Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків. (На прохання дмхз) :rotate:

Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

ХАТОБ





Останнє редагування: 13 червня 2018 21:53:27 від Смит
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:









   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:









   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Ну то вже мабуть усе, коли я туди попаду наступного разу я не знаю.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Самая большая площадь Европы

   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

От бачиш, Фатер, коли береш до рук камеру, виходить краса.

А як що в тебе виходить лайно, то ти мабуть хотів сфотографувати лайно.
Дарма. Лайно не цікаве.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Место слияния рек Лопань (слева) и Харьков, так называемая "стрелка".

   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Площадь свободы с крыши Обл. администрации


Закат








Брехаловка




Останнє редагування: 13 червня 2018 22:14:03 від Смит
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

От бачиш, Фатер, коли береш до рук камеру, виходить краса.

А як що в тебе виходить лайно, то ти мабуть хотів сфотографувати лайно.
Дарма. Лайно не цікаве.
це треба так вміти - побачити Харків яскравим)
дуже вдячна за фото. створюють святковий настрій.  :friends:
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Була в Харкові ще в 1990-х.
В пам'яті залишилося чомусь, як сіре, непривітне місто.
А воно, виявляється, гарне.)

Дякую, ЮАР!  :)
так і було. зараз темно-сірі будинки розбавлені сучасними будівлями, які роблять місто більш прийнятним.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Харків за останні 10 років став іншим. Чистішим , яскравішим, привабливішим. Я б насмілився сказати що Харків став Європейським містом.
Зараз знаходжусь вже місяць в Запоріжжі. Запоріжжя і Харків то небо і земля.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Була в Харкові ще в 1990-х.
В пам'яті залишилося чомусь, як сіре, непривітне місто.
А воно, виявляється, гарне.)

Дякую, ЮАР!  :)

В 90-х воно таким і було. Брудним та сірим. Наразі місто інше
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Площадь свободы с крыши Обл. администрации
Ленина снесли в сентябре 14-го.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Место слияния рек Лопань (слева) и Харьков, так называемая "стрелка".

Показати зображення...

То старе фото. Новобудова давно завершена і через річку зведений новий шикарний вантовий міст
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Место слияния рек Лопань (слева) и Харьков, так называемая "стрелка".
Дома достроены.
Фото "посвежее":

   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

отам, за решіткой, трішки справжнього Харкова, стан будинків, які знаходяться у самісінькому центрі міста .
так, як бачу місто я...

   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:
Ama

з ФБ:
"У ситименеджеров уже хари трескаются от децентрализации. Уже не успевают согласовывать параметры закупок, чтоб не палиться. Да, Гурченко в мраморе это да. Только сука у меня во дворе только на танке уже можно проехать, а Чумаков пишет ответы, что денег нет. Если честно, то я уже не против, чтобы гепаноиды спиздили денег на ремонте внутридомовых дорог, на установке счетчиков тепла на домах. Но п***а на памятниках и зоопарках - этой бесполезной хрени для приезжих - это, сука, особый глум над харьковчанами"

Що стосується особисто мене, я взагалі проти, щоби крали, але бачте, хтось за...
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:


Харків...



- Пост сдала!
- Пост приняла!

   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

отам, за решіткой, трішки справжнього Харкова, стан будинків, які знаходяться у самісінькому центрі міста .
так, як бачу місто я...

Показати зображення...

Так.
Але такі самі жахи можна знайти у Львові, Одесі, Дніпрі, Київі, а також...
США, Франції, ...
А там де я був (Туреччина, Кіпр, Грузія), я їх на власні очі бачив, але не фотографував.
Та ні, мабуть Грузія і Туреччина є.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

А ви кажете - за що гепу люблять?
 :gigi:
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Пригадав. У Нікосії, як тільки переходиш в Старий город, там суцільні трущоби.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Так.
Але такі самі жахи можна знайти у Львові, Одесі, Дніпрі, Київі, а також...
США, Франції, ...
А там де я був (Туреччина, Кіпр, Грузія), я їх на власні очі бачив, але не фотографував.
Та ні, мабуть Грузія і Туреччина є.
то не жахи, то норма для центра.  :laugh:
я чомусь завжди на це звертаю увагу, може люблю жахатися . але ж наразі багато якісних і НЕ сірих ремонтів фасадів, багато сучасних привабливих будівль.
оті невелички скульптури дуже прикрашають місто. багато квітів.

що мене дивує, оті великі темно-сірі будівлі по всьому центрі міста, насправді побудовані із червоної цегли .
зверху заштукатурені та пофарбовані у темно-сірий колір ще з радянскьх часів. можна було пофарбувати у будь-який колір, або у різні кольори.
що завгодно можна було зробити, але ж якісь генії обрали темно-сірий колір. на щастя, це вже відходить у минуле.  :)
ще раз дякую за своє яскраве бачення.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

А ви кажете - за що гепу люблять?
 :gigi:
коли допа з гепою прийшли до влади , заявили, що їхня мета зробити місто чистим, привабливим і комфортним. бо поїздили по европейськім містам і побачили, як воно потрібно бути.
я їм не повірила і що було зроблено при допі не одразу й згадаю. обіцяв він більше ніж зробив.
а гепа все робить наполегливо, крок за кроком і не десь в одному місці, а усюди.
всі знають, що з`явилися лавочки по місту і все.
а з`явилися сучасні ринки , відремонтовані набережна, мости, парки.
як жахливо виглядали місця, звідки рушили приміські маршрутки, а зараз там чисті цивільні платформи і асфальт.
не хочеться тут співати деферамби, але місто значно стало чистішим і зручнішим ніж раніше.
радянські часи навіть згадувати не хочеться. тільки сірий колір, тільки великі пусті території між домами і дорогами.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:


не хочеться тут співати деферамби, але місто значно стало чистішим і зручнішим ніж раніше.
радянські часи навіть згадувати не хочеться. тільки сірий колір, тільки великі пусті території між домами і дорогами.


Дифирамбы петь действительно не стоит.

Скоро в городе ни одного дерева не останется - они превращают Харьков в пустыню Негев.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:
Ama

коли допа з гепою прийшли до влади , заявили, що їхня мета зробити місто чистим, привабливим і комфортним. бо поїздили по европейськім містам і побачили, як воно потрібно бути.
я їм не повірила і що було зроблено при допі не одразу й згадаю. обіцяв він більше ніж зробив.
а гепа все робить наполегливо, крок за кроком і не десь в одному місці, а усюди.
всі знають, що з`явилися лавочки по місту і все.
а з`явилися сучасні ринки , відремонтовані набережна, мости, парки.
як жахливо виглядали місця, звідки рушили приміські маршрутки, а зараз там чисті цивільні платформи і асфальт.
не хочеться тут співати деферамби, але місто значно стало чистішим і зручнішим ніж раніше.
радянські часи навіть згадувати не хочеться. тільки сірий колір, тільки великі пусті території між домами і дорогами.

не хоче, а співає, співає  :D 
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Была в начале июня - ну не знаю....уныло как-то всё....парки чудесные, им. Шевченко на ремонте, зоо Фельдмана - миленький, Сумская - ну....грустненько, зато сын в восторге: мама, это же воплощённый Майнкрафт ! :weep:
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

Была в начале июня - ну не знаю....уныло как-то всё....парки чудесные, им. Шевченко на ремонте, зоо Фельдмана - миленький, Сумская - ну....грустненько, зато сын в восторге: мама, это же воплощённый Майнкрафт ! :weep:

может просто с настроением не сложилось? (у мамы)  ;)
классно, когда дети довольны)

я люблю Харьков когда мрячка и нет ветра, такая прелестная унылость наступает.  :D
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

більш доглянутий за київ

насправді ні.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

не хоче, а співає, співає  :D 
у 2012 зовсім  не співала, бо на Евро виділили багато коштів, а на парк Шевченко тоді не вистачило чомусь, а він біля площі, де був основний двіж.
і ось  тепер його роблять. ті місця, що вже доведені до ладу виглядають неймовірно красиво і охайно.

коли перебудовували парк Горького, мені було байдуже. а минулого літа заїхала з малим, та офігєла від рівня благоустрою на кожному квадратному метрі.
я ж пам`ятаю яка там земля була попід деревами, яке було колесо огляду та інше. мене вразило. на такій величезній території не залишилося жодного необробленого шматочка.
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

...вид с Университетской горки...





   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

коли допа з гепою прийшли до влади , заявили, що їхня мета зробити місто чистим, привабливим і комфортним. бо поїздили по европейськім містам і побачили, як воно потрібно бути.
я їм не повірила і що було зроблено при допі не одразу й згадаю. обіцяв він більше ніж зробив.
а гепа все робить наполегливо, крок за кроком і не десь в одному місці, а усюди.
всі знають, що з`явилися лавочки по місту і все.
а з`явилися сучасні ринки , відремонтовані набережна, мости, парки.
як жахливо виглядали місця, звідки рушили приміські маршрутки, а зараз там чисті цивільні платформи і асфальт.
не хочеться тут співати деферамби, але місто значно стало чистішим і зручнішим ніж раніше.
радянські часи навіть згадувати не хочеться. тільки сірий колір, тільки великі пусті території між домами і дорогами.

+100
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:

такі заворожливі світлини!..хочу в Харків!!!
   
Re: Харків. (На прохання дмхз)  :rotate:
ska

серый цвет кстати  для харькова родное. от ржепишевского до дроздова :shuffle: . мне нравится
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія