Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пресуха Зеленського

Re: Пресуха Зеленського

це фсбшні плівки деркача, кацапе. [KA]

 8-:

Що це за бот? Тебе запрограмували на плівки Деркача? Плівки Медведчука, ботику, писало СБУ  [ua]
   
Re: Пресуха Зеленського

По-друге, особисто ви та решта секти в ті дні працювали активно проти України, розповідали спільно з кацапами казки про енергетичний апокаліпс та іншу нісенітницю

вибачте, після постійної брехні на мою адресу я вас відправляю в ігнор,
розмовляйте сам з собою
   
Re: Пресуха Зеленського

8-:

Що це за бот? Тебе запрограмували на плівки Деркача? Плівки Медведчука, ботику, писало СБУ  [ua]
обтєкай, якщо пруфів немає, чи методичка в тебе, ольгінського бота, така ?
   
Re: Пресуха Зеленського

вибачте, після постійної брехні на мою адресу я вас відправляю в ігнор,
розмовляйте сам з собою
то ольгінське створіння за плєсєнь сраку рве
   
Re: Пресуха Зеленського

Факт є те що, канал медведчука -коломойського зараз на марафоні вєщаєт.
   
Re: Пресуха Зеленського

То це виявляється Зеленський винен у тому, що один ідол 5 років годував кумахуйла, допомагав йому вирощувати гідних лохів казками про "найкращого переговорника", спільним бізнесом та розподілом каналів овоча? Цікаво: а як на думку нешановного сектанства Зеленський на посаді Президента міг запобігти пройбам злочинам ідола, якщо він не те що уряду, але навіть своєї партії у ВР тоді не мав? :S
Ви такий самий смішний як пан Президент в тих скетчах.
  Ви ж тільки но писали, що як тільки так зразу почав Зеленський мочити кумахуйла, а як взнали що через два роки то зразу парашенку притягли як "аргумент".
Пане, трохи вам почитати про системну боротьбу із опездежистами https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/7/7225588/ . То ж сука парашенка загнав Шефіра та Баканова до соратника кумахуйла, інших мотивів бути не могло.
   
Re: Пресуха Зеленського

Погана пресуха. Поки по заготовкам казав було ще нічо...
   
Re: Пресуха Зеленського


це ж як треба не поважати свій народ, причому вже після року війни, щоб зараз таке писати

+
Днями з подругою з Ворзеля вкотре це обговорювали. Вони ввечері 24 евакуювалися , чоловік вже поважного віку, але ще не 60. Лікар.
Наразі вона з дітьми у Європі, він в Україні
Я: « якби були попереджені, твій би виїхав з вами разом ?»
Вона: « звісно, що ні»

І так майже всі мої знайомі.
Крім тих, що за віком або з хворобами.

І разом з тим виїхавших призовного віку  повно по Європі, США та Канаді
І я не смію їх осуджувати, кожен вирішує сам
   
Re: Пресуха Зеленського

тільки президент ідіот міг таке сказати,
а нормальний президент мав вийти перед народом так сказати, що ми отримуємо дані розвідки, що хуйло готується до війни,
під загрозою південь, північ, схід,
але ми почали давно до готуватись до війни,
прошу всіх військовозобов'язаних підготуватися до навчання, до призову в резерв,
бажаючих запрошую в тероборону, потрібні тренування та навчання,
будемо укріплювати кордони, потрібні добровольці,
прошу з розумінням поставитись до обмеження виїзду за кордон військовозобов'язаних...
цивільне населення прошу бути готовими до евакуації в разі прямої загрози вашому місту, скласти тривожний чемоданчик,
запасти воду, павербанки тощо,
влада зробить все, щоб вас захистити, але ворог сильний та підступний,
ми не знаємо точно, коли станеться напад, але ми повинні бути готовими до нього в будь-який момент
тобто, розказати країні все те, що їй стали розповідати після 24 лютого
і робити все те, що почали робити тільки після 24 лютого
В 14 році порох НЕ попереджав також. Чи це не рахується ? Кожний знав , що буде війна. Кожний.
   
Re: Пресуха Зеленського

8-:

Що це за бот? Тебе запрограмували на плівки Деркача? Плівки Медведчука, ботику, писало СБУ  [ua]

Лолік, серденько, не тобі тут патякати про ботів.

Подивись на свй профіль. Ти вигулькнув в березні 2022 року і почав тут строчити. А минулі роки ти писав всього по кілька десятків повідомлень в рік.
   
Re: Пресуха Зеленського

Ви такий самий смішний як пан Президент в тих скетчах.
  Ви ж тільки но писали, що як тільки так зразу почав Зеленський мочити кумахуйла, а як взнали що через два роки то зразу парашенку притягли як "аргумент".
Пане, трохи вам почитати про системну боротьбу із опездежистами https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/7/7225588/ . То ж сука парашенка загнав Шефіра та Баканова до соратника кумахуйла, інших мотивів бути не могло.

 8-:

Про які два роки йдеться? Вибори пройшли у липні, перші санкції проти вашого "досвідченого юриста" було запроваджено у серпні.

П.С. Якщо хтось кудись приїжджав або не в належному місці ср@в, то яке це має відношення до Президента та його курсу?
   
Re: Пресуха Зеленського

В 14 році порох НЕ попереджав також. Чи це не рахується ? Кожний знав , що буде війна. Кожний.

коли Порох став президентом, війна вже йшла,
він потім попросив вибачення за те, що обіцяв закінчити АТО за тижні, визнав свою помилку,
хоча якби регулярні рашисти влітку не зайшли, мав всі шанси це закінчити за тижні навіть в тих умовах
   
Re: Пресуха Зеленського

Лолік, серденько, не тобі тут патякати про ботів.

Подивись на свй профіль. Ти вигулькнув в березні 2022 року і почав тут строчити. А минулі роки ти писав всього по кілька десятків повідомлень в рік.

 :facepalm1:

Щодо профілю, запитай Свєту-процентницю. Вона така ж сектантка, як і ти (принаймні була), ви повинні зрозуміти один одного з півслова
   
Re: Пресуха Зеленського

Це мій прогноз що могло відбуватись, якщо би евакуацію оголосили, а хуйло не напав.
Він міг не нападати і місяць, і більше, чекати піку міжукраїнського срачу.
писи не хотів дописувати в цій гілці, й не буду більше.
Зрадойопте скільки влізе

На жаль, в історії немає такого - якби. І виправити нічого неможливо.

Тому всі Ваші фантазії, що було б якщо хуйло раптом не напало, курячої шкаралупки не варте.
   
Re: Пресуха Зеленського

:facepalm1:

Щодо профілю, запитай Свєту-процентницю. Вона така ж сектантка, як і ти (принаймні була), ви повинні зрозуміти один одного з півслова

Ну звісно, всі навкруги - злі сектанти, один ти в білому пальті і на коні  шаблюкою рубаєш ворогів.

Віртуально. Сидячи на зручному дивані. Але, не переплутайте, саме лолік - білий та пухнастий воїн світу.
   
Re: Пресуха Зеленського

На жаль, в історії немає такого - якби. І виправити нічого неможливо.

Тому всі Ваші фантазії, що було б якщо хуйло раптом не напало, курячої шкаралупки не варте.
Проблема в тому, що точно так само було, поки він фактично не напав.
   
Re: Пресуха Зеленського

коли Порох став президентом, війна вже йшла,
він потім попросив вибачення за те, що обіцяв закінчити АТО за тижні, визнав свою помилку,
хоча якби регулярні рашисти влітку не зайшли, мав всі шанси це закінчити за тижні навіть в тих умовах

Проблема в тому, що він це публічно визнав лише після іловайської трагедії, до якої він має безпосереднє відношення. А до цього з якоїсь незрозумілої причини дали вийти Гіркіну до Донецька, після чого про деокупацію Донецька ніхто вже не заїкався.
   
Re: Пресуха Зеленського

ні, наскільки я знаю, він не визнавав це помилкою, казав, що був готовий працювати хоч з чортом заради визволення наших полонених,
бо мудачук займався в переговорах тільки обміном полоненими
Ти кажеш, що Медведчук - це помилка Порошенка. Сам попрошенко це помилкою не визнав. Ну так що ти зараз вимагаєш від Зеленського?
   
Re: Пресуха Зеленського

плєсєнь дуркує, розповідаючи про якусь начебто обов'язкову евакуацію. Мова йде тільки про часткову мобілізацію в Тро, де бажаючих було більш ніж треба, замінування доріг на кордоні і все таке інше, а ні шашлики та дєнь пабєди :facepalm1:
   
Re: Пресуха Зеленського

Ти кажеш, що Медведчук - це помилка Порошенка. Сам попрошенко це помилкою не визнав. Ну так що ти зараз вимагаєш від Зеленського?
це і не була помилка, це був єдиний спосіб витягнути наших з полону
   
Re: Пресуха Зеленського

Ну звісно, всі навкруги - злі сектанти, один ти в білому пальті і на коні  шаблюкою рубаєш ворогів.

Віртуально. Сидячи на зручному дивані. Але, не переплутайте, саме лолік - білий та пухнастий воїн світу.

Чому всі? Тільки ті, хто попри все молиться на ту жалюгідну медведчуківську нікчемність. На жаль на ФУП таких дохрінa, на щастя в реальному житті таких майже немає.
   
Re: Пресуха Зеленського

Ти кажеш, що Медведчук - це помилка Порошенка. Сам попрошенко це помилкою не визнав. Ну так що ти зараз вимагаєш від Зеленського?

де я щось вимагаю від Зеленського?????
сто разів писала, що нічого ні від кого не вимагаю та не можу щось там вимагати,
я висловлюю свої особисті враження та сподівання, не більше та не менше,
як і всі тут висловлюють свої думки на ту чи іншу тему
   
Re: Пресуха Зеленського

+
Днями з подругою з Ворзеля вкотре це обговорювали. Вони ввечері 24 евакуювалися , чоловік вже поважного віку, але ще не 60. Лікар.
Наразі вона з дітьми у Європі, він в Україні
Я: « якби були попереджені, твій би виїхав з вами разом ?»
Вона: « звісно, що ні»

І так майже всі мої знайомі.
Крім тих, що за віком або з хворобами.

І разом з тим виїхавших призовного віку  повно по Європі, США та Канаді
І я не смію їх осуджувати, кожен вирішує сам

Воно так все красиво здається лише на перший погляд.
Але ніхто ніякої допомоги у Європі українцям до початку війни не надавав. Від слова "взагалі".
Потрібно було б самій знайти квартиру, самій заключити договір, самій сплачувати за неї. Права на роботу не було.
А через пів-року її б виперли до України.
   
Re: Пресуха Зеленського

Чому всі? Тільки ті, хто попри все молиться на ту жалюгідну медведчуківську нікчемність. На жаль на ФУП таких дохрінa, на щастя в реальному житті таких майже немає.
є плєсєнь яка працює з медведчуком та каламойшей зараз на марафонах та бізнесах
   
Re: Пресуха Зеленського

це і не була помилка, це був єдиний спосіб витягнути наших з полону
Я не тебе запитую
   
Re: Пресуха Зеленського

8-:

Про які два роки йдеться? Вибори пройшли у липні, перші санкції проти вашого "досвідченого юриста" було запроваджено у серпні.

П.С. Якщо хтось кудись приїжджав або не в належному місці ср@в, то яке це має відношення до Президента та його курсу?
то назвіть вже ті потужні серпневі санкції?
 Приїзжали до пана суркіса пани Шефір та Баканов, самі наближені до Президента люди, зрозуміло що на це вам насрати.
 Чекаю інформацію про серпневі санкції.
 
   
Re: Пресуха Зеленського

Чому всі? Тільки ті, хто попри все молиться на ту жалюгідну медведчуківську нікчемність. На жаль на ФУП таких дохрінa, на щастя в реальному житті таких майже немає.

А хто ж тут молиться на жалюгідну медведчуківську нікчемність?

Тут взагалі пищуть про інше, якщо ти не помітив.
   
Re: Пресуха Зеленського

де я щось вимагаю від Зеленського?????
сто разів писала, що нічого ні від кого не вимагаю,
я висловлюю свої особисті враження та сподівання, не більше та не менше,
як і всі тут висловлюють свої думки на ту чи іншу тему
Ті вимагаєш від Зеленського визнати свої помилки. Я тобі написала, що у кожного своя правда і навела приклад Медведчук-Порошенко. Ти сама написала, що Порошенко не визнав Медведчука своєю помилкою. Чому? мабуть, тому, що у нього є на це причини, яких ти не знаєш. Звідки ти знаєш причини, з яких Зеленський теж може не визнавати якісь свої помилки?
   
Re: Пресуха Зеленського

то назвіть вже ті потужні серпневі санкції?
 Приїзжали до пана суркіса пани Шефір та Баканов, самі наближені до Президента люди, зрозуміло що на це вам насрати.
 Чекаю інформацію про серпневі санкції.
то зелене навіть не знає, що його хазяї медведчук та каламойша  під санкціями США вже давно
   
Re: Пресуха Зеленського

їх теж звісно. просто Буча то символ. малося на увазі інше - припустимо оголосили евакуацію.
всі повірили й поїхали. хуйло напав. зайшли б у міста як рука в рукавичку. і танковий парад на Хрещатику і все було б.
ЗСУ і ТРО б поїхали за кордон, чи шо?  :facepalm:
Кацапи й так заходили в міста, як рука в рукавичку, не особливо звертаючи увагу на мирних жителів, про шо ж і мова, що їх треба було евакуювати
   
Re: Пресуха Зеленського

Воно так все красиво здається лише на перший погляд.
Але ніхто ніякої допомоги у Європі українцям до початку війни не надавав. Від слова "взагалі".
Потрібно було б самій знайти квартиру, самій заключити договір, самій сплачувати за неї. Права на роботу не було.
А через пів-року її б виперли до України.

правильно,
так саме тому ніхто б масово за кордон не ломанувся, як тут "прогнозують",
поїхали б лише ті, хто і так поїхав жити там на власні кошти та самостійно влаштовуватись,
але влада та населення мало б приготуватися до організованої евакуації у випадку нападу,
бо навіть до цього ніхто не був готовий
   
Re: Пресуха Зеленського

Воно так все красиво здається лише на перший погляд.
Але ніхто ніякої допомоги у Європі українцям до початку війни не надавав. Від слова "взагалі".
Потрібно було б самій знайти квартиру, самій заключити договір, самій сплачувати за неї. Права на роботу не було.
А через пів-року її б виперли до України.

Ну ось ти сам і відповів на питання, чи ломанулось би пів країни через кордони, якщо їх попередили б про ймовірний напад хуйла у близькому майбутньому.

Твоя ж відповідь - ні.

Але з самих небезпечних місць люди б встигли виїхати.
   
Re: Пресуха Зеленського

Воно так все красиво здається лише на перший погляд.
Але ніхто ніякої допомоги у Європі українцям до початку війни не надавав. Від слова "взагалі".
Потрібно було б самій знайти квартиру, самій заключити договір, самій сплачувати за неї. Права на роботу не було.
А через пів-року її б виперли до України.

Кого «її»?
Подруга у Європі, вчить мову та вже працює
Чоловік в Украіні
   
Re: Пресуха Зеленського

правильно,
так саме тому ніхто б масово за кордон не ломанувся, як тут "прогнозують",
поїхали б лише ті, хто і так поїхав жити там на власні кошти та самостійно влаштовуватись,
але влада та населення мало б приготуватися до організованої евакуації у випадку нападу,
бо навіть до цього ніхто не був готовий
логістичний центр на Чонгарі був важливіший, щоб прогнутися перед хуйлом
   
Re: Пресуха Зеленського

А хто ж тут молиться на жалюгідну медведчуківську нікчемність?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131033.msg27053867#msg27053867

Можеш сміливо дописувати до того списку себе

Тут взагалі пищуть про інше, якщо ти не помітив.

Ти сама не бачиш жодних протиріч між своїми 2 реченями? Назви свої пости, які відрізняються своєю інформативністю та мають безпосереднє відношення до теми гілки. А то я щось про такі не пам'ятаю  :(

   
Re: Пресуха Зеленського

ого, скільки у нас стратегів тут...
   
Re: Пресуха Зеленського

Ті вимагаєш від Зеленського визнати свої помилки. Я тобі написала, що у кожного своя правда і навела приклад Медведчук-Порошенко. Ти сама написала, що Порошенко не визнав Медведчука своєю помилкою. Чому? мабуть, тому, що у нього є на це причини, яких ти не знаєш. Звідки ти знаєш причини, з яких Зеленський теж може не визнавати якісь свої помилки?

ще раз - я нічого не вимагаю ні від Зеленського та ні від кого взагалі,
я висловлюю свою думку, не більше та не менше,
якщо про мудачука ми щось знаємо, щось не знаємо, то про підготовку до війни та про перші дні війни в Києві я знаю дуже добре, бо в мене найближча людина кинула добреоплачувану роботу та пішла в тероборону ще 20-го лютого,
і що там було, я знаю дуже добре прямо з перших рук,
і як люди евакуювалися з-під Києва я теж добре знаю, як не хотіли їхати, бо Арестович же сказав, що через 2-3 тижні все закінчиться, як залишилися в Бучі та що там отримали, за це влада ніяк не відповідальна?

Останнє редагування: 25 лютого 2023 20:32:43 від Foxic
   
Re: Пресуха Зеленського

ЗСУ і ТРО б поїхали за кордон, чи шо?  :facepalm:
Кацапи й так заходили в міста, як рука в рукавичку, не особливо звертаючи увагу на мирних жителів, про шо ж і мова, що їх треба було евакуювати
ЗСУ б не поїхало а ТРО це місцеві. в них є жінки й діти. паніка б спричинила масовий виїзд.
взагалі попереджають про урагани та інші події. війна завжди несподіванка.
   
Re: Пресуха Зеленського

війна завжди несподіванка.

ага, саме тому всі посольства вчасно виїхали з Києва
   
Re: Пресуха Зеленського

В 14 році порох НЕ попереджав також. Чи це не рахується ? Кожний знав , що буде війна. Кожний.
:weep: крім шашличників
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія