Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Влада їм б***ь погана. Влада - нормальна. Це манюпас у нас уйо**ищний. :facepalm1:

Я прожив довге життя,і починаючи з Хрущова-Порох найкращий,а нинішній час-найкращий в історії України.Порох взагалі кращий з часів Ярослава Мудрого
Оценив рівень лизання петром усім презідентам, починаючи з кучми? Ти не вгадуєшь...
   
вони (влада і манюпас) варті одне одного
+
влада гавно тому що манюпас гавно.
різниця лише в тім що манюпас краде ялинки з шкільної клумби, а той же манюпас дорвавшись до влади, краде з потоків і корит

найкраще було б завезти варягів щоб пороли шпіцрутенами на конюшні і тих і інших
   
Це вже дно, педройоби  :facepalm1:
svo1973   вже  тягав   влаштовані  мінстецем  фейки . Шо  там  неясно йопт ?
   
завезти варягів
бггг  ,  петя  тих  варягів  вже  власними літаками  вивозив  з  країни .
   
Абсолютно підтримую: манюпас, у загалі - уйопіщний. Але це можна сказати не тільки про Україну, то ж ми із світових трендів не вибиваємось.

Більш того, скажу так: якщо "народ заслуговує своїх правителів", то поточний през і кабмін - то взагалі подарунок з неба (з усіма їх недоліками), бо цей "наротт" (я маю на увазі узагальнено - звісно, є свідомі і адекватні прагмати) заслуговував саме Януковича (якого і обрав). Ось так.
   
януковіч був добріший до манюпасів   :weep:
   
Я згоден. Об'єктивно. Жодної зацікавленості  у мене немає. Тим більше немає комплексів неповноцінності.
"Я" та "об'єктивно" важкувато поєднати.
   
Пляць , та скільки ж вам на ФУПі  далгажитєлєй!
А Христа ви не бачили ?
А кто еще будет тратить столько свободного времени, как не пенсионеры?
Ну и юльки еще, как иждивенцы, которые сами не умеют ничего делать
   
Развод, мама , я в полиции, дайте денег полицейскому. Этот обман возможен в штатах или в европе? У нас это массовое явление было.
   
Це вже дно, педройоби
ти сам прийобаний
Влада  (tu) , кращої не було
тягне бидло в ЄС
   
Це вже дно, педройоби  :facepalm1:
ДНО - это вчерашнее выступление косатой м.....ды на ICTV.
Питомник, вы кого нам в президенты хотите подсунуть!?
У косатой уже старческий маразм начался.
Факт на лицо - за нее только такой же тупой проголосовать может.
Крч, послушайте ее выступление - это реальная рвань  :pooh_lol:
   
Бидло треба нещадно пороти, особливо за язик окупанта і сміття на природі.

Порошенка ми заслужили Майданом. Але зараз я би проголосував за президента, який запровадить драконівські закони щодо всіх проявів рагульства, бидлотства і колаборанства, від екології і чистоти вулиць до якості доріг і корупції

Да, Порошенко ми заслужили майданом.
Це правда.
Тому що коли олігархи оточення Януковича готували майдан, планували його, то явно вони домовилися між собою що Пєтя буде президентом,  а всі вони разом проведуть інформаційну роботу по імітації чесних однотурових виборів на хвилі єйфорії і зомбування.
   
Да, Порошенко ми заслужили майданом.
Це правда.
Тому що коли олігархи оточення Януковича готували майдан, планували його, то явно вони домовилися між собою що Пєтя буде президентом,  а всі вони разом проведуть інформаційну роботу по імітації чесних однотурових виборів на хвилі єйфорії і зомбування.
Вот оно шо Михалыч - это олигархи майдайн замутили!?
А все думают что народ сам, по собственному желанию, вышел.
Аллёёё, ты шо с утра уже бухнул, или на чем торчишь?
   
Бидло треба нещадно пороти, особливо за язик окупанта і сміття на природі.

Порошенка ми заслужили Майданом. Але зараз я би проголосував за президента, який запровадить драконівські закони щодо всіх проявів рагульства, бидлотства і колаборанства, від екології і чистоти вулиць до якості доріг і корупції
на счет языка окупанта еще можно поспорить.
Тут не все так прозрачно, как кажется.
А на счет законов, так это к верховной зраде. Вроде как депутаты у нас законотворством занимаются, а не президент.
   
влада гавно тому що манюпас гавно.

 Прикольно, коли гівно розказує про народ.
 Таке пихате, самовдоволене.
 Повне "праведного гніву".
 Переповнене страхом змін.
 Його корчить, що власне життя жалюгідне.
 Йому край не хочеться визнати власну відповідальність за своє життя.
 Єдина надія - перевести стрілки ще на когось.

 ... Блювотні створіння. :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія