Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черкассыгаз - национализация

Черкассыгаз - национализация

Совет национальной безопасности и обороны Украины принял решение о национализации газораспределительн ой компании "Черкассыгаз".

Как передает корреспондент УНИАН, об этом секретарь СНБО Алексей Данилов заявил на брифинге после сегодняшнего заседания Совбеза.

"(Принято решение - УНИАН) установить контроль со стороны государства над предприятием "Черкассыгаз", - сказал Данилов.

СНБО также дало поручение вернуть государству контрольный пакет акций этого предприятия и возместить причиненные убытки.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Вот теперь бы еще облэнерго вернуть
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Вот теперь бы еще облэнерго вернуть

так це сигнал для власників обленерго, і думаю вернуть в тих хто його не почує, механізм якраз проробляється
   
Re: Черкассыгаз - национализация

це ж Тимошенко намагалась іще у 2008 році зробити, але Ющенко заблокував  :laugh:
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Думаю, что понятна ситуация.

Мы наблюдаем перераспределение активов в пользу новых бенефициаров при помощи силового блока государства.

Так держать, зеленая гвардия. Достойные ученики хуйло.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

потавагаз вже раніше.
на черзі львівгаз (СБУ від березня їх трусить)
   
Re: Черкассыгаз - национализация

потавагаз вже раніше.
на черзі львівгаз (СБУ від березня їх трусить)
Оце ви мені гарну новину розповіли дядьку. А я все думаю, чого б то вони в нас масово почали лічильники ставити по багатоквартирним будинкам - і безплатно. Бо то раніше вимагали по 5-7 тисяч за встановлення. Мовляв невигідно ставити просто так.
Оце таке. Думаю що ті компанії лишаться державними і це буде правильно, бо з приватними власниками там бардак
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Оце ви мені гарну новину розповіли дядьку. А я все думаю, чого б то вони в нас масово почали лічильники ставити по багатоквартирним будинкам - і безплатно. Бо то раніше вимагали по 5-7 тисяч за встановлення. Мовляв невигідно ставити просто так.
Оце таке. Думаю що ті компанії лишаться державними і це буде правильно, бо з приватними власниками там бардак

власник Полтавагазу останнім часом - Нафтогаз України.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Вот теперь бы еще облэнерго вернуть
+++
   
Re: Черкассыгаз - национализация

власник Полтавагазу останнім часом - Нафтогаз України.
Сам Нафтогаз про те знає?  :)
   
Re: Черкассыгаз - национализация
LAR

Так ещё и Азот черкаський Фирташа, будут возвращать, Данилов вчера сказал.  B-)
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Данилову пофиг что говорить: ему что Газ, что Азот - разницы нет.. На самом деле никто Азот трогать не собирается, а Газ тронули потому что там очень и очень мутная история даже для Украины - его никто не приватизировал, а Нафтогаз тупо "потерял" акции..
   
Re: Черкассыгаз - национализация
LAR

Данилову пофиг что говорить: ему что Газ, что Азот - разницы нет.. На самом деле никто Азот трогать не собирается, а Газ тронули потому что там очень и очень мутная история даже для Украины - его никто не приватизировал, а Нафтогаз тупо "потерял" акции..

Рада нацбезпеки й оборони України вирішила повертати в держвласність ПрАТ "Азот" (Черкаси)
бізнесмена Дмитра Фірташа. Відповідне протокольне доручення прийняла РНБО, повідомив на брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов. За його словами, підприємство потрапило у приватну власність "незаконно шляхом шахрайських маніпуляцій".

Він також повідомив, що прийнято рішення вжити заходів щодо повернення державі контролю над АТ "Черкасигаз" та відшкодування збитків від його втрати.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Для тех кому с первого раза не доходит, повторю
Данилову пофиг что говорить: ему что Газ, что Азот - разницы нет.. На самом деле никто Азот трогать не собирается..
:)
   
Re: Черкассыгаз - национализация
LAR

Для тех кому с первого раза не доходит, повторю :)

Может и пофиг, но сказал вчера, и Фирташа упоминул.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Сам Нафтогаз про те знає?  :)

Оператори газотранспортної системи (послуги розподілу) - власність Нафтогазу.
в багатьох обласних операторів є приватні акціонери.

послуги з продажу газу (постачання) - інша історія.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Оператори газотранспортної системи (послуги розподілу) - власність Нафтогазу
Це не так. Крім КіровоградГазу більш ніде Нафтогаз не має впливу (відсотком власності) на операторів..
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Це не так. Крім КіровоградГазу більш ніде Нафтогаз не має впливу (відсотком власності) на операторів..

ти стверджуєш що оператори (тобто труба) повністю у приватній влассності ?
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Рада нацбезпеки й оборони України вирішила повертати в держвласність ПрАТ "Азот" (Черкаси) бізнесмена Дмитра Фірташа. Відповідне протокольне доручення прийняла РНБО, повідомив на брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов. За його словами, підприємство потрапило у приватну власність "незаконно шляхом шахрайських маніпуляцій".
Цікаво, це така схема перерозподілу активів?

Держава списала борг перед нафтогазом компаніяс Фірташа- левову долю від 100 мільярдів гривень. За це націонлізовує частину його активів, які купить потім той хто треба.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Якщо у Нафтогазу у ЧеркасиГаз належить сьогодні 9.98%  то це повністю у приватній власності чи ні? Юридично - ні, а фактично  Нафтогаз має реальний вплив лише в одному облгазі, котрий я озвучив.. :)
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Якщо у Нафтогазу у ЧеркасиГаз належить сьогодні 9.98%  то це повністю у приватній власності чи ні? Юридично - ні, а фактично  Нафтогаз має реальний вплив лише в одному облгазі, котрий я озвучив.. :)

не повністю.
але най буде як ти собі хочеш.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Не як я хочу - а як є реально.. :)
   
Re: Черкассыгаз - национализация
N88

Це як взагалі?
Є якийсь закон про примусовий викуп власності державою?
   
Re: Черкассыгаз - национализация

За це націонлізовує
Нема націоналізації - бо не було приватизації.. Я ж кажу - навіть для України там повний мутняк. Бакулин (тодішній голова Нафтогаз) акції тупо "втратив", а Воронін зненацька "знайшов".. :)
   
Re: Черкассыгаз - национализация
den

ти стверджуєш що оператори (тобто труба) повністю у приватній влассності ?

Всі ті труби належать уряду
Облгази є операторами яким передано на баланс і управління
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Це як взагалі?
Є якийсь закон про примусовий викуп власності державою?

навіщо закони

захотів і забрав, як приват
   
Re: Черкассыгаз - национализация
den

навіщо закони

захотів і забрав, як приват

Приват ніхто не забирав
Пани боголюбов та Коломойський написали листа уряду з проханням врятувати банк від банкрутства
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Приват ніхто не забирав
Пани боголюбов та Коломойський написали листа уряду з проханням врятувати банк від банкрутства

Закон не предусматривает передачу собственности по "письму-просьбе".
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Приват ніхто не забирав
Пани боголюбов та Коломойський написали листа уряду з проханням врятувати банк від банкрутства
ахаха :weep:
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Закон не предусматривает передачу собственности по "письму-просьбе".
Продали за 1 гривню.

НБУ может прикрыть любой банк, это специфическая собственность.

Останнє редагування: 21 серпня 2021 14:40:24 від Вело
   
Re: Черкассыгаз - национализация
den

Продали за 1 гривню.

Саме так

П.с. банк давно не виконував нормативи щодо застав кредитів
Два роки уряд та НБУ просили ( з відповідним погодженням з власниками ) докапіталізувпти банк та внормувати застави

   
Re: Черкассыгаз - национализация

Приват ніхто не забирав
Пани боголюбов та Коломойський написали листа уряду з проханням врятувати банк від банкрутства
:weep:  :lol:  :weep:  діду морозу бля не писали випадково ?
   
Re: Черкассыгаз - национализация

:weep:  :lol:  :weep:  діду морозу бля не писали випадково ?
Общий размер «дыры» равнялся 148 млрд гривнам,
   
Re: Черкассыгаз - национализация
den

:weep:  :lol:  :weep:  діду морозу бля не писали випадково ?

Я хз кому карабас писав листи
Але уряду та НБУ - регулярно

   
Re: Черкассыгаз - национализация

Всі ті труби належать уряду
Облгази є операторами яким передано на баланс і управління

а нагляд здійснює НКРЕ.
Полтавагаз шось намутили - у них призупинили дію ліцензії.
НКРЕ і Нафтогаз регульнули питання в ПОлтаві.
зараз ліцензія знову діє. але працює Полтава зовсім по інакшому.
таке газовики казали.
   
Re: Черкассыгаз - национализация

Саме так

П.с. банк давно не виконував нормативи щодо застав кредитів
Два роки уряд та НБУ просили ( з відповідним погодженням з власниками ) докапіталізувпти банк та внормувати застави

так було.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія