Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

От бачиш. Адекватна людина врятувала життя дитині.  А бухі напів-боги просрали життя свого друга.

получяєцця так, але! Наскільки я пам*ятаю, як в минулому мамачька груднічька, покормивши дитинку цицькою, треба ще кілька хвилин дитину потримати у вертикальному положенні на руках, щоб пішли перші отрижки і вже тільки ПОТІМ класти дитину у ліжечко. Тому, можна скахзати, хлопці по поводу рвотних мас зробили правильно, що придали його тілу напівлежаче положення. І в якому б стані не була доросла людина, вона б навіть захлинаючись все ж таки намагалася здійснювати якісь рухи з метою уникнення захлинання - чи закашлювалася б, чи хлипала. Подивимося, що покаже СМЕ.
   
Я забув хто у нас на форумі психіатр, бо люді потрібна допомога, савсєм плахой стал
   
ви відео бачили? собачника ніхто не чіпав, він перший вдарив
намагаюся на п"яних не реагувати, бо можна дати по іплу і перекреслити все своє життя
Нападом важається у тому числі і перешкождання вільного руху особі. Вони ж його заблокували і перескоджали йти далі додому.
   
Чому  він першим вдарив ?  Що його спровокувало ?
Якщо на тебе з машини вискакує троє бухих бугаїв . Твої дії ?

залежно від ситуації
можна погавкатись
його ніхто не зачепив
ну, тепер буде чухати рєпу...
я не то шо вчу як треба...сам запальний і можу перший по іпалу бити
просто коли таке дивишся, то розумієш, що треба себе контролювати...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Від алкоголю підвищується тиск, там міг бути абсолютно середній удар в небеспечну частину голови, але від легкого струсу пішов інсульт. Досить багато п'яних драк таким самим закінчуються. Зовсім необов'язково щоб приймали участь боксери у таких сутичках.

Ти вже сам відповів на всі запитання.
   
Чому  він першим вдарив ?  Що його спровокувало ?
Якщо на тебе з машини вискакує троє бухих бугаїв . Твої дії ?

Тю... В ході «розмови», наприклад, капітан сказанув щось на на кшталт «підар». В Україні це запросто. А боксеру таке не сподобалось.  За що відразу зарядив в хрюндєль. Таке також в Україні запросто.

Банальщина. Битовуха.
   
яка різниця? з точки зору КК це не має ніякого значення.
на відео чітко зафіксовано, що фізичного насильства до нього ніхто не застосовував ні до ні після удару.

+ мені дивно, як деякі не розуміють очевидного
   
Люда на пару з хером тут нафантазували три мішки брєдятіни і своїх здогадок, а тепер пише давайте подождьом відєо. Хоча фатер вже притих
?

Ти вже обтік. з ' кавказцем ' на початку гілки ? Йди висохни потім прийдеш. Звідки вас  на ФУПі таких тупих набігло останнім часом.
Був же колись розумний форум.

   
тепер йому пі3да
власне, і поділом
на зоні тепер бикувати буде

хз як там було...
і хто бикував
але вдарив він першим..
   
Нападом важається у тому числі і перешкождання вільного руху особі. Вони ж його заблокували і перескоджали йти далі додому.

Він пішов додому в іншу сторону.
   
залежно від ситуації
можна погавкатись
його ніхто не зачепив
ну, тепер буде чухати рєпу...
я не то шо вчу як треба...сам запальний і можу перший по іпалу бити
просто коли таке дивишся, то розумієш, що треба себе контролювати...

Та все вірно. Але це вони втрьох вискочили з машини і наїхали на хлопця. Згоден ?
До речі , бойова собака вихована , що свідчить про нормального хазяїна.
Могла при загрозі для хазяїна відкусити всім трьом яйця і все по тому. Зате всі були б живі.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Офицера убили за проезд на машине возле собаки, - Аброськин о преступлении в Киеве
Заместитель главы Национальной полиции Украины Вячеслав Аброськин прокомментировал убийство в центре Киева сотрудника УГО.

Аброськин отметил: "Сколько стоит наша жизнь сегодня? Пожалуй, ничто, если за проезд неподалеку от любимой собаки, бьют и убивают молодого офицера, который возвращается со службы.

В итоге погиб молодой человек, 1992 г.р., а предполагаемый убийца может также на долгие годы оставить своих детей и двух любимых собак, ради которых лишил жизни человека. Неужели это того стоило?"
   
тепер йому пі3да
власне, і поділом
на зоні тепер бикувати буде

Грохнуть його там. Менти мстиві. Для них це справа принципу.   :(
   
А хто сказав, що у вбитого був пістолет? На відео ніякого пістолету не видно і ситуація виглядає спокійною, ніякої агресивної динаміки не спостерігається....

А отже, вважаю, що винний у ситуації той, хто наніс смертельний удар. Адже тренований і тверезий боєць - вже небезпека для оточуючих. І він має це знати!
Як себе вести в такій ситуації? В свій час, коли в юності займався схудними одноборствами наш сенсей говорив:"Переможний бій для вас - це то, що вдалося попередити!" І радив у подібній ситуації просто....розвертат ися і тікати, щоб не провокувати загострення конфлікту, адже ти знаєш, що можеш професійно бити і вбивати, а твій супротивник - ні..В цій ситуації боєць Очеретяний бачив, що розбиратися з ним вийшла родина, жінка там ніби була, діти. І він мав попередити це зітнення, бо був у вигашній ситуації. Якщо б не....собаки, адже собаки у доброго собачника - це улюблені члени родини і їякщо їх почали зачіпати то боєць міг би й втратити контроль над собою, але замах на собаку сприймається як замах на дитину....тільки це його виправдовує, все інше - злочинні дій, які він мав попередити...

Десь такі думки....

Останнє редагування: 3 січня 2019 23:10:59 від Компанійська варта
   
колись побив сильно чувака
він був не правий, але у мене зірвало дах..ще й тьолка була зі мною..
і коли до його будинку наступного дня поїхало дві машини мусорів, то у мене був такий стан...хз..чи то сйобувати, чи якось батькам пояснити..
пронесло, що він не міг говорити
потім він мене зловив з своїм братом і відпіздив, але то таке
добре, що не застрілили, бо мали з собою рушницю)))
   
Офицера убили за проезд на машине возле собаки, - Аброськин о преступлении в Киеве

 :facepalm1: корпоративнвя солидарность
   
Він пішов додому в іншу сторону.
Нєа, він пійшов через ту лінію на якій стояли три хлопці до того, тобто вони перешкоджали йому йти. Подивись уважно відео
   
Та все вірно. Але це вони втрьох вискочили з машини і наїхали на хлопця. Згоден ?
До речі , бойова собака вихована , що свідчить про нормального хазяїна.
Могла при загрозі для хазяїна відкусити всім трьом яйця і все по тому. Зате всі були б живі.

ти ж не знаєш як там було
може чувак куями обклав тих, хто в машині
тепер постав себе на їх місце
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Грохнуть його там. Менти мстиві. Для них це справа принципу.   :(

Да гроші заберуть і буде гуляти
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

трое. Бухие. Агрессивные. Не нападают. Только словесно. Бо видят габариты боксера.

Супертяж. Сокращает дистанцию, бьет поставленным ударом. Убивает.
   
Ти вже сам відповів на всі запитання.
Пардон,  мав на увазі відносно безпечну ділянку. Ачіпятка з моєі сторони
   
получяєцця так, але! Наскільки я пам*ятаю, як в минулому мамачька груднічька, покормивши дитинку цицькою, треба ще кілька хвилин дитину потримати у вертикальному положенні на руках, щоб пішли перші отрижки і вже тільки ПОТІМ класти дитину у ліжечко. Тому, можна скахзати, хлопці по поводу рвотних мас зробили правильно, що придали його тілу напівлежаче положення. І в якому б стані не була доросла людина, вона б навіть захлинаючись все ж таки намагалася здійснювати якісь рухи з метою уникнення захлинання - чи закашлювалася б, чи хлипала. Подивимося, що покаже СМЕ.

Та яке догори. Який груднічок. В нас на очах з пів-року назад  чувак шаурмою хотів покінчити життя. Бухий до речі.
Хотів закусити, а пішло не в те горло. Так ми його спочатку підняли і вирівняли , але на відміну від отих напівбогів побачили ,
що він тільки ще більше посинішав, так ми його положили  на бік і все. Він трохи погикав і викашлів той шматок . Правда вже з піною.
Ну і все . Пішов собі додому.
.
   
Нєа, він пійшов через ту лінію на якій стояли три хлопці до того, тобто вони перешкоджали йому йти. Подивись уважно відео
Там убивця грамотно стоїть, нас цьому вчили, при будь-якій кількості нападаючих займати таку позицію, щоб перед тобою весь час знаходився тільки лдин суперник, інші - за ним...Пару разів в житті подібна школа помагала відбитися....
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко


26-летний сотрудник Управления госохраны Василий Хмелюк, которого ударом в голову убил мужчина, выгуливающий собак на территории ЖК "Французский квартал", был родом из Каменца-Подольского в Хмельницкой области. Об этом свидетельствуют данные декларации за 2017 год.

В декларации Василий Хмелюк указал квартиру в Киеве, зарегистрированную на жену. Жилье супруги приобрели в 2015 году.

Василий Хмелюк не был активен в соцсетях, но журналисты отыскали страничку его жены в Instagram (которая в настоящее время закрыта, - Прим.Ред.). На странице помимо семейных фото с локацией ЖК Французский квартал указан интернет-магазин женской спортивной одежды. Ссылка на магазин размещена на странице Алины Хмелюк в Instagram. В основном, ассортимент товара предназначался для занятий фитнесом или бегом в спортзале и на открытом воздухе.

Погибший приехал на территорию ЖК Французский квартал на машине "Volkswagen Caddy" на донецких номерах серии "АН" вместе с двумя друзьями, женой Алиной и двумя маленькими сыновьями - Глебом и Димой. За рулем машины был друг убитого.
   
ти ж не знаєш як там було
може чувак куями обклав тих, хто в машині
тепер постав себе на їх місце
?

Я ? Тверезий ? І трохи не розчавив чиюсь собаку на виїзді зі стоянки  ?  Просто вибачився б навіть якщо мене тричі обклали хуями.
Бо я не правий. Але ж я не напівбог. В них інша логіка. Точніше її повна відсутність.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ні. Нещодавно закон про рівень самоооборону змінили. Зараз межу самооброни знімає

1. Груповий напад.
2. Збройний напад.
3. Проникнення в приватне приміщення.

Хай мене юристи випправлять якщо помиляюсь.

Він був? Хлопці розмовляли.

https://www.УНІАН/rights/373781-samozahist-obmejeniy-zakonom-neobhidna-oborona-ta-naslidki-perevischennya-jiji-mej.html
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ні. Нещодавно закон про рівень самоооборону змінили. Зараз межу самооброни знімає

1. Груповий напад.
2. Збройний напад.
3. Проникнення в приватне приміщення.

Хай мене юристи випправлять якщо помиляюсь.

Він був? Хлопці розмовляли.

https://www.УНІАН/rights/373781-samozahist-obmejeniy-zakonom-neobhidna-oborona-ta-naslidki-perevischennya-jiji-mej.html
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Интересно, кто водитель?
   
ти ж не знаєш як там було
може чувак куями обклав тих, хто в машині
тепер постав себе на їх місце
Да яка різниця, що хто кому сказав, у конфлікті з таким фіналом винний реальний професійний боєць, який, попри витримку вдарив і вбив...Може, вбитий теж був тренований, але вибрав вірну тактику і намагався погасити конфлікт і не завдав удару, адже поряд сім'я...а убивця вдарив і вбив, хоч і міг утриматись....
   
Там убивця грамотно стоїть, нас цьому вчили, при будь-якій кількості нападаючих займати таку позицію, щоб перед тобою весь час знаходився тільки лдин суперник, інші - за ним...Пару разів в житті подібна школа помагала відбитися....
Ну так він повністю контролює ситуацію. До речі він навіть собаку привїзав на самому початку, намагався спокійно розрулити ситуацію. Але схоже що трійка не збиралась домовлятися і блокуючи йому шлях погрожувала все агресивніше. Тут класична саооборона
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Він був? Хлопці розмовляли.

https://www.УНІАН/rights/373781-samozahist-obmejeniy-zakonom-neobhidna-oborona-ta-naslidki-perevischennya-jiji-mej.html

Аб чом, інтересно?
"Какіе красівие собачкі, чем ві іх корміте, не уходіте, постойте с намі еще, нам пріятна ваша компанія?"
   
Він був? Хлопці розмовляли.

https://www.УНІАН/rights/373781-samozahist-obmejeniy-zakonom-neobhidna-oborona-ta-naslidki-perevischennya-jiji-mej.html

Блокування шляху - це також напад.
   
До речі коменти під відео почитайте. Там і сусід боксера пише. Дуже цікаво.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2487140698179268&id=180696825659745&_rdr
   
Якби вони дійсно хотіли побити перехожого, то після удару боксера вони точно накинулись би на нього
Та вони просто злякались.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Не знаю, чи є тут юристи, але боксер відмажется якщо адвокат не повний довбень, і за боксером нема кримінального шлейфу.
   
ни одного отягчающего нет. Что за фантазии про запрет боксеру бить людей как отягчающее? Зато парочка смягчающих:
1) з'явлення із зізнанням, щире каяття або активне сприяння розкрит­тю злочину;
7) вчинення злочину під впливом сильного душевного хвилювання, викликаного неправомірними або аморальними діями потерпілого;
Получит убийство по неосторожности, принесет характеристику от соседей и с работы, запилит ребенка, чтоб наверняка, и получит условный. Максимум год отсидит.
   
Аб чом, інтересно?
"Какіе красівие собачкі, чем ві іх корміте, не уходіте, постойте с намі еще, нам пріятна ваша компанія?"


Яка різниця про що вони розмовляли? От яка. Чи розмова є підставою для вбивства?
   
трое. Бухие. Агрессивные. Не нападают. Только словесно. Бо видят габариты боксера.

Супертяж. Сокращает дистанцию, бьет поставленным ударом. Убивает.
Всё правильно, боксёр однозначно виноват, в фазу драки конфликт так и не вступил, а значит, бить не было необходимости, особенно, смертельным ударом...
   
Він був? Хлопці розмовляли.

https://www.УНІАН/rights/373781-samozahist-obmejeniy-zakonom-neobhidna-oborona-ta-naslidki-perevischennya-jiji-mej.html

Вискочили з машини ? Втрьох  на одного ? Спитати породу собаки ?
   
Вискочили з машини ? Втрьох  на одного ? Спитати породу собаки ?

Ні вони хотіли його вбити. Він прочитав їх думки. І вбив їх перший.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія