина весняних смертей - на вас, хужєнєбудщіках, їбати в жопу вас каленим хуєм, покидьки смердючі.
   
На 1 января 2016 года из 42 590 879 постоянных жителей страны городское население составляло 29 346 155 человек (68,9 %)
Шо нєясно зелена б***ь?  Ви своїм будівництвом, замість купівлі концентраторів та вакцин - вбили десятки тисяч людей, уєбани. Більша частина весняних смертей - на вас, хужєнєбудщіках, їбати в жопу вас каленим хуєм, покидьки смердючі.
ну, все так, мабуть. Але, є й добре. Пенсів трохі  передохло. Щось вони з пенсійним фондом зможуть зробити. Піздюкам трохі легше.
   
ого, дебилы возбудились.
Не в том, дело, где люди живут.
А могут ли прокормиться без дорог.
Если они не цукербкрги, а сталевары и сельхоз, дороги им нужны.
Страна бедненькая, промышленность старенькая, ото возим по дорогам кукурузку, бурячок сахарный.
И кормим вас, петиных коррупционеров.
Чай петруша не айтимагнат.
Все по дорогам шоколад тягает и по дорогам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія