Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кляча стогне, кашмарят....

Re: Кляча стогне, кашмарят....



Палять документацію перед обшуками  :laugh:
   
Re: Кляча стогне, кашмарят....

Мантру про "крадуна" киянчеги не схавають, бо бачать "до" і "після" Кличка.
Кличко як і Порошенко дали результат.
От штабного партійного бота зразу видно.
Бо киянчеги на відміну від тебе живуть в цьому місті та бачать все своїми очима, а ти свої партійні бото-мантри вигукуєш :laugh:
До Клячка добудували гілку метро на Теремки, побудували мостові розв'зки - Жуляни, Поштова Площа, Корчувате, Дніпровський узвіз.
При Клячку не зроблено "ніхуя" - жодної нової розв'язки щоб покращити рух транспорту в місті, місто постійно стоїть у 10-бальних заторах! :X
Метро "йух :fuck: " - з працівниками метробуду вже розрахувалися та вони відвалили працювати по Польщам-Словаччинам, техніку вивозять з будмайданчику, метро на Виноградар буде "невідомо вже коли".
   
Re: Кляча стогне, кашмарят....
N88

Я тобі як киянчег скажу: всіма своїми плюсами Кличко завдячує "попереднікам", які загнали Київ у повну жопу.
Й за цими начебто плюсами значна кількість киянчегов,  на жаль, не бачить купи мінусів, наприклад, доведення міста до транспортного колапсу. Далі буде...

Можливо.
Але це перший хто витягнув Київ з жопи, і я не хочу в жопу назад.
   
Re: Кляча стогне, кашмарят....
N88

От штабного партійного бота зразу видно.
Бо киянчеги на відміну від тебе живуть в цьому місті та бачать все своїми очима, а ти свої партійні бото-мантри вигукуєш :laugh:
До Клячка добудували гілку метро на Теремки, побудували мостові розв'зки - Жуляни, Поштова Площа, Корчувате, Дніпровський узвіз.
При Клячку не зроблено "ніхуя" - жодної нової розв'язки щоб покращити рух транспорту в місті, місто постійно стоїть у 10-бальних заторах! :X
Метро "йух :fuck: " - з працівниками метробуду вже розрахувалися та вони відвалили працювати по Польщам-Словаччинам, техніку вивозять з будмайданчику, метро на Виноградар буде "невідомо вже коли".

Незважаючи на твої волання і пробитий амортазатор Фантамаса - киянчеги вирішили що Кличко хороший мер.
   
Re: Кляча стогне, кашмарят....

так смешно его наезды смотрятся, все новых мемов ожидаешь


https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/774495803269705/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія