Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ашибачка вышла ! :X

Re: Ашибачка вышла !  :X

Знак , о май гад  :lol:
Та шо ж таке було у Вас на голові ?? :))

У мене ще досі буйна шевелюра. А моя перукарка навідріз відмовляється мене коротко стригти. То воно під шапкою до вечора в гніздо перетворюється. А без шапки на морозі цілий день не протягнеш без наслідків. У мене просто така  робота - круглий рік на свіжому повітрі.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

У мене ще досі буйна шевелюра. А моя перукарка навідріз відмовляється мене коротко стригти. То воно під шапкою до вечора в гніздо перетворюється. А без шапки на морозі цілий день не протягнеш без наслідків. У мене просто така  робота - круглий рік на свіжому повітрі.

Вертухай?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X


Что оказалось: в свидетельстве о рождении написано


Поскольку этот документ оформляли не Вы, а государство и претензии к оформлению возникли тоже у государства, то уважаемый автор здесь вообще не при чем.

Пусть государство само с собой и договорится, и само все переоформит, разумеется бесплатно.

Так правильно будет.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Вертухай?

Ну функції дуже подібні. Тільки кулемета нема. А пасував би. І сОбак би не завадив. ЗЛЮЩИЙ!  З тими порохоботами треба бути дуже уважним. Близько не підпускати , бо тільки розслабишся а вони одразу в горло вгризаються . Вже не одного нашого загризли.

 : :zrada:

 :D

Останнє редагування: 13 березня 2019 20:39:07 від Знак
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Хождение по мукам. Решила я сделать биопаспорт, так как многолетняя шенген-виза заканчивается в июне. Решила пойти легким путем: в Миргороде есть новый, сияющий ЦНАП - где меня и приняли с распростертыми объятиями: 560 грн, сфоткали, сняли копии с документов -  и через 3 недели паспорт мой! Я упорхнула счастливая. И вдруг вчера звонит тот самый приятный дядечка из  ЦНАПа и  мычит: ваши документы завернул миграционный отдел, там несовпадения в названии места, гда вы родились  :weep:
Что оказалось: в свидетельстве о рождении написано Ново-Петровцы Вышгородского р-на (какого-то хрена ??!!), свидоцтво на кацапском (хз почему,  ж в Украине родилась!).
Потом когда выдавали паспорт мне это название перевели как Ново-Петрівці (дебилы бля!), а надо - Нові Петрівці !!! Но затем мне 6 лет тому выдали паспорт по этом же гражданском паспорту ! И вот тут вдруг докопались...ЧТо делать ?? Идите, говорят, туда, где вам делали гражданский паспорт, выпускайте новый и только потом - загран :suicide2:  Это правда так все по-идиотски или они просто издеваются ?  :weep:
А, и еще самое ржачное: они сделали официальное письмо-отказ, в котором написали, что мой текущий гражданский паспорт недействительный, при этом сделали САМи уже ошибку в серии паспорта  :lol: 

Там, якщо допущена помилка то безкоштовно міняють
Мені так було
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Моя мама якось брала справку шо Наталя, Наталія одне і те саме ім'я.

у мене дружина по свідоцтву і по паспорту Наталка
у всіх всяких загальних жеківських і ТД локуметах - Наталія
було багато раз - принесіть ІЗ ЖЕКу,що Ви це ВИ   :D   :D   

ЖЕК видає докумети про народження вже видає ?! і паспорти ?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Для мене то був капкан. Я , як отримав ід картку, пішов одразу біометричний робити . А то зима , я після роботи , цілий день в шапці , на голові чортзнащо. А вони такі , дивіться в фотоапарат. Я , тіпа , мене ж уже фотографували! А вони , тіпа , все по новій робиться. А я вже гроші заплатив , вони зробили повернення . Я поїхав в перукарню . Приїжджаю, а вони такі , а де ваш закордонний паспорт ? Я - дома. Ну то везіть бігом , бо ми не можемо ваш файл закрити . Або пишіть заяву на втрату старого закордонного паспорта , ми його анулюємо. А я не хотів його здавати , думаю як безвіз Петя про,,єбе , то щоб знов не робити .корочє я ще літав додому за тим паспортом.
А що можуть оставити старий пачпорт і зробити другий закордоний?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

ЧТо делать ??

Коли тобі видають будь-який документ - перечитуй.
Навіть рецепт від лікаря.
А так - сама прошляпила.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

А що можуть оставити старий пачпорт і зробити другий закордоний?

Так. Я собі залишив старий , він ще дійсний.
 Там теж не все добре - транслітерація імені не відповідає сучасним правилам. То я писав заяву , щоб мені і в новому написали НЕПРАВИЛЬНО, але так як в старому
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Коли тобі видають будь-який документ - перечитуй.
Навіть рецепт від лікаря.
А так - сама прошляпила.
Дуже правильно. У нас у Львові є вулиці , різниця в одну букву. Одна вулиця відома і велика , її всі знають і в компі вона перша вивалюється. А у мене маленька , про неї ніхто не чув. То мені в приваті  записали неправильно. І ще і в ід карті хотіли неправильно записати. Дають мені перечитувати , я бачу помилку. І думаю що робити - признаватись чи ні. Десь секунд 10 думав . Це ж купа потенційних плюсів!!! Приватівська карточка , паспорт - я б зовсім інакшою людиною б став! І в разі чого можна було з'їхати що недодивився!  А потім подумав , як будуть хоронити, то буде купа мінінгіту..
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Моя мама якось брала справку шо Наталя, Наталія одне і те саме ім'я.

різні

Наталя, Наталія, Наташа, Наталка - то є різні імена
Як написано у свідоцтві, так і треба у всіх документах, навіть паспорт не міняти
А між собою, як хочете !

У нас невістка - Іванка ,
по паспорту Іванна !
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Хождение по мукам.
Нічого особливого
В нинішні часи все переходить на електронний вид
І всюди повинно бути однозначне, бо буде хаос
- а на сайте Верховной Рады название: Нові Петрівці і нііпьот
І ні про якісь хабарі мова не йде, моськам заткатись
ВСЕ ПРИВЕСТИ ДО ОДНОЗНАЧНОСТІ!!
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Они сейчас всех по любой херне в поастиковый паспорт загоняют. Бабки косят
какие бабки? 100 грн ? :facepalm:
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

у мене дружина по свідоцтву і по паспорту Наталка
у всіх всяких загальних жеківських і ТД локуметах - Наталія
було багато раз - принесіть ІЗ ЖЕКу,що Ви це ВИ   :D   :D  

ЖЕК видає докумети про народження вже видає ?! і паспорти ?

Та ні....про народження - це РАГС.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

А що можуть оставити старий пачпорт і зробити другий закордоний?

Так, может бути два закордонних паспорти. Я так і планую: біо паспорт в Европу, звичайний - в Турцію  :-) Бо там вже мало місця лишилося для штампів  8-)
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Коли тобі видають будь-який документ - перечитуй.
Навіть рецепт від лікаря.
А так - сама прошляпила.

Маладая біла, наівная !  :shuffle:
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Дуже правильно. У нас у Львові є вулиці , різниця в одну букву. Одна вулиця відома і велика , її всі знають і в компі вона перша вивалюється. А у мене маленька , про неї ніхто не чув. То мені в приваті  записали неправильно. І ще і в ід карті хотіли неправильно записати. Дають мені перечитувати , я бачу помилку. І думаю що робити - признаватись чи ні. Десь секунд 10 думав . Це ж купа потенційних плюсів!!! Приватівська карточка , паспорт - я б зовсім інакшою людиною б став! І в разі чого можна було з'їхати що недодивився!  А потім подумав , як будуть хоронити, то буде купа мінінгіту..

 :lol:
А як не будуть ??
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

у меня тоже расхождения свидетельства с паспортом
в месте рождения область не сходится
когда родилась была одна, а когда паспорт получала - уже другая стала
и шо теперь?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

у меня тоже расхождения свидетельства с паспортом
в месте рождения область не сходится
когда родилась была одна, а когда паспорт получала - уже другая стала
и шо теперь?

Это смотря с какой стороны посмотреть: если была Волошиловградская обл, а стала Луганская - то норм. Это мне так сегодня объясняли....
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Это смотря с какой стороны посмотреть: если была Волошиловградская обл, а стала Луганская - то норм. Это мне так сегодня объясняли....

ой, пардон, район
был Бахчисарайский стал Симферопольский
райцентр поменялся

и хде на том сайте искать отоето все?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

в месте рождения область не сходится

Та у половины страны. Страна не сходится и ниче живем как-то  :gigi:
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Та у половины страны. Страна не сходится и ниче живем как-то  :gigi:

як говорив один знайомив дід із Закарпаття :
я прожив при 5(чи 7 ) державах і ніколи із села не виїзжав !  :D
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Повезло мені з ім'ям та прізвищем. Та й з місцем народження теж. Українська транслітерація 100% відповідає з написанням на англійській.
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Повезло мені з ім'ям та прізвищем. Та й з місцем народження теж. Українська транслітерація 100% відповідає з написанням на англійській.
Ivanov?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

У моего брата были такие серьезные проблемы с фамилией. Все члены семьи не по разу меняли паспорта. Поэтому я очень серьезно подошла к выбору имен своим детям . По русски и по украински их ФИО пишутся одинаково
А вот по английски ужас ужас
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

Так. Я собі залишив старий , він ще дійсний.
 Там теж не все добре - транслітерація імені не відповідає сучасним правилам. То я писав заяву , щоб мені і в новому написали НЕПРАВИЛЬНО, але так як в старому
А можна свою фотку на флешці принести? Щоб не фоткатися в центрі?
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

прикольно, делала ребенку загран в сервисном центре за обычный содрали штуку почти - 3 недели делать. паспортный сервис в ДМС не достоишься, а тут почти даром

а так то сочувствую зато уже будет ай ди картка вместо паспорта
   
Re: Ашибачка вышла !  :X

А можна свою фотку на флешці принести? Щоб не фоткатися в центрі?
можно, селфи сделайте и несите - сойдет  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія