Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Общественность, СМИ и Телеграм в целом
Бля, тебе не кажется, шо ставя это все в один ряд, ты демонстируешь свой идиотизм? Кони, люди, говно и пластилин.
   


 :D
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Певно Шефір Зелю кинув а той опустився до розборок ..

   
Тупо піар.
Все.
   
Нам з вами, СерджА, мабуть тут нема чого робити.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Первый заместитель министра внутренних дел Украины Евгений Енин заявил, что патроны, которыми обстреляли автомобиль первого помощника президента Сергея Шефира, произведены в Венгрии. Об этом он сказал в эфире телеканала Украина 24.

По словам Енина, из тела водителя достали две пули.

«Специализированные патроны калибра 7,62. Такие патроны не выпускались в Украине и почти не использовались ранее на территории Украины. Производство Венгрии, пытаемся установить возможные временные рамки ввоза в Украину и потенциальных поставщиков. Не исключаем контрабанду», — рассказал он.

С места происшествия изъяли более 20 гильз, 12 пуль попали в автомобиль, две достали из тела водителя. Правоохранители уже установили, что стреляли одиночными выстрелами.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Цирк Шапито с претензией на драму.
   
Первый заместитель министра внутренних дел Украины Евгений Енин заявил, что патроны, которыми обстреляли автомобиль первого помощника президента Сергея Шефира, произведены в Венгрии. Об этом он сказал в эфире телеканала Украина 24.

По словам Енина, из тела водителя достали две пули.

«Специализированные патроны калибра 7,62. Такие патроны не выпускались в Украине и почти не использовались ранее на территории Украины. Производство Венгрии, пытаемся установить возможные временные рамки ввоза в Украину и потенциальных поставщиков. Не исключаем контрабанду», — рассказал он.

С места происшествия изъяли более 20 гильз, 12 пуль попали в автомобиль, две достали из тела водителя. Правоохранители уже установили, что стреляли одиночными выстрелами.
Одиночними? І встигнути 10 куль всадити в авто, що рухається?
   
Одиночними? І встигнути 10 куль всадити в авто, що рухається?

Это не проблема
   
він тепер адвокат, має право  :weep:
Он НЕ адвокат. для этого ему еще надо пройти стажировку
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

він тепер адвокат, має право  :weep:
то це його рук справа?
   
Ну я не знаю.

Вони навіть не думають, що говорять, сеанси самовикриття продовжуються.

Шефір:

- "Я не можу пов'язати це з тим, над чим я працюю. БО ОСТАННІ ДНІ Я ПРАЦЮЮ НАД ЗЙОМКАМИ СТУДІЇ "КВАРТАЛ 95" (с)

Перший. Помічник. Президента України. "Працює над зйомками Кварталу".

Поки росіяни пускають "потік-2", анексують ОРДЛО, продовжують вести війну, а в Україні трещіть економіка і ми на межі нової хвилі епідемії.

"Слугі" прямим текстом визнають, що чхати хотіли на державну роботу - але засліплені "сватами" мільйоні українців вперто продовжують оте своє ідіотське "вєрім-молімся".

Якесь прокляття, знати б яке саме.

(с) ФБ
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Одиночними? І встигнути 10 куль всадити в авто, що рухається?
10 человек значит там было  :punish:
   
Mykhaylo Guba разом з Mikhail Guba та ще 2
4 хв  ·

Если вы не знали, друзья, что такое тяжелое состояние в результате множественных огнестрельных ранений, то мы, вместе со сценаристами и продюсерами Студии "Квартал 95" вам расскажем.

Итак, тяжелое состояние, это когда ты после получения ранений проезжаешь 15 километров, вызываешь полицию, и отправляешься в реанимацию.
Неизвестно куда.
Не оставив следов крови.
Потому, что это не такое уж и дорогое кино, ребята, не Дюна ваша сраная с Трансформерами.
Бюджет он не резиновый, нужно и на дороги оставить.

 :laugh:

Доречі, сьогодні краєм вуха почула інформацію, що Соня Кошкіна так коментує те, що сталося: "Шефір був категорично проти закона про олігархів"  8-:
Цікаво, хтось щось подібне він Кошкіної чув чи читав ?
   
Замах на радника Президента має на меті запугування Президента, що несе непотрібні ризики для Держави. Тому перша сама пріоритетна задача спец служб виключити повторення подібного у майбутньому. Очевидно що перш за все ті хто за цим стоїть мають бути виявлені і нейтралізовані повністю щоб більше не несли загрози Україні.
   
Ну я не знаю.

Вони навіть не думають, що говорять, сеанси самовикриття продовжуються.

Шефір:

- "Я не можу пов'язати це з тим, над чим я працюю. БО ОСТАННІ ДНІ Я ПРАЦЮЮ НАД ЗЙОМКАМИ СТУДІЇ "КВАРТАЛ 95" (с)

Перший. Помічник. Президента України. "Працює над зйомками Кварталу".

Поки росіяни пускають "потік-2", анексують ОРДЛО, продовжують вести війну, а в Україні трещіть економіка і ми на межі нової хвилі епідемії.

"Слугі" прямим текстом визнають, що чхати хотіли на державну роботу - але засліплені "сватами" мільйоні українців вперто продовжують оте своє ідіотське "вєрім-молімся".

Якесь прокляття, знати б яке саме.

(с) ФБ


Фааааак..... :facepalm:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Замах на радника Президента має на меті запугування Президента, що несе непотрібні ризики для Держави. Тому перша сама пріоритетна задача спец служб виключити повторення подібного у майбутньому. Очевидно що перш за все ті хто за цим стоїть мають бути виявлені і нейтралізовані повністю щоб більше не несли загрози Україні.

тут головне на самих себе не вийти
якщо справу не розкриють за 3 дні - іі вже нерозкриють ніколи


   
Так а що це чмо робить на Банковій ??
https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/22/7308027/
Cуко....це правда:
Шефір про напад: Не пов’язую з роботою, бо останнім часом займаюсь зйомками "Кварталу"

Зєсрань, а це як прокоментуєте ? блазні дешеві ?  :facepalm:
Нє, ну в прінціпє опімізацыя: і кіно зняли, і ТСК замулили. Генії !  :weep:
   
Вопщє хто такий цей Шефір, що сьогодні в Новинах по всіх каналах типу замах на нього - першою подією?
Докладають про стан шофера... :facepalm1:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Одиночними? І встигнути 10 куль всадити в авто, що рухається?
Постановка от шефирчика
   
навеяло классикой

Крыша едет не спеша, все Шефирами шурша ..
   
Вопщє хто такий цей Шефір, що сьогодні в Новинах по всіх каналах типу замах на нього - першою подією?
Докладають про стан шофера... :facepalm1:
Функционально - никто, помощник президента. Символически.. Ну как для Свыни - Кононенко. Личный друг.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського
den

Вопщє хто такий цей Шефір, що сьогодні в Новинах по всіх каналах типу замах на нього - першою подією?
Докладають про стан шофера... :facepalm1:

Тимчасовий власник всіх прав і долі в бізнесі від імені Зе

Тіки не точно що то він
Бо там брат ще є
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Фааааак..... :facepalm:
так он и снимает в рашке
   
Функционально - никто, помощник президента. Символически.. Ну как для Свыни - Кононенко. Личный друг.
У нас війна, стільки загиблих, сотні поранених в госпіталях..Аби то хоч про їхній стан так само повідомляли як про стан цього шофера якогось шефіра
   
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

реклама шефира
   
У нас війна, стільки загиблих, сотні поранених в госпіталях..Аби то хоч про їхній стан так само повідомляли як про стан цього шофера якогось шефіра
Ну так и не на войне, ты или я разгепаемся в автокатастрофе и местная стенгазета не вспомни. А разобьет себе макитру Ирка Геращенко три дня будут трубить все каналы.
   
Ось і Мендель з кущів прокоментувала:

   
Iryna Dobrovolska

Кримінальні розборки відбуваються між кримінальними групами. Я ж правильно розумію?
Мендель, як завжди, майстриня слова

Олег Володимирович

Я так розумію що мендельша назвала ОП кримінальним кланом? не сперечаюся,вона краще ситуацію знає...

Ivan Zhugan

Наговорює на простого хлопця з народу. Як у простого хлопця з народу може бути перший радник замішаний у кримінальних розборках?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Правоохоронці оголосили спецоперацію “Сирена” для пошуку зловмисників, наразі на розкриття злочину кинуто ВСI сили поліції
на полiцiю, спец служби Украiна витрачає ЯРДИ грошей платникив податкiв
хочеться побачити вiддачу ....

   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

І нема сумнiву знайдуть чергового "схожого зі спини" АТОшника, якого будуть пару років мурижить, а потім тихенько відпустять за відсутністю доказів.

   
І нема сумнiву знайдуть чергового "схожого зі спини" АТОшника, якого будуть пару років мурижить, а потім тихенько відпустять за відсутністю доказів.

Так. Якомусь терпилі сьогодні неповезе....
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

В меня стреляли
Что же боле
Что я могу ещё сказать

Мы так старались
А народец
Не стал раз зовсим уважать
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Ось і Мендель з кущів прокоментувала:

Показати зображення...

Щось у Юлії зі словарним запасом туго - слово держава/державний згадується 5 разів  :pooh_lol:
Чи вона ще комусь ту пішому доручила написати
   
П означает Приоритеты..за последних пару месяцев у нас несколько десятков убитых и тяжелораненых бойцов  ВСУ которые рискуя жизнью каждый день защищают страну в окопах, с чего начал выступление в ООН Вова? Правильно, с своего кореша, покушение на которого в лучшем случае криминальные разборки, как написала мендель, она то в курсе, а в худшем - тупорылая очередная серия слуги нарота..каких блт перемен и каких реформ то вообще отдельный риторический вопрос

Зеленский в начале выступления в ООН рассказал об обстреле авто Шефира: "Вот вам цена перемен в государстве, вот вам цена реформ"

https://m.censor.net/ru/news/3289885/zelenskiyi_v_nachale_vystupleniya_v_oon_rasskazal_ob_obstrele_avto_shefira_vot_vam_tsena_peremen_v_gosudarstve
   
Щось у Юлії зі словарним запасом туго - слово держава/державний згадується 5 разів  :pooh_lol:
Чи вона ще комусь ту пішому доручила написати

Так вона давала хабаря, щоб її «дисертацію» прочитали. :pooh_lol: Філолух.
   
ФБ

Зеленский с трибуны Генассамблеи ООН рассказал о покушении на Шефира и заявил, что это «цена изменений и реформ в государстве». А каких реформ вам ещё не хватает?!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія