Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заявки новозареєстрованих користувачів на включення опції "Створити тему"

Прошу открыть доступ к созданию новых тем.
Спасибо!
   
Включите плиз.
   
Прийміть будьласка заявку на включення можливості мені створювати теми, та голосувати.
На перед вдячний!
З повагою VVV !
   
Прошу увімкнути мені наступні функції: створити тему,  редагування,  пошук.
Дякую.
   
Адмін, активуйте моєму профілю можливість створювати теми

Останнє редагування: 20 квітня 2018 14:11:47 від Taras Franco
   
Дуже Вам вдячний! Але пропала функція де можна було редагувати профіль і тепер мені не видно всіх моїх повідомлень у моєму профілі. Будьласка, налаштуйте мені! На перед вдячний !!!!
З повагою, VVV !

Останнє редагування: 7 грудня 2016 21:25:46 від VVV
   
Дуже Вам вдячний! Але пропала функція де можна було редагувати профіль і тепер мені не видно всіх моїх повідомлень у моєму профілі. Будьласка, налаштуйте мені! На перед вдячний !!!!
З повагою, VVV !
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=847100.0
   
Админ, а дайте мне добро на создание тем.....
   
я мало пишу, але хтів би мати таку можливість, наперед дякую.
   
Прошу увімкнути мені функцію створити тему,  редагувати свої коментарі, та пошук. заздалегідь вдячна
   
Прошу надати можливість редагувати свої дописи.Дякую.
   
Прошу увімкнути мені функцію створити тему.
   
Прошу увімкнути мені функцію створити тему,  редагувати свої коментарі, та пошук. заздалегідь вдячна
Мені теж, дякую!
   
Мне включите, пожалуйста.
   
а скільки часу повинно пройти щоб перевели із "зеленого" у статус повноправного ?

Чи щось героїчне вчинити?

 
   
Я раньше мог делать опытуваня,а сейчас ненашёл этой функции? можно её включить или как?
   
Я раньше мог делать опытуваня,а сейчас ненашёл этой функции? можно её включить или как?

опитування треба створювати окремо
Додавати його до вже існуючої теми не вийде, то було на старому форумі, який закінчився ще 2014-му :)

   
понятно..спасибо за разяснение.
   
Дайте, будь ласка дозвіл на створення нових тем
   
прошу уввімкнути мені функцію створення тем .


   
Складайте тут

(Усі заявки з попередньої гілки було задоволено у повному обсязі, перевірте будь ласка)
fixed


+
Привет. Совсем недавно присоединился к форуму. Нравится. Хочу открыть общение на тему работы профсоюзов в Украине. Включите, пожалуйста, опцию. Спасибо.
   
Hallo.
Прошу надати можливість створювати теми і редагувати пости.
Vielen Dank im Voraus.
Viele Grüße aus Österreich
Lemberg
   
Прошу увімкнути мені функції: створювати нові теми, редагувати свої коментарі, брати участь в опитуваннях та пошук.
   
Поиск салагам оказывается тоже заблочен  :weep: . Просьба проапгрейдить аккаунт.
   
Доброго дня! Прошу включити мене до даної опції "Створити тему". Дякую.
   
Вітаю! Прошу включити для мене опцію "Створити нову тему". Дякую.
   
Прошу увімкнути мені функцію створити тему. маю бажання виставити цю тему www.facebook.com/Концепция-перманентной-легитимности-1429060857115058/?fref=ts
   
Добрый день.

Прошу активировать в настройках моего аккаунта функционал создания тем и опросов, участия в опросах, редактирования своих сообщений и поиск по форуму.

Благодарю.
   
крокодилові після виходу з бану нєвключілі опціі створення тем та редагування дописів. Це знущяння над харошою твариною :(
   
Прошу надати можливість створювати теми і редагувати пости.
   
будьте ласкаві, включіть опцію
   
Есть важный вопрос. Хотел бы обсудить с форумчанами. Дайте возможность создать тему.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія